Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті

Як підробляти місцезнаходження в Інтернеті на ПК, Mac, Android, iPhone, iPad та інші ваші пристрої? Зараз найгарячіша дискусія в Інтернеті – скільки слід відстежувати? Найголовніше, скільки стеження є законним? Чи користувач додатків говорить про те, що їх місце розташування відстежує Інтернет-провайдери та інші Інтернет-агентства, чи ми просто припускаємо, що ми знаходимося на милості їх примх і фантазій? Очевидна відповідь – ні. Вам не потрібно розкривати своє місцезнаходження в Інтернеті ВСЕ час. Насправді, ваше основне право на конфіденційність – дозволяти лише тим людям, які перебувають у вашому населеному пункті, яких ви вважаєте гідними. Це означає лише ваших друзів та родину.


Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті

Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті

Ви постійно відстежуєте Інтернет

Однак із файлами cookie, відстеженням прихованості та безліччю іншого програмного забезпечення, яке надається для того, щоб розкрити найінтимніші деталі кожному, хто бажає заплатити за їх отримання, розумно принаймні знати, як замаскувати ваше місцезнаходження. Зазначимо, що в деяких випадках геолокація дуже корисна. Як, коли ви загубитесь, і використовуйте карти Google, щоб знайти свій шлях назад або знайти найближчий ресторан чи магазин. Тим не менш, геостеження може спричинити неприємності, коли вас обстрілюють оголошення місцевих торгових мереж або коли ви живете в Китаї чи Росії, ви потрапляєте до місця, де пропонується контрабанда.

Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті

Дуже важливо знати, як захистити свої дані про місцезнаходження. На веб-сайтах, які ви відвідуєте, та додатках, які ви використовуєте, в основному для визначення вашого місцезнаходження використовується дві речі: ваша загальнодоступна IP-адреса та дані GPS. Ось декілька способів переконатися, що ваше місцезнаходження та щоденні подорожі не є загальнодоступними:

VPN

VPN – це найкраща кібербезпека. Вони надають найкращі функції для тих, хто шукає безпечне користування Інтернетом і буквально безцінні при розгляді можливостей, які вони надають. Ви можете замаскувати своє місцезнаходження в режимі реального часу, використовувати сервер alt, дивитися матеріали з обмеженими можливостями у вашому регіоні та зберігати своє реальне місцезнаходження в інших місцях. Програми VPN сумісні з Windows PC, Mac, Android, iOS та FireStick. Ви навіть можете встановити VPN-з’єднання безпосередньо на маршрутизаторі, якщо воно сумісне.

Щоб використовувати VPN, щоб підробити ваше місцезнаходження в Інтернеті, спочатку потрібно зареєструватися у постачальника послуг VPN. Як і все, що ви можете придбати в Інтернеті, є хороші VPN та погані. З точки зору найкращих VPN-сервісів, які ви можете використовувати для підробки свого геолокації, ExpressVPN прямо вгорі. Ось топ-VPN станом на 2018 рік.

Щоб підробляти своє інтернет-місцезнаходження за допомогою VPN, дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. Спочатку підпишіться за допомогою VPN із списку вище.
 2. Потім завантажте та встановіть їх VPN-додаток на ПК, Mac, Android або iOS.
 3. Запустіть додаток і ввійдіть.
 4. У програмі підключіться до VPN-сервера.

Ваша дійсна IP-адреса тепер буде прихована. Усі додатки та сайти, які ви відвідуєте, натомість бачитимуть лише загальнодоступну IP-адресу VPN-сервера, до якого ви зараз підключені.

Вимкніть відстеження на своїх мобільних браузерах та додатках

Багато браузерів та додатків використовують геостеження для покращення досвіду роботи своїх клієнтів. Але ви можете вимкнути їх, просто перейшовши в налаштування та вимкнувши послуги на основі місцезнаходження. Ви також можете вибрати параметри “не відстежувати” у своєму браузері. Проблема в цьому полягає в тому, що ви матимете доступ лише до обмеженої кількості серверів та розміщених сайтів. У той же час, це нічого не призведе до маскування вашої IP-адреси та, отже, вашого фактичного місцезнаходження. Але це хоча б крок до меншої геостеження.

TOR

Усі, хто що-небудь знає про безпеку в Інтернеті та переймаються нею, використовують TOR. Цей веб-переглядач дозволяє вам анонімно бути в Інтернеті під час надсилання чи отримання даних. Однак це не завадить компаніям дізнатися ваше місцезнаходження, оскільки ваша IP-адреса все одно буде видно їм. Насправді, урядові органи часто чітко відслідковують IP-адреси під керуванням TOR, щоб переконатися, що вони не використовуються для незаконних речей.

Завжди використовуйте HTTPS

Якщо ви не захищені конфіденційності, то щоразу, коли ви відвідуєте сайт в Інтернеті, переконайтеся, що в кінці HTTP в адресі веб-сайту є “S”. Це забезпечить захист вашого з’єднання за допомогою SSL або Secure Socket Layer. Це найосновніший вид безпеки в Інтернеті, але це все-таки важливо.

Використовуйте програми для відстеження

Ці інструменти корисні для конфіденційності та безпеки базового рівня. Вони не дозволять відстежувати випадкові сайти, які ви відвідуєте. Однак їх легко обійти для досвідчених хакерів та інтернет-знайомих. Тож, хоча вони можуть бути гарним повсякденним варіантом, на них точно не можна покладатися із закритими очима.

Вимкнути WebRTC

RTC або конфігурація в реальному часі – це інформація, яка надається будь-кому, хто запитує її з вашого сервера в Інтернеті. Це означає, що будь-хто може відстежувати вашу IP-адресу. Однак цю проблему також легко вирішити, встановивши потрібні програми. Магазин додатків Android може надавати вам безліч таких додатків. Якщо ви використовуєте браузер Firefox, ви можете вимкнути це безпосередньо з налаштувань конфігурації.

Соц.медіа

Social Media – еквівалент місцевого дачного клубу 21 століття. Тут можна спілкуватися та знаходити однодумців, не зважаючи на межі чи політичні межі. Однак це також робить вас сприйнятливими до безлічі хижаків, які просто чекають, коли ви скинете свою охорону. Як правило, НІКОЛИ не надайте нікому особистої інформації, якщо у вас немає вагомих причин довіряти їм. Позначення друзів фотографіями з місцевого ресторану чи аквапарку може здатися цікавим, але це виявляє ваше місцеположення та місцеположення тих, хто з вами пов’язаний, що ставить усіх у небезпеку. Вимкніть функції автоматичного відстеження своїх додатків у соціальних мережах і переконайтеся, що ваші публікації доступні лише затвердженим.

ВМ

Віртуальні машини або віртуальні машини чудово підходять для того, щоб зловмисні агенти не потрапляли в потік даних вашого мобільного, ноутбука та інших пристроїв. В основному, VM дозволить вам відкривати файли з іншого сервера, ніж власний. Таким чином, він фактично дезінформує будь-які потенційні шахраї для вашого фактичного місцезнаходження. Цей метод, хоч і трохи стомлюючий, ідеально підходить, коли ви знаєте, що за вашою кібер-діяльністю спостерігають.

Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті – завершити роботу

Якщо ви дбаєте про свою безпеку і не хочете, щоб хтось зберігав вкладки у вашому місцезнаходження, переконайтесь, що дотримуйтесь наведених вище методів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map