Чи Avast Antivirus безпечний у використанні? Перехід від програмного забезпечення до шпигунського ПЗ

Avast існує вже досить давно. Як відомо про антивірус, про який ми всі знаємо, програмне забезпечення, серед інших служб, забезпечувало найвищу безпеку браузера, антивірусне програмне забезпечення, захист комп’ютера, брандмауер, анти-спам, антифішинг та антишпигунське програмне забезпечення. Настільки надійним, наскільки він є, Avast задіяв понад 435 мільйонів користувачів, які прагнуть до максимальної безпеки в Інтернеті. Однак у глибині душі, схоже, програмне забезпечення має певні зловмисні наміри щодо вашої конфіденційності.


Чи безпечний антивірус Avast

Коли ви довіряєте собі Антивірусне програмне забезпечення, це стає руйнівною новиною, коли можна дізнатися, що вона може робити те, від чого вона повинна захищати вас. Avast захищає вас від вхідних загроз.

Однак, як зазначається у звітах, програмне забезпечення виявилося зацікавленим у вашому активні перегляди. Може бути збір ваших даних і потім продаючи його третім особам. Отже, питання: Наскільки безпечний антивірус Avast? Що ми знаємо про скандал? Дізнайтеся в статті нижче.

Avast – Програмне забезпечення проти конфіденційності?

Я завжди кажу про це у своїх статтях, і ця нічим не відрізняється. Avast пропонує свої послуги для безкоштовно, але чи вони насправді? Незалежно від популярності певного продукту, якщо він безкоштовний, завжди є улов.

Насправді ми вже не називаємо це продуктом. Чому? Тому що ти стаєш основний продукт у цьому рівнянні. Як повідомлялося, Avast збирає ваші дані перегляду та продає їх третім особам.

Гірше те, що кількість зібраних даних навіть перевищує те, що ми вважаємо необхідним або доцільним розширення безпеки.

Збір тієї кількості даних, щоб нам краще слугувати? Вибачте, але це зовсім не виправдано. Навіть якщо у вас цього немає Розширення встановлено у вашому браузері все ще є користувачі, які працюють Переглядач Avast Secure.

Ну, погані новини, хлопці, Avast Online Security є за замовчуванням Ви не знайдете це так просто, оскільки це сховано від списку розширень і не може бути видаляється звичайними засобами.

Який тип даних – це збір Avast

Інформація, яку збирає Avast, досить тривожний. Якщо у вашому браузері встановлено розширення, компанія зможе зібрати всі наступні дані:

Avast знає, що каліфорнійці одержимі Селфі Палички від Amazon.com, а також те, що люди в штаті Мен купують багато кокосове масло. Але як? Усі ці дані аналізуються Стрибок, компанія, яка 65% – Аваст.

Вони використовують дані, які вони збирають під час сканування 150 мільярдів URL-адрес, які відвідують їх користувачі щомісяця. Спісні списки “Дані по клику від 100 мільйонів світових покупців онлайн та 20 мільйонів користувачів глобальних додатків” як її продукт. Я дозволю вам здогадатися, куди спрямовуються ваші дані.Карта стрибка

Це детальна карта Amazon.com значення кошика для покупок за станом. Якщо так багато інформації зібрано, наскільки безпечна ваша конфіденційність?

Вам потрібно доказ – ми зрозуміли

Коли ви відвідуєте веб-сторінку в той час, як Розширення Avast присутній у вашому браузері, ви можете зробити кілька речей, щоб дізнатися, як працює програмне забезпечення відстежуючи кожен ваш хід.

У своєму браузері використовуйте миші “клацніть правою кнопкою миші” і перейти до Огляньте. Далі ви побачите запит на https://uib.ff.avast.com/v5/urlinfo кожного разу, коли нова вкладка завантажується на вкладку.Запит Avast

Поки розширення ввімкнено, він надсилає деякі дані до себе, щоб він міг визначити, чи є сторінка злісно чи ні. Це досить очевидно, оскільки ви можете побачити повну адресу сторінки в двійкові дані. Це включає в себе частина запиту та якір. 

Якщо ви думаєте, що це все, добре, подумайте ще раз. Вам навіть не потрібно переходити на сторінку. Avast також надсилає запит будь-коли перемикання вкладок. Отже, в основному, є ніякого способу навколо цього.

Веб-переглядач вирвав антивірус

Mozilla Firefox зробив перший крок і заблоковані продукти Avast та AVG на її офіційну Веб-сайт додатків. Сценарії полягають у тому, що Mozilla додасть розширення до списку блоків, який він підтримує, або подасть запит на Avast вносить зміни до розширень. В іншому випадку Mozilla ніколи не може відновити розширення.

Наразі, якщо ви спробуєте шукати Avast на веб-сайті Додатків, ви помітите, що з нього нічого не виходить. Все, що ви отримаєте, – це повідомлення про помилку заявляючи:

“На жаль! Ми не можемо знайти цю сторінку. “Avast Недоступно

Наскільки я знаю, Mozilla не в чорному списку розширення. Однак вони на a блоковий список. Ми не знаємо, чи Mozilla поверне розширення, але якщо Avast щось не зробить турбота про конфіденційність, Я не бачу, як скоро його продукт повернеться.

Але за версією Avast, компанія є робота над виконанням вимог. Це можна побачити у заяві, яку вони випустили деякий час тому:

“Ми вже реалізували деякі нові вимоги Mozilla і випустимо подальші оновлені версії, які повністю відповідають та прозорі відповідно до нових вимог. Вони будуть доступні, як завжди, в магазині Mozilla найближчим часом ».

Зрештою, вони прозорі

У своїх політика конфіденційності, Avast заявляє, що вони роблять збирати інформацію про своїх користувачів. Нижче наведено деякі дані врожаїв Avast, якщо ви використовуєте їх продукт:

 • Дані про виставлення рахунків включає ваше ім’я, електронну адресу, номер кредитної картки, а за певних обставин – вашу платіжну адресу та номер телефону. У більшості випадків наші продукти та послуги купуються у надійного стороннього постачальника послуг, продавця чи магазину додатків. За таких обставин ваші платіжні дані обробляються відповідними сторонніми особами, і ми отримуємо лише підмножину цих даних для збереження належних бізнес-записів..
 • Дані рахунку включає ваше ім’я, адресу, електронну адресу, номер телефону, фотографію, дату народження, стать та інтереси, і ці дані використовуються для реєстрації облікового запису в Avast.
 • Дані про продукт включають дві підкатегорії:
  • Дані пристрою включає інформацію про операційну систему; обладнання; місто / країна пристрою; журнали помилок; браузер; мережа; програми, що працюють на пристрої, включаючи продукти Avast; і
  • Дані служби включає інформацію про використання продукту Avast та події.

Додаток Avast попереджає вас

Колектив Avast Ondřej Vlček пояснює:

«Ми усвідомлюємо, що деякі користувачі не хочуть, щоб якісь дані – незалежно від того, наскільки вони загальні та деперсоналізовані – використовувались в аналізі ринку. Ось чому ми чітко заявляємо під час встановлення наших продуктів, яку інформацію ми збираємо та що ми робимо з нею, і пропонуємо нашим користувачам можливість відмовитися від збирання цих даних ».

Технічно те, що говорить Влчек, є правдою. При встановленні антивіруса Avast, програмне забезпечення попереджає вас що частина ваших даних буде зібрана. Ось що ви отримаєте в момент запуску інсталяційного файлу:Політика конфіденційності Avast

Добре, а що робити, якщо ти відмовився? Чи перестане працювати Avast? Чи програмне забезпечення відкидає ваші дані і ніколи не використовує їх і не продає стороннім особам? Ну, ні. Avast збиратиме ваші дані будь-яким способом.

Однак різниця лише в тому, що якщо ти приймати, Avast зберігає та агрегує дані повідомляється розширенням браузера, хоча якщо ви занепад, це відкидає дані після використання. Так чи інакше, програмне забезпечення збирається використовувати ваші дані, хочете ви це чи ні.

Важлива примітка

“Avast сама не заперечує, що збирає дані, але виконавчий директор компанії стверджує, що порушень конфіденційності немає, оскільки Avast продає анонімізовану інформацію, позбавлену будь-якого, що стосується особистих даних користувачів.”

Avast залишає за собою право використовувати ваші дані, хоча вони хочуть, в тому числі надання їм неназваних третіх сторін для “аналітики тенденцій”. Тут надходить примітка. Якщо Avast анонімізує ваші дані, я думаю, що це захищає вашу конфіденційність, чи не так?

Можна вимкнути його?

Швидка відповідь, так ви можете вимкнути функцію. По-перше, дозвольте мені показати вам, що ви можете зробити з цього приводу застосування, то ми перейдемо до розширення.

 1. Спочатку запустіть Додаток Антивірус Avast і перейдіть до Налаштування.Домашній екран Avast
 2. В Вікно налаштувань, йти до Загальні слідом за ним Конфіденційність.Конфіденційність налаштувань Avast
 3. Тепер у кінці сторінки ви знайдете все, що стосується збір даних.Параметри конфіденційності Avast (1)
 4. Нарешті, розстебнути все щоб Avast не збирав ваші дані та зберігав їх.Вимкніть колекцію Avast

Тепер ви знаєте, як відключити збір даних під час використання Додаток Avast. Далі я покажу, що потрібно вимкнути його, якщо ви працюєте з розширення. До речі, це досить просто і вимагає лише декількох клацань тут і там. Перевір:

 1. У вашому браузері, що, швидше за все, Хром, натисніть на Піктограма Avast у верхньому правому куті екрана.Активуйте розширення Avast
 2. Натисніть на Значок шестерні перейти до Розділ налаштувань.Введіть Avast Settings
 3. Прокрутіть униз, і знайдете “Дозволити обмін даними про використання з третіми сторонами для Analytics”.Дозволити використання даних
 4. Тепер, вимкнути функцію, і вам буде все добре.Вимкнути функцію

Анонімний веб-перегляд це те, що кожен повинен мати. Тільки тому, що вам надано новітні технології безпеки, Avast не дає права збирати ваші дані.

The процес дезактивації дуже легко дотримуватися, як ви бачите вище. Однак є більш ефективний спосіб захистити свою конфіденційність від збору даних Avast – Просто видаліть програмне забезпечення, по-перше.

Чи Avast безпечний у використанні? – Заключні думки

Як я вже згадував, Avast є видатним Антивірус яку багато людей використовують для захисту своїх пристроїв від вхідних загроз. Однак, конфіденційність також займає перше місце, коли мова йде про перегляд Інтернету та збір даних користувачів чогось такого програмного забезпечення слід уникати, якщо це не потрібно.

Компанія зазначила, що це анонімізує ваш трафік щоб він не повернувся до ідентифікувати вас. Що ти думаєш? Це правда? Є однією з найбільш успішних і ефективних Антивіруси загроза конфіденційності? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me