8 підказок для виправлення повільних швидкостей підключення VPN

Там є помилкове уявлення, через яке ви вважаєте, що використання VPN може призвести до повільнішого перегляду веб-сторінок. Інтернет став настільки невід’ємною частиною нашого життя, що зараз неможливо уявити, як нам колись вдалося жити без нього. У міру розвитку технологій наша поліпшення доступності до Інтернету також покращиться. Для прикладу розглянемо випадок смартфонів та бездротових маршрутизаторів. Вони тримають нас на зв’язку 24 × 7.

7 підказок для виправлення швидких швидкостей підключення VPN

8 підказок для виправлення повільних швидкостей підключення VPN

Contents

Швидкий VPN або Порожні обіцянки

Відвідайте веб-сайт будь-якого постачальника, і вони обіцяють вам надвисокі швидкості. Але чи справді ці обіцянки? Не всі VPN компанії пропонують однакову швидкість. Деякі VPN чудово підходять для трансляції відео, а інші – не дуже гарні. Як ви знаєте, постачальник VPN, на вашу думку, найкращий, пропонує правильну швидкість?

Ми повідомимо вам про тестування швидкості VPN. Але перш ніж почати, переконайтесь, що ви вибрали VPN, який пропонує гарантію повернення грошей. Це важливо, тому що якщо вам не подобаються швидкості конкретної компанії, ви можете мати можливість повернути гроші. Провідні VPN компанії пропонують повернення до 30 днів, тому ви повинні бути готові спробувати без жодного ризику.

Як перевірити швидкість VPN?

Ось що потрібно зробити, щоб визначити, наскільки швидким є власне VPN-з’єднання.

Перший крок

Для початку слід знати, як перевірити швидкість вашої мережі. Тут може допомогти Speedtest.net. Просто відвідайте веб-сайт Speedtest.net і починайте тест. Він почне пінг вашої мережі і дозволить вам швидко знати і швидкості завантаження вашої мережі.

  Чи VPN використовує більше даних, ніж звичайне використання?

Переконайтеся, що ви не використовуєте з’єднання Wi-Fi. Бездротові з’єднання збільшують шанс конфлікту, тим самим знижуючи ваші максимальні швидкості. Якщо можливо, перевірте швидкість за допомогою кабелю Ethernet на робочому столі або мобільних даних на телефоні.

Підготовка

Перш ніж розпочати тест, переконайтеся, що запущені лише критичні програми, наприклад антивірус. Закрийте всі інші програми, оскільки вони можуть накопичувати ресурси вашого пристрою.

Ви можете перевірити всі фонові програми, що працюють у системі, та вийти з них.

Як перевірити

Перевірте швидкість свого пристрою, не запускаючи VPN. Це можна зробити, відвідавши Speedtest.net або подібні веб-сайти. ExpressVPN також інтегрований тест на швидкість в їх VPN-додаток. Запишіть швидкість. Тепер запустіть VPN і знову протестуйте швидкість. 

  1. Робіть це кілька разів на день, щоб дізнатися, чи знижується швидкість у конкретні години.
  2. Запустіть VPN на декількох серверах. Більшість VPN надають хороші швидкості на своїх США та Великобританії.
  3. Також майте на увазі, що використання різних протоколів VPN також спричинить різницю у швидкості тестів.

Зауважте, що швидкість падає до і після підключення VPN. Також підключіться до поруч із вами сервера. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Швеції, підключіться до шведського сервера, щоб побачити швидкість, яку ви отримуєте. Місцеві сервери загалом пропонують кращу швидкість. Якщо ви отримуєте повільну швидкість завантаження та завантаження, ознайомтеся з цим посібником, як покращити швидкість VPN.

Різні сервери для різних цілей

Деякі постачальники VPN мають спеціальні сервери для конкретних цілей. Наприклад, ваш постачальник VPN може запропонувати потокові сервери для перегляду онлайн-відео та ігрових серверів для онлайн-ігор.

Відповідно до ваших вимог, вони знизять рівень шифрування для збільшення швидкості. Замість підключення до певної країни ви можете спробувати підключитися до їх спеціальних серверів. Це запропонує вам підвищену швидкість.

Потреба в додатковій безпеці під час роботи в Інтернеті

Незважаючи на те, що постійний доступ до Інтернету, безумовно, дає багато переваг, він також створює безліч потенційних небезпек. На щастя, люди зараз знають про ці загрози і вживають відповідних заходів, щоб залишатися в безпеці.

  NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - що краще?

Кіберзлочинність стала реальною загрозою для нашої безпеки та конфіденційності. Кожен, хто користується Інтернетом, може стати здобиччю цього. Щоб захистити свої дані від кіберзлочинців, багато користувачів Інтернету зараз використовують Віртуальні приватні мережі або VPN.

VPN захищають наші дані в Інтернеті за допомогою шифрування

VPN захищають ваші дані та конфіденційність від кіберзлочинців. Коли Ви здійснюєте трансакцію в Інтернеті або надсилаєте приватну електронну пошту по бездротовій мережі, кіберзлочинці з деяким технічним ноу-хау можуть легко перехопити ваші дані. VPN запобігають цьому, шифруючи ваш трафік. Навіть якщо хакеру вдасться перехопити ваш потік даних, він не зможе його розшифрувати. Додавши додатковий рівень захисту, VPN забезпечить, щоб ваша конфіденційна інформація не потрапляла в інші руки.

Чи сповільнить VPN ваше підключення до Інтернету?

Це не завжди трапляється, але це можливість. VPN може сповільнити швидкість з’єднання з кількох причин.

Сервери VPN можуть бути зайняті

Безкоштовні VPN майже завжди перенаселені. Це означає, що занадто багато людей ними користуються, але вони не мають достатньої пропускної здатності. Якщо ви перебуваєте на вільному сервері, ви обов’язково зіткнетесь із проблемами швидкості. Однак платні VPN, такі як ExpressVPN та NordVPN, пропонують високі швидкості, які чудові навіть для онлайн-ігор та потокового відео.

Протоколи VPN

VPN використовують різні протоколи для шифрування вашої інформації. Залежно від вибраного рівня безпеки, швидкість з’єднання може знизитися. Якщо ви виберете більш високий рівень шифрування, такий як 256-бітове шифрування, швидкість з’єднання точно знизиться. Однак 256-бітове шифрування означає шифрування високого рівня та безпеку. 128-бітове шифрування дещо менш захищене; однак це не матиме реального впливу на швидкість вашого з’єднання.

Вам потрібно знайти потрібний рівень шифрування для вашої мети. Якщо ви відкриваєте чутливі веб-сайти, корисно використовувати OpenVPN з 256-бітним шифруванням, але якщо ви плануєте передавати відео, шифрування низького рівня стане кращим вибором.

Ваше обладнання не може підтримувати шифрування

Якщо ви використовуєте старий пристрій, шифрування може споживати занадто багато вашої енергії процесора. Це уповільнить не тільки підключення до Інтернету, але і загальне функціонування вашої машини. Якщо у вас стара машина, переконайтесь, що ви оновили обладнання.

  Правда за необмеженою довічною підпискою VPN

Ви вибираєте сервер, який занадто далеко

Відстань між фактичним місцеположенням та фізичним розташуванням VPN-сервера, до якого ви підключаєтесь, також може уповільнити швидкість вашого Інтернету. Відомо, що далекі сервери пропонують більш низькі швидкості, ніж місцеві.

Як боротися з повільними швидкостями підключення VPN

Якщо ви постійно відчуваєте проблему зі швидкістю, ось кілька заходів щодо усунення несправностей, які можуть допомогти.

Виберіть постачальника послуг Premium VPN

У багатьох випадках повільна швидкість завантаження, яку ви відчуваєте під час перегляду Інтернету за допомогою VPN V, є результатом перевантажених серверів VPN. Якщо ви користуєтеся безкоштовним VPN, ви швидше за все будете страждати від повільної швидкості з’єднання VPN. Щоб отримати швидкісні швидкості, підпишіться на сервіс VPN, який пропонує користувачам преміальні VPN-сервери.

Змініть порт або протокол VPN

Коли ви використовуєте VPN, програмне забезпечення підключається до серверів VPN на певному номері порту за допомогою певного протоколу. Деякі мережі обмежують швидкість з’єднання певних протоколів або портів. Продовжуйте змінювати порт / протокол, поки не знайдете швидку комбінацію.

Виберіть інший сервер

Виберіть сервер, який не надто далеко. Це автоматично збільшить ваші швидкості. Вибір іншого сервера також може допомогти вам подолати будь-які проблеми з перевантаженням.

Виберіть дротове з’єднання

Якщо ви використовуєте підключення Wi-Fi, швидкість може бути обмежена. Це відбувається тому, що бездротові з’єднання передають дані по спільному каналу. Це може призвести до зниження швидкості. З іншого боку, дротові з’єднання підтримують більш високі швидкості. Провідні з’єднання також безпечніші, ніж з’єднання Wi-Fi.

Перезавантажте свій маршрутизатор / модем або комутаційні пристрої

Витоки пам’яті можуть призвести до того, що ваш маршрутизатор або модем з часом сповільнюватимуться. Ви зможете подолати проблему швидкості, просто перезапустивши роутер / модем. Деякі пристрої не можуть запропонувати високу швидкість, оскільки вони обтяжені важким шифруванням тунелю VPN. До цієї категорії належать пристрої Android та iOS старого покоління, NAS та маршрутизатори. У таких випадках найкраще перейти на пристрій із швидшим процесором.

Спробуйте тимчасово відключити програмне забезпечення для локальної безпеки

Ваш антивірус або брандмауер можуть знизити швидкість трафіку VPN. Тимчасово відключіть програмне забезпечення безпеки, щоб побачити, чи це допомагає.

Спробуйте підключитися з іншого місця

Можливо, є проблема з підключенням до постачальника послуг Інтернету. Це легко визначити. Просто спробуйте підключитися до Інтернету з іншого місця, наприклад з дому вашого сусіда чи кав’ярні.

Перезавантажте свій пристрій

Можливо, у вашому пристрої не вистачило пам’яті чи ресурсів, і це може бути причиною «втоми». Перезапуск може підвищити швидкість з’єднання.

Як боротися з повільними швидкостями підключення VPN

Ви навряд чи помітите реальну зміну швидкості з’єднання під час використання VPN. Якщо ваш Інтернет-зв’язок швидкий, ваше VPN-з’єднання також буде швидким. Поки у вас швидке і стабільне з’єднання, будь-яке уповільнення буде незначним. І якщо у вас виникли проблеми з повільною швидкістю, дотримуйтесь порад, згаданих у цій публікації.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me