Надійний ваш сервіс VPN? – Як знати

З багатьма постачальниками VPN, яких ви можете легко знайти в Інтернеті, може бути дещо складно дізнатися, чи справді послуга, яку ви використовуєте, справді достовірна. Було багато випадків, коли відомо, що сервіси таємно ведуть облік онлайн-діяльності свого клієнта, лише передаючи їх третім сторонам за певну плату. Такі постачальники відомі тим, що заманюють своїх клієнтів, рекламуючи безкоштовну послугу VPN, і вони задаються питанням, чому інші абоненти погодиться платити за послугу, яку вони можуть отримати безкоштовно. Таке мислення продовжує сильно підірвати важливість безпеки в Інтернеті, а також залишає користувачів вразливими до ризиків, які існують через їх легко доступність через Інтернет. Використання VPN все ще залишається одним із найкращих способів забезпечити особистість своєї ідентичності в Інтернеті, а також отримати доступ до веб-сайтів та каналів, які вони в іншому випадку не зможуть. Отже, як можна встановити, надійний постачальник послуг VPN чи ні?

Надійний ваш сервіс VPN? - Як знати

Надійний ваш сервіс VPN? – Як знати

Як визначити, надійний чи ні ваш VPN?

Оскільки ринок VPN є настільки великим, як він є, провайдери часто звертають увагу на елементи своєї послуги, які прагнуть запевнити своїх клієнтів у тому, наскільки безпечно їм поводитися. Ми розглянемо декілька цих елементів у цьому огляді, щоб ви могли добре оцінити, наскільки корисною може бути підписка на послугу VPN..

Розташування їх штабу

Там, де розташована послуга VPN, відіграє велику роль у визначенні виду захисту, який слід очікувати отримання після отримання підписки на їх послугу. Це тому, що в усьому світі є певні місця, де законодавство дає змогу уряду чи асоційованому органу змусити службу подавати записи, які відображають вашу діяльність в Інтернеті. Якщо постачальник VPN знаходиться в такому регіоні, то можна припустити, що ви дійсно не зможете повною мірою користуватися своїм правом на конфіденційність під час роботи в Інтернеті. Щоб не зациклюватися на таких постачальниках, найкраще переконатися, що ваш вибір не базується на будь-якій із країн, що належать до міжнародних груп спостереження.


Міжнародні групи спостереження

Ці групи в основному ідентифікуються, посилаючись на кількість країн, які формують групу, а потім термін “очі”. В даний час існує три таких альянси;

  • 5 очей: складається з Австралії, Канади, Нової Зеландії, США & Велика Британія.
  • 9 очі: складається з усього вищезазначеного плюс Данія, Нідерланди, Франція & Норвегія.
  • 14 очей: складається з усіх вищезазначених плюс Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція & Бельгія.

Домовленість між цими країнами полягає в тому, що вони працюватимуть разом, обмінюючись інформацією, щоб обнюхати будь-яку злочинну або терористичну діяльність, яка ділиться в Інтернеті Для цього вони мають повноваження вимагати інформацію як від ISP, так і від VPN-служб. Це може не відповідати тим, хто не вважає себе злочинцем, і все ще цінує своє право на приватне життя в Інтернеті. Найкращий спосіб уникнути потрапляння в таку ситуацію – це пошук абонента, штаб-квартира якого не розташована в жодній із цих країн.

Політика ведення журналів

Інший елемент, який ви можете використовувати, щоб визначити, чи надійна ваша служба VPN, – це їх політика ведення журналів. У різних постачальників є різні політики, і вам подобається підписатися лише на ту, яка має найбільш надійну політику без реєстрації. Це буде означати уважне ознайомлення з послугою, яку вам обіцяв провайдер, і зрозуміти, що передбачає їх політика ведення журналів..

Наприклад, ви можете знайти постачальника, який чітко заявляє про намір вести облік інформації, такої як:

  • IP-адреси, які ви використовували.
  • Дати, коли ви ввійшли в службу VPN.
  • Вид трафіку, який може бути надісланий через ваше VPN-з’єднання.
  • Як довго ви були в Інтернеті.

На запитання причин зберігання такої інформації багато постачальників VPN заявляють, що вони роблять це для захисту свого бізнесу від людей, які могли б використовувати їх захист для проведення незаконних дій в Інтернеті або навіть для того, щоб розірвати дії, які потенційно можуть пошкодити їх мережу VPN . Усі ці відповіді є причиною, хоча головна мета звернення до служби VPN – забезпечення анонімності в Інтернеті, багато користувачів можуть стверджувати, що вони все ще не будуть задоволені записом таких деталей..

Відгуки в Інтернеті

Якщо ви дійсно не маєте часу окремо розглянути всі функції, які постачаються за допомогою VPN-сервісу, і як усі вони роблять постачальника, з яким варто підписатися, тоді більш швидким способом оцінити їх було б через ознайомлення з тим, що і клієнти, і експерти повинні сказати про свій досвід. В Інтернеті є багато веб-сайтів, де розміщено детальні огляди щодо рівня обслуговування, який пропонує постачальник VPN. Виявивши кілька достовірних та ознайомившись з ними, ви будете добре поінформовані про того, якого постачальника ви можете довірити для своєї безпеки в Інтернеті..

Висновок про те, як дізнатись, чи є ваша VPN надійною

Тепер, коли ви навчилися вивчити кілька порад та рекомендацій, ніщо не повинно перешкоджати вам у постачальника, який має найкращі інтереси. Якщо вам все-таки сподобається пряма рекомендація від нас щодо того, яку службу VPN випробувати, тоді ми радимо подивитися, наскільки добре вам сподобається ExpressVPN. Їхнє обслуговування, як відомо, є першокласним, і їхня команда з обслуговування клієнтів добре навчена. Найкраще, якщо ви залишите будь-які запитання чи коментарі у розділі нижче. Ми будемо раді почути від вас & із задоволенням відгукнувся.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me