Як увімкнути перемикач вбивства телефону та відключити злодіїв смартфонів

Оцінки показують, що 1,6 мільйона американців стали жертвами крадіжок смартфонів лише у 2012 році. Злодії були активнішими у великих містах. Наприклад, близько 50% крадіжок, повідомлених у Сан-Франциско, були смартфонами. Крадіжка смартфонів також склала 40% пограбувань, повідомлених у більшості великих міст метро, ​​включаючи Нью-Йорк, Нью-Йорк та Вашингтон..


Як увімкнути перемикач вбивства телефону та відключити злодіїв смартфонів

Як увімкнути перемикач вбивства телефону та відключити злодіїв смартфонів

Чому ваші смартфони злодії-наживки?

Красти найменших смартфонів – це великий бізнес. Кожен пристрій можна продати на чорному ринку за сотні доларів. Злодії приносять більший прибуток, якщо пристрій особливо цінний. Це найвищі ціни за iPhone. Це навіть призвело до того, що деякі люди назвали злочин “збір яблук”.

Інші просто називають це iCrimes. Погіршивши погану ситуацію, ви навіть можете стати жертвою крадіжок особи, якщо злодії смартфонів зможуть отримати доступ до вашої особистої інформації. Це може статися, якщо ваш пристрій не захищений паролем.

Закон про запобігання крадіжці смартфонів та перемикач вбивств

Найбільш корисною захистом від крадіжок та неправомірного використання пристрою та даних є перемикач “kill”. Ця функціональність приносить користь користувачам смартфонів. Звіти свідчать, що комутатори на знищення зменшують кількість грабежів смартфонів на 50%. Насправді це настільки стримуючий характер, що з 1 липня 2015 року в Каліфорнії за рішенням смартфонів потрібно поставляти функції Kill Switch..

Грабіж смартфонів в Сан-Франциско зменшився на 50% з 2013 року. Крім того, вони зменшилися на 22% з 2016 року. Це було пов’язано з районним прокурором штату Джорджем Гасконом законодавству, прийнятим у 2015 році, відомим як Закон про запобігання крадіжок смартфонів..

Цей закон передбачає, що виробники повинні виготовляти смартфон із перемикачем вбивства. Перемикач на знищення – це програмне забезпечення або обладнання, яке робить мобільні пристрої непрацездатними при його включенні. Він доступний для власників пристроїв. Багато з цих комутаторів вбивають у вигляді програмного забезпечення для протирання або стирання віддалених пристроїв або блокування активації. Ця функціональність вбудована в смартфони. Включити його надзвичайно просто.

Цей закон був створений, коли злодії розробили схильність до смартфонів. Це не так незвично, якщо врахувати, що смартфони отримують кілька сотень доларів на чорному ринку. Згідно з споживчими звітами, у 2012 році в США відбулося 1,6 мільйона крадіжок смартфонів. Цей показник збільшився на 94% у 2013 році і досяг 3,1 мільйона.

Як перемикач вбивств впевнений, що ваші вкрадені смартфони вмирають

Після його активації перемикач kill не дозволяє перепрограмувати смартфони через заводські скидання та використовувати їх. Це робить майже неможливим, щоб злодії смартфонів продавали робочий пристрій. І Apple, і Google запустили інтегровані комутатори для смартфонів у 2014 році. Завдяки цьому користувачі можуть отримати доступ до найпростішого захисту смартфонів для їх безпеки та безпеки..

Як зробити смартфон нефункціональним у разі його викрадення?

Активуйте Kill Switch On Android

Використовуйте “Знайти мій пристрій”, щоб знайти свій смартфон

Програмне забезпечення для відстеження пристроїв Google “Знайти мій пристрій” доступне на сторінці налаштувань смартфона. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете легко знайти пристрій із веб-переглядача, у якому ви ввійшли. Google “Знайди мій телефон”, і він відобразить поточне місце у випадку, якщо програмне забезпечення “Знайти мій пристрій” працює.

Ще один крок – це маскування пристрою з Google Play. Щоб приховати пристрій, перейдіть на сторінку налаштувань Google Play. Ви можете переключити видимість свого пристрою там.

Виконайте наступні кроки далі:

Крок №1: Активуйте віддалений доступ

  1. Доступ до налаштувань Google.
  2. Потім вам потрібно натиснути тут опцію для менеджера пристроїв Android.
  3. Дозвольте обидва варіанти далі.
  4. Клацніть на Дозволити “Віддалене блокування та відновлення заводських налаштувань”, а також “Віддалене місцезнаходження цього пристрою”.

Крок №2: Отримайте доступ до місцезнаходження пристрою та заблокуйте його

  1. Перейдіть на веб-пристрій, якщо ви стали жертвою крадіжок смартфонів. Увійдіть у Google та перейдіть до панелі “Диспетчер пристроїв Android”.
  2. Ви зможете спостерігати за розташуванням пристрою на карті та дзвонити, блокувати чи стирати смартфон.
  3. Тепер злодію смартфона доведеться довести, що це ви, якщо вони намагаються скинути заводські налаштування пристрою та заявити його як власний. Вхід з будь-якого облікового запису Google дозволяється лише в тому випадку, якщо він був синхронізований після додавання на пристрій як обліковий запис або користувач. Не дозволяється тим, хто входить як гості. Таким чином, якщо ця інформація не може бути надана під час налаштування, пристрій не може бути використаний після скидання заводу.

Кроки для активації вмикаючого перемикача на iOS

Знайдіть свій пристрій за допомогою “Знайти мій iPhone”

Кожен iPhone пов’язаний з обліковим записом iCloud. У ньому є “Блокування активації”, а також “Знайти мій телефон”. Хоча перший відстежує останнє відоме місце розташування пристрою, останнє вимагає ввести ім’я користувача та пароль на пристрої для доступу до нього.

Якщо ви плануєте продати свій iPhone, ви можете вимкнути блокування активації. Для цього вам потрібно вимкнути “Знайти мій iPhone” та видалити обліковий запис з пристрою.

У разі крадіжки смартфона, блокування активації зупинить злодіїв мертвих у своїх слідах. Тепер вони не зможуть пов’язати викрадений iPhone із власним обліковим записом, зробивши його так само корисним, як і мертвий вага! Для цього потрібно виконати наступні дії:

Крок №1: Увімкнення параметра “Знайти мій iPhone”

  1. Доступ до Налаштувань та перейдіть до iCloud.
  2. Використовуйте свій індивідуальний ідентифікатор Apple для входу.
  3. Увімкніть опцію «Знайти мій iPhone».

Крок №2: Увімкнення “Втраченого режиму”

Якщо ви підозрюєте, що ваш iPhone викрадений або його невірно розміщено, ви можете ввімкнути його “Загублений режим”.

Ви навіть можете скористатися опцією для налаштування замка з контактним номером. Це забезпечить безпечне повернення вашого пристрою у випадку його втрати. Якщо пристрій буде завантажено, його можна повернути до звичайного, увійшовши за допомогою логіна Apple ID.

Як увімкнути перемикач вбивства телефону – Висновок

Викрадання телефону може бути панічною ситуацією. Але щоб переконатися в безпеці ваших даних (а також для того, щоб злодій не отримував прибутку від вашого телефону), активуйте його перемикач на вбивство. Це просто і легко і зменшить кількість крадіжок смартфонів. Ось кілька інших методів, якими ви можете користуватися, щоб захистити свій смартфон.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me