Як захистити свій гаманець BitCoin

В недавньому минулому світ був свідком численних загроз безпеці, особливо в частині захисту електронних даних та грошових переказів, що стосуються комерційних операцій. Такі терміни, як кібер-крадіжка та викупне програмне забезпечення вже не чужі. З криптовалютами, такими як біткойни, збільшують графіки популярності. Крім того, ось як ви можете захистити свій Bitcoin гаманець.

Як убезпечити свій гаманець BitCoin

Як захистити свій гаманець BitCoin

Наскільки безпечний біткойн?

Поки биткойн виявився найбільш безпечною віртуальною валютою. Але навіть тоді вона не шкодувала своєї частки кібератак. Нещодавно Bitstamp з’явився в новинах, коли 19000 BTC були розкрадені після того, як віртуальні гаманці біржі були порушені. Це склало чисту втрату близько 5 мільйонів доларів. Trojan, Pony Loader 2.0 здатний ідентифікувати та красти з гаманців, які зберігаються в заражених системах. Він викрав і інші криптовалюти, такі як Litecoin.

Чому це відбувається неодноразово? Оскільки транзакції з біткойнами стають незворотними, жоден офіційний орган, який може виступати посередником, не може їх скасувати. Це набуває особливої ​​значущості, оскільки партії купівлі та продажу невідомі одна одній, і повернення назад може статися лише у випадку помилки. Більше того, владі бракує можливості відстежувати викрадені біткойни, незважаючи на численні методи, які застосовуються для їх відстеження.

Крім того, хоча користувачі Bitcoin залишаються анонімними за допомогою приватних адрес Bitcoin, створених для кожного окремого віртуального гаманця, всі транзакції оприлюднюються для того, щоб кожен міг побачити список транзакцій, що належать до адреси. Це вимагає додаткових запобіжних заходів, які підвищують конфіденційність, приховуючи IP-адресу комп’ютера за допомогою таких інструментів, як VPN або Tor.

Захист вашого Bitcoin Wallet

Коли ви починаєте захищати свій гаманець Bitcoin, ви фактично збільшуєте свою безпеку при оплаті валютою. Це дає змогу як захистити свою особистість, так і, звичайно, гаманець від потенційної крадіжки в кібер.

1. Універсальний багатогранний клієнт Bitcoin

Щоб покращити вашу конфіденційність, а також приховати вашу IP-адресу, використовуйте клієнт Bitcoin, який дозволяє змінювати або змінювати нову адресу при кожній транзакції. Також доцільно розділяти транзакції на численні гаманці, виходячи з їх важливості. Рекомендована процедура – підтримувати гаманець для щоденних трансакцій порівняно меншої суми, які можна доповнити як і коли це необхідно.

2. Захист особи 

Будьте дуже обережні, коли ви ділитесь інформацією про транзакції в публічних просторах, таких як Мережа. В іншому випадку ви можете ризикнути помилково розкрити свою особу та адресу Bitcoin. Це може призвести до катастрофічних результатів, як це було раніше. 

3. Використовуйте сильний пароль

Переконайтеся, що ви використовуєте випадковий надійний пароль. Не використовуйте один і той же пароль на кількох платформах. Якщо це зробити, ви можете поставити під загрозу всі свої облікові записи в Інтернеті, якщо кіберзлочинці втручаються в один з них. За допомогою цього інструменту ви можете легко створити надійний випадковий пароль.

4. Служба депонування

Послуга депонування корисна, якщо ви купуєте чи продаєте щось у когось, кого не знаєте. Людина, яка платить, повинна відправити свої біткойни до служби депонування, поки він чекає, щоб отримати товар, який він купує. Тим часом продавець знає, що його гроші зберігаються на рахунку дескрипції та переказує товар, про який домовились раніше. Отримавши товар, покупець повідомляє службу депонування, щоб здійснити остаточний платіж.

5. Створіть резервну копію віртуального гаманця

Що стосується фізичного зберігання, дотримуйтесь норм, передбачених будь-якою важливою політикою резервного копіювання. Постійно оновлюйте, використовуйте різні місця та носії інформації, зберігаючи їх зашифрованими завжди. Шифруючи, ви забезпечите безпеку.

6. Зашифруйте гаманець

Шифрування гаманця є абсолютно необхідним, особливо під час зберігання в Інтернеті. Основним ключем до безпеки є наявність дуже сильного та незвичного пароля. Скористайтеся відповідними інструментами типу DESlock + для шифрування файлів, що містять усю конфіденційну інформацію. Ще краще зашифрувати весь простір користувача або систему, в якій є файли.

Якщо ви не думаєте, що інформацію можна взяти у вас, просто перегляньте фільм Блекхат!

7. Двофакторна автентифікація – обов’язкова

Коли ви користуєтесь послугами зберігання в Інтернеті, важливо перед тим, як вибрати, критично вивчити плюси та мінуси тих, які є справді надійними. Але навіть тоді потрібно пам’ятати, що жодна послуга онлайн-зберігання не є абсолютно надійною, і постачальник послуг може розробити ахілесову п’ятку та зламати її, враховуючи надзвичайну мудрість професійних хакерів та грабіжників у кіберпросторі, які керують громом сьогодні..

Двофакторна автентифікація вимагає одноразового пароля для кожної транзакції, яку ви здійснюєте, і це надсилається на ваш мобільний пристрій. Після того, як це буде надано з вашого кінця, тоді відбувається лише транзакція.

8. Не використовуйте Гаманці на своїх мобільних пристроях: 

Мобільні пристрої, безумовно, можуть бути зручними, але також надзвичайно вразливі для хакерів. Таким чином, доцільно уникати їх використання. Це ще більше актуально у випадках, коли великі суми грошей перераховуються або на купівлю, або на продаж. Угода може бути порушена або втрачена. У таких випадках фактично безпечніше тримати свій гаманець на тому, що не пов’язане з Інтернетом.

9. Використовуйте VPN для додаткової безпеки

Підключення до віртуальної приватної мережі, більш відомої як VPN, дозволяє надійно шифрувати весь ваш трафік. Це означає, що весь ваш трафік проходитиме через приватний тунель, зберігаючи ваші конфіденційні дані подалі від потенційних сторонніх очей. Щоб отримати докладнішу інформацію про те, які VPN-послуги найкраще використовувати з BitCoin, сміливо читайте наш поглиблений посібник з перегляду VPN.

10. Адреси з багатьма підписами

Ці адреси підходять для корпоративних операцій або транзакцій із високим рівнем безпеки та використовують більше одного ключа, який зберігається на окремому обладнанні, контролюється та обслуговується лише уповноваженим персоналом. Таким чином, робота хакера стає набагато складнішою, оскільки йому доведеться поставити під загрозу все обладнання, на якому зберігаються ключі, щоб затиснути біткойни.

Регулярно оновлюючи системи та видаляючи віртуальний гаманець, якщо ви не використовуєте його, є двома іншими способами захисту вашого гаманця.

Як захистити свій Bitcoin Wallet – Висновок

Як і в будь-якій іншій службі, якою ви користуєтесь в Інтернеті, при здійсненні транзакцій за допомогою Bitcoin Wallet існує певний елемент ризику. Однак, поки ви вживаєте необхідних запобіжних заходів, немає ніяких причин, щоб вам не вдалося максимально використати цей захищений тип криптовалюти..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me