Що таке насіннєва скринька? Посібник для початківців

Отже, ви чули термін “Seedbox” і ще не з’ясували, що це насправді … Можливо, ви торрент, який хоче зрозуміти, як ця послуга може полегшити ваше життя? Цей посібник – це основний погляд на Seedboxes, який може допомогти пересічному користувачеві краще зрозуміти, що саме ця послуга є насправді.


Що таке насіннєва скринька? Посібник для початківців

Що таке насіннєва скринька? Посібник для початківців

Що таке насіннєва коробка?

Отже, ви знаєте, що Seedbox – це те, що люди використовують для торентів. Чудово, але що це саме?

Seedbox – це спеціалізований інтернет-сервер, який постійно вим’ягає та насідає торенти. Іншими словами, це віртуальний комп’ютер, за допомогою якого люди можуть завантажувати та завантажувати торренти, не пов’язуючи їх з особистим IP-адресою.

Вся ідея цього сервісу полягає в тому, що ви отримуєте доступ до хмарного сервера, який завантажує (і насідає) ваші торренти для вас. Після цього ви можете легко завантажити файл на свій комп’ютер без того, щоб ваш Інтернет-провайдер зрозумів, що ви проходили торрент через HTTPS, FTP, FTPS або SFTP.

Які переваги насіннєвого ящика

Якщо ви не хардкор-торрент, ви, можливо, не побачите всі переваги підписки на цей вид послуг. Однак Seedbox пропонує своїм користувачам чимало переваг для всіх користувачів.

Конфіденційність

Зазвичай, коли ви торрент без VPN, ваша загальнодоступна IP-адреса піддається будь-кому, хто належить до вашого рою (в тій же мережі торрентінгу). Це робить торрент-небезпеку небезпечною, оскільки ваш IP-код є одним з найбільших показників метаданих вашої реальної ідентичності. Seedbox вирішує цю проблему, оскільки дозволяє торрент-файли, не використовуючи комп’ютер і не піддаючи IP-адресу. Оскільки ви використовуєте хмарний сервер (або віртуальний комп’ютер), ваш фактичний комп’ютер взагалі не має нічого спільного з торрентами. Це означає, що і ваш загальнодоступний IP-доступ залишається в безпеці і що ваш Інтернет-провайдер не може контролювати ваші потоки і, отже, перешкоджати зв’язку. Завантаження навантажених файлів на комп’ютер не змінює цю конфіденційність, оскільки протоколи, які ви використовуєте для вилучення файлів із своєї Seedbox, реєструватимуться як звичайний інтернет-трафік у вашого провайдера.

Пропускна здатність

Оскільки насіннєва скринька віддалено і витокує торенти віддалено, на пропускну здатність це взагалі не впливає. Насправді ваша пропускна здатність навіть не поставить під сумнів, поки ви не перенесите файли зі свого вікна на комп’ютер. Посів торрентів також дуже простий, оскільки служба робить це самостійно постійно, знову ж таки, не втручаючись у вашу особисту пропускну здатність. Якщо у вас обмежене з’єднання, це може бути найкращим варіантом для торрент.

Швидкість

Більшість Seedboxes дозволяють завантажувати швидкість до 1GBPS. Знову ж таки, оскільки цей процес не передбачає вашого персонального комп’ютера чи особистого підключення до Інтернету, ця послуга може допомогти вам завантажувати великі файли з неймовірною швидкістю. Це може бути чудовим варіантом для людей, які не можуть користуватися віртуальною приватною мережею через спочатку повільний Інтернет.

Зручність

Оскільки ця послуга базується на веб-сторінках, ви можете легко перенести свою поштову скриньку до торентних файлів, навіть якщо ви не збираєтеся. Доступ до цієї послуги можна отримати через будь-який веб-браузер, тож ви можете додавати до неї торренти через телефон, а потім завантажувати файли, що торкнулися, коли ви повернетесь додому.

Три види насіннєвих ящиків

Є три види насіннєвих скриньок, на які ви можете підписатися:

Спільна скринька

Це ідеальний тип Seedbox для нових користувачів. В основному на сервері, на якому знаходиться Seedbox, на ньому встановлено кілька облікових записів, і кожен користувач має доступ до ресурсів сервера. З цим типом ви зазвичай виявите, що все програмне забезпечення та програми, які ви можете використовувати разом із Seedbox, уже встановлені та зручні у використанні. Якщо ви хтось, хто любить періодично торент, цей варіант для вас.

VPS Seedbox

VPS, віртуальні приватні сервери, також можуть використовуватися як Seedboxes. В основному, Seedbox налаштований на VPS, і замість того, щоб ділитися ним з іншими користувачами, ви отримуєте частину своїх ресурсів для себе. Якщо ви не звикли працювати з SSH, я б не запропонував саме цей варіант. Багато послуг, якими ви можете скористатися, дають користувачам VPS Seedbox доступ до власного шматочка пирога, що означає, що ця опція є посередником для більш досвідчених користувачів.

Виділений насіннєвий ящик

В основному це означає, що Seedbox налаштований на сервері, яким ви можете користуватися лише ви. Це ідеальний варіант для користувачів, які постійно торрент і хочуть мати можливість керувати та налаштовувати свої наборові скриньки відповідно до власних потреб. Це найдорожчий вид послуг, який ви можете отримати. Для коректного його роботи та роботи також потрібно багато технічних знань. Якщо ви не досвідчений користувач, який знає, що вони роблять у цьому плані, я не пропоную скористатися цим варіантом.

Як завантажити свої файли з вашого набору Seedbox

У решті цього посібника я зупинюся більше на спільних насінниках. Чому? Тому що я припускаю, що якщо ви достатньо обізнані, щоб запустити спеціальну насіннєву коробку, мої поради не дуже потрібні. Що стосується постійних користувачів, які зацікавлені випробувати спільний насіннєвий ящик, давайте обговоримо, як ви це робите.

  1. Підпишіться на послугу на ваш вибір. Після створення вашого облікового запису ви отримаєте доступ до Seedbox через будь-який веб-переглядач.
  2. Після входу ви помітите (зазвичай), що у вас є доступ до: A хмарний торрент-клієнт, а файловий менеджер, і а панель приладів щоб допомогти вам керувати своїм обліковим записом.
  3. Щоб розпочати завантаження, знайдіть магнітна ланка для потрібного торрента та вставте його в клієнт.
  4. Зачекайте, поки Seedbox завантажить торент. Через його швидкість це буде не дуже довго.
  5. Після завершення торрента ви можете завантажити файл на свій пристрій. Є кілька способів зробити це, але ось найпростіші:
    1. Завантажте безпосередньо через HTTPS (тому просто завантажте файл, як і будь-який інший файл у вашому браузері). Ви можете використовувати VPN під час завантаження, щоб додати додатковий рівень захисту, якщо вам здається, що це потрібно.
    2. Використовуйте зашифроване FTP-з’єднання. Для цієї опції вам потрібно буде включити програмне забезпечення FTP для завантаження файлів у захищеному з’єднанні.

Якщо ви використовуєте VPN з Seedbox

Ми написали порівняльний огляд між тим, що можуть робити Seedbox та VPN. Однак тепер ми будемо обговорювати, чи варто інвестувати в Seedbox і VPN.

Тепер обидві послуги коштують грошей, а кращі послуги очевидно коштують трохи дорожче, ніж інші. Мати і VPN, і Seedbox – недешеве підприємство. Отже, як ви знаєте, чи варто вам користуватися обома послугами?

Простий. Почніть з того, щоб з’ясувати, що ви шукаєте.

Насінні ящики захищають вашу торрентійську діяльність, але вони абсолютно нічого не роблять для вашої загальної інтернет-діяльності. Вам потрібно бути захищеним постійно? Тоді VPN може допомогти вам у цьому. Якщо все, що ви шукаєте, це швидко торрент, і ви фактично не дбаєте про функції безпеки VPN, тоді просто дотримуйтесь Seedbox.

Однак, якщо ви хочете швидко торрент і підтримувати безпечне підключення до Інтернету в будь-який час, то використання обох цих послуг, безумовно, вам найбільше цікаво. Таким чином, ви зможете обійти Інтернет-мережу VPN для своїх торентів, але все одно збережете свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Я рекомендую, щоб користувачі в антимонтажних країнах перейшли саме на цей варіант. Під час використання Seedbox не відображатимуться торрент-файли, які ви завантажуєте, ваш Інтернет-провайдер все ще може побачити, що ви використовуєте Seedbox. Якщо це щось, що ви хочете приховати, то VPN, безумовно, зробить свою справу.

Кращий VPN для Seedbox

Якщо це щось, що вас цікавить, я пропоную вам використовувати лише надійну VPN. ExpressVPN прекрасно поєднується з насіннєвою скринькою, тим більше, що має політику з нульовими журналами, яку перевіряли (успішно) перевіряли в реальному житті. Служба ExpressVPN, орієнтована на конфіденційність, переконається, що ви в Інтернеті займаєтесь лише своїми знаннями. Ви можете перевірити цю послугу, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей постачальника та спершу випробуйте її. Якщо ви не вважаєте, що це послуга для вас, ви можете перевірити будь-які VPN-адреси верхнього рівня, перелічені в таблиці нижче.

Що таке насіннєва скринька – заключні думки

Там у вас є, пані та джентльмен, спрощений посібник по наборам ящиків для середнього користувача Інтернету. Якщо ви torrent користувач, це, безумовно, послуга, яку ви повинні спробувати. Переконайтесь, що ви вибрали правильний тип насіннєвої скриньки для вас на основі технічної майстерності для досягнення найкращих результатів. Не забувайте, ви можете використовувати VPN, щоб додати більше безпеки, але це насправді не те, що вам потрібно робити. Тепер я хочу зазначити, що швидкість завантаження вашого Seedbox має багато спільного з тим, що називається “співвідношенням”. Це в основному уявлення про те, скільки ви вилупили і скільки ви посіяли. Чим краще ваше співвідношення (тобто чим більше ви посівете), тим швидше буде швидкість завантаження.

Чи використовуєте ви Seedbox? Чи є щось, про що ви думаєте, що повинен знати новий користувач? Залиште в коментарях нижче!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me