Політика конфіденційності YouTube – що потрібно знати

Інтернет-платформа YouTube має понад мільярд користувачів. Він також має місцеві версії, доступні в більш ніж 88 країнах. З такою великою експозицією конфіденційність стає дуже важливою. Якщо ви є особою, яка не відповідає конфіденційності, ось що вам потрібно знати про YouTube.


Політика конфіденційності YouTube - що потрібно знати

Політика конфіденційності YouTube – що потрібно знати

Як це працює

YouTube виконує певні критерії для видалення вмісту, що порушує конфіденційність когось. Їх вказівки щодо конфіденційності надають вичерпну інформацію про умови, при яких порушується конфіденційність. Якщо ви хочете поскаржитися, що ваша конфіденційність була порушена, ви повинні мати можливість встановити свою присутність у вмісті, про який ви хочете повідомити. Це означає, що ви маєте насправді бути у вмісті І це повинно порушувати вашу конфіденційність. Під час перевірки того, чи можна визначити особу, слід перевірити наступні фактори.

  • Використовується ваше зображення чи голос?
  • Чи містить вміст ваше повне ім’я?
  • Чи розкриває вона фінансову інформацію?
  • Чи розкриває вона контактну інформацію?
  • Яка інша особиста інформація, яка є особистим, розкрита?

YouTube також приймає рішення кожного разу, коли повідомляється про скаргу на конфіденційність на основі кількох критеріїв. Вони враховують суспільний інтерес, згоду та новизну.

Що це все означає??

Що таке вміст, який порушує політику конфіденційності YouTube? Загальна суть політики конфіденційності YouTube полягає в тому, що особи повинні бути однозначно ідентифіковані. Тільки тоді вміст можна позначити та видалити. Відео має містити адекватні деталі, щоб люди насправді вас впізнавали і не плутали вас з кимось іншим.

Такі дані, як номер соціального страхування, контактна інформація, номер банківського рахунку, захищені на YouTube. Якщо хтось завантажить відео, яке містить будь-яку вашу конфіденційну інформацію, це вважатиметься порушенням конфіденційності. Що є порушенням конфіденційності? Якщо ваші геймерські теги, аватари назви або адреса включені, в яких не згадуються імена, конфіденційність не вважається порушеною. YouTube, звичайно, залишає за собою право прийняти остаточне рішення щодо цього.

Подання скарги

Весь процес подання скарги на YouTube анонімний. За даними YouTube, контактна інформація чи особа скаржника не розголошуються особі, яка завантажує відео. Скарги в більшості випадків повинні бути претензіями першої сторони. Це означає, що лише особа, конфіденційність якої була порушена, може подати скаргу; скарга не від імені когось іншого.

YouTube також не видаляє відео протягом перших 2 днів. Ось як це працює – скаргу подано. Потім завантажувач повідомляється про порушення. Йому або їй надається 2 дні / 48 годин для видалення конкретного відео. Якщо зацікавлений завантажувач не виконує, команда YouTube розглядає скаргу.

Письмова згода або усне підтвердження: чому письмо на стіні!

Навіть якщо завантажувач має документальне підтвердження того, що особа, чия особа була розкрита, дала згоду на те саме, вміст все одно повинен бути видалений з платформи. Угоди про надання згоди до завантаження відео не можуть бути прийняті або навіть переглянуті відеоплатформою.

Закони про конфіденційність, застосовні у всьому світі

Положення щодо конфіденційності YouTube є постійною нормою, навіть якщо закони, правила та правила конфіденційності залежать від країн. Правила конфіденційності застосовуються до користувачів у всьому світі. Навіть якщо відео не порушує закони про конфіденційність у вашій країні, якщо воно порушує правила YouTube, ви можете видалити це відео.

Приватне відео: лише для приватних очей?

YouTube навіть має налаштування конфіденційності, щоб захистити вашу ідентичність в Інтернеті та підтримувати профіль під час спільного використання відео в Інтернеті. Отже, все залежить від того, чи ви вирішите захистити свою конфіденційність чи відмовитися від неї. Регулюючи параметри профілю, відеоконтент потрібно ретельно розглянути, а взаємодію в Інтернеті потрібно контролювати, щоб захистити вашу конфіденційність на YouTube. Ви можете ділитися відео YouTube по всьому світу або залишати їх приватними та вибирати лише 25 пар очей, які можуть переглядати ваші кліпи в Інтернеті.

Спільний доступ до відео на YouTube

Якщо відео мають бути доступними більше ніж 25 користувачам або лише тим, хто не має облікового запису YouTube, відео можна встановити на “не в списку”. Усі, хто має правильну веб-адресу, можуть переглядати відео, яке не міститься у списку. Ці відео неможливо знайти без потрібної адреси, оскільки вони не відображатимуться в результатах пошуку. Якщо у вас є друг і ви хочете поділитися з ними чимось нагальним і конфіденційним, або навпаки, відео, що не входять до списку, – це шлях. Ви можете ділитися відео без жодного із них.

Спостерігаєте за своїм приватним життям? Чому відео показують більше, ніж ти думаєш!

Цілком можливо, що на відео можна поділитися багатьма особистими даними, такими як ваша родина, інтер’єри вашого будинку, ваша адреса та багато іншого. Якщо ви переживаєте за свою конфіденційність, краще цього уникати.

Захист вашого облікового запису YouTube від примруження очей

Як користувач, який дотримується конфіденційності, ви можете захистити свої відео YouTube від сторонніх людей, скориставшись налаштуваннями конфіденційності облікового запису YouTube. Ви можете контролювати, хто надсилає вам повідомлення та спільне відео, що можуть дізнатися та дізнатись інші про відео та ще багато іншого.

Керуйте, як переглядаються ваші відео

Відео YouTube набагато перевищує лише один пристрій чи сайт. Якщо ви боїтеся, що ваші відео вставлятимуться на веб-сайти чи транслюються через телебачення та мобільні мережі без вашої згоди, відрегулюйте параметри Embedding + Syndication.

Що ще можна зробити

Ось ще кілька порад щодо захисту конфіденційності YouTube.

  • Подумайте заздалегідь, перш ніж публікувати особисті дані. Ви дійсно хочете, щоб Інтернет знав, який ваш улюблений колір, або де ви ходили до школи чи навіть домашню адресу? Пам’ятайте, що кожна частина інформації, яку ви випускаєте, може бути використана для порушення вашої конфіденційності.
  • Ще один важливий крок – захист даних облікових записів і не ділитися паролем з іншими. Співробітники YouTube ніколи не просять вас паролів. Не обманюйте, якщо хтось зв’язується з вами, роблячи вигляд, що ви з YouTube.
  • Відвідайте сторінку налаштувань конфіденційності та безпеки на YouTube, щоб знайти список інструментів для керування вмістом та досвідом на сайті.
  • Завжди приймайте дозвіл перед тим, як знімати людей або публікувати їх особисту інформацію.
  • Більш висока безпека для облікових записів Google є важливою через двоетапну перевірку.

Вживайте всіх запобіжних заходів, оскільки YouTube – це місце зустрічі для багатьох людей. Зрештою, ви хочете ділитися відео, а не своєю особистою інформацією. І якщо ви шукаєте хороший VPN для перегляду YouTube, тут ви знайдете наші найкращі вибори.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me