VPN: Повне рішення безпеки в Інтернеті

Повсюдно по всьому світу свобода Інтернету знаходиться під атакою. Був час, коли свобода преси завжди атакувалась урядом. Але в наші дні Інтернет є більш популярним засобом вільної мови та вираження поглядів, що викликає незадоволення урядів по всьому світу. У деяких країнах, таких як Росія та Китай, Інтернет взагалі не безкоштовний. Люди не можуть отримати доступ до всього, що їм подобається.

VPN: Повне рішення безпеки в Інтернеті

VPN: Повне рішення безпеки в Інтернеті

Наприклад, у Китаї блокується будь-яка популярна послуга – від Facebook до Gmail. Навіть єдиний доступний сервіс, WeChat, завжди знаходиться під суворим контролем уряду. Якщо уряд вважає, що ви робите щось, чого не повинні робити в Інтернеті, ваша IP-адреса буде заблокована. Ви навіть можете бути покарані чи ув’язнені.


Геть мене, уряд!

З Інтернетом не настільки безпечним чи безкоштовним, як це було 20 років тому, люди завжди шукають засоби для безпеки в Інтернеті. Технологія просунулася, а легка доступність смартфонів зробила зручним для всіх залишатися на зв’язку.

Використання соціальних медіа, зберігання та обміну цифровими даними, а також транзакцій в Інтернеті зростають як за межі, так і в той же час, загрози в Інтернеті також зростають.

Конфіденційні дані та фінансова інформація можуть бути легко викрадені, якщо ви не будете уважні. Здається, що ніхто не може бути безпечним в Інтернеті, не вдаючись до додаткових інструментів чи програм.

Наразі є кілька інших додатків, більш ефективних, ніж віртуальна приватна мережа. Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, віртуальна приватна мережа – це те, що може захищати вашу Інтернет-діяльність в будь-який час. Ніхто не хоче, щоб Джон Бренан шпигував за ними!

Настільки, що використання VPN з кожним роком зростає на 30 відсотків. Через зростаючу обізнаність про Інтернет-загрози та корисність VPN, все більше людей зараз вдаються до цього додатку для захисту своєї онлайн-діяльності.

Що таке VPN?

Віртуальна приватна мережа – це простий у користуванні додаток для забезпечення всіх онлайн-заходів. Зазвичай весь ваш Інтернет-трафік здійснюється через ваш Інтернет-постачальник послуг. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер може бачити та відслідковувати ваш Інтернет-провайдер навіть без вашого відома.

Після скасування нейтралітету мережі в США зараз постачальники послуг Інтернету мають повне право відслідковувати вашу діяльність в Інтернеті, зберігати вашу інформацію без вашої згоди і навіть обмінюватися даними з третіми сторонами, включаючи уряд. Тому спочатку потрібно убезпечити себе від свого провайдера.

Під час використання VPN ваш Інтернет-трафік більше не проходить через сервер ISP. Зашифрований трафік переспрямовується через захищений сервер VPN.

Цей процес називається тунелюванням, оскільки трафік проходить через приватний тунель між вашим пристроєм та сервером VPN. Оскільки трафік не проходить через сервер ISP, ваш Інтернет-постачальник послуг або хтось, крім вас, не може розшифрувати вміст.

Ваш постачальник послуг Інтернету не може ні зрозуміти, чим ви займаєтесь в Інтернеті, ні куди рухається трафік. Маскуючи свою IP-адресу, ви залишаєтесь анонімними в Інтернеті.

Навіщо використовувати VPN?

VPN – це додаток, який вам потрібен, якщо ви хочете залишатись анонімними в Інтернеті і не дозволяти стороннім людям проглядати свою діяльність.

Окрім рішення щодо захисту від зловмисного програмного забезпечення, VPN – це єдиний додаток, який вам знадобиться для повної безпеки в Інтернеті. Пам’ятайте, що VPN не перешкоджає завантаженню зловмисного програмного забезпечення на ваш пристрій, тому використання антивірусу також важливо поряд з VPN.

Існує кілька способів, як VPN захищає вас та ваші дані в Інтернеті. Перш за все, він приховує вашу оригінальну IP-адресу, тому ніхто не може знати, де ви знаходитесь, де ви в Інтернеті чи хто ви.

Практично підстрибуйте себе!

VPN – це замінити оригінальну IP-адресу випадковим IP-адресою з будь-якого з VPN-серверів у всьому світі. Тож навіть якщо ви фактично перебуваєте в США, ваша IP-адреса може бути адресою австралійського регіону.

Приховування оригінального IP-адреси має ряд переваг, крім того, що ви залишаєтеся анонімними. Ви можете легко обійти геоблоки та отримати доступ до улюбленого вмісту на Netflix.

Ви також можете обійти цензуру в Інтернеті, якщо ви живете в країні або подорожуєте до такої країни, як Китай або Росія. Ви можете зупинити пропускну здатність вашого крадіжки у вашого сусіда. Ви можете торрентувати вміст серця, не заблокувавши IP-адресу.

Хоча VPN виконує всі ці функції, він не має жодних технічних ускладнень. Як і будь-який інший додаток, його потрібно встановити та активувати. Якщо він не використовується, його можна деактивувати. Ви можете вибрати один із доступних серверів у будь-якій точці світу, залежно від вашого плану. Більшість планів починаються від $ 3 на місяць. 

Завдяки такій кількості функцій, зведених в одну, VPN – це справді корисне рішення для безпеки в Інтернеті сьогодні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me