Захист облікових записів соціальних медіа за допомогою VPN

Хакери люблять соціальні медіа, і ви не можете їх звинувачувати в цьому. Соціальні медіа є золотим копачем всілякої особистої інформації. З самого початку їх створення соціальні медіа платформи завжди були захопленням хакера. Насправді їм навіть не потрібно бути хакерами, щоб отримати вашу інформацію – це все добре на відкритому повітрі. Трохи стеблинка може розкрити все це.

Це не було великою проблемою в перші дні соціальних медіа, оскільки не багато людей ними користувалися. Але зараз майже кожен має облікові записи в декількох соціальних мережах, і хакери хочуть використовувати потенціал Facebook, Twitter, Instagram та інших платформ соціальних мереж.

Захист облікових записів соціальних медіа за допомогою VPN

Захист облікових записів соціальних медіа за допомогою VPN

Проблеми, які існують

Дослідження 2016 року, проведене Університетом Фенікса, показало, що 84% дорослих у США активно працюють принаймні на одній платформі соціальних медіа. І так само, як популярність соціальних медіа зростає з роками, так збільшується і кількість кіберзлочинців, які виловлюють соціальних користувачів.


Згідно з цим же опитуванням, майже дві третини «соціально активних» дорослих США заявили, що їхні соціальні профілі були взломані. Майже 86% з них також сказали, що не публікують занадто багато особистої інформації в соціальних мережах, боячись отримати хакерами доступ до неї.

Більшість людей використовують соціальні медіа, щоб підтримувати зв’язок із родиною та друзями, ділитися фотографіями та підтримувати причини, які їх хвилюють. Вони не зовсім розуміють, наскільки цінні їхні дані для сторонніх. Ви можете подумати, що вам нічого приховувати, і ви не переживаєте за те, щоб хакери повзували у вашому профілі. Але правда полягає в тому, що кожен біт ваших даних є цінним.

Більшість користувачів також не знають про шкоду, яку технологія може завдати їх приватності. Наприклад, коли ви завантажуєте безкоштовну програму для гри чи програмного забезпечення, гра чи програмне забезпечення, швидше за все, попросять у вас дозволу на з’єднання зі своїми друзями. Для подальшого спрощення гра може запитати вас, чи може вона мати доступ до ваших друзів або контактів у Facebook. Якщо ви дозволяєте доступ, ви створили нову мережу, якою хоча б деякі ваші друзі можуть ділитися з іншими. Використовуючи цю просту техніку, хакер може отримати доступ до ваших контактів. Вони також можуть дізнатися більше інформації про вашу Інтернет-активність, інформацію про покупки чи перегляд.

Як ви можете захистити свої соціальні профілі?

Рішення полягає у використанні віртуальної приватної мережі. VPN може зробити набагато більше, ніж пропонувати необмежений доступ до Інтернету. Це також може захистити вашу конфіденційність та анонімність в Інтернеті.

Кіберзлочинці вивчають усі можливі способи крадіжки ваших даних. Вони не просто відвідують ваші соціальні профілі, щоб виявити ваші сподобання та вподобання. Вони також зламають ваші облікові записи в соціальних мережах, щоб отримати доступ до вашого особистого життя. Не вважайте, що ви занадто звичайні, щоб хтось вас зламав. Кожен, хто має навіть трохи даних, має значення в кіберпросторі. І будь-який хакер може отримати доступ до ваших даних за допомогою лише небагатьох хакерських знань та правильних інструментів.

Прочитайте тут, як Facebook використовує ваші дані для заробітку.

Використовуючи VPN, ви можете переглядати Інтернет анонімно. Постачальник VPN приховає вашу справжню IP-адресу та прокладе ваш трафік через захищені, зашифровані тунелі. Таким чином, VPN не дозволяє хакерам відстежувати ваші онлайн-дії або отримувати доступ до ваших облікових записів.

Соціальні медіа викликають звикання. Люди входять у свої акаунти щоразу, коли вони мають доступ до Wi-Fi-з’єднання, не усвідомлюючи небезпеки, що існує. Використання VPN забезпечить безпеку та приватність ваших онлайн-сесій постійно. Популярні VPN працюють майже на всіх пристроях і платформах, тому вам не доведеться турбуватися про якісь проблеми сумісності.

Хакери – не єдина проблема

Якщо ви живете в репресивній країні та хочете розмістити свої погляди в Інтернеті, переконайтеся, що ви створили обліковий запис з іншим ім’ям та використовуйте VPN, щоб залишатися прихованим. Такі країни, як Саудівська Республіка, мають суворі закони, і вас можуть заарештувати за розміщення своїх поглядів в Інтернеті. Переконайтеся, що ви використовуєте надійний VPN, а не безкоштовний.

Ось ще кілька порад щодо безпечного та безпечного використання в Інтернеті.

  • Використовуйте міцні паролі, що містять літери, цифри та спеціальні символи
  • Не надайте стороннім програмам доступ до своїх облікових записів соціальних мереж.
  • Будьте уважні до використання геотегів.
  • Перегляньте налаштування конфіденційності облікових записів соціальних мереж.
  • Не публікуйте занадто багато інформації на публіці, яка може зашкодити вашій безпеці
  • Використовуйте двофакторну аутентифікацію.
  • Остерігайтеся фішинг-афери.

Як захистити облікові записи соціальних мереж у безпеці за допомогою VPN – підсумкової лінії

Якщо у вас є звичка отримувати доступ до своїх соціальних акаунтів у незахищених публічних мережах Wi-Fi, ви ставите під загрозу вашу приватну інформацію. Захистіть свої дані та конфіденційність службою VPN. VPN зашифрує ваш трафік і збереже ваші онлайн-сеанси приватними. Це захистить вас від хакерів та інших авторитетів, які можуть завдати вам шкоди.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me