Що таке нагляд за Інтернетом і як цього уникнути

Цим дням користувачам Інтернету стає все складніше і важче реалізувати свою свободу в Інтернеті. Деякі більше, ніж інші. Збільшення кількості цензури, спостереження та моніторингу – це те, що обмежує користувачів Інтернету від безпечного та вільного дослідження світової мережі. Уряди та Інтернет-провайдери відповідальні за прийняття законів та правил, які підтримують системи спостереження. Отже, користувачі Інтернету почувають себе не бажаними відвідувати Інтернет. Однак цю незручність можна усунути у постачальника послуг VPN. У цій статті ви дізнаєтесь більше про Інтернет-спостереження та про те, як уникнути цього за допомогою VPN.


Що таке нагляд за Інтернетом і як цього уникнути

Що таке нагляд за Інтернетом і як цього уникнути

Що таке Інтернет-спостереження?

Якщо коротко, Інтернет-спостереження – це моніторинг комп’ютерної діяльності користувачів та даних, що зберігаються на жорсткому диску або даних, що передаються через Інтернет. Спостереження часто неуважно здійснюється урядами, корпораціями, злочинними організаціями чи навіть окремими особами. В основному, нагляд означає, що ваші Інтернет-дані та Інтернет-трафік контролюються та реєструються третьою стороною. Причини спостереження різні. Уряди використовують великі технологічні компанії, щоб полегшити їхній збір приватної інформації. Навіть якщо компанії не хочуть передавати інформацію про своїх клієнтів, у багатьох випадках, як і з АНБ, вони не мають іншого вибору, як виконати їхні вимоги. Це означає, що є ймовірність, що такі компанії, як Google, Facebook чи Yahoo, можуть співпрацювати з владою. Уряди здійснюють нагляд з міркувань національної безпеки, запобігають терористичним актам, шпигують за своїми громадянами, збирають дані тощо.

Як уникнути спостереження в Інтернеті за допомогою VPN

Незалежно від того, чи це пошукові системи, уряди чи хакери, є спосіб, який можна контролювати вашою інформацією майже неможливо. Безпечним методом, який ви можете спробувати уникнути діяльності із спостереження та моніторингу, є постачальник послуг VPN. Іншими словами, це ваш єдиний шанс отримати конфіденційність в Інтернеті. VPN – це послуга, яку ви можете використовувати для забезпечення безпеки в Інтернеті та захисту конфіденційності під час роботи в Інтернеті. Крім того, це програмне забезпечення значною мірою покладається на потужні протоколи шифрування, які роблять можливим конфіденційність в Інтернеті. VPN захищає весь ваш інтернет-трафік і забезпечує, щоб жодна третя сторона не могла знати, що ви робите в Інтернеті. Крім того, VPN приховує вашу поточну IP-адресу і замінює її на ту, яку надає сервер, розташований у країні, до якої ви підключились. Отже, ось як уникнути Інтернет-спостереження за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтесь у постачальника VPN (бажано ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрої, які ви використовуєте.
 3. Запустіть додаток.
 4. Підключіться до сервера країни, де спостереження не існує.
 5. Вільно користуйтеся Інтернетом та уникайте нагляду уряду.

ExpressVPNце дуже безпечна VPN і прекрасний вибір, щоб уникнути спостереження. Крім того, він використовує AES (Advanced Encryption Standard) з 256-бітними ключами – також відомим як AES-256. Насправді, американські урядові та експерти з безпеки по всьому світу використовують одне і те ж шифрування для захисту секретної інформації. Крім того, навіть якщо спеціалізована третя сторона змогла компрометувати ваш комп’ютер або VPN-сервер під час одного сеансу, зловмисник не зможе розшифрувати жоден трафік за минулі сеанси. Для отримання додаткової інформації про інших постачальників послуг переконайтесь, що ви ознайомилися з таблицею нижче.

Список 10 кращих країн, що мають Інтернет-спостереження

У більшості країн є урядові установи, які стежать за тим, що роблять Інтернет-магазини в Інтернеті. Наприклад, Агентство національної безпеки США (АНБ) відповідає за глобальний моніторинг, збір та обробку інформації для цілей зовнішньої розвідки. Інший приклад – штаб-квартира урядуGCHQ), яка є організацією розвідки та безпеки, відповідальною за надання сигналів розвідки (SIGINT) та інформації уряду Сполученого Королівства. Ось список найкращих країн із спостереженням.

 • США
 • Великобританія
 • Росія
 • Індія
 • Китай
 • Саудівська Аравія
 • ОАЕ
 • Північна Корея
 • Туреччина
 • Австралія

Захистіть свою конфіденційність

Ми твердо віримо, що конфіденційність є священною. Жодна третя сторона не повинна мати повноважень порушувати її, незважаючи ні на що. Вміння безпечно переглядати Інтернет та не турбуватися про те, щоб сторонні шпигуни за вами – це ваше демократичне право. Навіть якщо ви знаходились у країні, де застосовуються спостереження та цензура, ви все одно можете уникнути їх у постачальника послуг VPN. Нарешті, захищайте свою конфіденційність, зберігайте свої дані та зберігайте безпеку з VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me