Що таке проект Google Fi? Це безпечно у використанні?

У ці дні люди потребують підключення до Інтернету незалежно від того, куди вони йдуть. Це правда, що підключення до Інтернету є найважливішою вимогою. Без цього багато людей не можуть отримати доступ до багатьох необхідних послуг.


Що таке проект Google Fi? Це безпечно у використанні?

Що таке проект Google Fi? Це безпечно у використанні?

Від бронювання таксі до пошуку вказівок, щоб залишатися на зв’язку; є багато, що підключення до Інтернету стає можливим навіть у дорозі.

Але погана мережа часто утруднює залишатися на зв’язку в дорозі, особливо під час подорожі з однієї країни в іншу.

Це причина, чому точки доступу до Wi-Fi стали настільки популярними серед мандрівників. Оскільки мобільним даним не можна довіряти під час подорожі по країні чи за її межами, Wi-Fi – це найнадійніший спосіб залишатися на зв’язку з Інтернетом під час подорожі. Сподіваємось, у вас немає досвіду подорожей, як у тих, що були у смішному фільмі “Неправильний поворот” чи у смішному відпустковому фільмі!

Питання доступу

Однак у багатьох місцях отримати доступ до Wi-Fi часто важко. Це ставить людей у ​​тісне місце. Щоб допомогти у вирішенні подібних проблем, технічний гігант Google розробив рішення, яке надає людям доступ до різних операторів та постачальників послуг Інтернету в дорозі.

Google назвав сервіс Project Fi. Він діє як мобільний оператор, який підключається до різних операторів зв’язку на основі сили сигналу. Project Fi пропонує телефонні послуги, обмін повідомленнями та послуги передачі даних. Тепер Google також ввів службу VPN для захисту з’єднання незалежно від оператора.

Що таке проект Fi?

Проект Fi був запущений у 2015 році як оператор віртуальної мобільної мережі. Хоча сервіс в основному орієнтований на тих, хто часто подорожує по всьому світу, він також відмінно підходить для тих, хто хоче безперебійну мережу та охоплення в будь-який час.

Зазвичай, коли ви підписані лише на одного оператора, немає можливості використовувати Wi-Fi або стільникову мережу іншого оператора, якщо ваш власний зв’язок повільний або проблемний. Навіть коли ви користуєтесь точкою доступу Wi-Fi під час подорожі, немає гарантії покриття чи міцності мережі.

Усіма цими проблемами займається Project Fi – це мобільний додаток, доступний лише для пристроїв Android One.

Як працює Project Fi

Project Fi – це віртуальний мобільний оператор, оскільки він не має власних ліцензій на вежу або спектр. Він використовує Wi-Fi та стільникові мережі мобільних операторів, таких як T-Mobile, Sprint, Three і US Cellular. Усі ці компанії роблять успіх через бурхливу економіку США, але це вже інша тема.

Під час підключення до Project Fi ваше телефонне з’єднання та дані переходитимуть між цими мережами залежно від сили сигналу та покриття.

Телефонні дзвінки також перемикаються між Wi-Fi та стільниковими мережами, незалежно від того, ви подорожуєте чи користуєтесь послугою вдома. В інших країнах Project Fi використовує мережі, доступні локально, і зараз обслуговує понад 70 країн світу.

На яких пристроях доступний проект Fi?

Project Fi доступний лише для телефонів Google високого класу, таких як Pixel, Nexus та інших пристроїв Android One. Незважаючи на те, що ця послуга все ще є досить новою порівняно з іншими службами Google, вона є популярною і широко використовується у багатьох користувачів Google.

Але є одна значна проблема при переключенні між різними мережами. Коли ви використовуєте різні мобільні оператори для доступу до стільникових та Wi-Fi послуг, ви також піддаєтесь різним політикам конфіденційності.

Умови спринту будуть відрізнятися від T-Mobile. Google не володіє жодною з цих мереж і не може контролювати умови, умови чи політику конфіденційності.

Він також не може контролювати, як ці мережі обробляють дані користувачів. Тому Google вирішив посилити свою безпеку та запровадити вбудований VPN для захисту користувачів, які отримують доступ до Project Fi. 

Чи безпечний Fi VPN від Google?

Fi VPN автоматично, тобто означає, що він буде активуватися кожного разу, коли ви отримуєте доступ до Project Fi. Само собою зрозуміло, що при використанні VPN вам доведеться довіряти йому більше, ніж ви довіряєте своєму Інтернет-провайдеру, оскільки він має бачити всі ваші онлайн-дії.

Але зважаючи на репутацію Google щодо збору даних, чи можна їй довіряти VPN?

Google гарантує, що він не веде журнали даних користувачів, але може використовувати метадані для покращення їх обслуговування. Google також має цю автоматичну функцію VPN на всіх телефонах Pixel, доступних через пакет послуг Google Connectivity Services.

У цьому сервісі телефон підключається до будь-якої відкритої точки доступу Wi-Fi щоразу в зоні покриття, тоді як VPN автоматично зберігає дані. Fi VPN, швидше за все, буде працювати однаково.

Однак для більшості людей Google VPN – це як оксиморон. Google знає про людей більше, ніж хто-небудь. Тому використання VPN від Google означає лише передачу більшої кількості вашої інформації компанії на ім’я захисту.

Що таке VPN і як він працює

Віртуальна приватна мережа – це одне з найпопулярніших рішень безпеки в Інтернеті в наші дні, оскільки вона забезпечує такий захист, який не робить жоден інший додаток.

VPN – це програмне забезпечення, яке можна встановити на свій пристрій, щоб приховати оригінальну IP-адресу та захистити дані. Він діє як бар’єр між вами та веб-сайтом, до якого ви отримуєте доступ, зберігаючи анонімність вас і ваших даних.

Зазвичай ви підключаєтесь до веб-сайту чи програми через сервер постачальника послуг Інтернету. Але коли ви використовуєте VPN, ви спочатку підключаєтесь до VPN-сервера, який потім підключає вас до веб-сайту чи програми, до якої ви хочете отримати доступ..

Це робиться за допомогою процесу під назвою шифрування, який передбачає проходження вашого інтернет-трафіку через захищений канал, до якого мають доступ лише ви та сервер VPN. Це означає, що ніхто інший, крім VPN-сервера та вашого пристрою, не може переглядати вашу онлайн-діяльність.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map