5 найбезпечніших платформ соціальних медіа у світі

Соціальні засоби комунікації є невід’ємною частиною сучасного життя. Маючи всі переваги, які приносять нам соціальні медіа, це забирає щось значне. Питання безпеки, що обертаються навколо соціальних медіа, зростають з моменту їх появи в Інтернеті. Впродовж цього десятиліття було багато основних суперечки щодо конфіденційності соціальних медіа. Отже, має сенс захищати своїх ідентичність в Інтернеті і максимально використати те, що можуть запропонувати соціальні медіа. З урахуванням сказаного, ось 5 найкращі захищені платформи соціальних медіа зараз:

Найкращі захищені платформи соціальних медіа

5 безпечних платформ соціальних медіа, якими ви користуєтесь зараз

Якщо ви виходите з дому, навряд чи зможете знайти того, хто не має облікового запису Facebook та Twitter. Instagram – це великі гроші для маркетологів та моделей, і ви навіть можете зробити кар’єру з них. Джастін Бібер не єдиний YouTube зірка потрапила у цю галузь великою! 

Однак популярні платформи типу Facebook може поставити під загрозу вашу конфіденційність в Інтернеті. Останнім часом у Facebook з’являлося повідомлення про використання Вашої камери для вторгнення у цю заповітну привілей. А також не забуваймо про це скандал ще в 2018 році.

Лінкедин

Лінкдін значокІмовірно, LinkedIn є платформа соціальних медіа найпопулярніших професіоналів у світі сьогодні. Він пропонує і те, і інше безкоштовні та платні налаштування акаунта і використовується безліччю професіоналів у всьому світі. Якщо бути точним, можна очікувати більше 575+ мільйонів користувачів глобально.


Оскільки мережа обслуговує професіоналів та бізнес, вона має досить надійну механізм безпеки. Він також дає рекрутерам звертатися до потенційних найманих працівників через свої активні варіанти роботи. 

З урахуванням сказаного, LinkedIn пропускає деякі дуже ключові функції. Зашифровані повідомлення досі недоступні на веб-сайті та в додатку. Це може поставити під загрозу конфіденційну комунікацію між двома сторонами.

Крім того, він має досить детальне використання даних особливість політики конфіденційності. Більшість вирішить не переживати це. Отже, у вас є люди, які можуть не знати як їх дані використовуються.

Twitter

Піктограма TwitterТвіттер є одним із Великий 3 світу соціальних медіа та серед найбезпечніших. Станом на 2019 рік платформа налічує більше 321 мільйон активних користувачів. Він також постійно піднімає планку конфіденційність а також онлайн-права для користувачів з моменту її початку.

Як і в інших соціальних мережах, ви не можете реально отримати жоден твіт, який ви зробили. Цілком можливо, що ваші твіти ніколи не можуть бути видалені. Деякі випадки показали, що твіти більше десяти років були зберігається в кешах.

Однак, для основного користувача Twitter пропонує: високий ступінь безпеки і багато параметри безпеки та конфіденційності. Вони не завжди добре підходять проти численні атаки зроблені хакерами, але це все одно робить гідну роботу. Це сказало, розсуд користувача рекомендується, коли ви перебуваєте на цій платформі соціальних медіа.

Reddit

Значок RedditЯкщо Facebook є родзинкою світових соціальних медіа, Reddit – це Інтернет-підщепа. Ця розповсюджена мережа ниток містить незліченну кількість біт критична інформація, думки та уявлення ніде більше не знайдено. З над 330 мільйонів активних щомісяця Користувачі, немає жодної інформації, яка може вас уникнути.

Найкраща риса Reddit – це те, що він є практично анонімний. Поки він не пропонує жодного виду шифрування, відстеження особи плаката є непросте завдання. 

У той же час Reddit може бути місцем, де ви можете зіткнутися токсична поведінка. Більшість людей, які не знають свого шляху в Інтернеті, знайдуть Reddit важко орієнтуватися.

Все-таки, якщо ви шукаєте захищена, не відібрана та відкрита платформа соціальних медіа, Reddit – це те, де ти хочеш бути.

Whatsapp

WhatsApp IconХоча технічно додаток для обміну повідомленнями, Whatsapp також може служити платформою соціальних медіа.

З цією метою він пропонує сильні Шифрування P2P, вбудовані функції безпеки, нульовий збір даних, та кілька інших переваг.

Цілком очевидно, чому цей додаток має бути так високо у відділі безпеки. У WhatsApp більше 1,5 мільярда активних користувачів щомісяця, що робить його найпопулярнішим додатком для мобільних повідомлень у всьому світі.

На зворотному боці він справді використовує номер телефону, що може стати великим відкриттям для будь-якого потенційного хакера. Тепер нещодавно зробив Whatsapp зв’язки з Facebook, і це може призвести до деякі проблеми безпеки. Що підводить нас до останнього скандалу, через який WhatsApp довелося пережити минулого року.

Більше, ніж 1400 користувачів WhatsApp почали отримувати шкідливі телефонні дзвінки. Ці користувачі включають “значну” частину високопосадових урядових та військових чиновників, розповсюджених по всій країні 20 країн. Повідомлялося, що їх телефони були взломані за допомогою якогось зловмисне програмне забезпечення даних продана ізраїльською компанією з кіберзброї NSO Group.

WhatsApp подав позов проти хакерського інструменту, створеного ізраїльською компанією. Але поки будьте обережні, перш ніж відповідати на будь-які дзвінки або ділитися будь-яким непотрібним повідомленням зі своїми друзями.

Поєднання профілів соціальних медіа з цифрами це досить всебічне розуміння будь-якої людини. Отже, є потреба використовувати Whatsapp обережно, особливо якщо ви пов’язуєте його зі своїм Рахунок у ФБ.

Telegram

Безпечні платформи соціальних медіа - значок TelegramЯкби ти взяв Whatsapp і доповнивши його функціями безпеки для конфіденційності, ви отримаєте Telegram. Станом на 2018 рік хмарний додаток Telegram для обміну повідомленнями Telegram закінчився 200 мільйонів активних користувачів щомісяця світовий

Цей додаток для обміну повідомленнями вважається одним із найбезпечніший на iOS та Android магазини додатків Крім пропонування чудових Шифрування P2P, він також надає безліч варіантів текстових повідомлень.

Серед найбільш важливих – це варіант самознищення, що дозволяє вам встановити таймер на повідомлення. Як тільки таймер вимикається, повідомлення є видаляється та стає неможливим.

Як і у Whatsapp, Telegram потребує вашого телефонний номер щоб з’єднати вас з контактами. Однак, як тільки ви її отримаєте, є немає збору даних понад мінімум. Тепер ви використовуєте пальник SIM-карти або навіть Burner.com використовувати одноразові з’єднання та безпечно використовувати Telegram.

Як безпечно використовувати соціальні медіа?

Існує так багато різних методів захистити свій обліковий запис у соціальних мережах. Але для цього потрібно орієнтуватися на основні фактори, які можуть загрожувати конфіденційності. Нижче ви знайдете найважливіші частини свого облікового запису, які потрібно захистити та захистити. Ось вони.

Пароль

Ваш пароль – перший і Найважливіша лінія оборони у вашому онлайн-акаунті. Тобі потрібно встановити надійний пароль для всіх облікових записів соціальних медіа.

В ідеалі ви повинен мати окремий пароль для кожного облікового запису. Це може бути важко запам’ятати, тому використання диспетчера паролів може працювати. Також парольні фрази, на яких є такі речі цифри та символи зазвичай набагато безпечніші, ніж ті, що базуються лише на письмі.

Іноді ви не можете зрозуміти, який пароль вибрати або створити. Ось чому у вас є додатки та інструменти, щоб зробити завдання за вас. Я говорю про Сильні генератори паролів.

Ви можете використовувати цей інструмент, щоб призначити собі один пробіл міцний пароль для ваших облікових записів, що робить його поруч із неможливим для будь-якого хакера здогадайтесь і придбайте ваш важкодешифруваний пароль.

Електронна пошта

Електронні листи легко зламати, і якщо у вас пов’язаний обліковий запис у соціальних мережах, будьте обережні. Фішинг-листи представляє як своє FB або Instagram електронна пошта може з’явитися у вашій скриньці.

Найкращий спосіб впоратися з цим – просто дізнатися, на що звернути увагу в фішинг-листах. Якщо ви знаєте, як їх помітити, можете уникайте їх з відносною легкістю.

Ще один спосіб уникнути таких схем – це відвідайте саму офіційну сторінку. Якщо ви отримали електронний лист із свого облікового запису соціальних мереж, не натискайте на посилання представлені всередині. Просто перейдіть на офіційну сторінку соціальних медіа та перевірте її там.

Розташування

На основі розташування послуги стали наріжним каменем соціальні засоби комунікації сьогодні. Однак вони несуть чималу загрозу для вас безпека та конфіденційність.

Взагалі кажучи, найкраще зберігати свої соціальні медіа служби локації вимкнено. Іноді це може бути важко, але це не дозволить вам відслідковувати всюди. Плюс, ви також можете захистити своїх друзів та родину роблячи це.

Додатки для соціальних медіа, яких слід уникати

Хоча вищезазначені вершини більш ніж достатньо, щоб захистити свої облікові записи в соціальних мережах, я хотів би поговорити про платформи, на які вам потрібно виглядати іншим способом при згадці. Деякі з них дуже популярні, як Snapchat.

Цей додаток у соціальних мережах дуже цікавий у використанні, але він не проходить без певних порушень безпеки. Ще в 2014 році додаток було зламано, щоб просочити приватні фотографії користувачів. Результат був руйнівним як Було зібрано 90 000 явних фотографій. Це лише приклад. Тепер дозвольте мені показати, яких програм для соціальних медіа вам слід уникати, щоб захистити свою конфіденційність, а в деяких випадках і себе:

  • Snapchat
  • Тиндер
  • Шепіт
  • Omegle
  • Blendr
  • Домашня вечірка
  • Tumblr
  • Біго Live

Що означає майбутнє соціальних медіа для приватної конфіденційності?

Соціальні засоби комунікації є невід’ємною частиною нашого життя зараз. Навряд чи це безпека в Інтернеті стане більш надійним, не давши йому свого пряма і постійна увага. Переконайтеся, що ви знаєте, як це зробити захистити себе в Інтернеті і вживати правильних заходів для забезпечення свого конфіденційність в Інтернеті.

А тепер скажіть, я щось пропустив? Чи є програми соціальних медіа Ви хочете додати мене? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me