Чи можуть і чи провайдери продають ваші дані?

Питання віків все ще триває: чи продають Інтернет-провайдери (ISP) продажі даних клієнтів. Не дивно, що відповідь – так. Незалежно від країни, в якій ви проживаєте, правда, що Інтернет-провайдери мають доступ до величезної кількості особистих даних і можуть продавати їх рекламним партнерам. У цьому плані Інтернет-провайдери не надто відрізняються від Google або Facebook, які, як відомо, продають дані користувачів рекламним партнерам.


Чи можуть і чи провайдери продають ваші дані?

Чи можуть і чи провайдери продають ваші дані?

Скасований закон про конфіденційність Інтернету в США

Після скасування політики в США, Інтернет-провайдери тепер можуть збирати та продавати дані клієнтів третім сторонам. Конгрес скасував Правила Федеральної комісії зв’язку (FCC) щодо широкосмугового захисту конфіденційності, які заважали б провайдерам продавати особисті дані клієнтів без попередньої згоди..

Це дає провайдерам безкоштовний пробіг. До того, як FCC почала регулювати провайдери послуг, вони перебували під наглядом Федеральної комісії з торгівлі (FTC). Але рішення Федерального суду позбавили FTC цієї влади. Зараз усі телефонні компанії та Інтернет-провайдери знаходяться під FCC.

Мета збору даних така: вони продають дані рекламним партнерам, які використовують ці дані для створення відповідних оголошень та розміщення їх у мережі. Прибуток розподіляється між двома сторонами. Як всім відомо, реклама приносить найбільшу частину доходу для Інтернет-провайдерів, тому збір даних є важливим.

Як провайдери збирають дані

Існує величезна різниця між збором даних на веб-сайтах, таких як Facebook та Google, і тим, що надають Інтернет-провайдери. Коли ви звертаєтесь до Google або Facebook, ви більш-менш охоче і свідомо дозволяєте їм відстежувати вас в обмін на послугу. Якщо ви не хочете, щоб вас відстежували, ви можете уникати використання цих послуг.

Однак у вас немає вибору, коли мова заходить про Інтернет-провайдери. Вам потрібно скористатися їх сервісом для того, щоб отримати доступ до Інтернету, і ви також платите за нього.

Інтернет-провайдери також відстежують інформацію, оскільки вони зобов’язані це робити. Ці компанії не тільки мають доступ до всіх даних, що генеруються в Інтернеті, але вони також зобов’язані відстежувати та контролювати дані в DNS, щоб переконатися, що мережа працює належним чином і не зловживає ними..

Їм потрібно це зробити, щоб переконатися в безпеці мережі, а також для захисту від інтернет-атак. Цікаво дивуватися, скільки знають провайдери про своїх клієнтів, як вони зберігають інформацію та з ким вони діляться.

Вас відстежують в Інтернеті

Навіть якби правила конфіденційності не були скасовані, все було б те саме. Ніхто ще не дотримувався правил, коли йдеться про конфіденційність в Інтернеті. Коли людина потрапляє до Інтернету, він повинен змиритися з тим, що його відслідковують та контролюють його діяльність. У випадку веб-сайтів ви відстежуєте лише тоді, коли ви ввійшли в систему; у випадку провайдерів Інтернет ви постійно відстежуєтесь.

У той час як деякі провайдери заявляють, що постачальники та рекламні партнери вашу інформацію ніколи не використовують неправильно, інші чітко заявляють, що вони збирають вашу особисту інформацію, включаючи фінансові дані, такі як номери кредитів та номери соціального страхування.

Що ви можете з цим зробити?

Хоча той факт, що провайдери збирають та продають ваші особисті дані, добре відомий, але це невідомо, як це захистити себе. Найкраще рішення щодо захисту від порушення конфіденційності в Інтернеті – це використання VPN. Віртуальна приватна мережа – це засіб забезпечення зв’язків для передачі конфіденційних даних і має масу переваг.

Переваги використання VPN

Кілька переваг VPN включають маскування IP-адрес, обхід георестрикції та цензуру Інтернету, зашифровані передачі та анонімність в Інтернеті. Навіть якщо провайдери зможуть відслідковувати передані вами дані, це буде не що інше, як хитрість. Лише ви та безпечний сервер VPN можуть читати зашифровані дані.

VPN можна використовувати на ПК або Mac, iOS або Android, ноутбуках, мобільних пристроях, а також на маршрутизаторі для всього будинку. Ваш Інтернет-провайдер відстежує вас, навіть коли ви читаєте це. Щоб захистити себе від порушення конфіденційності в Інтернеті та збирати та продавати свої дані, потрібно встановити VPN. Що б не трапилося з правилами захисту конфіденційності FCC, за допомогою VPN ви можете бути в безпеці весь час. Отримайте VPN, старший брат, схоже, зараз постійно дивиться. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me