Кращий VPN для RaiPlay

Більшість вмісту, який ви знайдете як на італійському телебаченні, так і на радіо, значною мірою виробляються, розповсюджуються та регулюються Рай, італійський національний мовник. Рай існував протягом значного тривалого періоду часу, використання понад RAI 35,9% аудиторії в Італії. Ну, це просто в Італії Рай обмежений географією. Найкращий спосіб отримати доступ до нього за кордоном – через VPN. Але питання: Який VPN найкращий для Rai Play? Дізнайтеся в цьому повному огляді.

Кращий VPN для RaiPlay

Кращий VPN для RaiPlay

Є RaiPlay доступний за межами Італії?

Будь то спорт, серіали, фільми чи дитяче програмування, Рай ТВ це все. Однак це є лише у Італійський регіон. Розумієте, як і будь-який потоковий канал у всьому світі, Rai Play має захищати його права на мовлення якось.

Найкращий спосіб зробити це – подати заявку гео обмеження, захисний механізм, накладений на обмеження доступу користувачів відповідно до їх географічне положення.


Геоблокування відбувається, коли канал вивчає ваш IP-адреса – це дозволяє визначити, де ви фізично перебуваєте на карті. У випадку Рай вам потрібно бути присутнім в Італії, тобто, тримаючи ідентифікатор Італійська IP-адреса.

Якщо це не так, ви будете заблоковано миттєво. Коли ми відвідали канал, ми також стали жертвою такого блокуючого інциденту, як ми знаходимось за кордоном.

Ось що ми отримали:

“Я не впускаюсь, але не є одноразовим і не підтримується”.Помилка RaiPlay

Це може бути величезною невдачею, особливо для італійців, які були розміщені в інших країнах емігрантів або навіть тих, що вилетіли деінде як туристи

Гео-обмеження можна легко обійти за допомогою Віртуальна приватна мережа, про які ми детально поговоримо в наступному розділі цього огляду.

Використання VPN для RaiPlay

Потокове передавання RaiPlay за межами Італії дійсно можливо, але лише якщо ви підписалися на послугу віртуальної приватної мережі. VPN, як це називали більшість людей, – це послуга, яка ретрансляцію вашого трафіку через купу серверів, розкиданих по всьому світу, що призводить до того, що він відхилиться від маршруту, який був спочатку встановлений вашим провайдером.

При цьому користувач, що базується в США, Великобританії, Нідерландах чи в будь-якому іншому місці, зможе зв’язатися з сервером в Італії та отримати італійську IP-адресу.

Для потокової платформи RaiPlay здається, що ви базуєтесь в межах Кордони Італії. Зробивши це, ви зможете передавати стільки вмісту, скільки хочете, не турбуючись про це географічні обмеження.

Чудова річ, що стосується підключення до мережі VPN – це те, що ви не тільки матимете доступ до RaiPlay, але й зможете розблокувати інші платформи, наприклад Netflix, BBC iPlayer та Hulu, всі незалежно від того, де б ви не були.

Інша річ, що стосується послуги VPN, яку ви вважаєте великою перевагою, – це те, що вона забезпечує вашу діяльність в Інтернеті шифруючи ваше з’єднання.

Це фактично основна функція послуги VPN, і завдяки шифруванню отримує ваш інтернет-трафік повністю прихований навіть від вашого провайдера.

Приховування трафіку від вашого Інтернет-провайдера це має деякі реальні переваги, оскільки вони вже не в змозі бачити, що ви робите в Інтернеті, і тому не в змозі застосувати заходи, які обмежують спосіб використання Інтернету.

Такі заходи включають зменшення швидкості або блокування доступу на деякі конкретні сайти.

Отримайте RaiPlay за кордоном

Це легко, це швидко, і ви можете це зробити лише одним натисканням кнопки. Ось що потрібно зробити:

 1. Спочатку, підписатися постачальнику послуг VPN. Далі ми розглянули чотири найпопулярніші VPN в статті, на яку можна вибрати.
 2. Завантажте та встановіть VPN застосування на своєму пристрої.
 3. Запустіть додаток і увійти з вашим VPN ім’ям і паролем.
 4. Підключіться до Італійський сервер.
 5. Зачекайте кілька секунд, щоб програма встановила зв’язок.
 6. Запустіть Rai Play веб-сайт або його спеціальний додаток.
 7. Потокове телебачення Рай де завгодно за межами Італії.

Це так просто, але для цього вам потрібен надійний постачальник, про який ми поговоримо в наступному розділі.

Найкращі VPN для RaiPlay

Вибір послуги VPN іноді може заподіяти вам головний біль, оскільки ви не маєте уявлення про те, що шукати і з чим порівнювати.

Щоб вибрати найкращу службу VPN для RaiPlay, ви повинні дізнатися про такі речі, як, наприклад, хто з них добре присутній в Італії, наскільки хороші їх швидкості на сервері та чи підтримують вони щось із цим навіть у форматі HD. 

Щоб ви не відходили далеко від найбільш здібних постачальників послуг, ми склали список, який, ймовірно, слід вибрати найкращий VPN для RaiPlay з. Ми провели їх через наше суворий процес оцінки і результати були такими:

1. ExpressVPN

Обкладинка ExpressVPN

ExpressVPN – це постачальник номер один, з яким ми радимо звернутися, оскільки вони пропонують послуги світового класу та мають надійну команду з обслуговування клієнтів.

Вони насправді виграли кілька нагород за свою майстерність в обслуговуванні, тому справді важко помилитися з таким постачальником, як вони.

 • Сервери: ExpressVPN забезпечує доступ до о 2000 серверів, включаючи багато в Італії, і він має можливість підтримувати до 5 декількох підключень за одну підписку.
 • Конфіденційність: Базується в Британські Віргінські острови, ExpressVPN не зобов’язаний підкорятися законам про регулювання даних. Більше того, сервіс має сувору політику без реєстрації даних, яка гарантує, що дані не збираються і не зберігаються. Використання функцій, таких як розділений тунель, автоматичний Інтернет вбити перемикач, конфіденційність завжди гарантована
 • Безпека: ExpressVPN забезпечує безпеку через 256-бітове шифрування AES, з перевагою OpenVPN протокол, оскільки він є найбільш безпечним. Незважаючи на це, передплатники все ще вільні PPTP, L2TP, IKEv1 або IKEv2 як обраний протокол.
 • Швидкість: На основі того, що ми перевірили, ExpressVPN підтримував чудові швидкості, особливо під час використання віддалених серверів.
 • Розблокування здатності: Сервери ExpressVPN більш ніж здатні розблокувати вподобання Rai Play. Причому, з їх Розумний сервіс DNS, ми отримали можливість передавати гео-обмежений вміст, не маючи свідків втрати швидкості через застосоване шифрування.

Нарешті, місяць безпробного випробування (Політика повернення коштів), яка призначається будь-кому, хто підписується. Ми були дуже вражені сервісом і щоб краще зрозуміти його, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.

Мінуси

 • Тада дорога

2. ПуляVPN

Огляд BulletVPN

Це Естонська основа Постачальник також входить до цього списку як один постачальник, на який ви можете розраховувати, щоб ви не могли відстежувати Інтернет. 

BulletVPN створив версії свого клієнта, які дозволяють йому працювати на пристроях Windows, FireStick, Android, iOS, Linux або Mac.

Ось що це стосується BulletVPN:

 • Сервери: У постачальника більше 100 серверів у 50+ країнах, яку ми знайшли досить цікавою. Це гідне розповсюдження, але охоплює всі ключові місця у всьому світі.
 • Конфіденційність: BulletVPN базується в Естонія, регіон, де не застосовуються закони про збереження даних. Сервіс не збирає дані користувачів і не зберігає їх для подальшого використання. Крім того, вони мають вбити перемикач з і Кульовий щит, який не дозволяє користувачам підключатися до Інтернету без наявності VPN-з’єднання.
 • Безпека: У сервісі також є безліч протоколів, які користувачі можуть вибрати для використання, наприклад OpenVPN, PPTP, L2TP та обидва IKEv1 & IKEv2.
 • Швидкість: Сервіс стверджує, що він пропонує необмежену швидкість, необмежену пропускну здатність і необмежену комутацію сервера. Коли ми перевіряємо їх швидкість, мабуть, у них є претензії. Нам вдалося передавати вміст у форматі Full HD та UHD під час використання їх серверів UltraHD Support.
 • Розблокування здатності: Rai Play, Netflix, Hulu, BBC Player, Disney + та багато інших виявилися легко доступними BulletVPN, не важливо, поки ми тестували їх.

BulletVPN пропонує: 30-денна політика повернення коштів як вихід, якщо вам не подобається його послуга. Однак якщо ви використовуєте Android, a 24-годинна безкоштовна пробна версія також є в наявності.

Ми зробили більш вичерпний огляд BulletVPN, який вам справді слід прочитати, якщо ви можете розглянути можливість реєстрації в службі.

Плюси

 • 256-бітове шифрування AES.
 • Шість одночасних з’єднань.
 • 101+ серверів у 50+ країнах.
 • Підтримка P2P.
 • Великі швидкості.
 • Kill Switch
 • Розумна функція DNS.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Прості у користуванні програми.
 • Кульовий щит.
 • Безкоштовний період випробовування.

Мінуси

 • Ніяких розділених тунелів
 • Немає розширень браузера

3. Розривник

Огляд Unlocator 2019

Розмикач запущений ще в 2013 рік, пропонуючи лише послугу Smart DNS. Через кілька років він став гібридним, забезпечуючи і Віртуальну приватну мережу.

Користувачі можуть вибрати будь-яке Розумний DNS (поодинці) або обидва. Тепер, оскільки нова послуга VPN, ми взяли на себе тестування, що вона може запропонувати. Ось що ми придумали:

 • Сервери: У Unlocator немає найбільшої серверної мережі, але вона охоплює навколо 50+ країн. Це все ще хороший старт для VPN, який побачив світ лише у 2019 році.
 • Конфіденційність: Нас справді хвилювало розташування їх штабу. Unlocator базується в Данія, країна в межах союзу 14-ти очей. Однак їх політика без журналів ніколи не допитувались, і жодні звіти не показували подання чи збирання даних. Крім того, він має перемикач на знищення та Unlocator Shield для додаткової приватності.
 • Безпека: Unlocator використовує стандартне 256-бітове шифрування AES в галузі, а також такі протоколи, як OpenVPN, L2TP-IPSec, PPTP та IKEv2.
 • Швидкість: Швидкість була нормальною, але не на кожному сервері. Ми використовували сервер Великобританії, який майже припинив наше з’єднання 50%, що досі вважається прийнятним. Однак вони пропонують сервери, що підтримують потокове передавання Ultra HD.
 • Розблокування здатності: Ми протестували основні потокові послуги за допомогою Unlocator. Це вдалося розблокувати кожного з них. Що стосується його функції Smart DNS, вона має доступ до більш ніж 230 каналів навколо світу.

У Unlocato є a 30-денна політика повернення коштів, але перш ніж дійти до цього, ви можете використовувати їх 7-денна безкоштовна пробна версія. Все, що вам потрібно зробити – це подати свою електронну адресу, кредитна картка не потрібна. Для отримання додаткової інформації про постачальника, перевірте це Огляд розблокування.

Плюси

 • Шифрування військового рівня.
 • П’ять паралельних з’єднань.
 • Сервери в 50 країнах.
 • Підтримка P2P.
 • Розблокує Rai Play.
 • Kill Switch.
 • Розумна функція DNS (230+ каналів).
 • 30-денна гарантія повернення грошей.
 • Нерозмикаючий щит.
 • 7-денна безкоштовна пробна версія.

Мінуси

 • Деякі повільні швидкості
 • Ніякого розбиття-тунелювання
 • Немає розширень браузера

4. NordVPN

Обкладинка NordVPN

Ми закінчуємо наш список NordVPN; постачальник, який базується в Панамі і, мабуть, є однією з найбільших серверних мереж у галузі VPN.

У минулому він виграв десятки нагород, включаючи найкращого постачальника VPN за підтримку клієнтів. NordVPN дозволяє шість одночасних з’єднань для тих, хто підписується та пропонує найвищі послуги, включаючи наступні:

 • Сервери: У сервісі більше 4000 з них базується на понад 60 країн, що ускладнює пошук веб-сайту, де ви б не мали доступу. 
 • Конфіденційність: Оскільки вона базується в Панамі, користувачі можуть бути впевнені, що ніяких втручань з боку компанії не буде П’ять очей відбудеться. Навіть якщо це робить, NordVPN підтримує сувору політику без реєстрації і нічого не збирає про своїх користувачів.
 • Безпека: NordVPN також пропонує такі функції, як подвійний VPN який спрямовує ваш трафік через два сервери, подвоюючи ваше шифрування. Не кажучи вже про CyberSec програмне забезпечення для запобігання зловмисному та небажаному оголошенням.
 • Швидкість: Провайдер має оптимізовані сервери онлайн-ігри, потокове передавання, торрент а також завантаження великих файлів. Ми не отримали швидкості, на яку сподівались на деяких серверах, але NordVPN не розчарував використання інших.
 • Розблокування здатності: NordVPN розблокує Rai Play без перешкод разом із десятками інших потокових каналів. Також пропонує SmartPlay програмне забезпечення для роботи навколо обмежувальних географічних меж.

NordVPN – один з найбільших постачальників у світі. Він пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей тим, хто вперше підписався на їх службу. Щоб дізнатися, чого слід очікувати від послуги, подивіться наш огляд NordVPN.

Плюси

 • Шифрування високого рівня.
 • 6 одночасних пристроїв.
 • Сервери в 60+ країнах.
 • Доступ до Rai Play
 • Kill Switch.
 • SmartPlay (Smart DNS).
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Розширення браузера
 • CyberSec
 • Подвійний VPN

Мінуси

 • Ніяких розділених тунелів.
 • Деякі повільні сервери.

Рай ТВ – Канали

Якщо ви цього не знали, Rai Play надає доступ до кількох Рай канали, де ви можете передавати потоки всілякого вмісту, починаючи від спортивного до дитячого програмування. Щоб отримати кращу картину, перевірте список каналів нижче:

 • Рай 1
 • Рай 2
 • Рай 3
 • Рай 4
 • Рай 5
 • Фільм Рай (раніше відомий як кіно Рай)
 • Райські новини24
 • Рай Преміум
 • Рай спорт
 • Рай Йойо
 • Рай Італія
 • Рай Гулп

Що на RaiPlay?

Чому хтось проходив би все це, щоб отримати доступ до одного каналу? Це просто, це все про вміст. Перевір:

 • TG1
 • Il Paradiso Delle Signore
 • Дон Маттео
 • Інспектор Монтальбано
 • Медичі
 • Доменіка в
 • Un Medico In Famiglia
 • Порта а Порта
 • Ім’я троянди
 • Капрі
 • Фуоріклас
 • Правила Анджело
 • Космос: 1999
 • Ти боїшся темряви?
 • Ісус із Назарету
 • Марія з Назарету
 • Алергія на монстри

Найкращий VPN для RaiPlay

Гео-блоки наприклад, на той, на який ви зіткнулися б, якщо ви намагаєтеся передати потокове повідомлення RaiPlay за кордоном цілком нормально і існує з широкого кола причин.

Однак вони не повинні бути виправданням, якщо ви дійсно хочете продовжувати трансляцію вмісту Рай ТВ, перебуваючи за межами Італії. Отримайте VPN та візьміть під контроль свою свободу в Інтернеті.

З яким VPN ви закінчилися? Повідомте нас у розділ коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me