2019’un En İyi ve En Ucuz VPN Black Friday Fırsatları

Söz konusu olduğunda VPN’ler, İnternet kullanıcıları her zaman çevrimiçi verilerini koru daha ama daha az ödeme. Her yıl olduğu gibi, birçok VPN servis sağlayıcısı bazı ilginç Black Friday Fırsatları başlattı. Bu indirimlerden bazıları son derece ucuz görünse de, paranızın değeri açısından en iyi olmayabilir. Kara Cuma yaklaştıkça, 2019 için harika VPN fırsatları.


2019'un En İyi ve En Ucuz VPN Black Friday Fırsatları

2019’un En İyi ve En Ucuz VPN Black Friday Fırsatları

2019’un En İyi ve En Ucuz VPN Black Friday Fırsatları

Fiyatlandırma herhangi bir mal satın almadan önce dikkate alınması gereken çok önemli bir şeydir. İçerir Sanal Özel Ağlar. Çoğu internet kullanıcısı kaydolmaya cazip geliyor ücretsiz VPN’ler sırf özgür oldukları için.

Ama bilmedikleri şey şu ki bu hizmetler gerçekten ücretsiz değil. Bazı kuruşlardan tasarruf ediyorsanız, başka şekillerde ödeme yaptığınızdan emin olun, özel bilgileriniz.

Her yıl, premium VPN’ler (onların çoğu TrustPilot üzerinde yüksek oranda inceleme) Black Friday sezonunda en iyi teklifleri bulmak. Bu yıl farklı değil ve göreceğiniz en iyi VPN fırsatlarının bir listesini derledim 2019 Kara Cuma.

ExpressVPN

ExpressVPN Kapağı

ExpressVPN bugün sektördeki en iyi VPN’lerden biridir. Daha fazla 94 ülkede 3000’den fazla sunucu.

Gibi en iyi güvenlik özelliklerini sunar. kill switch, askeri sınıf şifreleme, split tunneling, ve sıfır giriş politikası.

Bu tür bir hizmetle, böyle bir VPN’in biraz pahalı. Teknik olarak öyle. Ancak, günün sonunda sizin için ne ödeme yapacağınızı göreceksiniz..

Temel olarak, ExpressVPN Aboneliğinde% 49 indirim. Bu maliyeti düşürür Aylık 6,67 $. Kullanıcılar ayrıca üç ay ücretsiz bu teklifle.ExpressVPN Kara Cuma

Dürüst olmak gerekirse, söz konusu olduğunda ExpressVPN’in anlaşması hakkında özel bir şey yok Kara Cuma. Yani, bu teklifi beklemek zorunda kalmadan alabilirsiniz. Ama hey, ne zaman olduğunu asla bilemezsin ExpressVPN bu teklifi iptal eder. Yani, bazı arıyorsanız kaliteli VPN, acele et ve teklif hala geçerliyken al.

IPVanish

IPVanish Kapağı

IPVanish iddia ediyor en hızlı VPN dışarıda. İncelemelere göre, sadece konuşmayı değil; aslında yürüyüş yapıyorlar.

VPN, genelinde oldukça hızlı sunucularla birlikte gelir 60+ ülke. Geçmişte iniş ve çıkışları vardı veri ihlalleri keşfedildi, ancak şu an için dünyanın en iyi VPN’lerinden biri olarak kabul ediliyor.

Black Friday gelince, hizmet yeni ve eski müşteriler için ilgi çekici bir anlaşma sunuyor. Sonunda bir % 73 indirim yıllık planınızda, bu yalnızca size mal olur $ 3.25 / ay.IP Vanish Black Cuma

Bence, IPVanish’in en ucuz VPN olmadığını düşünmek oldukça iyi bir anlaşma. Yani, sundukları şeyleri beğenirseniz, acele edin ve abone olun, 7 günlük para iade garantisi.

NordVPN

NordVPN Kapağı

NordVPN VPN endüstrisindeki en büyük sunucu ağına sahiptir. Daha fazla sahiptir 60+ ülkede 5000 sunucu. İsterseniz bu oldukça iyi bir sayı akış hizmetlerinin ve web sitelerinin engellemesini kaldır bütün dünyadan.

Bununla birlikte, NordVPN güvenlik departmanında da üstünlük sağlar. kill switch, CyberSec, Double VPN ve katı bir kayıt tutmama politikası.

Kara Cuma anlaşmasına gelince, NordVPN iyi bir teklif sunuyor. Olağanüstü bir deneyim elde edeceksiniz % 83 indirim eğer seçerseniz 3 yıllık anlaşma. Bu, aylık ödemenizi $ 3.49 / ay. Ah, ayrıca, üç ekstra ücretsiz ay.

Eğer matematiği yaparsan, aslında 70 $, fakat anlaşma henüz yapılmadı. NordVPN ünlü NordLocker dosya şifreleme için özellik Bedava.NordVPN Black Friday Fırsatı

Hizmetin kendisi değer $ 312. Yani, ücretsiz olarak almak çok iyi bir şey. Gibi en iyi güvenliği kullanır Argon2, AES256, ECC (XChaCha20, EdDSA ve Poly1305 ile),  ve dosyalarınızın en üst düzeyde güvenliğini garanti etmek için diğer modern şifreleme tasarımları.

Bu hizmetle, dosyalarınızı koruyun ve olası bir saldırı girişiminden korkmadan paylaşın.

NordVPN’de 30-gün para iade garantisi servislerine test sürüşü yapmak istemeniz durumunda. Kullandığınız ürünü beğenmediyseniz, tam geri ödeme Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde soru sorulmadı.

SurfShark

SurfShark Kapağı

SurfShark VPN dünyasını başladığı gün fırtına ile aldı. Çok yeni, ama bu sağlayıcının neler yapabileceğini gerçekten bilmiyorsunuz.

İlk olarak, daha fazla 60’tan fazla ülkede 800 sunucu, bu yeni gelen için mükemmel bir sayıdır. İkincisi, kaç VPN yapabileceklerini söyleyebilir engellemeyi kaldır American Netflix? Peki, bloktaki bu yeni çocuk gibi diğer hizmetler ile birlikte alabilir Hulu, DAZN ve HBO Now.

Ayrıca, SurfShark bir sınırsız sayıda cihaz aynı hesabı kullanarak. Başka bir deyişle, yeni siber güvenlik aracı, devlerin hiçbirinin sağlamadığı bir şey sunmuyor – sınırsız eşzamanlı bağlantı.

Yani, SurfShark onu bir çentikle bir 2 yıllık plan abonelik anlaşması. Bununla, ödeyeceksin Ayda 1,99 ABD doları, ve alacaksın üç ay daha ücretsiz. Web sitelerinde anlaşmayı harika bir şekilde yansıttılar. Bunu kontrol et.SurfShark Kara Cuma

Geçen yıl SurfShark yok fırsatlar listesinden. Dürüst olmak gerekirse, abonelik planları zaten olduğu için bu sene meşgul olduğunu görmek beni oldukça şaşırttı ucuz ile başlamak.

Ama hey, ne kadar çok, o kadar iyi, değil mi? Ya da bu durumda, ne kadar az, o kadar iyi. Ayrıca bir 30 günlük geri ödeme süresi eğer hizmetlerini test etmek istiyorsanız.

CyberGhost

CyberGhost Kapağı

CyberGhost büyük bir sunucu ağına sahip başka bir üst VPN sağlayıcısı 90’dan fazla ülkede 5700 sunucu. Hizmet sağlar yüksek hızlar ve sınırsız bant genişliği size en güvenli internette gezinmeyi garanti eden en iyi güvenlik özellikleri.

Güvenli arıyorsanız torrenting deneyim, ücretsiz veri kaydı, ve sınırsız akış seçeneği, şimdi bu sağlayıcının büyük hayran kitlesine katılabilirsiniz.

Cyberghost ayrıca şu VPN’lerden biridir: engellemeyi kaldır Netflix VPN engelleme mekanizmasına rağmen her yerde. Hizmete abone olduktan sonra, hesabınızı şu adresten kullanabilirsiniz: aynı anda yedi cihaz. 

Şimdi CyberGhost’un yaklaşmakta olan Kara Cuma için sunduğu anlaşma hakkında konuşalım. Sağlayıcı % 79 indirim bir 3 yıllık abonelik planı. Bu şuna eşdeğerdir: Ayda 2,75 ABD doları.CyberGhost Kara Cuma

CyberGhost’un verimliliğini merak ediyorsanız, sağlayıcı bir geri ödeme Yolda bir aksaklık olması durumunda. İçinde paranızı geri isteyebilirsiniz 45 günlük satın alma.

VyprVPN

VyprVPN Kapağı

VyprVPN bir süredir ortalıkta. Toplam 2 milyondan fazla kullanıcı dünya çapında. Bunun başlıca nedeni, iyi bilinenler de dahil olmak üzere sunduğu özellikler Bukalemun protokolü.

Hepiniz OpenVPN 256 bit protokolü. Chameleon, bu protokolün değiştirilmemiş versiyonunu kullanıyor meta veri paketlerini karıştırır olduğundan emin olmak için tanınmayan derinden bile paket denetimi. Başka bir deyişle, VyprVPN gizliliği tamamen yeni bir seviyeye taşıdı.

VyprVPN İsviçre’de yerleşiktir ve bir sunucu ağına sahiptir. 70’den fazla ülkede 700 sunucu. Bu sunucularla birlikte Bukalemun teknolojisi, VyprVPN VPN bloğunu atlatabilir Netflix yüklemektedir.

Öte yandan, sağlayıcı bir belirli sayıda cihaz seçtiğiniz plana bağlı olarak. Eğer düzenli bir, anladın üç, ama onun ödül anlaşma, anladın beş eşzamanlı bağlantılar.

Black Friday boyunca VyprVPN size mal olacak Düzenli bir anlaşma olarak ayda 3,75 ABD doları, ve onların prim planı maliyetler Aylık 5 $. Ayrıca, iki yıllık bir planla, 2,75 $ / ay’a ulaşmak için% 81 indirim.VyprVPN Kara Cuma

Bence VyprVPN bazı harika fırsatlar sunuyor. Ayrıca, testlerinin risksiz bir nezaketi için test sürüşü için de hizmet alabilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

En İyi VPN Black Friday Fırsatları – Hızlı Özet

Yukarıda okuduklarınız, her bir VPN’nin gelecek mağazalarda sizin için mağazalarda sahip olduğu yaklaşan fırsatlar hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri vermek için yeterlidir. Kara Cuma.

En iyi premium VPN’lerin neler sunduğundan bahsetmemiş olabilirim, ancak aşağıda eksik olanları daha kapsamlı bir görünümle birlikte bulacaksınız. yukarıda adı geçen sağlayıcılar. Onları kontrol et:

 1. PureVPN – Na kaydet % 85 ve sadece öde Aylık 1,65 ABD doları için 5 yıllık özel anlaşma.
 2. Surfshark – Alın % 83 indirim ve sadece öde Ayda 1,99 ABD doları için 24 aylık plan.
 3. Ivacy – Büyük bir tanıklık edin % 80 fiyat indirimi ve sadece öde $ 1.99 / ay için 2 yıllık anlaşma.
 4. ExpressVPN – Yararlanın 35% indirim ExpressVPN’de & sadece öde $ 8.32 / ay için 1 yıllık plan.
 5. CyberGhost – Olağanüstü bir deneyim edinin % 79 indirim sadece ödemek $ 2.75 / ay için 3 yıllık anlaşma.
 6. NordVPN – Tut 3 yıllık plan ve Al iki şaşırtıcı hediyeler: 3 ekstra ay ve NordLocker dosya şifreleme uygulaması (312 dolar değerinde). Kayıt etmek % 83.
 7. IPVanish – İle büyük nakit tasarruf % 73 indirim ve sadece öde $ 3.25 / ay için 1 yıllık plan.
 8. PIA – Fiyatları bir % 67 indirim ve sadece öde 3,33 $ / ay için 1 yıllık anlaşma.
 9. VyprVPN –Na kaydet % 80 ve sadece öde Ayda 2,5 ABD doları 2 yıllık bir anlaşma için.
 10. Windscribe – Yararlanın 55% indirim ve sadece öde $ 4.08 / ay için yıllık plan
 11. AzireVPN – 24 ay % 35 indirim teklifiyle. Sadece ödemek zorundasın Ayda 3,25 €.
 12. Sıcak Nokta Kalkanı – % 38 indirim 1 yıllık planlarında Sana mal olacak $ 7.99 / ay.
 13. CactusVPN – Bir teklif % 35 indirim, yıllık planını $ 4.58 / ay.
 14. TunnelBear – Kayıt etmek % 50 yıllık planınızda satın alırken 4,99 $ / ay.
 15. SaferVPN – Kadar indirim yapabilirsiniz 3 yıllık planında% 81 nereye ödersin Aylık 2,50 ABD doları.
 16. Kaz VPN’i – Öde iki yıllık plan ve Al bir yıl daha ücretsiz. Ücretiniz düşecek $ 1,99 / ay.

VPN Black Friday 2019 – Özetliyor

Onun Kara Cuma herkesi mevsim ve VPN’ler listelerinde üst sıralarda inanılmaz fırsatlar. Çevrimiçi güvenlik ve gizlilik daha ucuz her internet kullanıcısı için, ve şimdi.

Yukarıda listelediğim fırsatlara göz atın ve en iyi VPN ihtiyaçlarınızı karşılar. Sormanız gereken herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map