Найкращі браузери Android у 2020 році

Оскільки смартфони та ноутбуки стають зручнішими та доступнішими, ніж звичайні ПК чи ноутбуки, власна операційна система Google Android користується цілим днем. Щоб заробити попит на більше веб-браузерів Android, великі компанії випускають браузери, створені для смартфонів і планшетів, в той час як нові браузери також з’являються. Давайте подивимось на кілька найкращих браузерів Android 2020 року.

Найкращі браузери Android 2017 року

Найкращі браузери Android у 2020 році

Найкращі браузери Android у 2020 році

Найкращі веб-переглядачі, які можна використовувати на смартфоні, планшеті чи телевізорі Android:

  1. Firefox
  2. Хром
  3. Опера
  4. Дельфін
  5. Веб-браузер

Firefox

З моменту запуску років тому, Firefox перейшов у багатоплатформенний браузер, який функціонує на ПК, смартфоні та планшетах. Його вражаючі функції включають синхронізацію на робочому столі, налаштування конфіденційності, прості у використанні закладки, швидке спільне використання, підтримка Chromecast, кілька додаткових додатків для поліпшення роботи веб-перегляду. Firefox – один з найкращих браузерів Android усіх часів, і він виходить абсолютно безкоштовно – дійсно безкоштовно. Це, мабуть, є найпопулярнішим, поряд із Chrome.

Прочитайте: Кращий VPN для Android

Хром

Власний веб-переглядач Google не дуже відстає у продуктивності. Більшість пристроїв Android постачаються з попередньо встановленим браузером Chrome, і більшість користувачів продовжують користуватися ним через його ефективність. Деякі його функції включають синхронізацію з Google Chrome на ПК, яка включає в себе останню версію Матеріал дизайну, необмежену вкладку перегляду, кращу інтеграцію в Android та багато іншого для основного та силового перегляду. Якщо вам цікаво побачити, які функції є у ​​створенні, ви можете зробити це на двох бета-версіях.

Опера

Ще одним популярним браузером з давніх часів є Opera, який також має два браузери Android: стандартний браузер Opera та Opera Mini. Стандартний браузер пропонує частковий блок оголошень, стиснення відео для економії споживання даних та інформаційну панель для зберігання новин та вибраних. Ви також можете синхронізувати цей веб-переглядач із версією робочого столу, створивши обліковий запис на веб-сайті Opera. Opera Mini – це менша і легша версія, яка постачається з панеллю сповіщень Facebook, частковим блоком оголошень та іншими стандартними функціями.

Microsoft Edge

Зараз Microsoft зробив свій браузер Edge доступним у режимі попереднього перегляду на Android. Microsoft Edge, випущений цього року, є першим примірником браузера Windows, який доступний на смартфонах та планшетах Android. Edge має Bing як пошукову систему за замовчуванням, але ви можете змінити її на Google. Оскільки це браузер на основі хрому, додатки не доступні.

Дельфін

Це потужний і ефективний браузер Android, який не дуже відомий. Веб-переглядач Dolphin може бути не таким здатним, як Chrome або Firefox, але він вдосконалюється, щоб надати користувачам більш простий інтерфейс. Однією з найважливіших особливостей браузера Dolphin є те, що він не потребує Flash. Все, що вам потрібно встановити, – це доповнення до браузера під назвою Dolphin Jetpack. Ви також можете легко синхронізувати браузер із ПК.

Puffin

Це хмарний браузер, який швидко і налаштовується. Він оснащений кількома фонами та додатками, а також стискає файли, щоб заощадити споживання даних. Він спочатку передає дані на свої хмарні сервери, перш ніж надсилати їх на пристрої, щоб забезпечити можливість завантаження великих файлів за коротший час. Існує безкоштовна і платна версія браузера. Безкоштовна призначена лише для пробного періоду.

Веб-браузер

Для швидкого та стабільного завантаження з мобільного пристрою браузер UC залишається неперевершеним вибором. Окрім звичайних функцій, у браузері UC також є окремі категорії для перегляду фільмів та телепередач у додатку. Є й інші функції, такі як контроль жестами, нічний режим, стиснення даних тощо. Веб-переглядач UC набагато функціональніший, ніж будь-який інший браузер Lite, і пропонує гладкий та ефективний досвід роботи як на смартфонах, так і на планшетах.

Флінкс

Це один з найкращих браузерів з бульбашками для Android. Браузер з бульбашками – це не повномасштабний браузер, як описаний вище, скоріше це підтримуючий браузер, який можна використовувати для відкриття швидких посилань. Коли ви відкриваєте посилання у Flynx, він завантажується на задньому плані невеликим плаваючим міхуром, не займаючи весь екран. Однак не варто недооцінювати ефективність програми, оскільки це бульбашка. Це швидко і ефективно і робить роботу добре виконаною. Існує можливість відкривати посилання в режимі “лише для тексту”, що дозволяє економити дані та завантажуватись швидше.

Найкращі браузери Android у 2020 році – підсумковий рядок

Окрім них є кілька інших браузерів Android, які ви можете використовувати на своєму смартфоні чи планшеті. На відміну від раніше, мобільні браузери зараз завантажуються функціями та функціональними можливостями і пропонують плавне, ефективне враження від перегляду на всіх мобільних пристроях. Які браузери ви найбільше використовуєте на своєму смартфоні? Повідомте нас, залишивши коментар нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me