Чому твій твір у в’язниці погана ідея

Jailbreaking в основному злом вашого пристрою, так що ви можете запускати програми на ньому безкоштовно. Деякі джейлбрейк їх пристрою, щоб вони могли позбутися додатків, попередньо встановлених на ньому. Часто його також називають укоріненням, всі види пристроїв, включаючи ноутбуки, телефони, ігрові приставки та багато інших, можуть бути безвідмовними. Це робиться шляхом позбавлення від деяких важливих функцій, які потім дозволяють запускати обмежені програми або служби. Хоча це може здатися гарною ідеєю, і ви отримуєте більше свободи на своєму пристрої, це також ризиковано.


Чому твій твір у в'язниці погана ідея

Чому твій твір у в’язниці погана ідея

Однак з часом ув’язнення стає значно складніше, оскільки додано більше програм та налаштувань для підтримки каркасів пристроїв. Щоб зрозуміти, як джейлбрейк збільшує вразливість вашого пристрою, спочатку важливо зрозуміти одну первинну різницю між вкоріненням і джейлбрейком.

Укорінення проти в’язниць: різниця

В принципі, вкорінення і вбивство в’язниці однакові. Однак ув’язнення – це термін, який використовується найчастіше для пристроїв iOS. Він призначений для модернізації привілеїв кореневої категорії до категорії суперпользователя. Будучи супер-користувачем, забезпечує повний доступ до всіх функцій пристрою. Однак власники iPhone та iPad – не єдині, хто шукає спосіб отримати більше своїх можливостей на своїх пристроях. Смартфони Android також часто вкорінені. Підйом Kodi зробив FireStick одним з найбільш втілених в дію пристроїв навколо.

Однак проблема з джейлбрейком iOS або іншими пристроями полягає в тому, що вони стають набагато більш схильними до атак. Це означає, що кіберзлочинцям може бути легше зламати кіберзлочинці. Це залишає ваші приватні дані, включаючи електронні листи, акаунти в соціальних мережах та інформацію про кредитні картки. Як результат, багато додатків для інтернет-банкінгу, наприклад, не працюють на мобільних пристроях з в’язницею.

Крім того, певні пристрої, що перебувають у в’язниці, потрібно буде ламати щоразу після їх перезапуску. Це робить їх використання досить виснажливим процесом. Для порівняння, найчастіше використовуються вкорінені пристрої та мають досить розширену функціональність користувачів перед вкоріненням.

Робити вкорінення та ув’язнення роблять ваш пристрій більш вразливим?

Так. вкорінення та ув’язнення – це методи, за допомогою яких стандартні протоколи безпеки вашого пристрою анулюються. Як результат, ви набагато відкритіші до експлуатації, ніж зазвичай. Таким чином, якщо у вас є розбита в’язниця або вкорінена система, ви повинні бути впевнені, що ваші дозволи на додаток належні.

На таких пристроях збирати інформацію про користувачів простіше, ніж будь-коли. Отже, користувачеві потрібно переконатися, що програми мають лише дозвіл на доступ до потрібних даних пристрою. Наприклад, у вашій безкоштовній грі немає доступу до ваших контактів.

Ще одна проблема, пов’язана з тюремним порушенням вашого пристрою, полягає в тому, що він може стати більш нестабільним. Jailbreaking маніпулює архітектурним кодом, який підтримує стабільність пристрою. Це призведе до того, що пристрій має нестабільну продуктивність. Нестабільний пристрій, який виходить з ладу, часто не має користі. Отже, вам потрібно зробити так, щоб увірватися до в’язниці хтось, хто може підтримувати базовий код, а також надавати вам доступ.  

Ще одна проблема, яка може виникнути з пристроями, що перебувають у в’язниці, – це оновлення безпеки. Процес вкорінення чи вбивства в’язниці здійснюється за допомогою використання вразливих місць. Ці вразливості, швидше за все, будуть відстежуватися наступним оновленням, і вам доведеться повторно втекти зі свого пристрою. Це може бути виснажливим, а також тримати пристрій поза вашими руками протягом кількох днів.  

Найкращі альтернативи ув’язненню або вкоріненню вашого пристрою

Ув’язнення та вкорінення корисні спеціальні конфігурації, але також залишають багато відкритих прогалин у безпеці вашого пристрою. Для більшості з нас, налаштування може бути досить крутим. Тепер, якщо ви не бажаєте витратити час і дізнатися деталі спеціальної конфігурації, вторгнення у в’язницю не піде вам на користь. Вже є кілька дуже хороших альтернатив для цього. Вони гарантують, що ви можете отримати необхідну розширену функціональність користувача, зберігаючи при цьому безпеку свого пристрою. Ось кілька способів, як можна взагалі уникнути тріщини або вкорінення.

Виберіть для себе відповідний пристрій

Упаковані або в комплекті пристрої завжди матимуть перелік зобов’язань за зручність, яку вони пропонують. Це однаково для всіх пристроїв, будь то телефони, ноутбуки чи планшети чи будь-які інші. Для тих, хто з нас має достатню технологічність, найкраща ідея вибору апаратного, а потім сумісного програмного забезпечення на основі наших потреб.

Для решти нас, кому не доводиться докладати великих зусиль, достатньо простого перегляду можливостей пристрою. Ідея полягає в тому, щоб вивчити альтернативи та гарантувати, що ви можете досягти чіткого балансу між функціональністю та безпекою.

Зрозумійте, що ви шукаєте

Навіть із попередньо налаштованими пристроями можливі певні зміни. Для багатьох людей це досить добре, щоб виконати свою роботу. Їм дійсно не потрібно вбивати в дію свої пристрої, а потім переналаштовувати всі функції безпеки. Насправді, краще залишити всі функції безпеки без обмежень і просто внести доповнення, які допоможуть збільшити функції. Зважаючи на це, завжди краще переконатися у відсутності програмного забезпечення чи інших попередньо налаштованих функцій, які б загрожували безпеці та конфіденційності.

Станьте активною щодо ліцензування та ремонту

Більшість основних виробників пристроїв зберігають права на ремонт пристроїв, які вони вже продали вам. Залежно від місця проживання, ваш пристрій матиме ряд обмежень щодо нього. Отже, перш ніж купувати важливо, ви зрозумієте специфіку пошкоджень та ремонт. Це також вплине на гарантію та будь-який післягарантійний ремонт, який може знадобитися.

Також існують рухи таких організацій, як Фонд “Електронні кордони”, щоб усунути ці юридичні обов’язки. Якщо ви серед багатьох, хто бажає реально отримати повну функціональність, яку ви бажаєте, придбати із придбаного пристрою, подумайте про приєднання до них..

Висновок

Увірвання в’язниці здається приємною ідеєю, і ви, безумовно, має сенс мати повний доступ до власного пристрою. Ви заплатили за це все-таки і заслуговуєте використовувати його як завгодно. Однак все не так просто з тріском або вкоріненням. Базова технологія за своєю суттю є обмежувальною, і материнські компанії мають положення у договорі EULA, які стримують вас. Іншими словами, поломка вашого пристрою може бути анулює його гарантію.

Тепер ви можете подумати, що це хороша причина для вбивства або вкорінення вашого пристрою. Але це принесе більше шкоди, ніж користі. Якщо ви не професійний фахівець або не маєте знань нарівні з цим, у в’язниці є більше мінусів, ніж плюсів. Ви не хочете, щоб у надзвичайній ситуації застрягли несправні пристрої в напружений робочий день або ще гірше. Отже, розумніше просто вибрати пристрій, який пропонує необхідну функціональність, не порушуючи стандартних протоколів безпеки пристрою.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me