Золоті правила розміщення в Інтернеті – чому обмін в Інтернеті може бути ризикованим

Інтернет багато в чому стосується обміну вмістом. Від новин до фотографій, інформації та досвіду, публікація в Інтернеті – це спосіб з’єднання та побудови стосунків. Ви можете поділитися своїми фотографіями у Facebook або політичним поглядом у Twitter і вважати, що це абсолютно нешкідливо. Але це може бути небезпечно, особливо коли ви ділитеся занадто багато. Переглядаючи Інтернет, ви залишаєте всюди шматочки інформації. Якщо ви дасте свою електронну адресу взамін для читання наукової статті чи поділитесь своїм вмістом у соціальних мережах, ваші дані розкидані всюди. У цей вік буму соціальних медіа нам потрібно бути особливо обережними, коли ми публікуємо нашу приватну інформацію в Інтернеті.


Золоті правила розміщення в Інтернеті

Золоті правила розміщення в Інтернеті

Золоті правила онлайн-обміну

Як убезпечити себе від занадто великого розміщення в Інтернеті?

№1 Не публікуйте те, що ви не хочете, щоб бачили інші

Це основна запобіжна безпека в Інтернеті. Важливо пам’ятати, що вам все одно слід бути напоготові про те, чим ви ділитесь, навіть якщо ви ділитесь ними з обмеженою аудиторією. Намагайтеся не розкривати жодних особистих даних у своїх статусах. Ваші фотографії не повинні розкривати багато вашої особистої інформації. Крім того, вони не повинні повідомляти нікому про ваш графік роботи та місця, де ви часто відвідуєте.

№ 2 Будьте сповіщені та обізнані

Зайти в Інтернет просто. Просто увімкніть роутер, і ви підключитесь. Але перш ніж вийти в Інтернет, ви повинні знати про всі небезпеки, які можуть критися під водами. Незалежно від того, чи це вірус, так і зловмисне програмне забезпечення або хакери, які ховаються за загальнодоступним Wi-Fi, є кілька шкідливих організацій, які голодують за вашими даними.

Усвідомлення – це лише перший крок, тому ви не стикаєтесь з порушенням безпеки через відсутність ноу-хау. Якщо ви початківець користувач Інтернету, ви можете не знати про небезпеку, яку може містити Інтернет. Хоча не всі в Інтернеті хочуть вам заподіяти шкоду, завжди краще бути в безпеці.

Хакери можуть створити загальнодоступний безкоштовний Wi-Fi. Оскільки вони контролюють певний Wi-Fi, вони можуть легко бачити деталі, які ви надсилаєте та отримуєте на ньому. Тож якщо ви користуєтесь загальнодоступними мережами Wi-Fi, переконайтеся, що ви використовуєте хороший VPN, щоб захистити від хакерів.

№3 Уникайте публікацій на суперечливі теми

Люди мають сильні погляди на такі теми, як політика та релігія. Якщо ви публікуєте ці теми, є ймовірність, що ви можете втратити підписників. Ви навіть можете вступати в суперечки з іншими. Залежно від вашої країни, розміщення певних коментарів може бути навіть незаконним.

№4 Не діліться своїм місцезнаходженням

Ви можете зайти в той дорогий ресторан, який ви ввели. Однак якщо ви повідомлите громадськості, що ви перебуваєте поза, потенційні злодії можуть знати, що вдома нікого немає. Хоча функція реєстрації в Facebook дуже приваблива, найкраще уникати свого місцезнаходження.

Також не повідомляйте про відпустку заздалегідь. Фотографії ви можете опублікувати у Facebook, як тільки повернетесь з поїздки. Не дайте іншим знати, що ви будете відсутній кілька днів.

# 5 Подумайте, що ви ділитесь ним із кимось, хто сидить з вами

Якщо ви сидите в самоті, вам може знадобитися повторно блокувати, ретвітувати чи ділитися певною публікацією. Однак уявіть, що людина сидить з вами. Вони можуть бути одним із ваших послідовників або, можливо, навіть одним із членів вашої родини. Ви поділилися б із ними вмістом?

Натиснути кнопку спільного доступу легко, коли ви самі. Але це може образити когось – можливо, когось із вас близьких. Тому завжди уявляйте, що хтось сидить з вами, і ви ділитесь цим дописом з ними. Це допоможе зрозуміти, чи слід ділитися певною публікацією чи ні.

# 6 Зберігайте приватні облікові записи в соціальних мережах

Коли ваші облікові записи будуть приватними, навіть якщо ви ділитесь тим, чого не слід, він переглядатиме лише обмежена аудиторія. Незважаючи на те, що завжди обережно не затінювати, річ полягає в тому, що навіть якщо ви помилуєтесь, помилково, це не дійде до багатьох очей.

Захищаючи ваші облікові записи приватними, ви гарантуєте, що ваші публікації будуть видимі лише тим, хто стежить за вами. Якщо у вас є тісне коло друзів у Facebook і ви помилково ділитесь шкільними реквізитами вашої дитини, ці дані будуть видимі лише вашим друзям, що буде безпечніше, ніж обмін з широкою громадськістю. Погляньте, які налаштування облікового запису соціальних мереж слід вимкнути.

# 7 Ніколи не публікуйте інформацію про роботу

Якщо у ваших соціальних мережах є незнайомі люди, переконайтеся, що ви не публікуєте занадто багато конкретних деталей на своїй роботі чи офісі. Ви можете не знати, але можуть бути сталкери, особливо якщо вони вважають ваш вміст цікавим.

Крім цього, обмін інформацією про роботу може бути порушенням офіційної політики конфіденційності. Якщо вам потрібно ділитися офісною інформацією, вона не повинна містити занадто багато деталей, щоб її не можна було простежити до того місця, де ви працюєте..

Золоті правила того, чим поділитися – Висновок

Пограбувати, заарештувати, переслідувати або переслідувати все через онлайн-дії – це справді реально. Хоча ти думаєш, що це може статися з тобою, правда зовсім інша. Від влади до хакерів, загроза небажаних онлайн-вторгнень є дуже реальною. Хоча багато людей не вважають потенційним ризиком безпеки надання доступу небажаним іншим особам, загроза існує. І вам потрібно бути настороженими про те, як ви можете вберегти себе від снайперів, включаючи це злочинців чи навіть уряд.

Конфіденційність в Інтернеті стає реальною проблемою, особливо з поширенням каналів соціальних медіа. Якщо ви ділитеся занадто багато, настав час, коли ви розпочали процес приватного присутності в Інтернеті. Інакше результат буде більше, ніж ви впораєтеся. Від зловмисного злому до вірусів, в Інтернеті чи кіберсталінгу до службового підслуховування, небажані втручання у ваше приватне життя можуть мати серйозні наслідки для вашого добробуту та безпеки. Вживайте заходів для захисту себе та своїх облікових записів соціальних медіа в Інтернеті та зробіть кіберпростір безпечнішим місцем, незалежно від того, чи купуєте ви в Інтернеті, переглядаєте чи просто спілкуєтесь з іншими в соціальних мережах.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map