Найкращі 4 альтернативи Facebook

Потяг у Facebook просувається сильно вже багато років. Це одна з найпопулярніших на сьогодні платформ соціальних медіа у світі. Як підприємство, Facebook пропонує приватним особам та підприємствам безліч чудових можливостей. Крім того, завдяки регулярним налаштуванням та оновленням, він вдається залишатися популярним, незважаючи на періодичні занепокоєння щодо його умов використання та можливих порушень конфіденційності, які це спричиняє. Ви б могли подумати, що цього бегемоту в соціальних медіа просто не буде. Але ми тут, щоб сказати вам, що це не реальна картина. Підготували Facebook? Ознайомтеся з основними замінами соціальних медіа нижче. Зауважте, що ці альтернативи не включають очевидних варіантів, таких як Twitter, Instagram, Snapchat та подібні. 


Найкращі 4 альтернативи Facebook

Найкращі 4 альтернативи Facebook

Найкращі альтернативи Facebook

Багато людей насправді думають, що прийшов час Facebook і гігант просто не може йти в ногу з іншими сайтами соціальних медіа, які швидко набирають позиції. Хоча вони можуть не виглядати настільки великими, щоби звалити ФБ на даний момент, ви можете уявити таку зміну режиму десь у найближчі роки. Ось список найкращих альтернатив Facebook, які допоможуть вам вирішити, де ви хочете спілкуватися під час онлайн.

Хайп – еволюціонували соціальні медіа

Hype – один з провідних сайтів соціальних медіа, який присвячений прямій трансляції та мультимедіа. Вона стає все більш популярною у кількох вікових групах, особливо підлітків. Оскільки вона дає змогу користувачам створювати відео в прямому ефірі за допомогою відеороликів та комбінувати найкращі фотографії та відео, ви можете зрозуміти, чому він досяг своєї нинішньої популярності.

На додаток до можливості обміну відео та зображеннями наживо, користувачі Hype також можуть включати текст, музику, емоджи, коментарі глядачів, GIF та багато іншого. Це і нас схвилювало! Все про Hype – це про зараз і відбувається. Крім того, він дозволяє людям та потенційно бізнесу також просувати себе чи свої послуги по-новому. На сьогоднішній день це не так багато мереж соціальних мереж, які виправдовують включення Hype до нашого списку.

Не помиляйтесь, проте є багато інших веб-сайтів та додатків у соціальних мережах, які надають ті самі послуги та функції. Але Hype набагато кращий, ніж усі вони. Завдяки чудовій суміші захоплюючого контенту та мультимедійних розваг, Hype, безумовно, є одним, на який слід слідкувати в найближчі роки.

DeviantArt – Emergent Art Online

DeviantArt – це мережа соціальних медіа, яка в значній мірі залишається під сканером, незважаючи на те, що багато хто її використовує щодня. Якщо ви любите мистецтво і хочете підтримати людей з усього світу, які творять мистецтво, то DeviantArt – це місце для вас. Самі цифри досить приголомшливі, щоб змусити задуматися, чому ви раніше про це не чули.

Єдина причина, чому DeviantArt не потрапляє в топ-5 соціальних медіа, це те, що він більше нішевий, ніж для загальних мас. Люди, які не мають особливого інтересу до мистецтва, можуть вважати його трохи менш захоплюючим, ніж ми. Однак це не означає, що ви не зможете оцінити той самий потенціал, який має цей веб-сайт у соціальних мережах.

Раз у раз ви просто можете знайти аніме чи фан-арт на ФБ, які були репоновані від DeviantArt. Якщо у вас трапляється щось подібне, перегляньте сайт. Ми обіцяємо, що ви не пошкодуєте.

NextDoor – Наблизить спільноти ближче

Одна з найсмішніших речей щодо соціальних медіа – це те, що ти можеш подружитися з кимось з іншої частини світу, але, можливо, навіть не знаєш прізвища свого наступного сусіда. NextDoor тут, щоб вирішити саме це. Цей підприємливий новий соціальний медіа найкраще можна охарактеризувати як ідеальне об’єднання Facebook, Yelp та Craigslist. Це не лише дає вам змогу зв’язатися з людьми, з якими ви насправді живете поруч і можете легко зустрітись особисто, але також сприяє зростанню місцевого бізнесу та залученню до послуг у вашому районі. Тепер ми називаємо цю корисну дрібницю частиною!

Однак, тільки тому, що він з’єднує сусідів один з одним, це не обов’язково робить це гарною справою. NextDoor має більш ніж справедливу частку словесних поєдинків і шлейфів, деякі з яких навіть вийшли за рамки цифрового. Але якщо ви схожі на нас і хочете створити гарну атмосферу спільноти з людьми, з якими ви живете, NextDoor – це, мабуть, найкраще додаток, яке ви можете знайти в Інтернеті на даний момент.

Musical.ly – Якщо ви зліли за музику

Ви ніколи не хотіли показувати свої навички повітряної гітари людям в Інтернеті? Як щодо тієї пісні, яку ти любиш співати? Якщо ви любите музику стільки ж, скільки незліченних людей у ​​всьому світі, Musical.ly – це соціальний медіа, який ви просто повинні спробувати! Ця платформа не призначена для виконавців професійної музики. Він швидше призначений для всіх, хто любить музику і просто хоче викласти частину своїх синхронізації губ улюблені мелодії, щоб побачити світ.

Сайт підтримує 15-секундні відеоролики, де люди можуть демонструвати свої танці, спів та інші творчі вміння самостійно або разом зі своїми друзями. Інші “Музери” можуть також сподобатися та коментувати ці відео. Якщо ви відчуваєте, що у вас є потенціал стати наступною рок-зіркою, Musical.ly може бути просто ідеальною платформою для вас, щоб проявити свій талант і привернути належну увагу. Продовжуйте і спробуйте зараз! І навіть якщо ви самі не хочете бути зіркою, ви будете чудово проводити час, дивлячись, як інші люди насолоджуються такою ж музикою, як і ви..

Найкращі альтернативи Facebook – Висновок

На сьогоднішній день Facebook панує верховно. Однак соціальні медіа нестабільні, і ти ніколи не знаєш, коли популярність може змінитися. Якщо ви любите вивчати нові та захоплюючі способи зустрічі з іншими, не забудьте перевірити їх. Тепер ідіть і спілкуйтеся!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me