6 випадків, коли політика VPN-серверів без журналів була випробувана

Весь сенс використання VPN – це конфіденційність, яку ви отримуєте. Будь то для трансляції відео, доступу до торент-сайтів або для безпечного з’єднання під час підключення до Інтернету, люди отримують VPN, оскільки вони цінують свою конфіденційність.

5 випадків, коли політика VPN-серверів без журналів була випробувана

5 випадків, коли політика VPN-серверів без журналів була випробувана

Усі постачальники VPN рекламують себе як ідеальне рішення для ваших потреб. Загальне правило, якому повинні ідеально дотримуватися всі VPN, – це не зберігати журнали з’єднання та дані про трафік. Політика конфіденційності VPN дуже важлива.

Але ви ніколи не знаєте, які VPN-провайдери дотримуються своєї угоди. Ви не можете бути впевнені, чи справді їхня політика конфіденційності є такою ж суворою, як вони кажуть. Були випадки, коли провайдери обіцяли нульову політику реєстрації, але дані користувачів все-таки так чи інакше закінчилися урядом.


Чому важливі журнали VPN?

Будь-який додаток, який ви використовуєте, збирає будь-які можливі дані, пов’язані з вами. VPN роблять те саме. Хоча деякі журнали помилок обов’язково збирати, деякі VPN також збирають журнали використання разом із деталями веб-сайтів, на які ви зверталися. Це просто зводить нанівець плюси використання VPN.

Люди користуються послугами VPN, думаючи, що їх конфіденційність буде захищена. Використовуючи VPN, ви довіряєте провайдеру, що він не буде реєструвати вашу діяльність, як це робить Інтернет-провайдер.

Однак, якщо вони не шанують політику не зберігати інформацію про вас, ваші дані піддаються експлуатації. По-перше, ви повинні знати різні способи запису вашої програми додатками. Найбільш поширені журнали з’єднань та журнали використання.

Журнали підключень: Журнали з’єднань, як підказує ім’я, – це записи під час з’єднання VPN. Вони можуть записувати вашу справжню IP-адресу та віртуальну чи фальшиву IP-адресу. Відмічається часова позначка вашої записи, тобто час, коли ви входили в мережу та час виходу..

Журнали використання: Ці журнали містять інформацію про використовувані програми та веб-сайти, які ви переглядали. Вони записують все, що ви робите, коли ви в Інтернеті. Ваші дані безпечні лише до тих пір, поки вони не підключені до вашої фактичної IP-адреси. Якщо постачальник VPN зберігає подібні дані, це може бути дуже небезпечно для вашої безпеки даних. Вибирайте лише VPN, який пропонує політику без журналів.

Що таке VPN без журналів?

Люди використовують VPN для різних цілей; Щоб перешкодити провайдерам відслідковувати свою діяльність, стати анонімним в Інтернеті, обійти гео обмеження та багато іншого. Яка б причина не була, кожен користувач хоче, щоб їх особистість була прихованою. Ви, як правило, очікуєте, що ваш постачальник VPN дозволить вам переглядатись у повній анонімності.

Більшість постачальників VPN запевняють вас, що вони не збирають ваші особисті дані. Це автоматично означає, що всі журнали даних (якщо такі є) будуть очищені, як тільки ваш сеанс закінчиться. Але вам слід вжити заходів, щоб бути впевненим у їх заяві, оскільки навпаки буде означати, що ваші дані, збережені на їх серверах, можуть бути розголошені уряду або іншим органам. Їх можуть використовувати навіть хакери. Тут виходять VPN-файли без журналів.

VPN, перевірені останнім часом

ExpressVPN

Нещодавно ExpressVPN довелося пройти публічне випробування щодо його участі у спробі розкрити деталі гучного вбивства. З’ясувалося, що служба VPN та її орендовані сервери нападники використовували для приховування деталей вбивства російського дипломата Андрія Карлова.

У 2016 році Андрій Карлов працював послом Росії в Туреччині, коли сталося вбивство. 19 грудня дипломат звертався до картинної галереї в Анкарі, Туреччина, коли Мевлет Мерт Альтінташ вбив його.

Існували тверді твердження, що невідомий співучасник Альтінташа використовував ExpressVPN для входу в свої акаунти в соціальних мережах, щоб видалити будь-які докази, які могли б звинуватити його. У цьому процесі репутація ExpressVPN перетягувалася через грязь.

Казали, що цей співучасник використовував VPN-сервери, які експресував ExpressVPN в Турції. ExpressVPN опинився саме в розпалі політичної смути, яка аж ніяк не мала значення на міжнародній арені.

Згідно із заявою, оприлюдненої ExpressVPN турецьким властям у січні 2017 року, видається, що постачальник послуг знав, що їх VPN використовується. Але вони раз і назавжди дали зрозуміти, що вони не зберігають дані журналу та особисту інформацію своїх користувачів VPN. Отже, не могло бути точно відомо, що саме на момент вчинення зазначеного інциденту користувачі входили до акаунтів у соціальних мережах..

Наслідки: Цей серйозний епізод, без сумніву, залишив ExpressVPN пошкодженим, але тим більше відкриття полягає в тому, що ExpressVPN не зберігає журнали використання, як завжди обіцяв.

PIA VPN

Ще один випадок – провайдер VPN, який називається приватним доступом до Інтернету (PIA). Близький позов був порушений ФБР приблизно в той самий час. Завдяки політиці без журналів, подібній до багатьох сервісів, PIA довела, що цінує конфіденційність своїх користувачів. ФБР не зміг отримати жодних даних, які могли б бути пов’язані з діяльністю його користувачів в Інтернеті та їх особами.

VPN, які не пройшли тест

Не кожен постачальник VPN може довести, що він дотримується правил. Є кілька винних, хто потрапив:

  • PureVPN: Існує припущення, що колись PureVPN допоміг правоохоронним органам США із захопленням кібер-сталкера.
  • HideMyAss та група LulzSec: У 2011 році HideMyAss розкрила свою особу LulzSec, групи злому веб-сайтів, що стало початком їх закінчення.
  • EarthVPN: Поліція Нідерландів у 2014 році захопила сервер EarthVPN у зв’язку із дзвінком про загрозу обману.
  • IPVanish: Ще в 2016 році IPVanish надав журнали користувачів органам США, які розслідували кримінальну справу. IPVanish змінив право власності з тих пір і наполягає, що тепер він дотримується суворої політики без реєстрації.

Підведенню

Навіть якщо твердження про втрату конфіденційності відповідають дійсності, більшість постачальників VPN під ретельним наглядом не приймуть це, оскільки це може пошкодити їх базу користувачів. На закінчення, ExpressVPN виявився сильнішим, ніж будь-коли, в тестах конфіденційності, навіть коли він був у центрі екстремальних обставин. Крім горі та серйозно каламутного міжнародного інциденту, такі постачальники послуг, як ExpressVPN та PIA, стануть вибором користувачів, якщо вони віддадуть перевагу захисту конфіденційності в юридичних цілях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me