Що слід і чого не слід робити під час перегляду темної павутини

Темна павутина все ще не є загальною назвою, хоча деякі користувачі Інтернету її широко використовують. Насправді мільйони користувачів Інтернету досі не знають, що це таке, або як отримати доступ до нього. Якщо ви думали, що можете отримати доступ до всього доступного в Інтернеті за допомогою Google та інших популярних пошукових систем, ви сильно помиляєтесь. Чи реально отримати безпечний доступ до темної павутини?


Що слід і чого не слід робити під час перегляду темної павутини

Що слід і чого не слід робити під час перегляду темної павутини

Що таке Темна павутина?

Під поверхнею того, що ви бачите через відомі веб-сайти та результати пошукової системи, лежить гігантський недолік вмісту, який зазвичай називають темною павутиною. Це схоже на те, що лежить під відкритою поверхнею льодового Бергу, а це набагато більше льоду!

Прихована частина Інтернету містить матеріали та веб-сайти, які не вважаються впорядкованими урядовими органами чи суспільством. Вам потрібно знати, що слід, а що не слід робити під час доступу до темної павутини.

Що ви повинні зробити для доступу до темної павутини

Необхідно вжити адекватних заходів безпеки для доступу до темної павутини та збереження безпеки. Насправді вам також потрібно залишатися анонімними в Інтернеті, коли ви отримуєте доступ до цієї прихованої частини Інтернету. Це допоможе вам триматися подалі від прихованих підводних каменів та ризиків темної павутини.

Завантажте та використовуйте браузер Tor

Це те, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до темної павутини, як є. Це веб-браузер на базі Firefox, який керує команда розробників Tor. Це дозволяє вам підключитися до мережі Tor. Останнє дає вам доступ до глибокої павутини та її підрозділу, темної павутини. Ви можете використовувати установки Windows, Linux або Mac для запуску програми Tor.

Використовуйте відповідну послугу VPN

Використання самого Tor дає вам велику кількість невидимості в Інтернеті, і більшість людей не зможуть відслідковувати вашу діяльність під час вивчення цієї цифрової атмосфери. Однак якщо ви хочете додати конфіденційність в Інтернеті під час доступу до темної павутини, доцільно використовувати VPN. Використання VPN з Tor робить вашу інтернет-діяльність майже непридатною для когось. Ви можете використовувати Tor через VPN або використовувати VPN, а потім підключитися до мережі Tor. Обидва підходи мають свої переваги та обмеження.

Пам’ятайте лише, що це призведе до уповільнення вашої чистої швидкості. Це добре, тому що ви проходили спостереження за мережею та будь-який відстеження в Інтернеті. Просто переконайтеся, що ваша служба VPN не веде журнал даних користувачів.

Ретельно використовуйте каталоги в глибокій павутині

У глибокій мережі є власні каталоги, за допомогою яких можна знайти інформацію, яку ви шукаєте. Ви здебільшого використовуєте темні веб-URL-адреси з розширенням .onion. Дуже багато людей, які використовують темну павутину, покладаються на каталог, який називається Прихована Вікі. Його URL-адреса http://zqktlwi4fecvo6ri.onion. Це виглядає дещо дивно, але тоді вам доведеться впоратися з багатьма такими URL-адресами у темній павутині.

Прихована Wiki може бути досить вичерпною із посиланнями на приховані ресурси та сайти, а ретельне перегляд та доступ – це ваша відповідальність..

Що ви не повинні робити під час доступу до темної павутини

Темна павутина сама по собі не є незаконною чи поганою. Як і інші аспекти технології, її можна використовувати як для корисних цілей, так і для потенційно шкідливої ​​діяльності. Химерне поняття полягає в тому, що іноді ви можете опинитися в законному безладі, не вмикаючи доступу до вмісту в темній павутині. Тепер вам доведеться зіткнутися з цим, і це забирає ваш час.

Є групи, які працюють із веб-сайтами, які займаються забороненими наркотичними парафенілами та іншими поняттями та порнографією, наприклад. Регулярно досліджуючи ці сайти та натискаючи на посилання, які переносять вас на людей, які займаються торгівлею, ви можете в кінцевому рахунку скоїти незаконне діяння та зустрітися з деякими недоброзичливими людьми. Це може поставити вас у безлад, якщо ваш IP-код можна простежити будь-якими способами.

Отже, для початку вам потрібно бути обережними, коли ви знаходитесь у темній павутині. Це правда, що з цікавості ви можете потрапити на деякі веб-сайти із дивним вмістом та дивними картинками, і це не означає, що ви мрієте про будинок Бетельгейзе!

Є веб-сайти, що займаються дитячою порнографією, скотарством, службовими послугами, незаконним обігом наркотиків і навіть торгівлею людьми. Просто відвідування деяких веб-сайтів може бути не таким ризикованим; Але якщо ви помітили щось дивне, виходьте звідти! Не спілкуйтеся з людьми також на цих сайтах.

Темна павутина – основні аспекти пам’яті

Хоча непрогнозована і дивна темна павутина, залишатися в безпеці під час доступу до неї не дуже складно. Поєднання VPN з Tor та ухилення від сайтів, які займаються нелегальною діяльністю, здебільшого захистять вас. Хоча немає гарантій, але є речі, які ви можете зробити, щоб захистити себе.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me