Torrentleri VPN ile Anonim Olarak İndirme

Torrentleri anonim olarak indirme? Ne zaman torrent indirme veya yükleme, bir tane büyük var Gizlilik sorunu endişelenmelisin. Her ikisi de telif hakkı sahipleri ve senin ISS torrent etkinliğinizi izleyebilir. Son zamanlarda, birçok dosya paylaşımcıları Avrupa çapında büyük yerleşim ücretleri ödemedikçe davalar tarafından tehdit edilmektedir. Bu nedenle, çevrimiçi gizlilik ve selleri güvenli bir şekilde indir. Bu yardım kılavuzunda, nasıl yapabileceğiniz hakkında size bilgi vereceğim çevrimiçi kimliğini gizle ve torrent dosyalarını anonim olarak tohum veya sülük üzerinden VPN. Ama önce, bu “telif hakkı trolleri” aslında torrent indirme etkinliğinizi izleyin?

Torrentleri VPN ile Güvenli ve Anonim Olarak İndirin

Torrentleri VPN ile Anonim Olarak İndirin

Telif Hakkı Sahipleri ‘Korsan’ için sizi nasıl ‘yakalayabilir’ – Torrentleri Güvenle İndirin

Telif hakkı sahiplerinin kullanabileceği çeşitli yöntemler vardır indirmelerinizi takip edin ve böylece indirmek için sizi yakalar. Aşağıda, nelerin indirildiğini izlemek için şirketler tarafından kullanılan en yaygın teknikleri listeledim..

 • Trafik Kaydı: Barındırma sitelerine veya barındırma sitelerine dosya indirirken veya yüklerken IP adresiniz kaydedilir. Bu barındırma sitelerinin çoğu, EULA’larında ‘kullanıcılar tarafından yüklenen dosyalardan sorumlu olmadıklarını’ açıkça belirtmekle birlikte, telif hakkı sahipleri bu bilgileri kullanıcı bilgilerini ifşa etmeye zorlayabilir.
 • Torrent Bal Çömleği: İçerik sahibi burada iki yaklaşım kullanabilir. Torrent dosyalarını kendileri yükler veya indirdiğiniz dosyaları indirirler. Torrentleri indirirken veya yüklerken, telif hakkı sahipleri de dahil olmak üzere aynı dosyayı sülük veya tohumlayan herkes genel IP adresinizi görebilir.
 • P2P Ağ Koklama: P2P eşler arası anlamına gelir. Tarafından kullanılan bir tekniktir. BitTorrent, Limewire, ve Napster bu da kullanıcıların merkezi bir sunucuya ihtiyaç duymadan dosyaları birbirleri arasında doğrudan aktarmalarını sağlar. P2P ile paylaşırken, IP adresiniz yüklediğiniz dosyayla ilişkilendirilir. Telif hakkı sahipleri, IP adresinize göre ISS’nizden fiziksel konumunuzu isteyebilir.

Torrentleri Güvenli Bir Şekilde Nasıl İndirebilirim? VPN ile Anonimlik Sağlayın

Ne yazık ki, giderek daha fazla İSS hak sahiplerinin baskısı altındadır. Son olarak, TeliaSonera adlı İsveçli bir İSS, bazı IP adresleriyle ilgili bilgileri telif hakkı sahiplerine devretti. Bu IP adreslerinin yasadışı dosya paylaşımında yer aldığı iddia edildi. İSS’niz çok fazla mücadele vermeden bilgilerinizi açıklamaya başladığında endişelenmeye başlamanız gerekir.

Peki nasılsın çevrimiçi anonimliğinizi koruyun ve web tarama etkinliğinizi kendinize saklayın. Cevap VPN. VPN, sanal özel ağ anlamına gelir. Yapmanıza izin verir tüm trafiğinizi şifreler üzerinden geçirerek güvenli özel tünel. Bu şu demek oluyor ne telif hakkı sahibi, ne İSS’niz ne de bilgisayar korsanları kulak misafiri olamaz çevrimiçi ortamda ne yaptığınıza Gerçek IP adresiniz her zaman gizlenecektir. amacıyla torrentleri anonim olarak indirin, aşağıdaki adımları izleyin:

 1. İlk olarak, P2P protokolünü destekleyen bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun. ExpressVPN iyi bir örnektir.
 2. VPN hesabınızı oluşturduktan sonra, VPN dosyalarını torrent dosyalarını indirmek istediğiniz aynı cihaza indirip yüklemenin zamanı geldi.
 3. Yeni yüklediğiniz VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Ardından, bir VPN sunucusuna bağlanın. Genellikle, VPN sunucusu gerçek konumunuza ne kadar yakınsa, İnternet hızınız o kadar yüksek olur.
 5. VPN bağlantısı kurulana kadar birkaç saniye bekleyin.
 6. Artık gerçek IP adresiniz tamamen gizlendi. Web’e VPN sunucusunun IP adresi üzerinden bağlı gibi görüneceksiniz.
 7. Son olarak, istediğiniz dosyaları anonim olarak indirin.

Torrentleri Anonim Olarak İndirin – Bir VPN Sağlayıcısı Seçme

Bununla birlikte, bir VPN sağlayıcısına kaydolmadan önce, bilmeniz gereken birkaç sorun vardır. Her şeyden önce, bir VPN sunucusuna bağlanmak, tüm trafiğinizin yeniden yönlendirileceği anlamına gelir. Bu, İnternet hızınızı bir ölçüde etkileyecektir. Güvenilir VPN sağlayıcıları ile İnternet hızınız yalnızca% 10 civarında düşer. İkinci olarak, yalnızca empoze etmeyen bir VPN sağlayıcısı seçin indirme / yükleme sınırları. En önemlisi, seçtiğiniz VPN sağlayıcısının tarama etkinliğinizin kayıtlarını tutmaz.

Çok sayıda VPN sağlayıcısı denedikten sonra, en çok etkilendim ExpressVPN. Tarama etkinliğimin günlüklerini tutarlar ve 87’den fazla ülkede VPN sunucuları vardır. Dışarıda bazı ücretsiz VPN’ler olsa da, bunları kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem. İnternet hızınızı ciddi şekilde yavaşlatırlar ve bazı durumlarda çevrimiçi etkinliklerinizin kayıtlarını tutmayacaklarına dair bir garanti yoktur. İşte benim listem anonim olarak torrentler için en iyi VPN sağlayıcıları.

Usenet – Güvenli Torrent Alternatifi

BitTorrent, İnternet’teki en ünlü dosya paylaşımı biçimidir, ancak kesinlikle tek kişi değildir. Torrentler yüzeye çıkmadan çok önce, Usenet icat edildi. Usenet aşağıdakiler için de kullanılabilir: çevrimiçi müzik, video, yazılım ve oyunlar indirin. Ancak, BitTorrent ve Usenet arasında büyük farklar var.

 • Usenet ile indirdiğiniz dosyayı tohumlamanız gerekmez. Bu nedenle, genel IP adresi gösterilmiyor torrent durumunda olduğu gibi.
 • Usenet kullanır SSL (Güvenli Soket Katmanı) – şifrelemek bilgisayarınızdan veya bilgisayarınıza gönderilen veriler.
 • Usenet ile doğrudan Usenet sunucusundan indirebilirsiniz. Böylece, ISS’nizin tüm bant genişliğini kullanabilirsiniz..

Aşağıda, üst Usenet sağlayıcıları. Henüz BitTorrent’ten geçiş yapmayı düşünmeseniz bile, bu Usenet sağlayıcıları sadece daha iyi bir fikir edinmek için kontrol etmeye değer.

RankProvider Bağlantısı
ziyaret-sağlayıcıları
14 Gün Ücretsiz Deneme Süresi
2ziyaret-sağlayıcıları
2 Hafta boyunca ücretsiz 30 GB
3ziyaret-sağlayıcıları
Ücretsiz deneme
4ziyaret-sağlayıcıları
Ücretsiz deneme
5ziyaret-sağlayıcıları

Torrentleri VPN ile Güvenli, Güvenli ve Anonim Olarak İndirme

Korsanlıkla mücadele kurumları ve hukuk firmaları sızıyor BitTorrent sürüleri artan oranda. Şüphesiz Crystalis Entertainment gibi telif hakkı sahiplerinin daha fazla baskı yapmaya devam edeceği İSS kullanıcıları ile ilgili bilgileri ifşa etmek. Torrentleri indirip indirmeseniz de güvenli tarafta kalmak için şunu kullanın: VPN. Sonuçta, kimliğinizi meraklı gözlerden gizlemenin en güvenilir yoludur.

*Yasal Uyarı: Bu kılavuz yalnızca eğitim amaçlıdır. Hiçbir şekilde bu blogun sahibi herhangi bir korsanlığı kabul etmiyor.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me