Як анонімно завантажувати торренти з VPN

Як анонімно завантажувати торренти? Коли завантаження або завантаження торентів, є одна основна питання конфіденційності ви повинні бути стурбовані. І те й інше власники авторських прав і твій ISP здатні стежити за вашою активністю торрентів. Останнім часом багато файлообмінники по всій Європі погрожують судовими позовами, якщо вони не сплатять величезні розрахункові збори. Тому першорядно, що ви захищаєте своє конфіденційність в Інтернеті і завантажуйте торренти надійно. У цьому довідковому посібнику я надам вам інформацію про те, як можна приховати свою ідентифікацію в Інтернеті і файли торенту насіння або п’явки анонімно через VPN. По-перше, як насправді ці “авторські тролі” простежте за своєю активністю завантаження торрента?

Завантажте торенти надійно та анонімно за допомогою VPN

Завантажте торенти анонімно за допомогою VPN

Як власники авторських прав можуть “зловити” вас за “Піратство” – надійно завантажуйте торренти

Власники авторських прав можуть використовувати кілька методів простежте за завантаженнями і тим самим зловить вас для завантаження. Нижче я перерахував найпоширеніші методи, якими користуються компанії, щоб відстежити, хто що завантажив.

 • Журнал трафіку: Коли ви завантажуєте або завантажуєте файли з сайтів або на хостинг, ваша IP-адреса записується. Хоча більшість із цих хостингових сайтів чітко заявляють, що “не несуть відповідальності за файли, завантажені користувачами” у своєму EULA, власники авторських прав можуть тиснути на них, щоб розкрити інформацію про користувачів.
 • Медовий горщик торенту: Власник вмісту може використати два підходи. Вони або самі завантажують торрент-файли, або завантажують ті самі файли, які ви завантажуєте. Під час завантаження або завантаження торрентів усі інші, хто підпилює або засіває той самий файл, включаючи власників авторських прав, можуть бачити вашу загальнодоступну IP-адресу.
 • Sniffing мережі P2P: P2P розшифровується як однолітка. Це техніка, якою користується BitTorrent, Limewire, і Напстер що дозволило б користувачам безпосередньо передавати файли між собою без необхідності централізованого сервера. Коли ви ділитесь через P2P, ваша IP-адреса пов’язана з файлом, який ви завантажуєте. Після цього власники авторських прав можуть запитати у вашого провайдера про ваше фізичне місцезнаходження на основі вашої IP-адреси.

Як безпечно завантажити торрент? Досягнення анонімності за допомогою VPN

На жаль, все більше і більше Інтернет-провайдерів стикаються з тиском правовласників. Зовсім недавно шведський Інтернет-провайдер на ім’я TeliaSonera передав власникам авторських прав інформацію, пов’язану з деякими їх IP-адресами. Було заявлено, що ці IP-адреси були залучені до незаконного обміну файлами. Коли ваш Інтернет-провайдер почне розкривати вашу інформацію, не піддаючись великій сутичці, вам потрібно почати хвилюватися.

То як вам захистити свою анонімність в Інтернеті і як зберегти свою діяльність веб-перегляду? Відповідь така VPN. VPN означає віртуальну приватну мережу. Це дозволяє вам шифрує весь ваш трафік передаючи його через a захищений приватний тунель. Це означає, що це ні власник авторських прав, ні ваш Інтернет-провайдер, ні хакери не можуть підслуховувати на те, що ви робите в Інтернеті. Ваша реальна IP-адреса буде прихована постійно. Щоб завантажуйте торрент анонімно, виконайте наступні дії:

 1. Спочатку підпишіться у постачальника послуг VPN, який підтримує протокол P2P. ExpressVPN – хороший приклад.
 2. Після створення облікового запису VPN настав час завантажити та встановити програму VPN на тому самому пристрої, на який ви хочете завантажити торрент-файли..
 3. Запустіть щойно встановлену програму VPN та ввійдіть у неї за допомогою свого облікового запису VPN.
 4. Далі підключіться до VPN-сервера. Зазвичай, чим ближче VPN-сервер до вашого реального місцезнаходження, тим швидше буде швидкість вашого Інтернету.
 5. Зачекайте пару секунд, поки не встановиться VPN-з’єднання.
 6. Тепер ваша справжня IP-адреса повністю прихована. Здається, ви підключились до Інтернету через IP-адресу сервера VPN.
 7. Нарешті, анонімно завантажте будь-які файли, які ви хочете.

Завантажте торенти анонімно – вибір постачальника VPN

Перш ніж зареєструватися у постачальника VPN, існує кілька питань, про які вам потрібно знати. Перш за все, підключення до VPN-сервера означає, що весь ваш трафік буде перенаправлений. Це певною мірою вплине на швидкість вашого Інтернету. У надійних постачальників VPN швидкість вашого Інтернету знижується лише приблизно на 10%. По-друге, вибирайте лише постачальника VPN, який не нав’язує обмеження для завантаження / завантаження. Найголовніше – переконайтеся, що обраний вами постачальник VPN не зберігає журналів вашої активності перегляду.

Спробувавши багато постачальників VPN, мене найбільше вразило ExpressVPN. Вони ведуть нульові журнали моєї активності перегляду та мають VPN-сервери у понад 87 країнах. Хоча там є кілька безкоштовних VPN, я ніколи не рекомендував би їх використовувати. Вони сильно сповільнюють швидкість вашого Інтернету, а в деяких випадках немає гарантії, що вони не будуть вести журнали вашої онлайн-активності. Ось мій список кращі постачальники VPN для анонімних торрент.

Usenet – безпечна альтернатива торрента

BitTorrent – найвідоміша форма обміну файлами в Інтернеті, але це, звичайно, не єдина. Задовго до того, як потоки вийшли на поверхню, Usenet було винайдено Usenet також можна використовувати завантажуйте музику, відео, програмне забезпечення та ігри в Інтернеті. Однак між BitTorrent і Usenet є великі відмінності.

 • За допомогою Usenet вам не потрібно завантажувати файл, який ви завантажуєте. Тому ваше публічна IP-адреса не піддається як у випадку торрент.
 • Usenet використовує SSL (Захищений шар сокета) до шифрувати дані, що надсилаються з комп’ютера або на нього.
 • За допомогою Usenet ви завантажуєте безпосередньо з сервера Usenet. Таким чином, ви можете використовувати повну пропускну здатність свого провайдера.

Нижче наводиться список топ-провайдери Usenet. Навіть якщо ви ще не розглядаєте можливість переходу з BitTorrent, ці постачальники Usenet варто перевірити з єдиною метою, щоб отримати кращу ідею.

Посилання RankProvider
відвідувачі-провайдери
Безкоштовний пробний період 14 днів
2 відвідувачі-провайдери
Безкоштовно 30 Гб за 2 тижні
3 відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
4 відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
5 відвідувачі-провайдери

Завантажуйте торренти надійно, безпечно та анонімно через VPN

Антипіратські агенції та юридичні фірми проникають Річки BitTorrent зі швидкістю зростання. Немає сумнівів, що власники авторських прав, такі як Crystalis Entertainment, будуть все більше тиснути Інтернет-провайдери розкривають інформацію про своїх користувачів. Щоб залишатися в безпеці, ви завантажуєте торренти чи ні, використовуйте VPN. Зрештою, це найнадійніший спосіб зберегти свою особистість прихованою від цих сторонніх очей.

*Відмова: Цей посібник призначений лише для освітніх цілей. В жодному разі власник цього блогу не потурає будь-якій формі піратства.