Різні афери з придбання через додаток в Apple Store App

Apple є звичайною справою в наші дні. Бренд, тобто. Сім з десяти людей використовують Macbook, а ще більше підключено до свого iPhone. Більше того, є очевидні переваги високого класу гаджета. Ви можете нести світ із собою, дивлячись Netflix, прямуючи музику чи читаючи книги (Дорогий і славний лікар Тейлора Колдвелл – це дивовижно, як і будь-яка книга Джеймса Мішенера, Лі Чайлд та якийсь Джон Гришам теж).

Ви можете читати та надсилати електронні листи, не потребуючи ПК, та завантажувати цікаві програми, які забезпечують задоволення, інформацію та зв’язок.

Що стосується додатків, на вибір є мільйони. У Apple App Store є безліч безкоштовних і платних додатків, які корисні, але є також програми шахрайства, які можуть витратити ваші гроші, заразити ваш пристрій або і те й інше. Часто важко відрізнити реальні та підроблені програми. Хакери використовують довірливість користувачів, щоб обдурити їх свої гроші, особисту інформацію чи безпеку.

Різні афери з придбання через додаток в App Store Apple

Різні афери з придбання через додаток в Apple Store App


Афери про придбання через додаток

Технологічна простота виходить ціною, а афери з придбання через додаток просто репрезентують цю реальність. Сьогодні всюди є хакери, які чекають нападу на вас, коли ви користуєтесь точкою доступу Wi-Fi у кав’ярні, потоковою музикою чи завантажуєте програми. Більшість випадків жертви не розуміють, що на них напали, поки не знайдуть свої гроші або їх вірусну систему.

Афери щодо придбання Apple через додаток наростають, і кожен день кілька людей стають здобиччю загрози. Це відбувається, коли ви купуєте додаток, який не існує, і в кінцевому рахунку втрачаєте гроші, або коли ви робите покупки через додаток, як оновлення підписки, щоб зрозуміти, що ваші гроші втрачені, але підписка не поновлена.

Шахрайські програми – це звичайна атака посередника, тобто інформація, яку ви надсилаєте, йде не в Apple, а в хакера, який розмістився між вами та Apple.

В Apple App Store є багато додатків, які підробляють. Деякі з них можуть вкрасти вашу особисту інформацію, заразити ваш пристрій або вичерпати гроші. У деяких випадках додаток може навіть не існувати, тому гроші, які ви купуєте, купуєте в кишеню хакера.

У популярній статті автор пояснює, як дізнався, як аферисти заробляють гроші, використовуючи підроблені програми. Якщо ви помітили, ціни на додатки не надто великі. Але в той же час Apple стверджує, що вони заплатили понад 70 мільярдів доларів розробникам додатків. Куди йдуть ці гроші?

Це просто: підробляти розробників додатків. Продаж програми на платформі iOS вимагає лише 30-відсоткової комісії Apple. Отже, якщо підроблена програма, що обманює мільйони своїх грошей, щомісяця отримує понад 80 000 доларів, це не дивно, чому це в 70 мільярдів доларів на рік.

Хакери обманюють користувачів, а також обманюють саму Apple, завдаючи шкоди репутації компанії та політиці клієнтів. Коли підроблені додатки переповнюють App Store, пора Apple щось зробила. 

Пов’язані: Найкращий VPN для iPhone та iPad

Винна в цьому Apple?

Є мільйони людей, які здійснюють покупки на iTunes щодня, будь то книги чи фільми чи програми. Злому зазвичай використовують викрадення DNS для крадіжки інформації, розміщуючи себе між користувачем та Apple. Підроблені сертифікати безпеки використовуються для взлому в SSL-з’єднання Apple для крадіжки інформації у користувачів. Хоча Apple не може бути звинувачений у тому, що хтось використовує підроблений сертифікат безпеки для взлому в їхню систему, є ряд речей, за які вони несуть відповідальність..

Найбільша помилка Apple – це простота надходжень від покупки через додаток. Їх можна легко дублювати, щоб обдурити користувачів, що вони зробили справжню покупку. Другий спосіб, яким Apple полегшує хакерам заробляти гроші, продаючи підроблені програми, – дозволяє рекламу в пошуковій мережі без належної системи затвердження. Оголошення, що відображаються в магазині додатків, маніпулюють для відображення підроблених програм. Використовуючи цей простий метод, підроблені розробники додатків заробляють тисячі доларів. Найгірша частина? Немає способу простежити їх.

Як бути в безпеці?

Оскільки технологія приносить із собою різні небезпеки, користувачі повинні бути більш обережними та обережними щодо покупок через додаток. Деякі способи розпізнавання підроблених програм є наступними:

  • Перегляньте відгуки в App Store. Справжній додаток зазвичай має тисячі відгуків, а підроблений додаток – жодного.
  • Перевірте наявність орфографічних чи граматичних помилок. Погана англійська мова, дивне використання слів, неправильна написання великої літери та пунктуації свідчать про те, що додаток підроблений.
  • Перевірте опубліковану дату. У реальних додатках немає дати “опубліковано”. У них дата “оновлено”. Якщо програма показує дату, опубліковану о, це означає, що це підроблена програма.
  • Чи додає програма занадто хороші обіцянки чи претензії, щоб бути правдою? Тоді вони, мабуть, є. Не потрапляйте на угоди чи обіцянки, які здаються неймовірними. Підроблені розробники додатків лише намагаються вас обдурити.
  • Завантажуючи додаток певного веб-сайту, найкраще перейти на веб-сайт і перейти за посиланням “отримати наш додаток”. Це призведе до правильної програми.

Афери про придбання через додаток у магазині додатків – Висновок

Програми надають цікаву, розважальну та корисну інформацію. Будьте уважні під час здійснення покупок через додаток, вони захищатимуть вас, максимізуючи ваше задоволення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me