Як заблокувати ISP від ​​відстеження вас – VPN проти Tor проти Proxy

Як зупинити провайдера від моніторингу вашої онлайн-діяльності? Незалежно від того, живете ви в США, Великобританії, Канаді чи Австралії, ваш постачальник послуг Інтернет може відстежувати, чим ви займаєтесь в Інтернеті. Сюди входять ваші дії та історія перегляду, історія завантажень та додатки, які ви використовуєте. З появою новин про те, що американський Інтернет-провайдер тепер може легально продавати вашу історію переглядів третім сторонам, стало ще важливіше блокувати ваш Інтернет-провайдер відстежувати вас. У цьому посібнику ми порівняємо VPN, Tor, і проксі і подивіться, який із цих трьох анонімізаторів найкраще запобігти проскоку ISP.


Як запобігти шпигуванню провайдера

Як заблокувати ISP від ​​відстеження вас

Інтернет-провайдери завжди ведуть журнали своєї Інтернет-діяльності

Інтернет-провайдери завжди зберігали записи про те, які сайти ви відвідуєте та які файли ви завантажуєте, використовуючи їх Інтернет-трафік. Все, що ви робите в Інтернеті, може простежити ваш Інтернет-провайдер, якщо ви не використовуєте браузер VPN або Tor.

 • Comcast зберігати IP-адреси, які використовують BitTorrent більше 6 місяців.
 • Verizon зберігати приватну інформацію, пов’язану з IP-адресою користувачів, протягом 18 місяців.
 • Qwest / Century зберігати журнали IP-адреси приблизно один рік.
 • Кокс Вважається, що вони зберігають журнали до шести місяців.
 • Статут зберігати журнали до одного року.

Яка інформація відстежує мій провайдер?

За даними AT&Це політика конфіденційності, вони зберігають журнали наступних даних, коли ви користуєтесь їх послугами.

 • Інформація про обліковий запис включає ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, інформацію про послуги, такі як дані платежів, коди безпеки та історія обслуговування.
 • Продуктивність мережі & Інформація про використання розповідає AT&T як ви використовуєте їхні мережі, продукти та послуги.
 • Веб-перегляд & Інформація про бездротовий додаток повідомляє провайдеру про веб-сайти, які ви відвідуєте, і про мобільні додатки, які ви використовуєте в їх мережах.
 • Інформація про місцезнаходження повідомляє провайдеру, де знаходиться ваш бездротовий пристрій, а також ваш поштовий індекс та адресу вулиці.
 • Інформація про перегляд телевізора розкриває, які програми ви переглядаєте та записуєте та подібну інформацію про те, як ви користуєтесь нашими відео-послугами та програмами.

Чи знає мій Інтернет-провайдер, які веб-сайти я відвідую?

Так, ваш Інтернет-провайдер може відстежувати, які веб-сайти ви відвідуєте, програми, які ви використовуєте, та файли, які ви завантажуєте. Простіше кажучи, кожен сайт має IP-адресу. Будь-який Інтернет-провайдер може легко відстежувати, які IP-адреси контактують їх користувачі. Тому нічого не може завадити їм знати, які сайти ви відвідуєте, а також коли і де ви їх відвідуєте. В основному, якщо ви не шифруєте свій трафік за допомогою VPN, ваш Інтернет-провайдер може відстежувати будь-які дані, які ви надсилаєте / отримуєте через Інтернет.

Не допускайте, щоб ваш провайдер відстежував вас – використовуйте VPN

Для того, щоб ваш Інтернет-провайдер не відстежував ваші онлайн-дії, вам потрібно перенаправити весь інтернет-трафік через захищений приватний тунель. Ваш Інтернет-провайдер може насправді бачити, що ви підключені до цього тунелю, але не може простежити, що ви робите в Інтернеті, підключившись до цього тунелю. Цей процес відбувається саме тоді, коли ви використовуєте VPN.

Як VPN захищає вас від шпигунства провайдера

Як VPN захищає вас від відстеження провайдера

Підключаючись до VPN-сервера, ви в основному шифруєте весь свій інтернет-трафік і маскуєте свою IP-адресу. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер, веб-сайти, які ви відвідуєте, або програми, які ви використовуєте, більше не можуть відслідковувати те, що ви робите в Інтернеті. Таким чином, поки ви використовуєте VPN, ви практично захищаєте всі свої приватні дані. Процес налаштування VPN досить простий.

 1. По-перше, підпишіться на авторитетний сервіс VPN.
 2. Потім завантажте та встановіть програмне забезпечення або додаток постачальника VPN на свій ПК з ПК Windows, Mac, iPhone, iPad або Android.
 3. Запустіть програму VPN та увійдіть, використовуючи новостворений обліковий запис VPN.
 4. У програмі підключіться до VPN-сервера.
 5. Залиште додаток VPN запущеним.
 6. Ваш Інтернет-провайдер тепер не може відстежувати, що ви робите в Інтернеті.

Який VPN найкраще зупинити ISP від ​​відстеження мене?

Існує незліченна кількість VPN-сервісів, якими ви можете користуватися. Хоча більшість з них є надійними, є такі, яким не можна довіряти. Багато безкоштовних постачальників VPN потенційно можуть вести журнали вашої активності перегляду, перемагаючи мету використання VPN для анонімності в Інтернеті.

Деякі програми VPN можуть навіть заразити ваші пристрої шкідливим програмним забезпеченням. Тому ви повинні переконатися, що VPN, який ви використовуєте, має хорошу репутацію та хороший досвід роботи в галузі конфіденційності в Інтернеті..

Інші речі, на які слід звернути увагу в службах VPN, включають:

 • Політика без журналів.
 • Оновлені протоколи VPN.
 • Програми VPN для ПК, Mac, iPhone, iPad та Android.
 • Розширений стандарт шифрування (AES-265)
 • Швидкі VPN-сервери в мережах Tier-1.

Виходячи з перелічених вище функцій, ось найкращі постачальники VPN, якими ви можете скористатися, щоб ваш Інтернет-провайдер не відстежував вашу Інтернет-активність.

Запобігайте, щоб ваш провайдер не шпигував за вами за допомогою Tor

Ви також можете скористатися браузером Tor, щоб зашифрувати весь ваш трафік і не допустити провайдера та інших користувачів відслідковувати те, що ви робите в Інтернеті. Цей метод має свої недоліки в порівнянні з VPN. Не надто надто технічно, щоразу, коли ви використовуєте Tor, ваш трафік проходить через кілька вузлів або реле. Кожен з цих вузлів розшифровує частину трафіку, перш ніж передати його на наступний вузол. Кінцеве реле, яке називається вузлом виходу, розшифровує найпотаємніший шар і відправляє вихідні дані до місця призначення, не розкриваючи і навіть не знаючи IP-адреси джерела, що дозволяє використовувати Tor для анонімного перегляду.

Проблема полягає в тому, що будь-хто може встановити вузол виходу, і оскільки це місце дешифрування трафіку, кожен, хто працює із вузлом виходу, може прочитати трафік, що проходить через нього. Не кажучи вже про те, що державні установи, такі як АНБ, вкрай підозріло ставляться до тих, хто використовує Tor, навіть коли немає жодної фольної гри..

Ваша швидкість Інтернету також може постраждати залежно від маршруту через мережу Tor, який закінчує ваш трафік.

Чи можу я використовувати проксі, щоб зупинити провайдер від шпигунства на мене?

Хоча проксі-сервери забезпечують певний рівень анонімності в Інтернеті, вони не пропонують жодного шифрування. Можливо, ви зможете приховати свою особу від веб-сайтів чи додатків, які ви відвідуєте, але ваш Інтернет-провайдер все ще може стежити за вашими переглядами, навіть коли використовує проксі. На відміну від VPN, ваша IP-адреса все ще є загальнодоступною.

Як заблокувати ISP від ​​відстеження – VPN vs Proxies vs Tor

І Tor, і проксі є корисним інструментом у певних випадках. Вони певною мірою забезпечують анонімність в Інтернеті. Однак якщо ви серйозно ставитеся до своєї конфіденційності в Інтернеті і хочете повністю не допустити, щоб ваш Інтернет-провайдер відстежував ваші веб-переглядачі, вам потрібна відповідна послуга VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me