Що таке розмноження? Посібник для початківців

Купуючи новий пристрій, будь то мобільний Android або ПК з ПК, ви очікуєте, що він буде чистим і незайманим. Ну, якби це було так, ви б зараз не читали цього. Ви, напевно, помітили, що ваш пристрій засмічений непотрібним попередньо завантаженим програмним забезпеченням, правда? Так, це ми називаємо Bloatware. У вас є питання, що стосуються цього питання, і у мене є відповіді. Ось усе, що вам потрібно знати про програмне забезпечення Bloatware.


Що таке розмноження?

Що таке програмне забезпечення?

Посуд 101

Це програмне забезпечення випускається у багатьох різних формах. Більшість програмного забезпечення не небезпечні, але це може уповільнити вашу систему та зайняти місце на вашому жорсткому диску. Щоб навести приклад, чи використовуєте ви пристрій Samsung? Спробуйте видалити Youtube. Ну, ти не можеш. Додаток попередньо встановлено на вашому пристрої і його неможливо видалити. Це може бути пов’язано з тим, що розробники Youtube платять гроші за встановлення своїх продуктів на пристрої Samsung.

Те ж саме стосується інших програм, які просто є. Наприклад, я сумніваюся, що хтось із вас використовував Samsung Pass або навіть знає, що це таке. Однак ви не можете його позбутися незалежно від того, чим займаєтесь. Це ідеальний приклад для програми Bloatware. Технічно програмне забезпечення є нешкідливим, але може різко уповільнити ваш пристрій за рахунок оперативної пам’яті, яку він споживає.

Зараз це стає серйозним. Існує ще один тип програмного забезпечення, що надходить із веб-сайтів, які ви відвідуєте. Мало того, але деякі попередньо встановлені програми можуть поставити під загрозу вашу безпеку та конфіденційність. Ці програми можуть створювати вразливості безпеки, завантажуючи системні оновлення та інструменти.

Проблема полягає в тому, що вони можуть завантажувати троянські віруси, які легко можуть проникнути в операційні системи. Це проблема, яку Lenovo довелося пережити ще в 2016 році. На жаль, спочатку вони не сприйняли це серйозно. Потрібно багато місяців скарг споживачів, звітів аналітиків з кібербезпеки та статей щодо цього питання, щоб Lenovo припинило цю практику.

Прошивка може також ховатися в пакетах програм. Ця програмне забезпечення є більш небезпечним, оскільки часто містить рекламне та шкідливе програмне забезпечення. Отже, іншими словами, це робить вам більше шкоди, ніж користі, коли йдеться про підвищення продуктивності вашого пристрою.

Як вони опинилися на моєму пристрої

Незалежно від того, чи це Android або Windows PC, виробники можуть попередньо встановити власні програми та програмне забезпечення на свій пристрій. Не має значення, подобається вам це чи ні, саме там слід залишитися. Apple також попередньо завантажує декілька програм, які неможливо видалити, включаючи акції, погоду та карти. Ви коли-небудь пробували Bixby на Samsung?

Так, програмне забезпечення неможливо видалити, і ви змушені тримати його встановленим на телефоні. Ви навіть можете змінити використання кнопки, оскільки вона призначена лише для програмного забезпечення. Отже, ви все ще запитуєте себе, чому ці додатки існують на ваших телефонах? Знову ж таки, тому, що виробники програмного забезпечення платять виробникам і дистриб’юторам за встановлення своїх продуктів на пристрої, сподіваючись розширити своїх клієнтів. Однак, поступово, програмне забезпечення важить швидкість обробки пристрою. Завдяки цьому навіть невеликі програми потребують занадто багато часу для роботи.

Побиття Блоу

Напевно, ви хочете знати, як позбутися цих прикрих додатків, які ви навіть не використовуєте. На щастя, існує спосіб, але це залежить від пристрою, який ви використовуєте. Якщо у вас є Windows Phone, ви можете видалити будь-яку з цих небажаних програм легко. Інші пристрої вимагають певних технічних навичок або певних клацань тут і там.

Як видалити програмне забезпечення на комп’ютері Windows

На ПК з Windows найчастіше поширюється програмне забезпечення. Однак це залежить від виробника. Наприклад, пристрої Acer та Asus, як правило, містять менше програмного забезпечення, ніж Toshiba або Sony.

Деякі з програмного забезпечення Windows 10 легко видалити за допомогою звичайного процесу видалення. Це легко працювати з кількома програмами в Windows 10, включаючи гроші, новини, спорт та кілька інших, які заповнюють ваше меню “Пуск”. Отже, на вашому ПК з Windows ви можете полегшити тиск і зняти його, регулярно видаляючи, це дуже просто.

З іншого боку, ви можете придбати вже знежирений ПК. Microsoft має лінійку ПК з підписами без стороннього програмного забезпечення. Народні програми можна було б видалити або шляхом звичайного видалення, та потужності для видалення програмного забезпечення. Ви можете знайти десятки програм, які спеціалізуються на видаленні програмного забезпечення, тому не хвилюйтеся. Знайти знежирений ПК дуже просто, але попереджую, ви витратите ще кілька копійок на ці.

Як видалити програмне забезпечення на MacOS

Всі ми знаємо, що MacOS зосереджується на власних продуктах. Це означає, що ви не виявите, що на нього впливає програмне забезпечення, як Windows PC. Але все ж, ви можете знайти деякі додатки, які вам навіть не потрібні і хочете позбутися від них заради роботи вашого пристрою. На щастя, ви можете це зробити з Mac, але для цього потрібно ще кілька кроків. Ось що вам потрібно зробити.

 1. Спочатку перейдіть до папки «Програми».
 2. Тепер виберіть програму, яку потрібно видалити, та виберіть Отримати інформацію.
 3. Після цього натисніть Обмін і дозволи
 4. Клацніть на іконку блокування. Вам буде запропоновано надати пароль адміністратора.
 5. Нарешті, увімкніть привілей “Читання та запис”.
 6. Тепер ви можете видалити програмне забезпечення, яке не вважаєте корисним у своєму mac.

Будьте уважні, що ви видаляєте, оскільки деякі програми є невід’ємною частиною системи. Ви можете усунути проблеми, якщо їх видалити. Якщо ви не хочете, щоб вони займали місце або оперативну пам’ять, просто вимкніть їх.

Як видалити програмне забезпечення на Android

Що стосується пристроїв Android, то у вас можуть виникнути деякі ускладнення. Позбутися від небажаних додатків не так просто. Однак ви завжди можете вимкнути програми, які ви не хочете. Виконайте наведені нижче дії, і вам буде добре:

 1. Перетягніть палець вниз з верхньої частини Android, щоб перейти Швидкі налаштування Android.
 2. Натисніть кнопку передачі у верхньому правому куті пристрою.
 3. Виберіть “Програми”.
 4. Тепер виберіть додаток, який ви хочете відключити.
 5. Клацніть на примусовій зупинці та режимі використання.
 6. Нарешті, додаток не працюватиме у фоновому режимі. Однак він все одно буде знаходитися на вашому телефоні та використовуватимете місце для зберігання.

Чим дешевший телефон, тим більше програмного забезпечення, яке ви отримуєте на ньому. Виробники телефонів продають телефони за меншою вартістю, отримуючи додатковий дохід від розробників програмного забезпечення. Якщо ви шукаєте телефон, у якому немає такої кількості програмного забезпечення, як Samsung, наприклад, спробуйте Google Pixel або Motorola Z..

Ще один варіант позбавлення від програмного забезпечення раз і назавжди – це викорінити пристрій, який ви використовуєте. Це означає, що ви отримаєте доступ до суперпользователя і матимете повний параметр налаштування, включаючи можливість видалити будь-який додаток, який вам не подобається, або провайдера виробника. Будьте уважні, яке додаток вибрати. Ви знайдете посібники в Інтернеті, щоб допомогти вам, якщо ви не новачок у цьому. Якщо ви видалите неправильну програму, ви ніколи не знаєте, який шкоду ви можете заподіяти або гарантію, яку ви можете втратити.

З іншого боку, є ще один спосіб позбутися від небажаних програм – завантаження власних програм для видалення програм. Доступно багато додатків для видалення програм, які по суті означають однакові результати. Ви можете використовувати подібні функції Easy Uninstaller, ES File Explorer, NoBloat Free або Root App Deleter (для останнього потрібен вкорінений телефон для роботи. Просто виберіть кілька додатків, які ви хочете видалити, а потім натисніть «Видалити». доведеться підтвердити процес видалення, перш ніж продовжувати.

Як видалити програмне забезпечення з iOS

Якщо ви користувач iPhone, вам слід знати, що ви не знайдете на своєму пристрої стільки програм, як в Android. Отже, в основному, ваша робота легша. Деякі програми iPhone та iPad у додатках для iOS 10 можна видалити та видалити, але інші можна лише відключити. Відключений додаток не з’явиться у розділі додатка і не зможе запускатися у фоновому режимі, але він все одно буде присутній на пристрої. Крім того, якщо ви видалите заздалегідь встановлений додаток на своєму iPhone, це не призведе до великої різниці, оскільки вони не такі великі, коли мова йде про сховище. Тепер, якщо ви хочете видалити програмне забезпечення з iPhone, виконайте наступні дії:

 1. По-перше, перейдіть до Налаштування -> Загальні -> Зберігання iPhone.
 2. Після цього виберіть додаток, від якого ви хочете позбутися.
 3. Тепер виберіть Завантажити додаток або Видалити додаток. Якщо ви виберете опцію “Завантажити”, додаток все ще буде доступний на вашому телефоні, але ви позбудетеся місця зберігання. Однак опція Видалити додаток назавжди видалить додаток із пристрою.
 4. Там у вас є.

Ще один спосіб видалення небажаного програмного забезпечення – це в’язниця вашого iPhone. Ви отримаєте повний контроль над тим, що є на своєму пристрої, видалите все, що завгодно, та звільніть місце за бажанням. Однак ми всі знаємо, що навіть сама компанія вас не заохочує до цього. Apple добре відома своїми функціями безпеки. Усуваючись у в’язницю на вашу платформу, ви зробите свій пристрій більш вразливим до зловмисного програмного забезпечення, і він буде менш стабільним. Тож пропоную скористатися вищезазначеними кроками, оскільки це найбезпечніший варіант.

Навіщо його видаляти?

Як ми вже згадували, прошивка має непотрібні функції, які приносять вам більше шкоди, ніж користі. Він займає велику кількість пам’яті та оперативної пам’яті, не роблячи взагалі нічого. Багато з них можуть надати нові можливості, але вони надто важкі і стають болями в шиї.

Смартфони бояться стати розумнішими з часом. Однак споживач сплачує пеню врешті-решт. Незалежно від того, яке програмне забезпечення має у своїй бібліотеці, пристрій працює у фоновому режимі. Якщо ви задоволені новим пристроєм, який ви придбали, будьте готові розчаруватися в роботі. Поглинання посуду руйнує термін служби акумулятора пристрою.

Для початку він розряджає акумулятор, не використовуючи його. Мало того, але він також використовує оперативну пам’ять у фоновому режимі, що призводить до того, що телефон з часом стає набагато повільніше. Ось чому вимкнення або видалення таких небажаних додатків настійно рекомендується, якщо ви хочете використовувати максимальну продуктивність свого пристрою.

Що таке розмноження? – Заключні думки

Якщо я скажу вам, що я знаю, що робить кожен додаток на моєму пристрої, я б брешу. Деякі програми насправді не можуть вам принести користі, вони представлені лише тому, що розробник програмного забезпечення заплатив вашому виробнику за представлення його продукції. Програмне забезпечення – це непотрібна функція, яка використовує велику кількість пам’яті та оперативної пам’яті. Чому б хтось хотів, щоб для початку, якщо вони навіть не користуються ним? Дізнайтеся про все, що вам потрібно про зловмисне програмне забезпечення, у цій статті та можливі способи позбутися такого неприємного програмного забезпечення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me