Найкращі альтернативи для DramaFever

DramaFever закрили станом на 16 жовтня, і я так само розчарований, як і всі ви. Однак замість того, щоб плакати над пролитим молоком, я знайшов кілька альтернатив DramaFever, які б забезпечили нам щоденну дозу корейської драми, яка нам потрібна.

Найкращі альтернативи для DramaFever

Найкращі альтернативи для DramaFever

Найкращі альтернативи DramaFever – підсумовані всі

Ось короткий огляд наших улюблених 6 потокових каналів для корейської драми та K-Pop.

 1. Вікі
 2. AsianCrush
 3. Віу
 4. Кокова
 5. Диня ТБ
 6. Naver TV

Чому DramaFever вимкнувся?

DramaFever, послуга потокового відео, яка спеціалізується на корейських драмах та інших азіатських програмах, була закрита з різних ділових причин. Фактично, рішення про закриття DramaFever приймається після AT&Це придбання Time Warner та формування WarnerMedia. Джерело, близьке до DramaFever, заявило, що витрати на ліцензування на розповсюдження США, які вимагають провідні K-драми, за останні роки різко зросли, зробивши бізнес нестабільним. Якщо ви завітаєте на офіційний веб-сайт DramaFever, вам буде представлено таке прощальне повідомлення:

«Дякую за дев’ять чудових років

Станом на 16 жовтня DramaFever закрили.

Протягом дев’яти років DramaFever пропонував місце для передачі кращих корейських, китайських та японських драм на замовлення прямо на ваш пристрій. Ми цінуємо пристрасть наших шанувальників, і ми надавали вам цей вміст.

Незважаючи на те, що це рішення є складним, існують різні бізнес-причини, які призвели до такого висновку. Ми цінуємо всіх наших шанувальників та їхню пристрасть до вмісту, який DramaFever зміг внести у ваше життя.

Ми хотіли б використати цей час, щоб подякувати та подякувати вам, нашим лояльним абонентам. Ми повернемо повернення коштів у відповідних випадках, і підписники отримають від нас електронний лист із деталями у найближчі дні.

З повагою,

Команда DramaFever »

Найкращі альтернативи DramaFever

Хоча DramaFever надав кращий вміст в Кореї, є й інші сервіси, які можуть по праву замінити DramaFever в цьому відношенні. Погляньте на кілька найкращих альтернатив. Прочитайте цю статтю для отримання додаткової інформації про те, як це зробити дивитися корейське телебачення за кордоном.

1. Вікі

Вікі – це поєднання двох слів: відео та вікі. Це глобальний телевізійний сайт, який приваблює мільйони людей для перегляду та відкриття глобальних шоу-показів і фільмів на більш ніж 200 мовах.

2. Азіатська тиск

Дивитися найкращі азіатці & телебачення онлайн! Ви можете знайти послугу на iOS, Android, Roku, AppleTV & більше. Дивіться улюблену корейську драму, фільми бойових мистецтв, азіатські фільми жахів, корейські трилери, азіатські бойовики та аніме.

3. Віу

Viu – це найвищий відеосервіс, яким керує компанія PCCW Media, дочірня компанія PCCW. Створений у Гонконзі, Viu пропонує азіатські драми, естрадні програми, аніме та розважальні новини.

4. Кокова

Kocowa – це веб-сайт для потокового відео, який пропонує корейські телевізійні програми за межами Південної Кореї. Додаток Kocowa можна знайти на Android, iPhone, iPad, а також Chromecast.

5. Диня телевізор

Melon TV – це південнокорейський інтернет-магазин музики та послуга потокового передачі музики. Це найбільша послуга підписки на музику в Південній Кореї, яка має понад 28 мільйонів підписників. Користувачі можуть передавати та завантажувати музику та музичні відеоролики та створювати власні рингтони. Дині ТБ доступне лише в Південній Кореї

6. Naver TV

Naver TV – південнокорейська інтернет-платформа, яка може похвалитися великим вмістом, як Ruby Love, Idol Fever та Three Color Fantasy. Музика, яку пропонує цей сервіс, сподобалася BTS, GOT7 та Wanna One. Як і в Melon TV, ви не можете отримати доступ до Naver TV за кордоном, якщо не використовуєте VPN.

Як переглянути альтернативи DramaFever за допомогою VPN

Не знаходячись у країнах, де розташовані ці служби, ви не можете отримати до них доступ. Вам потрібна корейська IP-адреса, щоб передавати найкращі альтернативи DramaFever і для цього вам потрібен VPN. Віртуальна приватна мережа – це безпечний спосіб надсилання та отримання повідомлень через Інтернет. Він підключає ваш пристрій до одного із своїх серверів і надає вам IP-адресу цього сервера. В результаті ви отримуєте право на доступ до вмісту, розташованого в країні, де розташований сервер, до якого ви підключились. Ось як можна переглянути найкращі альтернативи DramaFever за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
 3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
 4. Тепер підключіться до корейського сервера.
 5. Нарешті, відвідайте веб-сайти служб.
 6. Подавайте корейський вміст як завгодно.

Для передачі альтернативи DramaFever вам знадобиться надійний постачальник послуг, як-от ExpressVPN. Це одне з найкращих варіантів, яке ви можете обрати, це обіцяє надійні зв’язки та забезпечує прекрасні характеристики. Крім того, ExpressVPN використовує жорсткі протоколи шифрування для підтримки та захисту конфіденційності та безпеки користувачів. Для отримання додаткової інформації про інших постачальників послуг, перегляньте таблицю нижче.

Про DramaFever

DramaFever запропонував опцію премії без реклами, яка розпочалася щомісячно на рівні 4,99 доларів США, в лінійці з понад 13 000 епізодів від 60 контент-партнерів у 12 країнах. Програми сервісу в основному складалися з K-драм, інших азіатських телешоу та фільмів та латиноамериканських теленовел. Його також можна було безкоштовно переглядати, підтримуючи рекламу. Вміст послуги було перекладено англійською, іспанською та португальською мовами та доступне в Інтернеті, на мобільних пристроях та на пристроях з підключеним телебаченням.

Найкращі альтернативи DramaFever-фінальні думки

Хоча це втрачає такий розважальний сервіс, як DramaFever, ми раді, що у нас є інші не менш розважальні послуги, щоб заповнити велике взуття. На щастя, у нас є VPN, який дозволяє нам отримати доступ до цих послуг в першу чергу. Отже, яку альтернативу DramaFever ви віддаєте перевагу? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me