Це найбільш завантажені програми для Android 2018 року

У Google Play Store є безліч додатків, які обслуговують різноманітну аудиторію Android, починаючи від розваг і закінчуючи освітою. Він навіть займає титул як найбільший магазин додатків там. Але які програми є найпопулярнішими?


Найбільш завантажені програми для Android 2018 року

Найбільш завантажені програми для Android 2018 року

Найбільш завантажені програми для Android 2018 року – підсумок

Ось огляд десятки найпопулярніших програм у 2018 році:

 1. WhatsApp
 2. Месенджер
 3. Instagram
 4. Facebook
 5. Tik Tok
 6. Facebook Lite
 7. Helix Jump
 8. SHAREit
 9. Messenger Lite
 10. Вільний вогонь Garena – Winterlands

Google Play Store

По суті, Android Play Store пропонує понад 2,1 мільйона додатків у своїй базі даних. Хоча Google Android – це новіша платформа, вона перевершила Apple App Store за кількістю доступних додатків. Але це не обов’язково добре. Багато таких програм є підробка та заражені зловмисними програмами.

Найчастіше завантажені програми

Пріорі Дані дійшли висновку, що десятка найкращих Android-програм у світі мають загальну цифру завантаження в 3,6 мільярда, а WhatsApp лідирує. Додаток безлад був найпопулярнішим додатком 2018 року, оскільки він накопичив понад 747 мільйонів завантажень. Messenger, Instagram та головний додаток Facebook зайняли відповідно другу, третю та четверту позиції. Найновіший відео-додаток TikTok зайняв п’яте місце.

Домінування Facebook було очевидно в результатах пошуку, оскільки більшість програм під ім’ям Марка Цукерберга. Насправді, програми у Facebook зібрали 2,5 мільярда завантажень колективно у 2018 році. Ви знайдете нижче діаграму, яка показує найвищий показник додатка за 2018 рік із магазину Google Play.

Найпопулярніші програми для Android у 2018 році

Найпопулярніші програми для Android у 2018 році

Найбільш завантажені програми для Android 2018 року

WhatsApp

Не дивно, що WhatsApp – це найпопулярніший додаток 2018 року. Майже кожен користувач має WhatsApp на своєму телефоні. Це інструмент спілкування, без якого просто неможливо жити без цих днів. WhatsApp Messenger дозволяє надсилати текстові повідомлення, зображення, відео, аудіо та навіть телефонувати, використовуючи Інтернет-з’єднання свого мобільного пристрою. Завантажте WhatsApp і дізнайтеся, як це зробити використай це надійно.

Месенджер

Хоча ви все одно можете надсилати повідомлення через додаток Facebook, багато користувачів завантажують додаток Messenger, не знаючи про це. Це пояснює, чому Месенджер слідує вдруге як найбільш завантажене додаток 2018 року. Facebook опосередковано змушує своїх користувачів завантажувати Месенджер, щоб надсилати та отримувати повідомлення через Facebook. Оскільки багато користувачів не знають, що вони можуть досягти цього у настільній версії, а не на мобільній, вони завантажують додаток.

Instagram

Instagram – це ще одне додаток, що належить Facebook, яке входить під номером три як найпопулярніший додаток 2018 року. В епоху домінування соціальних медіа цей додаток є суттєвою вимогою. Instagram пропонує простий, веселий та творчий спосіб зйомки, редагування & ділитися фотографіями, відео & повідомлення з друзями & сім’я. Не забудьте перевірити всі можливі способи захистити свої облікові записи в соціальних мережах щоб уникнути порушення конфіденційності та безпеки.

Facebook

Facebook допомагає вам бути в курсі останніх новин та останніх подій у всьому світі. На цій платформі ви можете розміщувати, ділитися та подобатися фотографії та відео. Facebook все ще сильно працює, незважаючи на вплив Instagram на світ соціальних мереж.

Tik Tok

TikTok не є вашим звичайним пунктом призначення для короткоформатного мобільного відео. Це сире, справжнє та без обмежень. З TikTok життя веселіше, коли ти живеш в даний момент і йдеш назустріч.

Helix Jump

Helix Jump – це відеоігра, якою ви можете насолоджуватися у вільний час. Це відмінний вибір, щоб витратити час. Ви керуєте м’ячем, щоб пірнати вниз і через перешкоди. Чим вище оцінка, тим краще.

SHAREit

Це найкраще додаток для обміну з найшвидшою швидкістю міжплатформової передачі & безкоштовні онлайн-канали, включаючи фільми, відео, музику, шпалери, GIF. SHAREit також додав потужний медіаплеєр, який допомагає вам керувати & насолоджуйтесь власними відео та музикою.

Messenger Lite

Це більш швидка версія месенджера, яка працює в будь-яких мережевих умовах. По суті, це швидке та ефективне використання даних для обміну повідомленнями, щоб охопити людей у ​​вашому житті.

Безкоштовний вогонь Garena – Winterlands

Безкоштовний вогонь – це найкраща гра на виживання шутера, доступну для мобільних пристроїв. Кожна 10-хвилинна гра переводить вас на віддалений острів, де ви стоїте проти 49 інших гравців, які шукають виживання.

Найбільш завантажені програми для Android – заключні слова

Максимально використовуйте свій смартфон Android, використовуючи найкращі програми для Android. Ми жодним чином не намагаємось переконати вас завантажити ці програми. Ми просто показуємо, які додатки отримали велику популярність протягом 2018 року. Але, якби ви вибрали улюбленого, який би це був? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map