Розпізнавання обличчя iPhone X: кошмар конфіденційності

Раніше в цьому місяці Apple розкрила iPhone X. Для дорогого телефону потрібно багато переконливих спонукань людей засудити ці гроші, особливо коли податки все ще не були зменшені, а Obamacare залишається фактично розбиваючи людей і малих і середній бізнес. Цього разу і більше того, найбільша точка продажу iPhone X – це Face ID – функція, яка розблоковує телефон, просто дивлячись на ваше обличчя.


Ризики конфіденційності iPhone X Face ID

Розпізнавання обличчя iPhone X – кошмар конфіденційності

Само собою зрозуміло, що Apple була провідною силою технологічних інновацій. Що Apple робить сьогодні, решта робити завтра. Слід також зазначити, що операційні системи Apple, будь то Mac чи iOS, більш безпечні, ніж інші операційні системи. Але оголошення про нову функцію Face ID для розблокування телефонів стало шоком для багатьох користувачів по всьому світу.

Що таке Face ID?

Телефони Apple поки що розблоковані Touch ID, де людина використовує свій відбиток пальця, щоб отримати доступ до пристрою. Тепер iPhone X, який вийде незабаром, оснащений функцією Face ID, яка дозволяє користувачеві розблокувати пристрій, спрямовуючи камеру на його обличчя. Це розпізнавання обличчя замінює функцію Touch ID на iPhone X.

Замість того, щоб просити користувача доторкнутися до кнопки дому пальцем, щоб розблокувати пристрій, iPhone X порівняє обличчя користувача зі сканами, які зберігаються на пристрої, щоб надати доступ. Apple заявляє, що цей крок є більш безпечним, ніж використання відбитків пальців, але користувачі вже штурмують Інтернет з можливими порушеннями безпеки, які Face ID може полегшити.

Чому б не включити обидва? Палець і обличчя?

Що таке страх?

Турбота зрозуміла. Ми живемо в епоху, коли безпека та конфіденційність Інтернету постійно під загрозою. Навіть коли ми думаємо, що у нас є безпечний доступ до Інтернету, хтось десь може відслідковувати нашу історію перегляду та красти нашу особисту інформацію.

Завдяки новій функції розпізнавання облич iPhone X, органи безпеки можуть мати кращий доступ до нашої приватної інформації. Так могли б хакери та інші злочинці. Випадки правоохоронців, які змушують підозрюваних розблокувати свій телефон за допомогою Touch ID, не є рідкістю, і з Face ID вони можуть просто стати простішими. Замість того, щоб примушувати підозрюваних, поліція може просто навести телефон на обличчя підозрюваного, щоб розблокувати його. Страшно? Так.

Хакерам та іншим кіберзлочинцям також можна легко, просто за допомогою чіткої життєвої картини людини для розблокування пристрою.

Але, схоже, Apple вже замислювалася над цими проблемами безпеки, а також придумала заходи захисту. На старті старший віце-президент Apple Філ Шиллер сказав, що функція Face ID використовує розпізнавання присутності, щоб переконатися, що він справді користувач, а не фотографія.

Ця функція також не працюватиме з близнюком або доппельгенером, оскільки Face ID використовує систему під назвою TrueDepth для відображення обличчя з 30 000 невидимими точками, створюючи математичну 3-D модель. Face ID призначений для вивчення обличчя користувача та змін, що відбуваються з часом, як борода, окуляри чи зачіска.

Навіть якщо це заважає кіберзлочинцям потрапляти на ваш пристрій, це не обов’язково зупинить правоохоронці від конфіскації вашого телефону та розблокування, вказуючи на нього обличчя, але що? Не будь злочинцем! Зловживаючі партнери теж можуть легко отримати доступ до телефону за допомогою того ж методу. Оскільки Face ID не має можливості розпізнавати ознаки проблеми на обличчі користувача, він розблокує телефон за будь-яких обставин. І що? Нічого не є ідеальним правильним?

Пов’язані: Кращий VPN для iPhone розкритий.

Допомога

Єдине, що відрізняє функцію розпізнавання обличчя Apple від функції Facebook, це те, що сканування вашого обличчя зберігаються на вашому пристрої, а не в базі даних Apple. Тож немає ніякого занепокоєння щодо пристосування реклами Apple відповідно до зображення вашого обличчя.

Іншим заходом безпеки є вимога парольного коду, коли телефон підключений до невідомого комп’ютера. Так що це круто.

Зважаючи на репутацію Apple, що стосується конфіденційності, навряд чи технічний гігант допустить будь-які порушення безпеки з новою функцією Face ID. Але нічого не може бути впевненим, поки iPhone X не буде випущений, і люди не почнуть його використовувати або неправомірно використовувати.

Нижня лінія

Як і всі технології в даний час, iPhone X (працює на iOS 11) також викликає занепокоєння та побоювання. Однак найбільша невдача з функцією Face ID – це неможливість дискретно перевірити наші телефони під столом.

Незалежно від того, чи вам нудно на зустрічі чи хотіли перевірити спортивні результати в класі, розблокування телефону раніше було простіше – ви можете просто взяти його на півдорозі з кишені та розблокувати. За допомогою Face ID потрібно вийняти телефон і потримати його прямо перед обличчям, щоб розблокувати його. Користувачі iPhone X, безумовно, можуть попрощатися, перевіривши свій телефон під столом.

Мабуть, ви не можете тримати його розблокованим!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map