Кращі 5 BitTorrent клієнтів

Якщо ви звикли завантажувати велику кількість медіа на свій пристрій, ви, ймовірно, чули про це або навіть використовували клієнт BitTorrent для цього. Клієнт – це протокол обміну файлами, який дозволяє користувачам обмінюватися даними через Інтернет. Це технологія, яка існує з початку 2000-х, і вона дозволила людям розповсюджувати всю кількість контенту. Однією з переваг використання BitTorrent-клієнта для завантаження файлів є те, що не потрібно покладатися на центральний сервер. Відсутність централізованого сервера означає, що немає затримок через аутентифікацію, і це робить все набагато швидшим.


Кращі 5 BitTorrent клієнтів

Кращі 5 BitTorrent клієнтів

Як вибрати кращого клієнта BitTorrent

Вибір того, який клієнт BitTorrent використовувати, може бути складним, особливо для користувачів, які вперше користуються, оскільки їх багато існує на ринку. У цьому огляді ми розглянемо ряд найпопулярніших, а також вивчимо переваги та недоліки, які вони можуть запропонувати. Ми будемо дивитись на uTorrent, Transmission, Vuze, Deuge, Popcorn Time та qBitTorrent; досить вичерпний вибір, якщо ви запитаєте мене. Ми також поглибимось у ряді юридичних питань, на які ми думаємо, що всі користувачі повинні мати уявлення про них, а також як змусити клієнтів працювати, як тільки ви вибираєте, на якого постачальника підписатися..

Торрентінг – правові наслідки

Юридичні проблеми, що стосуються торрентінгу, мають багато спільного з тим, як використовуються клієнти BitTorrent, а також законністю завантажуваного вмісту. На щастя для більшості, існує широкий вибір безкоштовного контенту, який можна завантажити з безлічі торент-сайтів по всьому Інтернету.

Типи речей, які ви можете знайти, включають програмне забезпечення з відкритим кодом, книги та фільми для загальнодоступних домен, архівний вміст та багато іншого. Проблема полягає в тому, що вміст, якого хотіли б більшість людей, був незаконно відтворений. Ми говоримо про захищені авторським правом матеріали, такі як телевізійні шоу Покров або Гра престолів.

Незалежно від того, незалежно від законності чи незаконності контенту, що завантажується, залежить від людини. Однак багато урядів у всьому світі намагаються відвернути будь-кого від завантаження піратських матеріалів, застосовуючи закони, коли тим, хто потрапляє, можливо, доведеться розлучатися з великими грошима штрафами або навіть загрожувати тюремним терміном..

Незважаючи на всі ці обмеження, ви все одно знайдете людей, які продовжуватимуть завантажувати свої медіа-файли, не боячись попасти уряд. Вони можуть це зробити, оскільки вони підключені до мережі, яка дозволяє їм шифрувати Інтернет-з’єднання та виконувати свою діяльність анонімно. Ця мережа є віртуальною приватною мережею, інакше відомою як VPN. Якщо ви хочете почати з одного хорошого постачальника, то ми радимо ExpressVPN. Ось список найкращих постачальників послуг VPN, які ви можете використовувати для анонімного завантаження торентів.

Завантаження файлів за допомогою BitTorrent

Після того, як ви перейдете до цього, завантаження файлів за допомогою BitTorrent – це дуже легко зробити. Першим кроком буде пошук клієнта BitTorrent, який найкраще працює для вас. Список, який ми подали на наступному сеансі, повинен надати вам широкий вибір варіантів.

Вибравши свого клієнта, наступним кроком буде підписатися на якісну послугу VPN. Це повинно бути не в режимі офлайн, щоб ви були впевнені в конфіденційності та захисті кожного разу, коли ви підключаєтесь до Інтернету.

Далі, щоб розпочати наше перше завантаження, вам потрібно буде перейти на веб-сайт торентів. Ви можете спробувати загальнодоступний веб-сайт, наприклад, Krentass Torrents і The Pirate Bay, або приватний, наприклад What.cd або The Popcorn. Якщо це ваш перший раз, радимо розпочати з публічних веб-сайтів, оскільки вони швидше користуватися, але пізніше ви можете насолоджуватися приватними, оскільки вони набагато безпечніші.

Після входу в систему знайдіть фільм, телешоу або музичний альбом, який хочете завантажити, і натисніть на посилання торрент / магніт.

Нарешті, відмовтеся і нехай посилання відкриється у вашому клієнті-торенті. На екрані з’являться підказки; виконайте їх, і завантаження розпочнеться за лічені секунди. Як тільки це буде зроблено, ви отримаєте повідомлення про те, що завантаження завершено.

Кращі 5 BitTorrent клієнтів

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, що робити, давайте переглянемо п’ять фаворитів у галузі, які ви можете подумати, щоб почати:

1. qBittorrent

Ми розпочнемо наш список із клієнтом, на який ми вважаємо, що найкраще ви можете зареєструватися. qBittorrent має багато справ для цього, і перше серед них – це відкритий код. Це означає, що кожен може вдосконалити свій код. Він також не входить у рекламу чи програмне забезпечення, а розробляється з функціоналом популярних клієнтів, & широкий спектр функцій, які турбують значну більшість його користувачів.

Сюди входять: створення торрентів, підписка RSS, віддалений доступ, запит на торент, власний медіаплеєр, вбудований пошук, а також вибіркове завантаження контенту. Клієнт добре працює з низкою пристроїв & платформи, включаючи Linux, Windows та Mac OSX.

2. uTorrent

Як найпопулярніший клієнт BitTorrent з усіх, uTorrent протягом багатьох років зазнав декількох змін. Це, мабуть, все ще є найпопулярнішим, але це не означає, що це найкраще. uTorrent доступний на Mac, Windows, Linux та Android. Хоча uTorrent безкоштовний, він наразі базується на рекламі.

3. Вуза

Vuze колись займав місце номер один, коли справа доходила до клієнтів BitTorrent, але з роками кращі постачальники послуг придумували більше привабливих пропозицій & здається, вони просто не були настільки гострими, щоб адаптуватися.

Найбільшою причиною того, що користувачі скаржаться на Vuze, є реклама, яку вони пускають у світ, коли ви користуєтесь стандартною підпискою. Єдиним способом позбутися від них було б оновлення до Vuze Plus, і це коштує 28,90 євро на рік.

З точки зору зручності використання, у мене багато користувачів скаржилися на те, як клієнт важкий для ресурсів, а також на кількість програмного забезпечення, яке встановлюється на пристрій, який використовується. Пропозиції, що пропонуються, безумовно, варто переглянути, такі речі, як віддалене управління, візуалізація, інтегрований медіаплеєр, відкриття вмісту за допомогою автоматизованих описів, а також перетворення файлів на пристроях.

Одна унікальна точка продажу про Vuze – це її здатність працювати лише тоді, коли встановлено ваше VPN-з’єднання. Це свого роду вбудований перемикач вбивства, який дозволяє завантажувати свої речі лише за допомогою зашифрованого сервісу. Vuze має версії, сумісні з Android, Mac OSX, Windows та Linux.

4. Передача

Далі йде Transmission, ще один популярний клієнт, який має один з найкращих інтерфейсів користувача на ринку. Послуга також безкоштовна і з відкритим кодом, з пропозицією, яка включає підтримку веб-швидкості, редагування трекерів, глобальну & обмеження швидкості поточного потоку, підтримка Addon, а також шифрування протоколу BitTorrent.

Послуга доступна для користувачів Linux, OSX, FreeBSD, Gentoo та Windows.

5. Пониження

Якщо ви дивитесь на підхід із голими кістками до клієнта BitTorrent, то Deluge може бути саме для вас. Цей клієнт легкий і простий у використанні, а також не має багатьох дзвіночків, які ви знайдете за допомогою багатьох інших альтернатив. Очікуйте можливості, починаючи від підтримки посилань на магніти, віддаленого керування веб-сторінками, доступних плагінів для таких речей, як підтримка RSS та сумісності з пристроями на базі OSX, Linux FreeBSD та Windows..

6. Попкорн час

Любителі фільму, безсумнівно, сподобаються користуватися клієнтом, який дозволить їм передавати відео у вигляді телешоу та фільмів. Потік вмісту вибирається з великої колекції торент-сайтів, і лише цей факт ускладнив правоохоронні органи його зняти. Додаток є відкритим кодом & це дозволяє потоково передавати файл під час завантаження. Він працюватиме на платформах Mac OSX, Linux, Android та Windows.

Висновок про кращих 5 BitTorrent-клієнтів

Тепер, коли ви пройшли наш головний вибір найкращих 5 BitTorrent-клієнтів, вам черга заглянути в 5 і вирішити, який ви будете використовувати для великих завантажень файлів. Не забудьте зареєструвати надійну службу VPN, як-от ExpressVPN щоб забезпечити завантаження, ви не хочете, щоб повідомлення про порушення авторських прав від вашого провайдера або DMCA заповнювали вашу поштову скриньку.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map