Чому ризиковано використовувати Wi-Fi у готелі та як залишатися в безпеці

Чи безпечний Wi-Fi в готелі? Чи безпечний Wi-Fi у користуванні? Якщо ви не дотримуєтесь конфіденційності, ви знаєте, що підключитись до загальнодоступної мережі Wi-Fi не безпечно, як це могли б викласти хакери. Хоча відомий готель ніколи не намагатиметься вкрасти ваші дані, може виникнути хакер, який налаштує підроблену точку доступу до Wi-Fi та назвать її “Готель WiFi”. Якщо ви підключитесь до нього, вони можуть бачити всі дані, які ви надсилаєте та отримуєте в цій мережі.


Чому ризиковано використовувати Wi-Fi у готелі та як залишатися в безпеці

Чому ризиковано використовувати Wi-Fi у готелі та як залишатися в безпеці

Готель WiFi безпечний і безпечний?

Використання VPN може захистити вас від такого типу нападу, але не багато гостей використовують VPN, що робить це ефективною атакою, і хакер може отримати доступ до своїх паролів електронної пошти, паролів у соціальних мережах і навіть до банківської та кредитної картки.

Хакер також може залишити вірус на вашому комп’ютері через цю мережу. І якщо хакер дійсно хороший, вони можуть скористатися цим методом, щоб проникнути в охоронну систему готелю та викрасти дані про гостей. Якщо ви подорожній, це страшна інформація.

Навіщо використовувати готельний WiFi?

Підключення за допомогою мобільних даних 4G може бути дуже дорогим, особливо якщо ви подорожуєте. Мандрівники, як правило, шукають способи заощадити кілька МБ, де тільки можуть, що робить готельний Wi-Fi привабливою угодою. Якщо ви не проявляєте обережності, вартість мобільних даних може становити сотні доларів. Ось чому використання готелю Wi-Fi стає примусом для більшості мандрівників.

Є кілька причин, через які ви можете залишатися на зв’язку в Інтернеті навіть під час відпочинку. Якщо ви їдете у відрядження, користуватися мережею абсолютно необхідно. І навіть якщо ви їдете в особисту поїздку, ви хочете використовувати карти, щоб знайти вказівки, соціальні мережі для обміну фотографіями та навіть перекладати, якщо ви перебуваєте в іншій країні. І все це неможливо зробити з вашими мобільними даними.

4 небезпеки використання готелю WiFi

Використовуючи Wi-Fi в готелі, це можливі атаки.

 • Повторна атака: При цій атаці хакер відтворює сеанс аутентифікації користувача. Таким чином вони можуть отримати доступ до мережі та отримати приватну інформацію своєї жертви.
 • Напад підслуховування: Як було обговорено раніше, у цій атаці хакер може створити мережу, щоб заманити жертву. Якщо потерпілий приєднається до мережі, їх дані будуть порушені.
 • Аналіз трафіку: У цій атаці хакер може шпигувати за готельною мережею та бачити дані, які передаються по ній.
 • Словникова атака: У цій атаці хакер намагається використовувати словникові слова, щоб відгадати пароль мережі. Він включає метод грубої сили, застосовуючи всі можливі паролі.

Готелі – легкі цілі

Хакери вважають готелі легкими цілями, оскільки мандрівники, які зупиняються в готелях, як правило, не хочуть використовувати свої мобільні дані, оскільки це може бути дорого. Більшість мандрівників в наші дні шукають готелі з Wi-Fis. Найпоширенішою формою атаки на гарячу точку готелю є напад підслуховування, коли хакер налаштовує брехливу мережу і заманює жертву використовувати її. І якщо ви плануєте зупинитися в готелі, який не є надійним чи дешевим, для початку його мережа може бути зламана.

Як бути в безпеці під час використання готелю WiFI

Якщо ви не можете довіряти безпеці Wi-Fi готелю, як залишатися в Інтернеті під час подорожі? Ось кілька порад.

 • Не приєднуйтесь до будь-якої мережі Wi-Fi, яка має те саме ім’я, що і ваш готель. Натомість запитайте у властей готелю інформацію про Wi-Fi.
 • Перевірте його деталі захисту. Безпечний Wi-Fi захищений WPA2. Ви можете перевірити це, перейшовши до властивостей мережі та вибравши Wi-Fi.
 • Перевірте, чи працює пароль. Спробуйте підключитися з неправильним паролем. Якщо вона все ще підключається, то вона встановлена.
 • Використовуйте VPN. Під час підключення за допомогою VPN весь трафік шифрується, тому навіть якщо мережу контролює хакер, вони не зможуть прочитати нічого, що ви надсилаєте.

Кращий VPN для використання під час перебування в готелі

Існують численні постачальники послуг VPN, всі вони заявляють, що вони найкращі. Якщо ви хочете використовувати топ-VPN для використання в готелі, ви хочете переконатися, що ваш VPN пропонує додатки для пристроїв, якими ви збираєтесь користуватися, перебуваючи подалі від дому. До таких пристроїв належать ПК, Mac, Android, iPhone та iPad. Ви також хочете перевірити, що ваша VPN має належну політику повернення коштів. Таким чином, ви завжди можете повернути свої гроші на випадок, якщо VPN не працює, як рекламується. Загалом, ось найкращі VPN для готелів.

Інші способи залишатися захищеними

Окрім VPN, тут є ще деякі способи використання захищених.

 • Постійно оновлюйте операційну систему. Оскільки всі великі компанії з програмного забезпечення продовжують запускати нові оновлення з виправленнями та виправленнями помилок, оновлення операційної системи означатиме, що ваш пристрій безпечний.
 • Завжди використовуйте веб-сайти HTTPS, оскільки це означає, що вони безпечні. HTTPS слід особливо використовувати, коли ви ділитесь своїми особистими фотографіями чи відео.
 • Не перевіряйте свої банківські рахунки та не робіть онлайн-покупок, коли ви перебуваєте на загальнодоступному Wi-Fi.
 • Якщо ви підключитесь до Wi-Fi готелю, переконайтесь, що параметр спільного використання файлів вимкнено. Якщо обмін файлами увімкнено, хакер може отримати доступ до файлів на вашому пристрої.

Чому ризиковано використовувати WiFi готелю – Фінальні думки

Усі ці практики допоможуть вам залишатися в безпеці, але найкращий спосіб захиститись на загальнодоступному Wi-Fi – це VPN. Під час використання VPN ви можете отримати доступ до своїх банківських рахунків та здійснювати онлайн-покупки, оскільки всі ваші транзакції є повністю безпечними, і навіть якщо хакер має контроль над мережею, в якій ви перебуваєте, він все ще не може прочитати ваші дані.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me