Кращий VPN для PS4 огляду

Ми б не перебільшували, якби ми стверджували, що Playstation 4 – найкраща ігрова консоль, яку коли-небудь робив. Найсучасніший пристрій Sony постійно розбиває продажі рекордів з моменту появи вперше на ринку. З захоплююча графіка, дивовижна потужність процесора, а колекція ігор майже неперевершений, і топ-потокові послуги, PS4 не міг покращитись чи не міг? Ну, це, безумовно, може, якщо VPN присутній. Користувачі можуть покращити свою швидкість, зменшити затримки / відставання та розблокувати вміст, обмежений географією. Але питання в тому, що таке кращий VPN для PS4? Дізнайтеся в цьому повному огляді.


Кращий VPN для PS4 огляду

Найкращий PS4 VPN – РЕЗЮМЕ

Погляньте на найкраще PlayStation 4 Підсумок VPN нижче, якщо ви хочете отримати швидке уявлення про те, що ми сьогодні висвітлюємо.

Ми визнали, що ExpressVPN займає нашу VPN номер один через PS4 через їх 30-денний повернення політики, відмінна підтримка, швидкі сервери, і Розумні проксі-сервери DNS яку ви можете встановити безпосередньо на своєму Консоль PlayStation 4 або 3. Ось наш кращий список PSN VPN.

Найкраща рецензована VPN PlayStation 4

Перш ніж розпочати, ми маємо зазначити, що PlayStation 4 не підтримує VPN-клієнтів. Отже, користувачі повинні були б встановити VPN на їх маршрутизатор.

Однак у нашому огляді ми перерахували запропоновані VPN Розумний DNS також послуги, які можна налаштувати безпосередньо на консолі.

З урахуванням сказаного повний огляд найкращої VPN для PS4 представлено нижче. Перевір:

ExpressVPN – найкраща VP4 для PS4 у 2020 році

ExpressVPN - найкращий VPN 2017 року

Ми почнемо з ExpressVPN, преміальний вибір для користувачів, які хочуть налаштувати свій PS3 або PS4 за допомогою послуги VPN. З надійними серверами на базі більше 94 країни, команда служби обслуговування клієнтів у ExpressVPN має намір побачити, що ви можете насолоджуватися найкращим можливим ігровим / потоковим досвідом.

Крім проблем із затримкою / затримкою, PS4 є чудовим вузлом для потокових служб. Ви знайдете програми для Netflix, Hulu, DAZN, ESPN+, і ще десятки. ExpressVPN може легко розблокувати їх.

ExpressVPN пропонує максимальну швидкість, особливо в Сполучені Штати де доступні основні потокові канали.

Якщо швидкості недостатньо для ваших потокових звичок, ви завжди можете налаштувати їх MediaStreamer (Smart DNS) безпосередньо на PlayStation. На їхньому веб-сайті є путівники по всьому, що ви можете шукати.

Більшість може вважати, що ціна трохи вище, ніж у більшості постачальників, але хлопці компанії ExpressVPN впевнені, що їхні користувачі оцінять високу якість обслуговування. Ось чому вони пропонують 30-денна гарантія повернення грошей для нових користувачів.

Плюси

 • Дуже великі швидкості.
 • 160 серверів у 94 країнах.
 • Розблокує основні сервіси потокового передавання.
 • MediaStreamer (Smart DNS).
 • Оптимізовано для ігор та потокового відео.
 • 30-денна політика повернення коштів.

Мінуси

 • Досить дорогий.

BulletVPN

BulletVPN - Кращий MLB.TV VPN 2017 року

Запущений ще в 2017 році, BulletVPN зробили дуже добре, коли ми протестували їх VPN-сервери. Вони також пропонують прості вказівки щодо встановлення VPN на маршрутизаторах, а також налаштування віртуальні маршрутизатори на вашому ПК / Mac.

На даний момент BulletVPN налічує більше 124 сервери в 51 країні, що дуже добре, якщо користувачі бажають перемикати сервери під час гри в Інтернеті або розблокувати гео обмежений вміст за кордоном.

Коли мова зайшла про швидкість, ми відчували мінімальні падіння швидкості в Інтернеті для всіх їхніх VPN-адрес. Більше того, ми спробували їх Підтримка UltraHD сервери та результати були видатними.

Вони не претендують, ми передавали вміст в UHD, оскільки сервери були досить швидкими. Якщо цього вам недостатньо, завжди є їх Розумна функція DNS, що дозволить вам змінити своє місцезнаходження з мінімальними втратами швидкості.

BulletVPN є доступним, коли мова йде про ціноутворення. Ми перевірили їх сервіс і виявилися чудовими для PS4. Але як додаткову послугу вони пропонують 30-денна політика повернення коштів у випадку, якщо користувачі схильні передумати.

Плюси

 • Відмінна швидкість.
 • 124+ серверів у 51 країні.
 • Розблокує найпопулярніші сервіси потокового передавання.
 • Розумні проксі-сервери DNS.
 • Підтримка UltraHD (Оптимізовано для UHD потокового та ігрового режиму без затримок)
 • 30-денна політика повернення коштів.

Мінуси

 • Серверна мережа може бути кращою.

Розмикач

Кришка VPN Unlocator

Розмикач не було службою VPN в технічному розумінні. Це проксі-сервіс Smart DNS, який дозволяє розблокувати гео обмежені канали на PlayStation 4 та PS3.

Однак станом на 2019 рік, Розмикач почав пропонувати послуги VPN поряд Розумний DNS для користувачів, які хочуть обійти обмеження в Інтернеті.

У Unlocator є сервери поперек 41+ країн, Поширення в ключових регіонах по всьому світу. Це одне з небагатьох VPN, яке може розблокувати сподобання Netflix, Hulu та Amazon Prime.

Що стосується швидкості, то Unlocator не дуже добре постачався на деяких серверах. Але вони все-таки пропонують Висока швидкість сервери, які можуть підтримувати швидке з’єднання навіть при наявності шифрування.

На вашому маршрутизаторі може бути встановлений розблокувальник – посібники розміщені по всьому веб-сайту, якщо вам потрібна допомога. Якщо з’єднання все ще повільне, ви можете використовувати їх Розумний сервіс DNS як альтернатива.

Рекомендується, якщо ви граєте в Інтернеті, і гра раптово починає відставати. Нарешті, послуга, якщо дуже доступна в порівнянні з іншими.

Ви можете придбати Smart DNS або обидві люб’язні їхні окремі плани передплати. Більше того, є безкоштовна 7-денна пробна версія і а 30-денна гарантія повернення грошей якщо ви хочете взяти послугу для тестового драйву.

Плюси

 • Сервери в 41+ країнах.
 • Розблокує основні сервіси потокового передавання.
 • Розумний DNS.
 • Високошвидкісна підтримка ігор та потокових передач.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • 7-денна політика повернення коштів.

Мінуси

 • Невідповідні швидкості.
 • Слід додати більше серверів.

NordVPN

NordVPN - Топ VPN в огляді 2017 року

Завдяки спеціалізованим ігровим серверам, побудованим для швидкості та стратегічно розташованих для оптимальної ігрової ефективності, NordVPN є одним з небагатьох постачальників на ринку, який справді робить багато для покращення досвіду гравців, які вже підписалися на їх швидкісна мережа першого рівня.

У сервісі є тисячі серверів 62 країни, що більш ніж достатньо, щоб протистояти противникам на різних континентах та каналах доступу з усього світу.

Маючи оптимізовану пропускну здатність і найменший час реакції, NordVPN викликає гравців, готових перенести свій досвід на наступний рівень.

Незважаючи на те, що більшість їх серверів добре оптимізовані для роботи, ми спостерігали деякі повільні швидкості на деяких з них, зокрема їх подвійні VPN.

Крім того, SmartPlay, власну службу Smart DNS, яка надає вам доступ до сотень потокових каналів на вашому PS4 без необхідності їх VPN. Його можна легко налаштувати на консолі.

NordVPN має 30-денна гарантія повернення грошей. Це дозволяє перевірити їх послугу, не переживаючи про втрату щойно сплаченої плати за підписку.

Плюси

 • Сервери в 62+ країнах.
 • Доступ до основних потокових послуг.
 • Smart DNS (SmartPlay).
 • Оптимізовано для онлайн-ігор.
 • 30-денна політика повернення коштів.

Мінуси

 • Деякі повільні швидкості.

Переваги використання VPN для PS4

Переваги, якими ви користуєтеся внаслідок використання VPN на Sony PlayStation 4 або 3, включають доступ до географічного вмісту з таких служб, як US Netflix, Spotify та Hulu.

Ви зможете отримувати доступ до частин Інтернету, які є регіональними, незалежно від того, де б ви не були, знаючи, що ваш трафік зашифрований. Це запобігає будь-якому випадку крадіжки даних зловмисниками.

Ви також можете виявити, що використання VPN робить багато для покращення ігрової швидкості та часів пінг-файлів на вашому PS4, оскільки буде обраний коротший маршрут до будь-якого регіонального сервера.

Щоб проілюструвати це, уявіть, що ви перебуваєте в США та хочете грати на серверах Великобританії. Використовуючи VPN, ви можете визначити регіональний сервер, який може скоротити маршрут, який використовується для передачі даних, на відміну від тих, які були б у користуванні вашого провайдера. Це призводить до більш швидкої реакції ping, а отже, і швидшого з’єднання.

Тепер, вирішивши випробувати VPN через PS3 або PS4, ви побачите, що ринок переповнений постачальниками послуг в такій мірі, яка може зробити ускладнення вибору одного з них..

Щоб полегшити вам справу, я спробував тестувати п’ять відомих постачальників, які, я б сказав, забезпечити клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості.

Як змінити регіон / країну PS4?

Щоб мати змогу завантажувати та встановлювати додатки з інших країн на PlayStation 4, вам потрібно змінити свій регіон PSN. По-перше, ви можете знайти докладні інструкції про те, як створити американський або британський обліковий запис PSN у цьому підручнику.

Як встановити VPN на PS4?

Важливо зазначити, що у цьому випадку ви плануєте використання VPN разом із PS4 або PS3, вам доведеться шукати маршрутизатор VPN. Це тому, що постачальники послуг VPN офіційно не підтримують використання VPN з ігровими консолями.

Ігрові консолі також не надають жодних протоколів підключення, щоб дозволити налаштування зашифрованого з’єднання з сервером.

Ви також можете поділитися VPN-з’єднанням вашого ПК з PlayStation 4, дотримуючись цих інструкцій.

Якщо у вас є Mac, скористайтеся цим посібником, щоб налаштувати на ньому віртуальний роутер і поділитися його VPN-з’єднанням з ігровою консоллю.

Крім того, підпишіться на сервіс VPN, який пропонує Smart DNS-проксі, які ви зможете встановити безпосередньо на PS4 / PS3. ExpressVPN є хорошим прикладом тут.

Висновок про найкращі VPN для PlayStation 4

Оскільки провайдери VPN неохоче надають пряму підтримку VPN для ігрових консолей для PS3 та PS4, служба VPN працює досить добре, як тільки ви підключитесь через VPN-роутер. Якщо ви не вважаєте це варіантом, постачальників SmartDNS, які я перераховував вище, має бути достатньо, за умови, що ви добре переглядаєте Інтернет без заходів безпеки, таких як шифрування даних.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me