Çevrimiçi bulduğum DNS Proxy kodlarını kullanmak güvenli mi?

Çevrimiçi bulunan rasgele DNS proxy kodları ile çevrimiçi güvenlik risk altında


Çevrimiçi bulunan rasgele DNS proxy kodları ile çevrimiçi güvenlik risk altında

Akıllı DNS Proxy’leri, bu nedir ?

Akıllı DNS Proxy’leri bir alternatiftir çözüm VPN Amerikan içeriğinin engelini kaldırmak için kullanılır Netflix, Hulu Plus, WWE Ağı ve diğer ülkelerden gelen içerik. Diğer ülkelerden örnekler İngiltere’den BBC Iplayer veya Fransa’dan Canaplus.

 • VPN, Sanal Özel Tünel anlamına gelir ve cihazlarınızla VPN sunucusu arasında şifreli bir tünel oluşturur.
 • Akıllı DNS proxy’leri, ABD, İngiltere veya başka yerlerdeki sunucular üzerinden yalnızca coğrafi bağlantılı trafiği göndermek için bazı akıllı yönlendirme mantığı uygular.
 • Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, VPN ile Akıllı DNS Proxy’leri karşılaştırması için lütfen bu başlığa bakın.

Rastgele DNS Proxy kodları, riskler ?

Akıllı DNS proxy hizmeti kullanmak kötü bir fikir değildir. Tek sorun, hangi trafiğin yeniden yönlendirildiğini bilmemenizdir, bu nedenle Akıllı DNS proxy hizmetine güvenmeniz gerekir. DNS kodlarını çevrimiçi olarak rasgele bulursanız ve daha sonra Netflix ve aşağıdaki tehlikeleri riske attığınız beğenilerin engellemesini kaldırmak için bu kodları uygularsanız.

 1. Sizin gizlilik açıkta, hakkınızda hangi bilgilerin toplandığını, ne kadar süreyle saklandığını ve hangi amaçlarla olduğunu biliyor musunuz? ?
 2. Performans sorunları. Çevrimiçi rasgele bir kod kullanıyorsanız, bu kod aşırı yüklenmiş olabilir ve DNS sorguları yavaş olabilir, bu da tüm İnternet’inizi yavaşlatır.
 3. Sizin kişisel bilgi risk altında ! Bu DNS kodunu kimin çalıştırdığını ve sahibi olduğunu bilmediğiniz göz önüne alındığında. Gibi kişisel bilgileriniz için risk altındasınız Facebook bilgileri, Banka hesapları, e-posta hesapları, yönlendirilmek ve çalınmak.
 4. Kayıpta kararlılık.  DNS kodlarını almak için uğraşmanız gerekiyorsa ve internetiniz her zaman kapalı ve kapalı ise ne kadar eğlenceli.
 5. Destek yok ! Hizmetle ilgili sorunlarınız varsa, kime başvurursunuz ?
 6. Bedava ? Neden ? Peki, kullanımı ücretsiz olan çevrimiçi bir DNS proxy kodu var mı? Neden ? DNS kodu sahibi için ne var yani? Hangi yetki altında hareket ediyor? Ve yine hangi gizlilik kuralları altında ?

Amerikan ABD içeriğinin engelini kaldırma, güvenli yol !

Akıllı DNS proxy sunucuları harika, hızlı ve kolay bir yol ABD içeriğinin ve coğrafi olarak engellenen diğer içeriğin engellemesini kaldırın TÜM cihazlarınızda. Ben şahsen Akıllı DNS kullanıyorum, 8 ay boyunca beta modunda çalıştırılan Unlocator, Unlocator adlı bir hizmet kullanıyorum ve şimdi 7 günlük ücretsiz deneme ile ayda 4.99 USD ücretli bir hizmet. Daha da önemlisi, Unlocator’un aşağıdaki noktaları kapsadığını kefil edebilirim.

Tavsiyem, ihtiyaçlarınıza uygun tüm Akıllı DNS proxy hizmetlerini çevrimiçi olarak kullanmanızdır. Yer değiştirici veya başka türlü, ücretsiz veya ücretli. AMA en azından aşağıdaki minimum gereksinimleri karşıladığından emin olun.

 1. Açıkça görülebilir ve yazılı bir gizlilik politikası.
 2. Saygın bir ülkede faaliyet gösteren bir şirket. Yani Kookoo ülkesinden çalışan bir hizmete trafiğimi emanet etmek istediğimden emin değilim :).
 3. Büyük destek. Kurulum için Video ve Resim kılavuzlarına bakın
 4. İstikrarlı bir altyapı. Başka bir deyişle, sağlayıcınızın DNS kodlarını kullandığınızda, İnternet’iniz yavaş veya kararsız hale gelmemelidir.
 5. DNS sağlayıcısı için açıkça belirtilen iletişim bilgileri.

Yukarıdaki risklerin, rastgele çevrimiçi bulduğunuz normal proxy IP’leri için de geçerli olduğunu unutmayın.

DNS Proxy Alternatifi – VPN

Güvenli bir alternatif arıyorsanız anonim vekiller ve Akıllı DNS kontrol etmek isteyebilirsiniz VPN. VPN yönlendiriciniz yoksa VPN, Smart TV, Apple TV ve diğer kutularınızda ÇALIŞMAZ. Ancak bir VPN hizmeti ekspres VPN aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 • Trafiğinizi şifreler, böylece İSS’niz izleyemez veya kulak misafiri olamaz
 • ExpressVPN’in uygulamaları var Android, IOS, MAC ve PC için
 • Dünyanın birçok ülkesinde sunucular
 • DNS Ele Geçirme ve Şeffaf Proxy’lerin üstesinden gelebilir.
 • Yalnızca desteklenen kanalların değil, VPN sunucusu ülkesinin TÜM içeriğinin engellemesini kaldırır.
 • Bir kerede yalnızca bir ülkeden içerik görebilirsiniz.

İşte bir listesi DNS için en iyi VPN alternatifleri.

DNS Proxy kodları, güvenle tadını çıkarın !

Bunlar benim iki sentim, lütfen interneti kullanırken güvende olun. Kimliğinizi ve kişisel bilgilerinizi koruyun, kimse sizin adınıza bunu yapmayacaktır. kullanım Şifreleme istiyorsanız VPN ya da güvenilir Hızlı erişim için akıllı DNS sağlayıcısı. BT Yöneticisi veya blog yazarıysanız lütfen bu yayını paylaş.  Okuduğunuz için teşekkürler.

Kayıt etmek

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map