Правда за необмеженою довічною підпискою VPN

Перспектива хорошої угоди завжди спокуслива. І коли це щось “необмежене”, люди не витрачають часу на стрибки. Від необмеженого часу розмови до необмежених Інтернет-даних, проти необмеженої угоди важко сперечатися. Маркетологи знають про ціннісну пропозицію, надану “необмеженими” угодами, і досить розумні, щоб заманювати споживачів купувати те, що вони продають. Якщо мова заходить про VPN, у вас є можливість або платної, або безкоштовної послуги. Як безкоштовні, так і платні VPN-сервіси мають свої плюси і мінуси, а безкоштовні сервіси часто поставляються з великими обмеженнями, такими як сувора щомісячна квота даних та лише кілька серверів. Майте на увазі, що безкоштовні VPN не є справді безкоштовними; їм потрібно заробляти гроші, і вони роблять це шляхом швидкого зливання ваших даних. Часто важко відслідковувати свої дані, коли ви використовуєте безкоштовний VPN. Багато людей активно шукають постачальників послуг VPN протягом усього життя. Іншими словами, ви отримуєте необмежену підписку VPN довічно, сплачуючи одноразову плату за підписку. Але чи ці угоди легітимні, чи це просто випадок “занадто гарного, щоб бути правдою”?


Правда за необмеженою довічною підпискою VPN

Правда за необмеженою довічною підпискою VPN

Пожиттєві постачальники послуг VPN

Існує щось більш привабливе, ніж безкоштовні VPN, і це довічні VPN. Це передбачає придбання послуги одноразовою оплатою, а потім користування нею протягом життя VPN. Одноразова оплата зазвичай є масовою, але вам більше нічого не потрібно платити. Щомісячних тарифів немає. Якщо ви уважно подивитесь в Інтернеті, на ці необмежені або пожиттєві VPN існують неймовірні пропозиції та знижки, і пропозиції спокушають.

Наприклад, іноді ці необмежені VPN-підписки продаються за ціною близько 20 доларів. Це означає, що ви одноразово сплачуєте 20 доларів США, а потім користуєтесь VPN так довго, як нею користуєтесь. Фактична ціна може бути десь близько 300 доларів, але угоди та знижки знижують ціну до 20 доларів. Хіба це не неймовірно?

Так. Частіше всього відбувається набагато більше, ніж те, що ми помічаємо. Ці великі угоди зазвичай продаються не безпосередньо постачальниками послуг VPN, а власне сторонніми торговими посередниками. Хоча вони можуть дати багато логічних пояснень на своєму веб-сайті щодо того, як вони можуть дозволити собі давати такі великі пропозиції, варто витратити час, щоб копати глибше та дізнатися правду.

Будьте в курсі афери VPN

Дуже часто, шукаючи торгового посередника в Google, ви знайдете шахрайства та шахрайства та зменшення служби, пов’язані з ними. Перш ніж довіряти будь-якій із цих угод, завжди краще перевірити огляди та трохи поцікавитися, щоб дійти до цього.

Проста причина, по якій такі угоди нереальні, полягає в тому, що VPN повинні заробляти гроші. Якщо ви надаєте послугу всього життя всього за 20 доларів, ви не можете підтримувати сервери у всьому світі або мати власні мобільні та настільні програми. Це непрактично і, безумовно, бізнес-модель, яка не вдасться досягти успіху, що багато говорить навіть у тих випадках, коли бізнес в Америці справляється добре через менші податки та менші норми.

Основна мета цих послуг – заманювати якомога більше людей та отримувати свої гроші заздалегідь. Роблячи це, клієнти ризикують своїми грошима лише для того, щоб бізнес раптово закрився.

То як ці тінисті VPN компанії заробляють гроші? Можна з упевненістю припустити, що вони не заробляють гроші від підписки, тому має бути якийсь інший варіант. І зазвичай це передбачає продаж даних клієнтів та журналів третім особам, наприклад рекламним партнерам. Тому ви не тільки ризикуєте своїми грошима, а й конфіденційністю.

Як вибрати послугу VPN?

В ідеалі, VPN протягом усього життя має тривати все життя, але якщо бізнес припиняється раптово, ви не зможете отримати свої гроші назад або користуватися послугою. Довіряючи угоді, яка є занадто хорошою, щоб бути правдою, клієнти просто обдурюють і обманюють. Клієнти повинні бути більш обізнаними і зробити невелике дослідження, перш ніж довіряти будь-якій угоді, яку вони бачать в Інтернеті.

Щоб вас не обдурили, найкраще передавати спокусливі пропозиції та звертатися за відомим сервісом VPN. Є кілька відомих VPN, які пропонують хороші гроші за ваші гроші та надають якісне обслуговування. Як і будь-яка стійка бізнес-модель, ці послуги стягують одноразовий платіж, а потім номінальну щомісячну плату. Зрештою, VPN використовується для безпеки в Інтернеті, а послуга, яка сама по собі не є стійкою, не може забезпечити безпеку для своїх підписників..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map