Кращий огляд VPN

Ви дивитесь ExpressVPN, NordVPN, IPVanish, VyprVPN, до BulletVPN, HideMyAss VPN та Ivacy VPN, VPN захопили ринок. Варіантів багато, але який із них найкращий для ваших потреб? Ви хочете розблокувати потокові канали? Збільшити конфіденційність? Провайдер VPN, якому ви можете довіряти? Або ви шукаєте хороший загальний VPN? Це може бути важко вибрати; саме тому ми в TheVPN.Guru створили розроблену процедуру VPN для тест та огляд VPN-провайдери.


Найкращий огляд VPN 2019

Найкращий огляд VPN 2019

Усі VPN не створені однаково. У вас є добрі, погані та потворні. Ввівши слово VPN у пошуковій системі, у вас будуть нескінченні варіанти VPN та оглядів.

Ось чому, тут, на theVPN.guru, ми взяли на себе тестування якомога більше постачальників VPN. Ми серйозні захисники конфіденційності; по суті, VPN стосуються конфіденційності; в душі, багато тінистих постачальників VPN там.

На початку нашого дослідження ми орієнтувались безкоштовні VPN оскільки слово “безкоштовно” завжди привертає увагу користувача. Всім подобаються безкоштовні речі. По мірі проходження нашого тестування стало очевидним, що безкоштовні VPN-сервери або дуже обмежені у можливостях, або швидкості, або просто заражені зловмисним програмним забезпеченням і завдають більше шкоди, ніж користі.

Як тільки ми потрапили в стіну за допомогою безкоштовних VPN, ми рушили до оцінки VPN-провайдерів на основі підписки. Під час нашого дослідження ми перевірили 100 тисяч постачальників VPN та поділили їх на категорії на основі 50 різних показників.

Топ 10 факторів які роблять VPN достатньо надійним, щоб зробити наш список для сьогоднішнього огляду є швидкість, обмеження пропускної здатності, використовувані протоколи VPN, обслуговування клієнтів, розташування серверів, політика реєстрації, розблокування потокових каналів, підтримувані пристрої, витоки DNS / WebRTC та співвідношення ціни та якості. 

Коротше кажучи, ми все-таки використовуємо незалежний тестери, які використовують наші розробка методики перевірити VPN. Ми не заважаємо тестуванню і не змінюємо бал. Наші тестери підписуються на всі оцінені VPN та проходять наші 50 показників, щоб отримати остаточний результат та оцінку.

Сказавши все це, ми маємо шлях більше інформації нижче. Ви можете або продовжити читання, або скористатися короткою стежкою та вибрати з цієї таблиці:

Contents

Всі хочуть частину ваших приватних даних

Від великих корпорацій, як Facebook та Google, сторонні рекламні агенції, і навіть ваш провайдер, усі після ваших приватних даних та веб-перегляд.

Урядова цензура також зростає, навіть у країнах першого світу. Є сотні різних VPN, з яких ви можете вибрати; деякі – безкоштовно, а інші – з премією.

Як і в звичайному житті, ви знайдете хороші яблука та погані. У цьому посібнику для порівняння ми маємо переглянули топ-постачальників VPN. Ми дуже сподіваємось, що цей посібник допоможе вам у виборі постачальник VPN що найкраще відповідає вашим потребам.

Чи ви шукаєте переглядати Інтернет анонімно, захистити свою конфіденційність, або обійти гео обмеження, для вас завжди існує VPN.

Що таке VPN?

Якщо ви шукаєте “Найкращий VPN” ви, мабуть, уже знаєте, що таке VPN і що він робить. Якщо вам знадобиться ознайомлення з тим, що таке віртуальна приватна мережа, прочитайте цю частину. Якщо ви ознайомилися з тим, що таке VPN та робить, пропустіть його.

 • VPN – це зашифрований приватний тунель. Після підключення до будь-якого з його серверів ваші дані пройдуть через приватний тунель. У такому випадку ніхто, навіть ваш провайдер, не може підслуховування про вашу інтернет-активність. Це робить VPN ідеальним інструментом захистити свою конфіденційність в Інтернеті.
 • Крім того, вам допомагає VPN обійти геоблоки накладені на потокові канали, такі як Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, CW TV, Showtime, Sky Go, Now TV, BeIN Sports, серед інших. Ці канали – всі гео-обмежений за межами США та Великобританії. Виберіть сервер, де вони доступні, натисніть підключення та вони доступні всюди.
 • VPN також корисний для Американці та канадці. Обмеження затемнення на NFL GamePass, MLB.tv, NBA League Pass, NHL.tv та MLS є поширеною практикою в ці дні. VPN дозволяє уникати ці затемнення і дивитись улюблену команду в прямому ефірі.
 • Якщо конкретні сайти торентів локально заблоковані у вашій країні ви отримуєте доступ до них легко, а також завантажувати торрент-файли без відстеження.

Як правильно вибрати сервіс VPN?

Вибір найкращий сервіс VPN означає пройти ряд елементів контрольного списку, які можна використовувати для вимірювання ефективності послуги. У цьому посібнику ми збираємось перелічити 7, і, сподіваємось, всі вони зрозуміють, що слід врахувати:

Підтримувані пристрої

Ви побачите, що більшість високоякісних постачальників VPN мають клієнтів для різних платформ пристроїв. До них відносяться Linux, Mac OS, Windows, iOS та Android.

Кілька інших можуть запропонувати функцію Smart DNS, яка охоплює інші платформи, в тому числі Apple TV, Chromecast, Smart TV та інше. Не забудьте швидко просканувати їх підтримуваний список, щоб переконатися, що всі ваші пристрої сумісні, перш ніж платити за цю підписку.

Місце розташування сервера

Ви хочете мати справу з сервісом, який має більш ніж достатньо серверів, розкиданих по різних країнах. Це досить важливо, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом. Під цим ми маємо на увазі подібність BBC iPlayer, Hulu, HBO Go, Netflix US тощо.

А мінімум 100 серверів це хороший номер, який слід почати з порогового значення для вашого постачальника VPN. Чим більше серверів у постачальника, тим легше йому управляти великою кількістю користувачів, які покладаються на його послугу.

Якість з’єднання

Переконайтеся, що вибрана послуга VPN підтримується швидкості підключення які або перевищують, або перевищують обмеження швидкості, яке було перераховано вашим Інтернет-провайдером. Таким чином, ми будемо впевнені, що ваше інтернет-з’єднання буде повністю використане щоразу, коли у вас працює служба VPN.

Якщо ви серед користувачів, які прагнуть передавати багато HD-відео, ви можете підписатися на VPN мережі першого рівня. Це вам коштуватиме ще кілька копійок, але це дуже добре. Пошук більш дешевої послуги VPN як важкого користувача може вас засмутити через повільна швидкість буферизації.

Під час тестування швидкості VPN-сервера ми часто стикаємось із серверами, які сильно сповільнюють швидкість нашого Інтернету. Деякі послуги VPN навіть обмежують швидкість завантаження своїх користувачів.

Розблокування можливостей

У цьому розділі вам слід зосередитись на двох ключових моментах. По-перше, ви повинні переконатися, що VPN, який ви закінчуєте, може розблокувати основні сервіси потокового передавання навколо світу.

Розумієте, більшість каналів зараз працюють Заборона VPN, що означає, що невірні постачальники не зможуть отримати доступ до їх вмісту. Візьміть заборону Netflix як приклад. Якщо послуга не обладнана, ви не отримаєте американський каталог.

Хоча VPN – це ідеальний спосіб доступу до обмеженого географічним матеріалом, це не єдиний метод. Деякі з вас, хлопці, не дуже дбають про додаткову безпеку, яку надає VPN.

Ви хочете передавати лише улюблені телепередачі з усього світу. Ось чому Розумні DNS-проксі існують. Ви повинні знати, що Smart DNS не шифрує ваші дані, це лише для обходу регіональних обмежень.

Хороша річ, що ви не втрачаєте швидкість з’єднання в процесі. Не тільки це, але і це не змінює вашу IP-адресу в процесі, що дозволяє отримати доступ до своїх локальних каналів в той самий час. Однак, як згадувалося, ви не додасте додатковий рівень захисту під час роботи зі Smart DNS, ви будете повністю відкриті.

Кращий смарт-сервіс DNS

Поговоримо про Smart DNS проксі трохи нижче:

 • Завдяки проксі-серверу Smart DNS ви отримаєте більше покриття пристрою, ніж VPN. Так, додайте PlayStation, Apple TV, Nintendo Switch, Chromecast, Xbox, Smart TV, і більше до суміші. Ви можете налаштувати DNS на будь-якому пристрої.
 • Після зміни параметрів DNS вам не доведеться повторювати процес. Він залишається таким, яким він є. Однак те, що ви отримуєте для розблокування, покладається на вашого постачальника послуг, тобто., ви отримуєте те, що служба підтримує.
 • Зауважте, що Smart DNS може не працювати, якщо ваш ISP захоплює ваш DNS або використовує прозорі проксі.

Вибір кращий сервіс Smart DNS не сильно відрізняється від VPN. Вам потрібен надійний постачальник, щоб ви могли розблокувати якомога більше каналів.

Більшість VPN в цьому огляді пропонують послугу Smart DNS. Ви можете перевірити їх і подивитися, що вам найбільше підходить.

Анонімний торрент

Існує велика кількість служб VPN, які не підтримують однолітка Файлообмінник. Це тому, що більша частина контенту, що ділиться через торрент або незаконним, або піратським.

Якщо ви тип користувача, який робить великі завантаження через торренти, вам слід шукати VPN підтримує обмін P2P. Найкращий сервіс працює без обмеження вашої пропускної здатності, а також дозволяє торентувати загальні його сервери.

Шифрування

Більшість користувачів звертаються до VPN, оскільки це їм гарантує повна анонімність в Інтернеті. VPN, який ви вирішили використовувати, повинен пропонувати стандарт галузі 256-бітове шифрування AES.

Крім того, служба VPN повинна надавати різні протоколи безпеки, такі як L2TP / IPSec, PPTP та OpenVPN. Ми пропонуємо вам дотримуватися OpenVPN як це найбезпечніше серед усіх інших.

Конфіденційність

Ніколи не підписуйтесь на сервіс VPN, який веде журнали вашої веб-сторінки. Більшість преміальних VPN не відстежують, які веб-сайти відвідують їх користувачі, підключившись до своїх VPN-серверів. Однак є деякі винятки з правил. Щоб дізнатись, чи має ваша VPN політика нульового реєстрації чи ні, уважно пройдіть її політику конфіденційності, щоб визначити, які дані вона збирає та для яких цілей.

Постарайтеся триматися подалі від VPN, які мають штаб-квартиру в країнах, де збереження даних присутній. Такі країни, як США, Великобританія та Канада, є частиною цієї країни П’ять очей. союз. Це означає, що державним установам юридично дозволяється стежити за тим, що ви робите в Інтернеті.

Ще одна основна ключова особливість збереження конфіденційності – це наявність VPN Ордер Канар чи ні. Найкращі постачальники VPN мають на меті захистити вашу конфіденційність, навіть якщо уряд видає накази. Вони роблять це, використовуючи Канарські ордери. Це рідкісний випадок у VPN, але деякі послуги пропонують функцію Camary.

Відгуки користувачів

Важливо зрозуміти, що попередні користувачі мають сказати про своїх досвід роботи з послугою. Це дасть вам краще уявлення про те, що очікувати, перш ніж витратити будь-які свої гроші.

Переконайтеся, що відгук, який ви читаєте, досить надійний. Існує чимало надійних веб-сайтів, які надають об’єктивні огляди на основі того, що користувачі відчувають із продуктом. Веб-сайтів для огляду VPN є безліч, але через те, що більшість з них є афілійованими з VPN, не всім з них можна довіряти. Якщо ви шукаєте справжні джерела, які надають реальні відгуки користувачів про різні послуги VPN, ви завжди можете перевірити, що подобається TrustPilot, Reddit і Quora.

Якщо ви збираєтесь завантажити та встановити VPN-додаток на своєму Android чи iPhone, очевидно, найкраще звернутися до цього пункту Google Play Store або Apple App Store і подивіться, що інші користувачі, які фактично завантажують додаток певної служби VPN на свій смартфон, повинні сказати про цю програму.

Політика повернення коштів

Надійний постачальник послуг VPN має достатню довіру до свого продукту, щоб запропонувати користувачам гарантія повернення грошей. По суті, це означає, що ви можете повернути гроші, якщо ви не задоволені послугою, яку отримуєте.

Такі VPN, як ExpressVPN і BulletVPN, є Політика повернення коштів на 30 днів. IPVanish, з іншого боку, пропонує: 7-денна гарантія повернення грошей.

5 причин, чому всім потрібен VPN

Використання VPN під час перегляду Інтернету дуже важливо для збереження конфіденційності та безпеки. Без цього ви можете стати легкою ціллю для хакерів, спамерів та будь-якої іншої онлайн-загрози. Але є більше. VPN може запропонувати багато, і наступне висвітлить питання:

Причина 1: уникати спостереження та цензури

Кожна країна світу має свої правила. Ну, це не виключає Інтернет. Ви коли-небудь були Китай, ОАЕ або Росія? Чи знаєте ви, що таке країни з точки зору доступу до Інтернету?

Ці регіони не терплять необмеженого використання Інтернету. Цілком ймовірно, що вам заборонено відвідувати сотні веб-сайтів. Наприклад, в ОАЕ, ви не можете використовувати Послуги VoIP.

У Китаї, завдяки їй Великий Брандмауер, зараз країна номер 1, що найбільш цензурована у світі. Материковий Китай блокує будь-який веб-сайт, який виступає проти комуністичного режиму, а також той, який рекламує те, що вони називають “Західний”Ментальність.

VPN може вам допомогти обійти таку цензуру і отримувати доступ до веб-сайтів / додатків, які зазвичай не доступні в певній країні.

Рекомендовано: Як уникати Інтернет-цензури за допомогою VPN.

Причина 2: Уникайте геоблоків

Ця частина спеціально стосується мандрівників, кочівників та колишніх патів, залишаючи все позаду та оселяючись у новій країні. Щоразу, коли ви переходите в Інтернет у певній країні, ваша IP-адреса змінюється на одну, що діє в новому регіоні.

Наприклад, якщо ви раніше жили в США та подорожували до Великобританії, ваш Американська IP-адреса стане Великобританією, коли ви підключитесь до Інтернету.

IP адреси використовуються для точно визначити своє місцезнаходження; саме так веб-сайти та канали потоку визначають, дозволяти вам доступ до їх вмісту чи ні. Цей процес ми називаємо геоблокування.

Якщо ви живете за межами країни каналу, вас буде заблоковано миттєво. Однак із VPN можна отримати навколо цих блоків змінивши вашу IP-адресу (місцеположення) на ту, де доступний канал. Як результат, ви зможете передавати канал де завгодно.

Рекомендовано: Регіональні обмеження міста Cirvumvent.

Причина 3: Анонімізуйте свій Інтернет-підхід

Який би веб-сайт ви не відвідували, ви є відслідковується, періоду. Найзначніший пошукові системи, веб-сайти соціальних мереж, і навіть ваш уряд завжди шпигують за вашими переглядами.

Незалежно від того, чим ви займаєтесь, чи завантажуєте ви певні файли, відвідуєте сайти чи навіть переглядаєте Інтернет, ви спостерігаєте.

Підключившись до VPN-сервера, ви отримаєте доступ зашифруйте свої дані та прихойте свою IP-адресу. Таким чином, ви будете переглядати Інтернет анонімно, не відстежуючи того, хто ходить навколо.

Рекомендовано: Як захистити свої приватні дані в Інтернеті.

Причина 4. Обмеження обмеження затемнення

Аматори американського спорту роками страждають від затемнень. Обмеження затемнення означають, що ви не можете передавати потокове улюблене Матчі MLB, NFL, NHL, MLS або NBA.

Це тому, що ваш місцевий кабельний провайдер транслює ці спортивні ігри. Щоб уникнути цих відключень, використовуйте VPN, щоб обманювати трансляцію спортивних каналів у США та Канаді, які ви зараз перебуваєте в стані, коли гра не затьмарена..

Рекомендовано: Як уникнути затемнення за допомогою VPN.

Причина 5: Безпечно користуйтеся загальнодоступними точками доступу WiFi

Точкові точки Wi-Fi – це річ. Чому б ви витрачали свої мобільні дані, перевіряючи подобається Facebook та Instagram, коли ви можете користуватися безкоштовним Wi-Fi. Розумієте, більшість користувачів просто виходять у ресторани та кав’ярні та підключаються до свого Інтернету.

Однак вони не знають, що вони є вразливий до атак хакерів та кіберзлочинців. Ви буквально ставите під загрозу ваші особисті дані. Будь-хто може влаштуватися на ваш електронні листи, пароль, дані кредитної картки та навіть ваш банківський рахунок.

Будьте обережні і використовувати VPN кожного разу, коли ви підключаєтесь до таких мереж. Ви не знаєте, хто чекає збирання ваших даних.

Рекомендовано: Небезпека загальних точок доступу WiFi

Кращий VPN – глибокий огляд

Перш ніж ми перейдемо до плюсів і мінусів топ-сервіс VPN, ось таблиця з узагальненим оглядом нижче. Майте на увазі, що всі ці VPN надійні та надійні. Якщо ви шукаєте безкоштовні VPN-сервіси, такі як Hola, Я б радив вам не йти цією дорогою. Безкоштовні VPN ніколи не безпечні для використання.

Відмова: Наш веб-сайт отримує дохід за допомогою різних партнерських програм, а це означає, що ми отримуємо комісії від деяких постачальників VPN, якщо ви відвідуєте їх веб-сайт через наш. Це дає нам змогу не підтримувати оголошення VVN.guru без реклами. Ці партнерські програми жодним чином не впливають на наші огляди VPN. Оцінки TheVPN.guru різних постачальників послуг VPN завжди залишатимуться неупередженими та прозорими.

Зважаючи на це, далі йде повний огляд найкращих VPN в 2020 році:

1. ExpressVPN – вибір VPN та редактора

Цей постачальник VPN – це фактично VPN номер один у світі. Він базується на Британський Віргінський острів, що далеко від с 14 Досяжність асоціацій очей. Вони також мають сувору політику без реєстрації.

Насправді, кілька років тому турецька влада націлила на ExpressVPN в країні, яку, за їхніми словами, використовували для приховування деталей щодо вбивство посла Росії в Туреччині, Андрій Карлов. Однак вони не змогли знайти жодного журналу, який би сприяв їх розслідуванню.

ExpressVPN має більше 150+ локацій у 94 країнах. У вас не залишиться варіантів, коли мова йде про розблокування обмеженого вмісту. Швидкість VPN є вирішальним фактором для визначення його надійності.

Ось чому ми виконали кілька тестів щоб побачити, як швидко може працювати ExpressVPN. Результати були досить вражаючими. Коли ми підключились до сусіднього сервера, швидкість нашого Інтернету знизилася на 6% тільки. Нам вдалося передавати Netflix у 4K, не спостерігаючи жодних проблем із буферизацією.

Провайдер має спеціальні програми, доступні для iOS, Android, Windows, macOS, а також FireStick. Додаток ExpressVPN виявилося однією з найбільш функціональних можливостей, які ми протестували. Він включає перевірку швидкості на додаток до перевірки IP-адреси, тесту на витік DNS та тесту на витік WebRTC

Але це на цьому не зупиняється. Ми спробували їх Сервіс Smart DNS MediaStreamer і змогли розблокувати вміст на інших платформах, які не є сумісними з VPN. Це включає PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, смарт-телевізори Samsung тощо.

ExpressVPN має автоматичний вимикач вбити що зупиняє ваш Інтернет-трафік, якщо з’єднання VPN несподівано перестане. Ви можете ввімкнути / вимкнути перемикач на знищення, який отримав назву “Блокування мережі”, у розділі “Налаштування” -> “Загальні” в додатку ExpressVPN.

Підписка, ExpressVPN – це трохи дорого. Але судячи з його особливостей, це коштує кожної копійки. Вони також пропонують 30-денна політика повернення коштів на випадок, якщо ви не плануєте користуватися його службою VPN протягом тривалого часу.

Плюси

 • 160 серверів у 94 країнах..
 • Безкоштовний Smart DNS (MediaStreamer).
 • 30-денна політика повернення грошей.
 • Шифрування військового рівня.
 • П’ять одночасних з’єднань.
 • Підтримка P2P торрент.
 • Політика без журналів.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Блокування мережі (Kill Switch).
 • Розширення для браузерів для Firefox та Chrome.
 • Розбиття тунелів.

Мінуси

 • Досить дорогий.
 • Безкоштовна пробна версія лише для користувачів iOS.

2. ПуляVPN

BulletVPN - Кращий MLB.TV VPN 2017 року

BulletVPN – найкращий VPN

BulletVPN – ще один найкращий претендент у нашому списку. Послуга базується в Естонія, де збереження даних не застосовується. Це забезпечує захист приватної інформації користувачів від її збору урядом та органами влади 14 Об’єднання очей.

Як і у випадку з усіма іншими VPN, які ми розглядаємо, ми пройшли політику конфіденційності BulletVPN, щоб перевірити, чи збирають вони дані своїх користувачів будь-яким чином чи ні. BulletVPN чітко стверджує, що це не збирає і не зберігає журнали будь-якої діяльності користувача. Ми провели деякі дослідження з цього питання, і жодних звітів не було, в яких зазначалося, що у постачальника є випадки протікання.

Як і ExpressVPN, BulletVPN пропонує: Вбивчий вимикач. Однак, що тут відрізняється, це те, що вони мають нову технологію під назвою Кульовий щит. Перемикач на знищення відключає ваш доступ до Інтернету, якщо VPN-з’єднання перестане. Кульовий щит, з іншого боку, не дозволяє вам підключитися повернутися в Інтернет, якщо ви вже не використовуєте жодного із серверів BulletVPN.

BulletVPN може похвалитися дуже швидкі сервери у всьому світі, охоплюючи більше 47 країн. Під час наших тестів провайдер демонстрував послідовність у швидкості, оскільки максимум падіння з’єднання досягав 9%.

Налаштування додатків BulletVPN доволі прямо. Сама програма є дуже простий у використанні. Однак, незважаючи на свою простоту; BulletVPN виявився одним із найсучасніших постачальників послуг, що стосується безпека.

Ми змогли розблокувати Netflix на всіх пристроях, на яких було налаштовано Smart DNS-проксі BulletVPN, у тому числі Apple TV, PlayStation, Xbox, Chromecast та Smart TV.

BulletVPN – це не найдешевший VPN там, але відповідно до того, що ми перевірили, воно того варте. Плюс, є 30-денна гарантія повернення грошей у випадку, якщо ви хочете випробувати їх перед тим, як обрати їхню послугу.

Плюси

 • Швидкі сервери в 47 країнах.
 • Безкоштовний Smart DNS проксі.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Шифрування військового рівня.
 • Шість одночасних з’єднань.
 • P2P дружній.
 • Нульові журнали трафіку.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Доступний перемикач вбивства.
 • Кульовий щит.

Мінуси

 • Немає розширень браузера.
 • 1-денна безкоштовна пробна версія для Android та користувачів, які звертаються у службу підтримки.
 • Розділення тунелів недоступне.

3. Розривник

Кришка VPN Unlocator

Спочатку Unlocator запущено в 2013 рік як Розумна служба проксі-сервера DNS. На сьогоднішній день він пропонує як VPN, так і Smart DNS проксі-сервіси. Як VPN, базуючись у Копенгаген, Данія, не є хорошим фактором конфіденційності. Данія є частиною 9 очей, розширеної версії асоціації “5 очей”.

Unlocator має 41+ серверів у 36 країнах. Тепер ми зробили кілька тестів, щоб побачити його швидкість. Деякі з них вийшли з хорошими результатами, а інші призвели до різкого падіння нашого Інтернету (рідкісні випадки).

Ми спробували їх застосування, нічого надто величного. Це дуже зручний для користувачів і кожен, хто не має технічних знань, повинен мати можливість переходити через функції без великих перешкод.

Розглядаючи додаток, ми виявили оптимізовані сервери, присвячені підтримці швидкості. Вони позначені як (Висока швидкість) у списку серверів. Ми перевірили американський сервер, щоб перевірити, чи буде епізод Netflix буферним, а це не так.

Як ми вже згадували, Unlocator стартував як послуга Smart DNS. Придбати його можна за допомогою Unlocator VPN або окремо.

Крім того, Unlocator має автоматичний вимикач вбити підкріплений тим, що вони називають Нерозмикаючий щит, що не дозволяє вам підключитися до Інтернету, якщо ви не підключені до VPN-сервера. Обидва ці функції можна включити або вимкнути в додатку Unlocator.

Unlocator пропонує: 7-денна безкоштовна пробна версія перевірити їх службу. Після цього користувачі також отримують 30-денна політика повернення коштів. Отже, зробіть це 37 днів безризикового обслуговування Unlocator.

Плюси

 • 70+ серверів у 41 країні.
 • Розумна функція DNS.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • П’ять одночасних з’єднань.
 • Підтримка P2P.
 • Нульові журнали трафіку.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Доступний перемикач вбивства.
 • Нерозмикаючий щит.
 • Семиденна безкоштовна пробна версія.

Мінуси

 • Немає розширень браузера.
 • Немає розділених тунелів
 • Деякі нестримні швидкості.

4. NordVPN

NordVPN - Топ VPN в огляді 2017 року

NordVPN – топ-5 VPN

NordVPN запущена в 2012 рік і став одним з найкращих постачальників VPN для конфіденційності та безпеки. Штаб-квартира постачальника знаходиться у Панама, країна, де законодавство про збереження даних не застосовується.

Серверна мережа NordVPN досить широка. Вони є навколо 81 розташування сервера. Постачальник, як відомо, є найбільшим серед усіх у нашому списку, охоплюючи більше 60 країн.

Однак, коли мова йде про швидкість, їх сервери не завжди були послідовними. Відповідно з тест на швидкість ми працювали, деякі сервери отримали чудові результати, а інші Tor через VPN-сервери знизили швидкість з’єднання на 40%. Це, мабуть, пов’язане з тим, що ви отримуєте додаткове шифрування / безпеку під час підключення до цих серверів.

NordVPN має a Функція SmartPlay. Ця технологія є власною службою Smart DNS. Ми спробували пару каналів, і результати були позитивними. Використовуючи його DNS-коди, ми змогли розблокувати подібні Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Що стосується додаткової конфіденційності, NordVPN має автоматичний вимикач Kill а також деякі унікальні функції, які ми не могли знайти в інших постачальників. По-перше, є Подвійна технологія VPN.

З ним трафік користувачів буде переспрямований через не один, але два сервери одночасно. Іншими словами, ваші дані отримують зашифровано двічі. Однак, пробуючи це, ми помітили a величезне падіння інтернету завдяки подвійному шифруванню. Ця функція чітко спрямована на користувачів, які цінують свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті, а не на тих, хто шукає шлях до певних геоблоків.

Технологія CyberSec – ще одна функція безпеки NordVPN. Це в основному захищає ваш пристрій від впливу зловмисне програмне забезпечення або будь-який шкідливе програмне забезпечення поки він активований.

NordVPN пропонував безкоштовну триденну пробну версію. Однак станом на грудень 2019 року NordVPN не пропонує безкоштовна пробна версія вже. Коли ми запитали NordVPN про те, чому безкоштовна пробна версія більше не доступна, вони заявили, що деякі користувачі зловживають нею і, таким чином, їм не залишається іншого способу, як видалити її. Ви все ще можете отримати вигоду від їх 30-денна гарантія повернення грошей хоч.

Плюси

 • 81 розташування сервера в 60+ країнах.
 • Smart DNS (SmartPlay).
 • 30-денна політика повернення грошей.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Шість одночасних з’єднань.
 • P2P дружні сервери.
 • Політика нульових журналів.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Автоматичний вимикач вбити.
 • Доступні розширення для браузера.
 • Ордер Канар.
 • CyberSec.
 • Подвійний VPN.

Мінуси

 • Проблеми зі швидкістю на деяких серверах.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.
 • Не вистачає розділених тунелів.

5. SurfShark

Огляд VPN SurfShark

Огляд VPN SurfShark

Незважаючи на те, що він порівняно новий, у цьому немає сумнівів Surfshark має істотний набір особливостей. SurfShark базується на Британські Віргінські острови, тобто не в країні, де 14-очний союз може отримати інформацію про своїх користувачів.

За його веб-сайтом, SurfShark має численні локації VPN у понад 60 країнах. Під час нашого випробування на швидкість, деякі сервери показали чудові результати (лише 2% падіння), але провайдер показав непослідовні швидкості на декількох інших.

У SurfShark є Розумна функція DNS що виявилося, що ми працювали з основними потоковими платформами, коли ми їх випробували. Але зауважте, що ніяких додаткових заходів захисту протягом процесу не буде.

Ми налаштували VPN-клієнт Surfshark Windows PC, Mac, Android та iOS і визнав це дуже зручним для користувачів. Додаток включає в себе автоматичний вимикач вбити. Більше того, як і NordVPN, SurfShark дозволяє користувальницькому трафіку проходити через декілька їх серверів Функція “мульти-хоп”. З цим ваш трафік отримує зашифровано двічі а може і тричі, підвищуючи вашу безпеку до максимуму.

З CleanWeb, користувачі можуть запобігти будь-якому зловмисне або шкідливе програмне забезпечення від зараження їх пристрою під час перегляду Інтернету.

Нарешті, SurfShark пропонує вам: 30-денна гарантія повернення готівки. Таким чином, користувачі можуть протестувати свою послугу, перш ніж ви зробите свою думку та інвестуєте в провайдера.

Плюси

 • Сервери в 61+ країнах.
 • Розумні проксі-сервери DNS.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Необмежене одночасне з’єднання.
 • Підтримка P2P.
 • Нульові журнали трафіку.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Доступний перемикач вбивства.
 • Ордер Канар.
 • Білий список (розділений тунель)
 • CleanWeb.
 • Мульти-хоп.
 • Розширення браузера.

Мінуси

 • Деякі повільні сервери.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.

6. IPVanish

Обкладинка IPVanish

IPVanish відомий в основному своїм відмінні швидкості. Якщо ви хочете Обмін файлами Kodi або P2P, IPVanish – один із VPN, який ми рекомендуємо вам використовувати. Їх сувора політика без реєстрації стає корисною, оскільки постачальник базується в США – одній з провідних країн в асоціації “П’ять очей”. У минулому провайдером був звинувачують у зберіганні журналів. Але тепер вони стверджують, що більше не роблять.

IPVanish має більше 1000 серверів у 60 країнах. На їх офіційному веб-сайті зазначено, що вони пропонують найкращі швидкості в галузі. Згідно з нашими тестами на швидкість, провайдер показав: 10% падіння, що дуже добре, особливо для HD-потоків.

За допомогою IPVanish ви можете розблокувати десятки каналів у всьому світі, але США Netflix не входить до числа них. Це одна з головних мінусів цього провайдера, оскільки жоден із американських серверів не проник у заборону VPN Netflix. Ми також не змогли дістатись BBC iPlayer діяти за межами Великобританії.

IPVanish не має Розумна функція DNS або. Тому користувачі можуть звертатися до своїх VPN-серверів лише у випадку, якщо ви хочете розблокувати вміст, обмежений географією.

З позитивної ноти, додаток провайдера не так вже й важкий для навігації. Деякі функції, в т.ч. налаштування OpenVPN в Windows 10 може знадобитися деякий технічний досвід.

Ми були здивовані, дізнавшись, що IPVanish не блокує завантаження P2P на жодному з його серверів. У випадку, коли ви впадаєте в торрент, це один із постачальників послуг VPN, який ви можете розглянути.

Для додаткової конфіденційності IPVanish має автоматичний вбити перемикач, так само, як і всі VPN в нашому списку сьогодні. Щодо політики повернення коштів, ми не були такою оптимістичною щодо IPVanish. Вони пропонують лише 7-денний термін повернення грошей, яка блідне порівняно з іншими постачальниками у списку.

Плюси

 • 75+ серверів.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Десять одночасних з’єднань.
 • Підтримка P2P.
 • Політика без журналів.
 • Вбивчий вимикач.
 • Проксі-сервер SOCK5.
 • Розширення Chrome
 • SugarSync (Безпечне зберігання файлів, синхронізація, обмін та резервне копіювання).

Мінуси

 • Немає розбиття тунелів.
 • Це не розблокує Netflix та BBC iPlayer.
 • Немає розумних DNS.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.
 • 7-денна політика повернення коштів.

7. CyberGhost

Огляд VPN CyberGhost 2017

Огляд VPN CyberGhost

CyberGhost базується в обох Румунія та Німеччина. Румунія – країна, де не застосовуються суворі закони про цензуру чи нагляд. Німеччина, однак є одним із Країни 14 очей. Це викликає певні занепокоєння щодо конфіденційності користувачів.

CyberGhost має VPN-адреси, які охоплюють більше 30 країн навколо світу. Проведені нами тести на швидкість мали прийнятні результати. Деякі сервери не сильно вплинули на наше підключення до Інтернету, а інші знизили його максимум до 12%.

Більшість VPN Розумний DNS проксі, але CyberGhost не серед них. Тож технічно сервери CyberGhost – це єдиний спосіб розблокувати обмежений вміст.

Їх додаток дуже простий у використанні і має багато функцій, щоб допомогти людям, які не сприймають технологій. Є варіант, який дійсно привернув нашу увагу при обстеженні. CyberGhost має функцію, за якою користувачі можуть вибрати канал, який вони хочуть розблокувати.

Є кілька варіантів на вибір. Ми звикли (Для трансляції) і спливає список каналів. Щойно ми натиснули на BBC iPlayer, програма автоматично підключилася до сервера Великобританії. Ця функція справді хороша, оскільки користувачам не потрібно розбиратися, які сервери розблокувати, які потокові послуги.

Що стосується конфіденційності, CyberGhost надає користувачам політика без реєстрації. Але є також вбити перемикач щоб зберегти таку конфіденційність, навіть якщо VPN-з’єднання раптово впало.

Ми хочемо констатувати, що у CyberGhost в минулому виникали деякі проблеми через придбання компанією Ізраїльська компанія Kape Technologies. Компанія створювалась зловмисне програмне забезпечення в минулому. Але на сьогодні жодного зловмисного програмного забезпечення не виділяється, а якість постачальника – одна з найкращих.

Ви можете спробувати CyberGhost без ризику оскільки вони пропонують найдовшу політику повернення серед усіх VPN в нашому списку. Ти маєш 45 днів щоб перевірити послугу та попросити повернути гроші, якщо вона не виправдала ваших очікувань.

Плюси

 • 112 серверів у 90+ країнах.
 • 45-денна політика повернення коштів.
 • Шифрування військового рівня.
 • Сім одночасних з’єднань.
 • Підтримка P2P.
 • Політика без журналів.
 • Підтримує американський Netflix.
 • Автоматичний вимикач вбити.
 • Розширення для Chrome та Firefox.
 • Сервери VPN NoSpy (VPN-сервери з незалежним управлінням).

Мінуси

 • Немає розумних DNS.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.
 • Розділення тунелів недоступне.

Найпопулярніші VPN – помітні згадки

Наведені нижче VPN не вразить вас настільки, як переглянуті вище. Однак ці VPN жодним чином не є “бідними”, але вони відстають від подібних ExpressVPN та інші в деяких аспектах.

Більшість із них не мають політики повернення коштів, не кажучи вже про 30-денну гарантію повернення грошей. Підтримка Netflix США важко також знайти. Чим більше локацій VPN пропонує VPN-послуга, тим швидше будуть їх сервери. Це пов’язано з тим, що ці сервери не будуть перевантажені.

Ми не пропонуємо, щоб ці постачальники VPN не виконали роботу, але ви відчуваєте, що послуги вище є справді чудовими продуктами. Це спеціально стосується якості сервери, підтримка та конфіденційність.

8. ВипрВПН

Обкладинка ВипрВПН

ВипрВПН є провідним постачальником в Швейцарії. Що стосується конфіденційності, ця країна далека від цієї, оскільки її вважають однією з найбільш відкритих країн світу відсутність законодавства, що заважає конфіденційності на місці.

Провайдер, як правило, володіє всіма своїми серверами. Це означає, що вони та лише вони можуть керувати своєю безпекою та швидкістю у всій серверній мережі. Користувачі можуть отримати доступ 50+ світових локацій серверів у понад 70 країнах навколо світу.

Постачальник заявляє, що це найшвидший постачальник VPN. Однак може бути лише одна найшвидша послуга, і, на жаль, для VyprVPN вони не є. Принаймні за нашими тестами.

Ми спробували близько чотирьох серверів у США (Нью-Йорк), Нідерландах, Німеччині та Великобританії. Результати були непогані, але вони були не такі вже й великі. Деякі сервери показали: 47% падіння, а інші лише перешкоджали нашому зв’язку 6%.

У постачальника є послуга Smart DNS (VyprDNS), яка також добре обладнана для захисту користувачів від MITM-атаки. ВипрВПН також є зручні програми які можуть працювати в Windows, iOS, Mac та Linux. Користувачі також можуть встановити свою послугу на свій роутер, і це полегшується за допомогою програми маршрутизатора VPN.

Навіть якщо країна забороняє використовувати VPN, його Протокол хамелеона використовує немодифікований 256-бітний протокол OpenVPN і відскакує пакети метаданих, щоб забезпечити його не розпізнавання за допомогою глибокої перевірки пакетів, особливо DPI. Отже, Велика пожежна стіна це вже не проблема. Ми ще не перевірили цю функцію, але про це йдеться у кількох звітах.

Щоб отримати зразок усього цього, ви можете записатись на їх 30-денна гарантія повернення грошей і подивіться, наскільки добре це працює, щоб розблокувати гео обмежені сайти.

Плюси

 • 112 серверів у 90+ країнах.
 • Розумний DNS (ВипрДНС).
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Шифрування військового рівня.
 • Дозволений трафік P2P.
 • Політика без журналів.
 • Підтримує американський Netflix.
 • Автоматичний вимикач вбити.
 • Протокол Хамелеона (обходить обмежувальні мережі у високо цензурованих країнах).

Мінуси

 • Одночасні з’єднання залежать від підписки (3 для базових, 5 для преміум-класу).
 • Невідповідні швидкості.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.

9. PureVPN

PureVPN

PureVPN запущений ще в 2007 рік. Ця послуга базується в Гонконгу, Китай. Це змушує користувачів ставити під сумнів, чи постачальник достатньо надійний з точки зору збереження своєї конфіденційності.

Ще в 2017 році, PureVPN передав інформацію до Федерального бюро розслідувань, що допомагає їм в арешті чоловіка штату Массачусетс за кіберсталінг. Однак про подальші інциденти після цього не повідомлялося.

З моменту свого дебют, PureVPN вдалося надати користувачам тривалий перелік функцій, які бажав би кожен бажаючий. По-перше, вони пропонують сервери в 140+ країн. Це прекрасне розширення сервера на випадок, коли користувачі прагнуть розблокувати гео обмежений вміст.

Швидкість не така велика, незважаючи на те, що вони найшвидші у світі. Підключившись до американського сервера, наше завантаження було 34,2% повільніше, а завантаження зменшено на 30,8%. Деякі сервери дали хороші результати.

Вони також мають функцію Smart DNS, яку можна легко встановити на не сумісних з VPN пристроях, таких як Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox та Samsung Smart TV.

Їх програми дуже зручні у користуванні та сумісні майже з усіма основними операційними системами, в тому числі Windows, Mac, iOS, Android та Linux. 

Інші функції “безпеки та конфіденційності” включають P2P торрент, захист від витоку DNS та IPv6, Kill Switch і більше. Також PureVPN дозволяє розділений тунель де користувачі самі вирішують, який трафік проходить через VPN-сервери та які використовують провайдери свого провайдера.

PureVPN має a 31-денна політика повернення коштів. Тому ви можете перевірити, про що йдеться у службі, і попросити повернути гроші, якщо вона не виправдала ваших очікувань.

Плюси

 • Сервери в 140+ країнах.
 • Розумна функція DNS.
 • 31-денна політика повернення коштів.
 • Шифрування військового рівня.
 • П’ять паралельних з’єднань.
 • Підтримка P2P.
 • Політика без журналів.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Автоматичний вимикач вбити.
 • Розбиття тунелів.
 • Розширення браузера.

Мінуси

 • Кілька повільних серверів.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.

10. HideMyAss HMA VPN

Обкладинка HideMyAss

Незважаючи на те, що він базується в Великобританія (п’ять очей), HideMyAss стверджує, що сувора політика без реєстрації гарантує, що вам нічого не буде відстежено, оскільки для початку немає інформації, яку слід відстежувати. Принаймні, так вони говорять.

Нещодавно тому ФБР заарештувало двох підозрюваних хакерів які нібито брали участь в атаках Anonymous та LulzSec. Один із них, Коді Крецінгер, засуджений на 15 років ув’язнення.

Звідки ФБР взяла інформацію? Він використав а Сервер HideMyAss замаскувати свою адресу інтернет-протоколу та проникнути на веб-сайт Sony Pictures. Тож хакер потрапив завдяки службі, яку він вважав, що захистить його. Пізніше жодних звітів про конфіденційність не знайдено.

Ще в 2015 році HMA придбав AVG, розробник антивірусного програмного забезпечення. Через рік Avast завершила придбання AVG. Отже, коротше кажучи, HideMyAss VPN сьогодні належить Avast. Популярний антивірусний постачальник мав неабияку частку критики з боку захисників конфіденційності через те, що це було збір даних про перегляд користувачів та продаж їх третім особам.

Крім цього, у HMA є сервери 290+ місць у 190+ країнах; що дозволяє користувачам обходити гео обмеження та отримувати доступ до вмісту з усього світу. Сервери досить швидкі, незалежно від того, наскільки вони віддалені.

Ми провели кілька тестів на швидкість, і результати були задовільними. Ми виявили, що є незначне падіння у швидкості, але ми все-таки змогли потік Зміст 4K під час підключення до HMA.

Їх застосування є зручний для користувачів, і будь-хто може орієнтуватися на його функції, навіть якщо вони не такі знайомі з технологією. Відповідно до того, що ми перевірили, HMA має деякі ексклюзивні функції спробувати.

Крім їх автоматичного вимикача, ви маєте їх Розумний вимикач. Ця функція автоматично запустить VPN VPN при активації програми, яку ви вважаєте загрозою конфіденційності.

HMA пропонує функцію під назвою Перемішання IP, технологія, яка періодично змінює вашу IP-адресу, що робить діяльність користувачів ще важче відстежувати.

Однак, що їм потрібно було б покращити, – це рівень їхньої відповіді при вирішенні проблем із клієнтами. Вони приймають цілком довго відповідати на запити, хоч коли вони це роблять, це рішення, яке повністю усуне проблему.

Нарешті, HideMyAss надає вам 30-денна гарантія повернення грошей. Таким чином, якщо послуга не виявилася такою, яку ви шукаєте, ви можете попросити повне повернення коштів і повернути гроші.

Плюси

 • 290 розташування серверів у 190 країнах..
 • 30-денна політика повернення грошей.
 • Шифрування військового рівня.
 • Одразу п’ять підключених пристроїв.
 • P2P-оптимізовані сервери.
 • Політика без журналів.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Вбивчий вимикач
 • Розширення для браузерів для Firefox та Chrome.
 • Розбиття тунелів.
 • Розумний вимикач.
 • Перемішання IP.

Мінуси

 • Немає розумних DNS.
 • Проблеми зі швидкістю на деяких серверах.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.
 • Повільні відповіді на підтримку.

11. Приватний доступ до Інтернету (PIA)

PIA

PIA є надійним постачальником, незважаючи на те, що це не так швидкий, дешевий або потужний порівняно з іншими гігантами галузі. Однак він склав наш список не просто так, і ми будемо пролити трохи світла на це питання.

По-перше, поговоримо про проблему конфіденційності цього постачальника. PIA базується в Росії Індіана, США, це означає, що уряд США може в будь-який час накласти наказ про заборону дії PIA.

Зрештою, він розташований у власності США (частина “П’яти очей”). За даними декількох тестів та оглядів, постачальник суворий політика без реєстрації правда. Повідомлень про це не було витік даних раніше.

З іншого боку, приватний доступ до Інтернету є сервери в 32 країнах, що не так вже й погано Однак те, що не виявилось таким великим, було швидкість роботи.

Під час проведених нами тестів кілька серверів сильно вплинули на Інтернет-з’єднання. Якщо бути точним, використання сервера в США спричинило: 30,7% падіння, тоді як сервер в Індії показав a Падіння на 37,79%. Але у Великобританії та Італії швидкості були послідовними, оскільки зв’язок зазнав лише а 6% швидкість удару.

PIA має спеціальні програми для Linux, iOS, PC, Mac, Android, а також розширення для браузерів для Chrome, Mozilla та Opera. Їх застосування просте у використанні, навіть незважаючи на версію Android не дозволяє позначати сервери як вибране.

Приватний доступ до Інтернету покладається лише на своїх серверах, щоб допомогти користувачам розблокувати обмежений вміст. З точки зору інших функцій, таких як Smart DNS-проксі, PIA не має такої технології.

Однак PIA має Інтернет вбити перемикач для підвищення конфіденційності. Жодні дані не будуть витікати на сервери провайдера, якщо VPN раптом відключиться.

Ми закінчимо їх політикою повернення коштів. Гарантія повернення грошей PIA не поширюється на 7 днів. Це дуже коротка тривалість порівняно з іншими.

Плюси

 • Сервери в 30+ країнах.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Десять одночасних з’єднань.
 • Доступний обмін P2P.
 • Нульові журнали трафіку.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Доступний перемикач вбивства.
 • Розширення браузера.
 • Проксі-сервер SOCK5.
 • MACE (Захист від зловмисних програм та Adblocker).
 • Кілька VPN-шлюзів.

Мінуси

 • Деякі повільні сервери.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.
 • 7-денна політика повернення коштів
 • Немає розумних DNS.

Найкращі сумісні з VPN пристрої

Ось перелік пристроїв, які підтримують використання VPN:

 • ПК з Windows
 • Mac OS
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Nvidia Shield
 • Android TV Box
 • Малина Пі
 • Маршрутизатори
 • FireStick
 • PS4 *
 • Xbox One *
 • Smart TV *
 • Apple TV *
 • Року *
 • Chromecast *

* Щоб увімкнути VPN на цих пристроях, вам потрібно встановити VPN-з’єднання на маршрутизаторі. Подивитися цей посібник.

Ви могли б альтернативно перетворіть ваш ПК у віртуальний роутер і поділитися своїм VPN-з’єднанням із непідтримуваними пристроями. Якщо у вас немає ПК, але ви працюєте Мак, Ви також можете легко поділитися VPN-з’єднанням.

Крім того, якщо у вашого провайдера є функція Smart DNS, ви можете конфігуруйте ці коди на будь-якому пристрої доступні у вашому домогосподарстві.

Кращий посібник з огляду VPN – заключні думки

Сподіваємось, цей посібник з огляду дав вам краще уявлення про те, який VPN найбільше підходить для вас потреби в трансляції, анонімному перегляді або торрент. Як ви могли помітити, ідеальний VPN може відрізнятися від людини до людини залежно від того, що вони намагаються досягти. Ми постійно редагуємо цей “найкращий VPN-аналіз”, щоб оновити його актуальним. На випадок, якщо ви знайдете інформацію, яка застаріла, просто залиште коментар у полі нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map