Хакерам це не подобається, коли ви використовуєте VPN

Кіберзлочинці щодня атакують компанії та приватних осіб. Будь то фішинг-атака чи викупне програмне забезпечення – чи це може бути вірус, який просто створює хаос – існує кілька способів, якими кіберзлочинці можуть порушити ваше життя в Інтернеті. І хоча хакери можуть нападати майже на кого завгодно, їхні цілі, як правило, є вразливими людьми з малою інформацією про безпеку в Інтернеті або зовсім не мають її.

Хакерам це не подобається, коли ви використовуєте VPN

Хакерам це не подобається, коли ви використовуєте VPN

Як хакери компрометують вашу безпеку в Інтернеті

Люди, які охороняють безпеку, як правило, використовують лукову мережу для перегляду та VPN для всебічної безпеки. І хакери хочуть уникати таких людей, тому що добре обізнані люди рідше потрапляють за свої афери. Ось деякі афери, які хакери можуть отримати, щоб отримати ваші дані.

Злому через Wi-Fi

Безкоштовний Wi-Fi поблизу аеропортів чи ресторанів можуть встановити хакери. Налаштувати точку доступу, а потім контролювати її, легко для читання вхідного та вихідного трафіку. Коли ви підключаєтесь до загальнодоступної мережі, всі ваші імена користувачів та паролі можуть бачити люди, які її встановили. Якщо ви перебуваєте в аеропорту і бачите підключення Wi-Fi до “аеропорту” в його імені, ви, ймовірно, припустите, що це офіційний Wi-Fi аеропорту, і підключитесь до нього.


Хакери ненавидять VPN. Якщо ви підключитесь до Wi-Fi медового каналу, ваші дані будуть вкрадені, якщо ви не підключені до VPN. VPN шифрує всі ваші дані, тому щоразу, коли ви підключитесь, спочатку запустіть VPN, а потім перегляньте інші веб-сайти.

Коли ви під’єднані до VPN та отримуєте доступ до пастки Wi-Fi, ви користуєтеся хакерським інтернетом, але не дозволяєте їм отримати доступ до вашої приватної інформації. Тож замість того, щоб хакер виграв від вас, ви отримаєте вигоду від хакера. Ось чому хакери не люблять смартфони та інші пристрої з VPN на них і уникають їх за будь-яку ціну.

Людина в середніх атаках

Якщо хакер переслідує вашу мережу через атаку MITM, вони зможуть прочитати весь вхідний та вихідний трафік. Вони також зможуть змінювати пакети даних. Хакер з помірними знаннями смартфонів може легко напасти на нічого не підозрюючого жертву. Однак якщо ви використовуєте VPN, ви будете в безпеці від таких атак. VPN шифрує ваші дані, тому будь-який пакет, який отримає хакер, буде зашифрованим і не читабельним.

Оскільки хакери не в змозі прочитати пакети даних, вони ненавидять їх, коли їхні жертви використовують VPN. Якщо хакер дізнається, що призначена жертва використовує VPN, він захоче знайти іншу жертву. Зламати відкритий пакет даних, який використовує 256-бітове шифрування, майже неможливо.

Викуп

Незважаючи на те, що багато людей знають про аферистські переслідування, вони здебільшого не знають про викупне програмне забезпечення. Вимога програмного забезпечення, що працює на викуп, блокує ваші файли та програми та просить здійснити платіж (в криптовалюті, щоб їх не було відстежено назад). Це викуп, який ви платите за повернення файлів. Це простий спосіб заробляти гроші хакерам.

Кіберзлочинці отримують доступ до вашого пристрою, коли ви отримуєте доступ до Інтернету в загальнодоступній мережі. Таким чином, хакери можуть встановити свої файли у вашій системі. Через певний час ці файли діють та блокують всю вашу систему. Поки не рекомендується платити викуп, багато людей хочуть повернути свої дорогоцінні файли і в кінцевому рахунку сплатити те, що вимагають хакери. І проблема в тому, що навіть якщо ви заплатите викуп, немає гарантії, що ви отримаєте файли назад.

Як убезпечити свій пристрій від хакерів

Є дві основні програми або програми, які можна використовувати для підвищення безпеки вашого пристрою та ускладнення хакерам доступу до ваших конфіденційних даних.

  1. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення: Установіть антивірусне програмне забезпечення на комп’ютер чи смартфон. Антивірусні програми, такі як Avast і AVG, – це перша лінія захисту від різних онлайн-загроз, таких як вірус, зловмисне програмне забезпечення та викупне програмне забезпечення.
  2. Використовуйте VPN:  Завжди радимо підключатися до VPN-сервера кожного разу, коли ви переходите в Інтернет. Це дозволить зашифрувати весь ваш Інтернет-трафік. Таким чином, не допускайте підслуховування потенційних сопіль щодо того, що ви робите під час перегляду веб-сторінок.

Хакерам це не подобається, коли ви використовуєте VPN

Щоб бути в безпеці від таких атак, дотримуйтесь кращих практик безпеки в Інтернеті та завжди використовуйте VPN. Хакери ненавидять це, коли їхні жертви розумні і захищають себе від шкідливих утворень. Це просто ускладнює злочинцям.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me