Як приховати IP-адресу під час завантаження торента

Як я можу приховати свою IP-адресу під час завантаження торрентів? uTorrent і Bittorrent обидва торрент-клієнта, які дозволяють користувачам завантажувати та завантажувати файли через P2P (Одноранговий) протокол. Це означає, що обмін усіма файлами відбувається без централізованого сервера. Сам процес має як свою користь, так і недоліки. Мабуть, найбільший недолік, коли торрент – це ваш IP-адреса додається до поточний рій коли б ти не був пірінг / посів файл торрента. У цьому довідник, ви знайдете інформацію про те, чому і як використовувати VPN, щоб приховати IP-адресу під час торрент.

Як приховати IP-адресу під час завантаження торента

Як приховати IP-адресу під час завантаження торента

Чому я повинен ховати свою IP-адресу під час торрентінгу?

Як вже було сказано раніше, щоразу, коли ви завантажуєте / завантажуєте торрент-файл, ваша IP-адреса додається до торрент-рою. Це в основному означає, що всі, хто ділиться тим самим файлом може бачити вашу IP-адресу. Ваша ISP і авторські тролі може відстежувати активність завантаження. Зрештою вони надішлють вам Повідомлення про порушення авторських прав на ваш електронний лист. Такі випадки особливо поширені в Росії США, Австралія, Канада, Швеція, Німеччина та Франція. Однак це не все приреченість і похмурість. Ще можна приховати свою IP-адресу під час торрент якщо ви використовуєте VPN.

Чи справді VPN приховує мою IP-адресу під час торрентінгу?

VPN означає віртуальну приватну мережу. Це інструмент, який давно використовується великими корпораціями та юридичними фірмами. VPN дозволяє комусь це робити шифруватит їх трафік, приховати свою IP-адресу, і переглядати Інтернет анонімно. Популярність VPN різко зросла за останні кілька років з двох основних причин. Перший полягає в тому, що ви можете використовувати VPN для обхід регіональних обмежень і розблокувати гео-обмежений веб-сайти, такі як Hulu, HBO Go, Netflix, і BBC iPlayer.

Друга причина, і одна, що стосується торентів, полягає в тому, що ви можете завантажувати / завантажувати торрент-файли анонімно щоразу, коли ви підключені до VPN-сервера. Як це працює? Що ж, як тільки ви підключитесь до VPN-сервера, ваш реальна IP-адреса замаскована. Натомість веб-сайти та додатки побачать лише те IP-адреса сервера VPN. Ніхто не зможе відстежити вашу IP-адресу в рої торенту.

Як налаштувати VPN на приховування IP-адреси під час завантаження торента?

Налаштування VPN до приховати свою IP-адресу під час торрентинуg не так складно, як ви думаєте. Якщо ви хочете залишитися анонімний коли завантаження торрентів, просто виконайте ці кроки.

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN зі швидкими VPN-серверами, якщо ви цього ще не зробили. Використання безкоштовні послуги VPN має багато недоліків. Зазвичай безкоштовні VPN-сервери перевантажений. Це означає, що завантаження торрент-файлу може зайняти віки.
  2. Завантажте та встановіть Додаток VPN на пристрої, на якому ви торрент. Програми VPN доступні на ПК, Mac, iOS, Linux, і Android.
  3. Йти до www.whatismyip.net робота і запишіть свою IP-адресу.
  4. Підключіться до VPN-сервера через додаток VPN. Поверніться до www.whatismyip.network і переконайтеся, що ваша IP-адреса змінилася.
  5. Якщо ви бачите нову IP-адресу, це сервер VPN, до якого ви підключені.
  6. Ви успішно виконали приховано вашу IP-адресу. Ви можете зараз завантажувати торрент анонімно.

Є багато постачальників VPN, якими ви можете скористатися приховати свою IP-адресу під час торрентинуг. ExpressVPN можливо, найкращий з усіх. Ось мій список топ VPN послуги до завантажувати торрент анонімно.

Usenet як торент-альтернатива

Якщо ти хочеш завантажуйте файли відео, музики чи програмного забезпечення не використовуючи без додавання вашої IP-адреси до торрент-рою, використовуйте Usenet замість Bittorrent. Usenet не використовує протокол P2P. Натомість ви можете завантажити всі свої файли з централізований сервер. Це означає, що ви можете завантажувати файли з повною пропускною здатністю. З Usenet усі ваші завантаження є SSL зашифровано. Іншими словами, Usenet – це і те, і інше швидше і безпечніший ніж Bittorrent. Якщо ви хочете спробувати Usenet, перегляньте будь-якого з кращих постачальників Usenet, перелічених нижче.

Посилання RankProvider
відвідувачі-провайдери
Безкоштовний пробний період 14 днів
2відвідувачі-провайдери
Безкоштовно 30 Гб за 2 тижні
3відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
4відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
5відвідувачі-провайдери

Як приховати IP-адресу під час торрентінгу? Використовуйте VPN.

Якщо ви серйозно ставитеся до свого конфіденційності, і не хочуть потрапляти завантаження торрент-файлів, ви повинні використовувати VPN. Якщо ви вирішите не робити, вам краще використовувати Usenet замість uTorrent, щоб отримати свій улюблені фільми, телепередачі або програмне забезпечення в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me