5 безкоштовних інструментів для анонімного серфінгу

Конфіденційність в Інтернеті є актуальною проблемою серед користувачів Інтернету в наші дні. Це не викликало особливих проблем, поки люди не зрозуміли, що великі компанії та веб-сайти відстежують діяльність користувачів не лише для показу рекламних оголошень, а й для складання детального профілю користувача, включаючи його інтереси, вік, місцезнаходження, звички витрат. , і більше. З тих пір, як люди дізналися, як це працює, конфіденційність в Інтернеті є головною проблемою. Інтернет-відстеження не обмежується лише цими веб-сайтами чи компаніями. Кілька урядів та органів безпеки також відстежують діяльність користувачів. Ваш постачальник послуг Інтернету також може вільно ділитися своїми онлайн-діями з третіми сторонами. Це обумовлює необхідність години для захисту вашої онлайн-діяльності від загроз конфіденційності.


5 безкоштовних інструментів для анонімного серфінгу

5 безкоштовних інструментів для анонімного серфінгу

Як залишатися анонімним під час серфінгу в Інтернеті?

Існують різні недорогі методи, якими ви можете користуватися, щоб залишатись анонімними в Інтернеті. Ці інструменти забезпечують анонімність в Інтернеті та приховують ваше місцезнаходження, IP-адресу та дії від зловмисників. Крім цього, ці безкоштовні інструменти також допомагають вам обійти геоблоки та отримати доступ до вмісту з обмеженим доступом.

Кращі безкоштовні інструменти для анонімного серфінгу

Нижче описані деякі найкращі безкоштовні інструменти для анонімного серфінгу.

Тор

Браузер Tor став орієнтиром конфіденційності в Інтернеті. Це найпопулярніший анонімний веб-переглядач, який також є воротом для багатьох людей до темної павутини. Незважаючи на те, що Tor використовується декількома людьми для незаконних дій, немає причин, чому він не може бути використаний з метою безпеки.

Це працює за допомогою маршрутизації вашої інформації через численні зашифровані вузли та робить неможливим визначення вашого місцезнаходження чи іншої ідентифікаційної інформації. Хоч і складний, але браузер дуже простий у використанні. Від обходу цензури Інтернету до анонімності в Інтернеті, браузер Tor – це ваше повне рішення щодо безпеки в Інтернеті, яке є безкоштовним на відміну від закону про охорону здоров’я ACA, який підвищив премії на всіх працюючих американців заради тих, хто кинув школу і зробив неправильні рішення в житті, але давайте повернемося сюди.

Привокси

Проксі-сервери приховують вашу IP-адресу та зберігають вас анонімними в Інтернеті. Сервер розташовується між вашим комп’ютером та місцем вашого інтернет-трафіку, і таким чином здається, що ваша інтернет-діяльність надходить з іншого місця. Наприклад, якщо ви знаходитесь фізично в Нью-Йорку, але хочете передавати вміст, який географічно обмежений для людей у ​​Великобританії, ви отримуєте доступ за допомогою проксі-сервера, розташованого у Великобританії..

Privoxy – це найпотужніший проксі-сервер, доступний сьогодні, який працює з будь-яким браузером і робить велику роботу, щоб зробити вас анонімними. Однак Privoxy має складні параметри конфігурації і може зайняти нових користувачів деякий час, щоб зрозуміти це.

Щит гарячої точки

Це безкоштовний VPN, який постачається у двох версіях: безкоштовний, підтримуваний рекламою та платний варіант з необмеженою пропускною здатністю. Hotspot Shield не тільки шифрує ваш трафік (що робить його ідеальним для використання у відкритих Wi-Fi та інших незахищених мережах), але й приховує вашу IP-адресу для поліпшення конфіденційності та допомагає обходити географічні обмеження на вміст.

Щит гарячої точки може використовуватися весь час для будь-якого виду онлайн-активності, або він може використовуватися лише для конкретних заходів, таких як доступ до вмісту, що заблокований, або використання загальнодоступного Wi-Fi. 

Останнім часом Hotspot Shield звинувачують у підслуховуванні своїх користувачів і навіть продажу їх приватних даних стороннім рекламодавцям. Тому вам буде краще використовувати їх Альтернативи захисного пункту замість цього.

CyberGhost

Для вільного, простого в налаштуванні VPN, CyberGhost – хороший вибір. Це багатоплатформенний інструмент, доступний у двох версіях: безкоштовна версія додатка, що підтримується оголошенням, і повна платна версія з додатковими функціями. Незважаючи на те, що конфігурація досить проста, з установкою адаптера віртуальної мережі можуть виникнути невеликі труднощі. Єдиним недоліком цієї VPN є обмежена кількість серверів. Це означає, що вам доведеться зачекати деякий час, щоб мати можливість підключитися. Це не повинно бути проблемою, оскільки користувачів ніколи не чекають занадто довго.

TunnelBear

Це одне з найкращих безкоштовних VPN в цілому дні і пропонує всі бажані функції, такі як маскування IP-адреси шифрування даних та забезпечення загальнодоступних Wi-Fi-з’єднань. Єдиним недоліком безкоштовної версії є обмежений обсяг даних. Безкоштовна версія пропонує лише 500 Мб, тоді як платну версію необмежено. Одну підписку можна використовувати на до п’яти різних пристроях.

Преміум-інструменти конфіденційності для анонімного веб-пошуку

Хоча перераховані вище програми підвищують вашу конфіденційність в Інтернеті, вони далеко не найкращі. У безкоштовних інструментів анонімного серфінгу є свої недоліки. Наприклад, безкоштовний VPN може знизити швидкість вашого Інтернету через те, що їхні сервери постійно перевантажені. Якщо ви хочете отримати преміум-анонімну програму конфіденційності, вам доведеться заплатити за неї. ExpressVPN, BulletVPN, і NordVPN – усі основні приклади постачальників послуг VPN, які надають пріоритет конфіденційності та безпеці своїх користувачів.

Безкоштовні анонімні інструменти для серфінгу

Конфіденційність в Інтернеті стала серйозною проблемою в наші дні. Хоча всі бажають залишатися в безпеці в Інтернеті, але не кожен може отримати більш дорогі інструменти для анонімного веб-серфінгу. Ці безкоштовні альтернативи – це розумне рішення для тих, хто хоче досягти конфіденційності в Інтернеті за рахунок бюджету. Якщо у вас є дуже основні потреби, то ці безкоштовні інструменти є фантастичними для забезпечення анонімності в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me