Що таке політика VPN без журналів – чому це важливо?

Люди, які не відповідають конфіденційності, часто шукають VPN, які можуть захистити їх від хакерів та Інтернет-провайдерів. Однак використання будь-якої VPN недостатньо. Важливо враховувати і політику реєстрації журналу компанії VPN. Кілька років тому лише VPN-клієнти використовували VPN, і вони були в основному стурбовані безпекою своїх даних. Зараз велика кількість приватних осіб, які займаються конфіденційним життям, також використовують VPN. Їх першим пріоритетом є можливість анонімного веб-пошуку в Інтернеті. Кращі постачальники послуг VPN на ринку вже знають про цей сегмент користувачів і почали обслуговувати їх.


Що таке політика VPN без журналів - чому це важливо?

Що таке VPN – немає політики щодо журналів – чому це важливо??

Клієнти усвідомлюють необхідність захисту своєї анонімності. Вони не хочуть, щоб їх відслідковували чи контролювали урядові чи приватні органи нагляду. Потрібно сказати, що багато з них хочуть вибрати службу VPN, яка взагалі не зберігає журналів.

Що таке журнали VPN?

Журнали складаються з даних клієнтів, що зберігаються компаніями VPN. Вони містять інформацію про онлайн-діяльність замовника. Коли ви використовуєте VPN-з’єднання, весь ваш трафік направляється через захищені сервери. Це означає, що ваша компанія VPN прихильна до всього, що ви робите в Інтернеті. З цієї причини важливо вибрати VPN, якому ви можете довіряти.

Типи журналу VPN

Журнали VPN зазвичай поділяються на три широкі категорії.

1. Журнали підключення

Журнали з’єднань – це прості записи, які показують вхідні та вихідні з’єднання з сервером VPN. Зазвичай вони складаються з:

 • Ваша IP-адреса (також відома як вхідна IP-адреса) – це IP-адреса, яку ваш провайдер призначає вашому комп’ютеру.
 • Вихідна IP-адреса – це IP-адреса, яку призначає вам компанія VPN.
 • Передача даних – кількість даних, які завантажуються та завантажуються протягом певного сеансу.
 • Часова позначка – дата початку та закінчення VPN-з’єднання

Є деякі постачальники VPN, які певний час підтримують журнали з’єднань. А ще є інші постачальники, які не підтримують ці журнали.

2. Загальна інформація про клієнтів

Компанії VPN зазвичай зберігають загальну інформацію про своїх клієнтів. Це включає:

 • Ваше ім’я користувача та пароль
 • Ваша електронна адреса та платіжна інформація (кредитна картка або реквізити Paypal)
 • Історія придбань – інформація про будь-яку придбану вами послугу чи підписку
 • Період передплати – час, що залишився підписки
 • Ваше повне ім’я, адреса та країна

3. Журнали використання VPN

Компанія VPN має доступ до тієї самої інформації, яку має ваш Інтернет-провайдер. У більшості країн Інтернет-провайдер необхідний для реєстрації користування Інтернетом. Якщо ваш постачальник VPN також робить це, вони, як правило, матимуть журнал із наступного:

 • Список усіх веб-сайтів / URL-адрес, які ви відвідали
 • Інформація про назву та розмір усіх завантажених файлів з їх хеш-значенням.
 • Використовувані протоколи та програмне забезпечення – наприклад, Netflix, Skype, BitTorrent тощо.

За допомогою цієї інформації Ваша компанія, що надає Інтернет-провайдер або VPN, може розібратися у вас багато деталей. Наприклад, якщо ви відвідуєте багато веб-сайтів з інформацією про стан здоров’я, це може бути свідченням того, що у вас є проблеми зі здоров’ям. Вони також можуть отримати інформацію про ваші сексуальні вподобання чи політичну приналежність. Потім вони можуть продати цю інформацію маркетологам. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте безкоштовну компанію VPN, вони, швидше за все, фінансують свій бізнес, продаючи вашу приватну інформацію зацікавленим особам.

Скільки часу служба VPN зберігає журнали?

Тож VPN зберігають деякі дані про своїх клієнтів. Але як довго вони підтримують ці журнали? Ця тривалість має вирішальне значення для визначення конфіденційності та анонімності, які ви отримаєте від своєї VPN. Зазвичай це варіюється від однієї VPN до іншої VPN. Хоча деякі взагалі не зберігають журнали, інші можуть зберігати ці дані протягом 24 годин, півроку чи навіть більше.

Що означає переробка журналу?

Компанії VPN час від часу переробляють або очищають журнали даних користувачів. Майте на увазі, що вони роблять це не все відразу. Розглянемо цю ситуацію. Компанія VPN підтримує журнали користувачів протягом 30 днів. Вони завжди матимуть ваші дані у своєму файлі протягом останніх 30 днів. Це означає, що наприкінці 30-денного періоду вони не видалять усі ваші дані. Швидше, на 31 день вони видалять ваші дані за 1-й день. Таким чином, вони завжди матимуть ваші дані протягом 30 днів.

Важливо вибрати VPN без журналу?

Люди часто замислюються про те, чи важливо вибрати VPN без журналів, тим більше, що є багато постачальників VPN, які не реєструються. Якщо ви шукаєте конфіденційність та безпеку, то так, вкрай важливо вибрати постачальника, який не лунатиме на вас.

Щоб залишатися анонімними в Інтернеті, виберіть VPN, яке використовує спільні IP-адреси та підтримує журнали з’єднання протягом 30 та менше днів.

Спільний IP використовується декількома користувачами одночасно. Як результат, VPN не може ідентифікувати окремого користувача. Сказавши це, VPN, який не зберігає журналів, безумовно, пропонує більше анонімності та захисту.  

Чому політика VPN без журналів не має вирішального значення – заключні думки

Щоб дізнатися про політику ведення журналів компанії VPN, відвідайте їх веб-сайт та прочитайте їх політику конфіденційності та умови. Також перегляньте їх огляди в Інтернеті, щоб побачити, що інші говорили про VPN. Наприклад, були випадки випадків, коли PureVPN та Hide My Ass поділилися з федеральними органами інформацію про своїх клієнтів.

Якщо ви хочете сховатися за VPN, щоб зберегти анонімність, переконайтеся, що ви отримаєте VPN, яке пропонує вам анонімність. Ознайомтеся з нашим оглядом постачальників послуг VPN Best No Logs.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me