Що таке VPN? Посібник для початківців

Віртуальна приватна мережа, коротше VPN – це приватна мережева система, яка була і досі використовується в основному компаніями захистити їх вихідний та вхідний інтернет-трафік. По суті, ці компанії використовують VPN як інструмент захищати їх конфіденційність а також захищати свої чутливі дані від потенційних небезпек в Інтернеті. За останні кілька років використання VPN також зросло в домогосподарствах через можливість VPN додати додатковий рівень безпеки в Інтернеті. Але це не єдина причина, що випадкові користувачі Інтернету використовують VPN. VPN також дозволяє вам обхід географічних обмежень та доступ веб-сайти з обмеженою географічною діяльністю і потокові канали зазвичай це було б geoblocked на вашій території. Я детально обговорю цю частину в цій статті.


Що таке VPN? Захистіть Інтернет-конфіденційність обхід регіональних обмежень

Що таке VPN? Захистіть Інтернет-конфіденційність обхід регіональних обмежень

Що таке VPN? Як це захищає конфіденційність в Інтернеті?

Ви, ймовірно, бачили термін VPN під час налаштування мережевих налаштувань вашого iPhone або Android. Коли ти підключитись до VPN-сервера, ваше інтернет-з’єднання зашифровано. Ваша реальна IP-адреса є замаскований і змінився. Таким чином, захищаючи вашу конфіденційність від урядові установи, хакери, або інших чужих очей, які бажають підслухати вашу онлайн-діяльність.

Як розпочати роботу?

Щоб почати роботу, потрібно підписатися на послугу VPN. З ростом проблем щодо конфіденційності також спостерігається приплив кількості постачальників VPN. Початківці повинні знати, що не всі VPN рівні. Деякі дешеві або безкоштовні VPN-адреси також можуть бути підробленими і пробитими лазівками, які загрожують вашій безпеці в Інтернеті.

Перш ніж вибрати VPN, скористайтеся порадами інших користувачів VPN та переконайтесь, що читайте відгуки про найпопулярніші послуги VPN. Найкращі не будуть дешевими, принаймні безкоштовними, але нададуть вам широкий спектр функцій та можливостей. Ось список наших улюблених постачальників послуг VPN:

На що звернути увагу при виборі послуги VPN?

Деякі речі, які слід пам’ятати, вибираючи службу VPN, це:

 • Ціна: Хоча вам не потрібно вибирати найдорожчий варіант на ринку, не вибирайте і щось смішно дешеве. Шукайте VPN, який пропонує максимальну безпеку, функціональність та налаштування конфіденційності за розумною ціною.
 • Швидкість: Використання VPN автоматично перетворюється на швидкість з’єднання через час обробки, необхідний для шифрування. Це означає, що вам потрібно вибрати VPN, який пропонує швидку і стабільну швидкість, на яку не впливають вимоги шифрування.
 • Конфіденційність: Усі VPN заявляють, що вони забезпечують конфіденційність, але деякі безкоштовні або дешеві VPN відомі для ведення журналів активності користувачів. У зв’язку з цим завжди розумно вибирати відомого постачальника VPN, який відомий тим, що поважає конфіденційність користувачів.
 • Простота використання: VPN має бути простий у налаштуванні та використанні навіть для самого нетехнічного користувача – навіть якщо ваше ім’я – Гаррі Соломон або Наполеон Динаміт!
 • Безпека: Наскільки хороший постачальник VPN у запобіганні хакерам та кіберзлочинцям доступу до ваших даних? Це головне питання, на яке потрібно відповісти, щоб визначити вартість VPN.
 • Кількість серверів / країн: Якщо вам потрібно підключитися до серверів у всьому світі, чим більше число країн, в яких працює VPN, тим краще.
 • Кількість одночасних з’єднань: Хоча деякі VPN дозволяють одночасно підключати лише один пристрій до сервісу, більш дорогі сервіси дозволяють одночасно здійснювати безліч з’єднань. Чим більше, тим краще.

Переваги VPN

Є кілька переваг використання VPN. Деякі з них:

 • Автоматичне шифрування: За допомогою VPN вся інформація, що передається в Інтернеті, зберігається приватною та зашифрованою. Під час підключення через VPN ваші дані проходять через захищений тунель. Навіть якщо хтось спробує перехопити ваші дані, це нічого не означатиме, оскільки ваша інформація зашифрована та нечитабельна для всіх інших.
 • Безпечний загальнодоступний Wi-Fi: Кілька людей використовують відкритий або загальнодоступний Wi-Fi для доступу до Інтернету. Але безкоштовний WiFi також вразливий для хакерів та шкідливих програм, оскільки з’єднання відкрите та незашифроване. Будь-хто може прочитати вашу приватну інформацію або використовувати її в неетичних цілях. VPN захищає вас на загальнодоступному Wi-Fi, шифруючи свої зв’язки та приховуючи ваші особисті дані.
 • Обхід цензури Інтернету: Люди, що живуть у режимі репресії, не мають можливості вільно отримувати доступ до Інтернету. Цензура через Інтернет унеможливлює доступ до важливої ​​інформації. У цих випадках VPN надзвичайно корисний для обходу Інтернет-цензури. VPN шифрує з’єднання, приховує фактичну IP-адресу та дозволяє безпечно та анонімно переглядати Інтернет, пройшовши цензуру..
 • Безпечні онлайн-розмови: Дуже багато людей використовують такі послуги VoIP, як Skype та Google Voice, щоб спілкуватися з іншими. Ці послуги не шифруються, що означає, що всі ваші повідомлення та розмови можуть перехоплюватися сторонніми особами. VPN корисно шифрувати всі ваші дзвінки та повідомлення та зберігати їх приватними, навіть допомагаючи вам обійти відстеження та цензуру, зберігаючи вас анонімними.
 • Зупинити відстеження Google: Усі знають, як Google збирає особисті дані, відстежуючи активність користувачів. Використання VPN – це геніальне рішення цього докучливого порушення конфіденційності. VPN забезпечує безпеку та анонімність в Інтернеті, тому Google чи будь-яка інша пошукова система не можуть відстежувати вашу діяльність в Інтернеті.
 • Обхід геоспецифічних блоків: Ви коли-небудь хотіли отримати доступ до шоу Netflix USA, сидячи в Індії? VPN – це відповідь. Оскільки VPN має сервери у всьому світі, він дозволяє легко обходити гео-конкретні блоки та отримувати доступ до Netflix з будь-якого регіону, підключаючись через сервери в цій країні..
 • Безпечні завантаження: Незважаючи на те, що пісні та фільми вільно доступні на сайтах завантаження, більшість із цих сайтів є незаконними та порушують авторські права. Уряд слідкує за такими сайтами, часто робить їх трохи ризикованими у використанні. VPN шифрує ваше з’єднання, робить вас анонімними та робить завантаження безпечними без небезпеки відстеження.

Наскільки безпечний VPN?

Хороший сервіс VPN забезпечить вам максимальну конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Ви отримаєте захист від кіберзлочинців, зловмисних програм, шпигунських програм, державного нагляду. VPN також запобігає відстеженню та надає вам анонімність від постачальника послуг Інтернету.

VPN працює на всіх пристроях – ПК, ноутбуках, смартфонах, планшетах і навіть на таких пристроях, як смарт-телевізори. Існують VPN, які дозволяють використовувати кілька пристроїв на одній підписці, а інші VPN вимагають окремої послуги для кожного пристрою. Враховуючи широкий спектр варіантів, доступних у VPN, не повинно бути важким знайти той, який відповідає вашим потребам, будь то досвідчений користувач чи просто простий веб-перегляд..

Однак майте на увазі, що VPN не може захистити вас, якщо ви балуєтесь незаконною діяльністю. Для будь-яких інших нешкідливих цілей VPN – це розумний вибір у той час, коли конфіденційність та безпека Інтернету знаходяться під серйозною загрозою.

Що таке VPN? Пояснені протоколи VPN

VPN використовує різні протоколи для шифрування вашого з’єднання. Кожен з цих протоколів має різний рівень безпеки. Основними протоколами, якими користується VPN, є PPTP, OpenVPN, IPsec, і L2TP. Недолік – чим вище рівень безпеки протоколів VPN, які ви використовуєте, тим більше може постраждати ваша швидкість Інтернету. OpenVPN, також відомий як SSL, є одним з найбільш часто використовуваних протоколів VPN, особливо серед корпоративних фірм. Погляньте найбільше захищені протоколи VPN, від найвищої до найнижчої.

 1. OpenVPN
 2. IPsec (Безпека Інтернет-протоколу)
 3. L2TP (Протокол тунелювання рівня 2)
 4. PPTP (Протокол тунелювання “до точки”

Обхід регіональних обмежень

Інша перевага використання VPN полягає в тому, що він дозволяє розблокувати та переглядати поточні канали недоступний у вашому регіоні. Netflix, Hulu, Amazon Prime, HBO Go, ABC, BBC iPlayer, Sky Go та Шоу – це всі приклади потокових служб, які недоступні за кордоном. Ці канали переглядають вашу IP-адресу, щоб визначити ваше місцезнаходження, і таким чином вирішили, чи можете ви їх переглядати чи ні. Використовуючи VPN, ви можете змінити свою IP-адресу. Наприклад, якщо ви є Американський емігрант робочий за кордоном, ти можеш отримати IP-адресу США підключившись до американського VPN-сервера. Це ефективно розблокує всі американські канали у Великобританії, Канаді, Австралії, Німеччині, Франції, або де-небудь ще за кордоном.

VPN також дуже корисний, коли мова йде про доступ до торент-сайтів, як-от Піратська затока, KickAssTorrent або TorrentHound. VPN дозволяє вам надійно завантажувати торренти не турбуючись про те, щоб ваш Інтернет-провайдер контролював завантаження.

Ще одне місце, де VPN стане в нагоді – це школа, коледж або робота в офісі. У таких місцях подобаються веб-сайти соціальних мереж Facebook, Twitter, Youtube або Instagram часто недоступний. Використовуючи VPN, ви можете використовувати unblock та доступ до заблокованих веб-сайтів у вашій школі, коледжі чи на роботі.

Кращі VPN-провайдери

Існує ряд елементів, які відрізняють хорошого постачальника VPN від поганого. По-перше, вам потрібно переконатися, що послуга VPN, яку ви використовуєте не веде журнали вашої активності в Інтернеті.

Друге – це швидкість роботи VPN-серверів в вживанні. Ця частина є дуже важливою, оскільки визначає, чи можна передавати відео в Інтернеті без проблем із буферизацією. Ви можете виміряти швидкість Інтернету під час підключення до VPN-сервера, відвідавши SpeedTest.net.

Третій аспект, який слід врахувати, – це кількість VPN-серверів Служба VPN надає послуги та країни, в яких є VPN-сервери. Більше того, належні VPN-провайдери пропонують своїх користувачів VPN програми / клієнти на яку вони можуть встановити ПК, Mac, Android, iPhone або iPad. Ці програми роблять налаштування та підключення до VPN порівняно просто.

І останнє, але не менш важливе місце – постачальник VPN обслуговування клієнтів. Використовуючи VPN, ви можете зіткнутися з деякими проблемами, особливо якщо ви не дуже підковані. Служба підтримки клієнтів цілодобово, до якої можна звернутися, коли ви стикаєтесь із проблемами, пов’язаними з VPN, дуже важливо.

Я протестував і випробував численні постачальники VPN, оцінюючи їх Швидкість VPN-сервера і обслуговування клієнтів в процесі. Ви можете перевірити мій огляд найкращих VPN-сервісів.

Що таке VPN? Фінальні думки

Зареєструвавшись у надійного постачальника VPN, ви повернете собі кілька доларів щомісяця. Однак переваги, як в плані захист вашої конфіденційності в Інтернеті або розблокування геоблокованих каналів, більше, ніж макіяж за гроші, які ви платите.

Зберегти

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me