Вам потрібен офлайн-месенджер для кращої безпеки?

Шифрування в кінці до кінця працює, поки хтось не посадить задні двері в надійне програмне забезпечення. Маючи повну конфіденційність, яка є 100% -гарантоване це навіть не варіант. Усі ще можуть мати фізичний доступ на ваш комп’ютер чи мобільний пристрій, незважаючи на вас вживаючи всіх запобіжних заходів та встановлення всіх програмне забезпечення для кібербезпеки. Але що таке рішення? Є Офлайн-месенджер правильний спосіб вирішити питання? Давай дізнаємось.

Вам потрібен офлайн-месенджер для кращої безпеки?

Задній приклад програми? Що таке угода?

Задні дверіВи не можете знати, чи є застосування Ви не використовуєте спеціально розроблену задню панель. Це, в свою чергу, дозволяє кожному, хто має доступ до цієї функціональності, отримати доступ до вашої файли та рахунки так само.

Це не проблема того, що пересічний користувач не може визначити, є заднім числом чи ні.

Наскільки заявки немає відкрите джерело, і більшість програмного забезпечення це не так, це навіть стає проблемою професійні експерти з кібербезпеки і розробники програмного забезпечення. Вони не зможуть знайти бекдор в програмі, до якої вони не мають доступу до нього код програмування.


Багато вболівальників у всьому світі мають досвід роботи з цієї справи. Сторонні сторони перехоплювати та відстежувати їх зв’язок через експлуатація на задньому плані чи зловмисне програмне забезпечення встановлений на їх пристрої.

Тільки тоді виникає проблема з тим, що державні установи зможуть перешкодити доступу до певних платформи соціальних медіа або онлайн-канали зв’язку взагалі.

Останні Протестуючі в Гонконзі відчули всі перераховані вище проблеми і прийти до рішення, яке може спрацювати.

Торгуйте Інтернетом для безпечного зв’язку

Протестуючі Гонконгерів зрозуміли, що їх програми для обміну повідомленнями причепився. Тоді вони вирішили поїхати від мережі обмінюватися повідомленнями, не відстежуючи їх.

Рішення поставляється разом з однолітком сітчасті мережеві програми. Ми говоримо про подібні Bridgefy та FireChat. Ці програми не покладаються на Інтернет для надсилання та отримання повідомлень.

Ці програми працюють за допомогою протоколів зв’язку, таких як радіо Bluetooth або Wi-Fi. Однак ви можете спілкуватися безпосередньо з іншими пристроями лише в коротких межах «від 60 до 100 м».

Використовуючи цю технологію, ви зможете відносно швидко надсилати та отримувати повідомлення у багатолюдних просторах, таких як сучасний мегаполіс. Якщо ви користуєтеся мобільною мережею і сталося раптове затемнення, це не вплине на вас.

Метод працює як для публічних, так і для приватних груп чату. Ну, ви повинні мати критичну кількість пристроїв, на яких працює відповідне програмне забезпечення для обміну повідомленнями.

Для публічної групи спілкування в чаті може знадобитися деякий час, поки повідомлення не буде доставлено на великі відстані. Головним чином, це тому, що вам потрібні пристрої, які знаходяться у фізичній близькості – але це все ще працює.

Як працює Wi-Fi Direct

Ви можете замінити офісні пристрої смартфонами, до речі. В інфографіці нижче ви можете отримати уявлення про те, як Wi-Fi Direct працює для обміну повідомленнями в Інтернеті.Wi-Fi Direct

Це насправді дуже безпечний метод для обміну повідомленнями. Користувачі в середині не мають доступу до вашого повідомлення, і їх пристрій передає його автоматично.

Особа, яка виступає в ролі посередник не обов’язково бути у вашому список контактів; додаток для обміну повідомленнями не є спілкування однолітків але натомість створює сітчаста мережа для обміну повідомленнями.

Очевидно, це не метод безпечного спілкування на дуже великих відстанях в режимі реального часу. Однак це не залежить від будь-яких Інтернет-серверів або мережевих серверів, оскільки ваше повідомлення передається через радіохвилі або Bluetooth.

Ви все ще не маєте повної безпеки в тій мірі, в якій може бути порушено будь-який пристрій кінцевого користувача. Але у вас є можливість обмінюватися повідомленнями приватно, не покладаючись на популярні програми соціальних мереж, такі як Facebook, WeChat, Telegram або Skype. Навіть у вас взагалі немає доступу до Інтернету, ви все одно можете користуватися такою програмою обміну повідомленнями.

Месенджери в режимі офлайн є безпечними?

Офлайн логотипПерш ніж відповісти на це запитання, нам потрібно знати різницю між програмою обміну повідомленнями, яка може надсилати повідомлення, не маючи підключення до інтернету і додаток для обміну повідомленнями, що не потребує підключення до Інтернету для надсилання повідомлень.

Наприклад, WhatsApp – це програма для обміну повідомленнями, яка зберігає повідомлення локально на вашому пристрої.

Після цього намагається підключитися до серверів WhatsApp щоб надіслати його, коли у вас є з’єднання з Інтернет.

Потім він намагається надсилати повідомлення кілька разів, доки призначений одержувач підключається до Інтернету і отримує ваше повідомлення.

Це офлайн-сервіс обміну повідомленнями в тому сенсі, який вам не потрібно бути онлайн, щоб надіслати повідомлення. Але вам потрібен підключення до Інтернету, щоб повідомлення були обмінялися, хоч.

З іншого боку, такі програми, як Bridgefy, FireChat, Signal або серверна сітка не потрібен Інтернет для обміну повідомленнями через Wi-Fi Direct або Bluetooth однорангового зв’язку.

Потрібно лише знайти сусідній пристрій, який готовий спілкуватися за допомогою одного з них протоколи і вам добре піти.

Це сказав, шанс когось сопіння у вашому офлайн-месенджері, який потребує підключення до Інтернету для надсилання та отримання повідомлення, дорівнює шансу хтось перехопити вашу комунікацію через будь-який інший Інтернет-канал зв’язку. Це не проблема шифрування чи безпека; це проблема самих метод підключення.

Шифрування в кінці вирішує проблему, коли хтось випадково чи навмисно читає ваші повідомлення. Однак це не вирішує фундаментальної проблеми Росії обмін повідомленнями коли хтось вимикає Інтернет-сервери в певному місці. Тому ми виходимо з проблеми конфіденційність до проблеми наступного рівня, де у вас є право на спілкування.

Добре! Але чи безпечні вони, хоча?

Повернемося до питання, чи безпечні месенджери в режимі офлайн. Коротка відповідь – «ні». Вони не є абсолютно безпечними, навіть коли ви використовуєте технологію прямий зв’язок між пристроями.

Мережеві мережі та технології для прямого зв’язок між пристроєм та пристроєм хороші в доставці повідомлення. Вони настільки ж безпечні, як і звичайний месенджер, який ви використовуєте для спілкування з друзями та родиною в Інтернеті.

Наприклад, ви можете розмістити носовий пристрій Близько до цілі та отримуючи його повідомлення, Ви можете посадити зловмисне програмне забезпечення на цільовому пристрої, або ви можете використовувати a задні двері в будь-якому іншому програмному забезпеченні, щоб взяти під контроль цільовий пристрій. Але ти не може запобігти доставці повідомлення наскільки цільовий отримувач має фізичний доступ до сітчастої мережі.

Заключні слова

На жаль, люди використовують сітчасті мережі не тоді, коли Інтернет-інфраструктура не працює, а до уникайте цензури та вільно обмінюйтесь повідомленнями. З іншого боку, це не проблема жодної технології, а лише політичні реалії в тій чи іншій частині світу.

Що потрібно знати про офлайн-месенджери та протоколи зв’язку прямого пристрою, це те, що вони додають небагато конфіденційність ваших комунікацій але не захищайте свій пристрій від цілеспрямовані атаки або сопіння.

Те, що вони також пропонують, – це можливість спілкування безперебійно навіть коли ваше інтернет-з’єднання не працює або ви не хочете користуватися Інтернетом. Вам є що додати? Чи можете ви придумати інші переваги використання офлайн-месенджерів? Повідомте мене в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me