Як змінити свою IP-адресу на Mozilla FireFox

Якщо ви постійний користувач Інтернету, ви, ймовірно, чули термін “IP-адреса” приблизно мільйон разів. Кожен учасник Інтернету повинен мати IP-адресу для підключення до нього. З іншого боку, більшість користувачів віддають перевагу використанню Mozilla Firefox для перегляду. Однак деякі обмеження та можливі онлайн-загрози можуть виникнути раптово. Ось чому приховування IP-адреси – ідеальне рішення. Дізнайтеся, як це зробити в цьому підручнику.


Як приховати свою IP-адресу на Firefox

Як приховати свою IP-адресу на Firefox

IP-адреса 101

Який би пристрій чи будь-яка система ви не використовували, має певну (унікальну) IP-адресу. Цей IP призначений для цієї машини та тільки для цього. Іншими словами, у вашій домашній мережі ваш ПК, Mac, iPhone, Android або навіть принтер мають різні IP-адреси.

IP-адреси – це інформаційна інформація в цифрах. Вони виділяють розташування системи, яка їх утримує. Проблема полягає в тому, що кожен, хто отримає ваш IP, може точно визначити ваше фізичне місцезнаходження.

Дозвольте пояснити, як працюють IP-адреси на Mozilla та інших програмах для перегляду. Скажімо, ви хочете відвідати офіційний веб-сайт Google. Ви переходите до свого браузера Firefox і вводите URL-адресу, відому всім як (www.google.com). Однак у віртуальному світі Інтернету це нічого не означає. IP-адреси – це мова веб-сайтів.

Ваша URL-адреса надсилається на DNS-сервер і потім переводиться на номери. Ці цифри – це IP-адреса, необхідна браузеру, щоб зрозуміти, що веб-сайт Google – це сторінка, яку ви хочете відвідати. Вперед, спробуйте самі. Введіть (172.217.24.238) і миттєво будете перенаправлені до Google. Насправді це весело.

Як приховати свою IP-адресу за допомогою Mozilla Firefox

По-перше, ви повинні знати, що самостійно змінити або приховати свою IP-адресу неможливо. Ви застрягли в тому, що ваш Інтернет-провайдер нав’язує вам в момент підписки на їхні послуги. Однак для цього існує рішення, оскільки VPN тепер існують в нашому Інтернет-світі.

VPN перенаправляє ваш інтернет-трафік через один із віддалених серверів у десятках країн світу. Після натискання кнопки підключення ваші дані будуть зашифровані, а ваша IP-адреса буде замаскована. Потім ви введете дійсну IP-адресу в регіоні, з яким ви підключились, ховаючи свою первинну.

Тепер, без зайвої приналежності, ось як можна замаскувати свій IP-адресу на Mozilla Firefox:

 1. Спочатку скористайтеся цим IP Checker щоб побачити, який ваш оригінальний IP-адрес. Я базуюсь у США, і це моє.IP-адреса США
 2. Зареєструйтесь у постачальника VPN. я використовую ExpressVPN і настійно рекомендується.
 3. Завантажте та встановіть програму VPN на свій пристрій.Вибір платформи
 4. Увійдіть і підключіться до сервера.Підключення до сервера
 5. Після підключення ваш VPN повідомить вас про це.Підключено
 6. Двічі перевірити свою нову IP-адресу, використовуючи ту саму Ідентифікатор IP як і раніше.IP змінено
 7. Нарешті, ваш IP-адресу приховано, і у вас є новий.

Зауважте, що ви можете повернутись до власної IP-адреси, якщо відключити VPN-з’єднання. Я використовував власного постачальника VPN як приклад вище. Якщо ви, здається, не знаходитесь на одній сторінці, як я, перегляньте цей список найкращих VPN для Firefox у таблиці нижче.

Чому маскуєте свою IP-адресу на Mozilla Firefox?

Дуже багато обставин вимагають замаскувати вашу IP-адресу. Незалежно від того, хто ви хочете отримати доступ до заблокованих географічних сайтів, заперечувати заборони на IP-адреси або просто залишатись анонімними, все це можна отримати після підключення до VPN-сервера. Можливо, ви хочете дізнатися це спочатку. Деякі постачальники VPN, такі як NordVPN і ExpressVPN пропонуємо безкоштовні розширення для браузера Mozilla Firefox. Це полегшує та зручніше працювати постійним користувачам. Тепер, маючи на увазі, ось чому вам потрібно замаскувати свою IP-адресу:

Переглядайте анонімно

Кожен раз, коли ви переходите в Інтернет, існує ризик, що хтось може спостерігати за кожним вашим рухом. Я не маю на увазі лише хакерів та кіберзлочинців. Навіть ваш Інтернет-провайдер має звичку робити це щодня. Тим не менш, якщо ви використовуєте VPN, ви маскуєте свою IP-адресу та анонімізуєте підхід до Інтернету.

Цей критерій в основному використовується блогерами, які люблять зберігати свою особистість, якщо їхні блоги потраплять у біду. Іншими словами, деякі країни встановлюють високі обмеження на вміст, який ви розміщуєте в соціальних медіа, блогах, мережевих додатках та багато іншого. Ви навіть можете отримати штраф за те, що ви говорите.

Вони можуть визначити ваше місцезнаходження за допомогою вашої IP-адреси. Однак, якщо це приховано, точно визначити ваше місце розташування неможливо. Навіть ваш Інтернет-провайдер більше не може шпигувати за вашими переглядами. Ще одна річ, прихований IP-адрес ви точно можете уникнути прискорення Інтернету свого провайдера. Насолоджуйтесь найкращим безперебійним підключенням до Інтернету.

Обхід регіональних обмежень

Потокові послуги в усьому світі виключно для певних регіонів. Наприклад, найбільша бібліотека Netflix доступна лише у Сполучених Штатах, тоді як BBC iPlayer – канал, призначений лише для Великобританії.

Ці платформи заглядають на вашу IP-адресу в момент, коли ви намагаєтесь переглянути їх вміст. Роблячи це, вони визначають ваше місцезнаходження. Якщо ви стаєте стороннім, то вас заблокують майже миттєво, або вони дадуть невеликий смак, перш ніж вирізати вас повідомленням про помилку.

За допомогою VPN ви можете підробити своє місцезнаходження в Інтернеті і, схоже, переглядаєте його в іншому місці. По суті, підключившись до сервера в певній країні, ви заховатимете власну IP-адресу та приймете нову в цьому регіоні. Як результат, тепер ви можете отримати доступ до каналів, доступних на цій території, оскільки у вас є дійсна IP-адреса. Це дуже просто, і ви вже знаєте, як це зробити зараз.

Як замаскувати свою IP-адресу – заключні думки

Нам дуже цікаво, щоб переконатися, що жоден недобросовісний діяч ніколи не потрапить до такого важливого ідентифікатора, як наша IP-адреса. Більше того, безпека вже не є єдиною проблемою, коли вступили гео-обмеження. Коли ви маскуєте свою IP-адресу, ви можете вільно користуватися Інтернетом, не переглядаючи плечі. Не кажучи вже про те, що ви уникнете цих обмежень на місцеве телебачення, відвідавши десятки каналів за кордоном. Отже, що ви чекаєте? Отримайте VPN та насолоджуйтесь Інтернетом в повній мірі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map