Як безкоштовні постачальники VPN заробляють гроші?

Кожен, хто серйозно шукає безпеку в Інтернеті, неодмінно може наштовхнутися на різноманітних постачальників, пропонуючи всілякі рішення. Вони натрапляють на провайдерів, які володіють власною мережею, та інших, які покладаються на сторонні сервери для полегшення підключення свого клієнта до Інтернету. Будуть також провайдери, які не мають стільки, що пропонують щодо функцій, та інші, які мають цілу масу інструментів, які розміщені у розпорядженні своїх абонентів. Для того, щоб компанія VPN вирішила пропонувати такі послуги, зазвичай заздалегідь проводиться багато досліджень щодо того, скільки це буде коштувати їй для надання послуги та рівня прибутку, яку вони, можливо, отримають. Ймовірно, вони сідають і домовляються про ціну, за якою вони запропонують свої VPN послуги кінцевому споживачеві.


Як безкоштовні постачальники VPN заробляють гроші?

Як заробляють безкоштовні VPN-провайдери?

Клієнти, які шукають найдешевші засоби для покращення конфіденційності в Інтернеті, зазвичай дуже задоволені, коли вони стикаються з рекламою від постачальника, який пропонує їхні послуги безкоштовно. Вони насправді не витрачають часу на підписку на компанію завдяки захоплюючій перспективі приховувати їхній інтернет-трафік без зайвих витрат. При цьому вони зазвичай не мають найменшого уявлення про те, як безкоштовний сервіс здатний забезпечити захист без додаткової оплати.

Запуск послуги VPN коштує грошей

Щоб забезпечити, що трафік клієнта залишається приватним та безпечним, для послуги VPN потрібно мати Інтернет-з’єднання, яке здатне підтримувати велику кількість користувачів, а також пропускну здатність, достатньо велику, щоб забезпечити передачу даних, які будуть передаватися через користувачів . Пропускна здатність коштує чималих грошей, тому може бути досить неприємно подумати про те, як безкоштовна служба VPN здатна утримувати такі витрати, не вимагаючи грошей у кого-небудь із своїх підписників..

Безкоштовні випробування VPN

Існує ряд законних провайдерів, які дозволяють своїм клієнтам користуватися послугами безкоштовно, але це відбувається лише на обмежений період часу. Ця тривалість зазвичай називається пробним періодом, і її намір полягає в тому, щоб дозволити потенційним клієнтам випробувати послугу, щоб перевірити, чи варто пропонувати запропоновану ціну за ціну, яку вимагають. 

Безкоштовні VPN потенційно небезпечні

Деякі постачальники VPN пропонують частину своїх послуг безкоштовно. Такі постачальники зазвичай позначаються як “Freemium” VPN-послуги. Ви в основному не отримуєте повну преміальну VPN-послугу, якщо не заплатите за неї. Компроміс означає, що безкоштовний VPN-додаток, який ви використовуєте, може включати в себе рекламу, обмежену пропускну здатність, обмежені комутатори сервера та обмежену кількість серверів VPN.

З іншого боку, абсолютно безкоштовні провайдери пропонують свої послуги без додаткових витрат, але якість послуги не настільки хороша, як ви б сподівалися. Після реєстрації ви побачите, що ваше з’єднання стає неприємно повільним, так що це займе набагато більше часу, ніж ви були б задоволені під час трансляції фільмів або завантаження вмісту. Ще одна сукупність, яка надходить у вигляді безкоштовних VPN-послуг, – це той факт, що більшість із них управляються кіберзлочинцями; тих самих людей, яких ви підписалися на послугу VPN, щоб уникнути. Вони вносять невеликі зміни через рекламні оголошення, які дозволяють запускати на своїх послугах, і вони використовують цей невеликий дохід, щоб полегшити з’єднання (як би погано це не було).

Багато “безкоштовних” VPN навіть продають ваші особисті дані, включаючи вашу електронну адресу або навіть номер телефону, третім особам. Замість того, щоб захищати свою конфіденційність в Інтернеті за допомогою VPN, ви фактично ставите під загрозу. 

Hola, один з найпопулярніших у світі безкоштовних VPN-сервісів, був практично продаж пропускної здатності користувачів будь-кому, хто бажає придбати. Це означає, що всі користувачі Hola були перетворені на ботнетів. Також було доведено, що Хола пройшов тестування вводити рекламу в браузери користувачів.

Ще один “безкоштовний VPN-пакет” Hotspot Shield потрапив у продаж даних своїх користувачів стороннім рекламодавцям.

Чому варто вибрати для платної послуги VPN

Платні послуги VPN пропонують набагато більше цінності, ніж ви коли-небудь отримуєте від безкоштовних. Це, поряд із тим, що на ринку є більш ніж достатньо постачальників на різних цінових діапазонах, має бути достатньою підставою для того, щоб ви підписалися на надійну послугу, а не витрачали час на розчарування послугами, з якими насправді не маєте справу..

Щоб допомогти вам визначити найкращих постачальників VPN, на які ви зможете підписатися, ми склали короткий список із трьох, на які ми впевнені, що будуть задовольняти більшість ваших потреб у безпеці в Інтернеті:

1. ExpressVPN

Не багато постачальників наближаються до рівня якості та задоволеності клієнтів, які ви отримуєте від передплати такої послуги ExpressVPN. Їх мережа з близько 1000+ серверів, безумовно, підтримуватиме ваш зв’язок із вашими сайтами та каналами, незалежно від того, де б ви не були. З командою з обслуговування клієнтів, яка працює 24 години на добу, щоб відповісти на ваші запитання, ця послуга – найкращий вибір для всіх, хто тільки знайомиться з VPN. Для лояльних абонентів, які рекомендують послугу своїм друзям, ExpressVPN пропонує місяць безкоштовного користування обом сторонам після успішної підписки. Також варто згадати той факт, що ExpressVPN пропонує свої послуги за однією з найвищих тарифів, тому ви можете спершу спробувати їх 30-денну гарантію повернення грошей, щоб визначити, чи є вони послугою для вас.

2. NordVPN

NordVPN – одна з небагатьох послуг, яка справді перевершує себе, прагнучи надати якомога більше послуг своїм клієнтам. Передплатники NordVPN отримують насолоду від таких інструментів, як DoubleVPN, підтримка Tor over Onion та до 5 одночасних підключень під одним обліковим записом. Якщо їх штаб-квартира надійно перебуває у Панамі, передплатники можуть бути впевнені, що жоден із записів перегляду ніколи не буде випущений завдяки суворій політиці нульового журналу, яка не захищена від будь-яких законів щодо обмеження даних. Їх серверна мережа також вражає великою кількістю, що охоплює понад 4000 серверів, які добре розподілені між 100 столицями по всьому світу. Вони дозволяють клієнтам три дні пробувати свої послуги без додаткових витрат.

3. IPVanish

IPVanish – це ще одна конкретна послуга, яка з часом розробила розділ лояльних користувачів завдяки якісним послугам, які вони надають. Як послуга верхнього рівня, вони пропонують понад 40 000 IP-адрес на 850 серверах, розсіяних по більш ніж 60 країнах. Вони також пропонують необмежену пропускну здатність, нульовий журнал, анонімний торрент і необмежений трафік P2P. Їх додаток також добре розроблений та сумісний із пристроями, що працюють на Android, Windows, Linux, Mac та iOS. Будь-які нові користувачі, які зіткнулися з проблемами, повинні вільно звертатися до їх надійного сервісного сервісу, оскільки з ними можна зв’язатися в будь-який час доби через чат або електронною поштою. Кожен, хто зацікавлений у їхній послузі, повинен взяти свою 7-денну пропозицію гарантії повернення грошей і побачити, наскільки добре може працювати для них провайдер..

Зверніть увагу на те, як безкоштовні VPN заробляють свої гроші

Якщо вам не пощастило, що ви підписалися на сервіс, який продає особисті дані, такі як електронна адреса або навіть номер телефону третім особам, вам, ймовірно, буде засипано безліч спам-електронних листів, яких ви хотіли б не мати у своєму розпорядженні вхідні. Візьміть під свій контроль безпеку в Інтернеті, зареєструвавшись з надійною VPN. Перелічені вище три варіанти більш ніж здатні дбати про ваші потреби в мережі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map