10 знаків, які показують, що ви можете стати жертвою сома

Ви прихильник онлайн-стосунків? Ви ще чули про горезвісного сома? Ну, я тут, щоб спробувати допомогти вам не потрапляти в аферу сома. Читайте далі, щоб дізнатися, що таке сом і які 10 знаків, на які слід звернути увагу, якщо ви думаєте, що вас сом.


10 знаків, які показують, що ви можете стати жертвою сома

10 знаків, які показують, що ви можете стати жертвою сома

Що таке Сом?

Простіше кажучи, сом використовує підроблену онлайн-персону для створення стосунків з людьми в Інтернеті.

Всупереч тому, що багато хто думає, не всі сома вибирають вас. Іноді сом – це не що інше, як сором’язлива і самотня людина, яка намагається налагодити зв’язок, не ставлячи себе в уразливу ситуацію.

Такі види сома не дуже злісні. Так, вони – зрада. Так, вони все ще вважаються соціальними аферами. Однак з точки зору безпеки вони не обов’язково небезпечні.

Більш домінуючий стиль сома, однак, набагато темніше. Багато людей використовують підроблені онлайн-персони для фінансування щоденного життя або для аферизації жертв, які нічого не підозрюють, з грошей та часу.

10 ознак сома

Як ви можете дізнатися, чи є ви жертвою сома? Ну, точної науки до цього немає. Однак якщо людина, з якою ви спілкуєтесь в Інтернеті, представляє деякі ознаки, про які я згадую нижче, ви можете переоцінити це співвідношення.

1. Відносини в Інтернеті швидко прогресують

Більшу частину часу сом намагатиметься якнайшвидше розвивати відносини. Вони активно намагатимуться сформувати якомога більше емоційних зв’язків протягом перших кількох взаємодій. Це має бути ваш перший червоний прапор. Справжні стосунки, як в Інтернеті, так і особисто, потребують часу, щоб розвиватися. Якщо вони вже зізнаються у коханні до вас, без того, як ви навіть хлопці не зустрінетесь, ви, швидше за все, будете сомом.

2. Ви спілкуєтеся лише через текст

Це один з найбільш очевидних червоних прапорів, які ви можете знайти. Якщо ваш єдиний спосіб спілкування є текстовим, у вас виникла проблема.

Інтернет зробив зв’язок з людьми у всьому світі дуже легким. Так само наші засоби комунікації значно покращилися за останні кілька років. Більшість із них користуються Skype, FaceTime або будь-яким іншим відео-сервісом. Якщо вам не здається змусити цю людину погодитися поговорити з вами по телефону або на камеру, ви, швидше за все, потрапили на сому.

3. Деякі їх історії просто не додавати

Оскільки сом в основному використовує підроблену персону для встановлення реального зв’язку, сомникам потрібно мати деяку довідкову інформацію про свою персону.

Зверніть увагу на історії, які вони розповідають вам про своє життя та переживання. Якщо їхні історії занадто екстравагантні або просто не здаються логічними, ви, швидше за все, потрапили на сому.

4. Вони здаються занадто гарними, щоб бути правдою

Люди, справжні люди, мають вади. Вони мають дивні химерності, які ви, можливо, просто не цінуєте весь час. Вони не завжди ідеальні.

Навіть самі гідні в реальному житті стосунки в Instagram не є ідеальними. Це лише основна логіка, помилятися – це людина. Якщо ви спілкуєтесь з ким-небудь із Інтернету, який здається абсолютно ідеальним, будьте обережні. Чи всі їхні фотографії мертві розкішні? Чи вони знають усі ваші посилання та мають інтереси, які ідеально охоплюють ваші? Ви, швидше за все, потрапляєте на сома.

5. Немає їхніх сторінок соціальних медіа

Ось червоний прапор, який гарно компліментує інші знаки, зазначені в цьому списку. Більшість людей релігійно використовують свої сторінки соціальних медіа. Насправді все, що вам дійсно потрібно, – це чиясь ручка Instagram, і ви отримаєте досить гарне уявлення про їх повсякденне життя.

Перевірте сторінки в соціальних мережах людини. Чи активні вони в Інтернеті? Ви можете бачити будь-які взаємодії зі своїми друзями? Чи позначаються вони на фотографіях з ночей / вихідних днів? Якщо ви не можете дійсно знайти згуртовану сторінку соціальних медіа, ви, швидше за все, потрапляєте на самот.

6. Вони просять пільг, фінансових та інших

Загадай мені це: якщо ти стикаєшся з ситуацією, яка вимагає термінової фінансової допомоги, до кого звертатися?

Зазвичай ви спершу звернетесь за допомогою до своєї родини або близьких друзів. Якщо людина, яку ви нещодавно зустріли в Інтернеті, раптом просить фінансової допомоги, ви, швидше за все, потрапили на сому.

Однак це не стосується лише прохання про гроші. Будьте обережні до того, кого ви щойно зустріли, який постійно просить вашої допомоги. Зазвичай двоє людей потребують довіри один одному, щоб попросити підтримки. Якщо це відбувається насправді на початку відносин, вважайте це червоним прапором.

7. У них занадто багато виправдань

Отже, ви зустріли когось в Інтернеті. Ви негайно збиваєте його (червоний прапор), вони здаються вам абсолютно ідеальними (червоний прапор), і ви не можете дочекатися переходу відносин на щось трохи відчутніше.

Ви намагалися зателефонувати їм по телефону, на камеру, або навіть намагалися особисто зустрітися з ними … і вони продовжують кидати на вас виправдання. Завжди є якась чи інша причина, яка заважає їм проходити повз текстові розмови, які ви мали. Так, ви, швидше за все, потрапили на сому.

8. Мінімальні взаємодії вдень

Спробуйте оцінити, коли відбуваються ці розмови. Вони в основному трапляються вночі? Чи є у вас якісь форми спілкування протягом дня?

Якщо всі ваші розмови, які у вас, здається, ведуться лише вночі, після того, як ця людина закінчила свій день, вам потрібно розглянути це як червоний прапор. Не дозволяйте комусь переконувати вас, що у них немає декількох хвилин протягом дня, щоб передати вам лінію чи дзвінок. Якщо ви розмовляєте лише вночі, ви, швидше за все, потрапили на сому.

9. Вони завжди “подорожують”

Вони, здається, мають роботу, яка регулярно надсилає їх по всьому світу. Через цю роботу вони часто не можуть з вами спілкуватися (читайте: показуйте вам своє обличчя на камеру). Також чомусь їхні подорожі ніколи не здаються близькими до того, де ти трапишся.

Якщо вони завжди “подорожують” і не встигають довести вам свою легітимність … ви, швидше за все, вас полюють.

10. Їх інтереси занадто широкі

Я хочу, щоб ти подумав про свої інтереси. В більшості випадків ви зможете в декількох реченнях заявити, які ваші інтереси. Ці інтереси, як правило, специфічні для вас та вашого минулого досвіду.

Тепер, якщо людина, з якою ви спілкуєтесь в Інтернеті, має занадто багато інтересів, які охоплюють широке коло тем, розгляньте це як червоний прапор. Широкий перелік інтересів може привернути увагу далеко більшої кількості людей. Ось чому багато любителів сома в кінцевому підсумку виходять якнайширшими та загальнішими, перелічуючи інтереси та захоплення своїх людей, це просто забирає більше жертв. Якщо це відбувається з вами, ви, швидше за все, потрапили на сому.

Як бути в безпеці в Інтернет-відносинах

Якщо чесно сказати, стосунки в Інтернеті – це велика важка робота. З підйомом веб-сайтів для знайомств онлайн все більше людей сприймає ідею про далекі електронні стосунки зараз. Це дещо полегшило вигодних любителів повсякденного життя, оскільки більше людей зараз відкриті для подібних стосунків.

Отже, як можна залишатися в безпеці під час побачень в Інтернеті? Ось кілька порад, які допоможуть вам зберегти свою безпеку на веб-сайтах знайомств:

 1. Не використовуйте свій профіль Facebook або звичайний електронний лист для реєстрації в будь-якій службі знайомств.
 2. Не використовуйте свою дебетову чи кредитну карту в Інтернеті. Спробуйте створити онлайн-гаманець або скористайтеся передплаченою онлайн-дебетовою карткою для всіх своїх онлайн-транзакцій.
 3. Будьте обережні, щоб надто багато особистої інформації ділитися з людьми, яких ви зустрічаєте в Інтернеті. Переконайтесь, що ви даєте часу відносинам природним чином прогресувати, перш ніж ви почнете розкривати свої найглибші найтемніші таємниці.
 4. Якщо у вас є якісь підозри щодо людини, з якою ви спілкуєтесь, спробуйте пошукати в Google зображення, на якому вони є. Якщо єдині результати, які ви можете знайти, – це їхні сторінки в соціальних мережах, то ви можете трохи опустити свою охорону. Ви зможете побачити, чи вкрав цей чоловік їхні фотографії у когось іншого.
 5. Зробіть собі VPN-з’єднання, щоб гарантувати безпеку ваших даних у будь-який час. Ви також додасте рівень анонімності в Інтернеті, і ви будете захищати себе від можливих злому та атак. Я пропоную лише використовувати надійні та надійні провайдери, такі як ExpressVPN.

10 знаків сома – заключні думки

Там у вас є деякі ознаки, які ви повинні шукати, якщо відчуваєте, що вас проводять соми. Пам’ятайте, інші люди існують. Один червоний прапор не означає сома, обов’язково. Якщо ви виявите все більше і більше ознак, що вискакують, перервіть розмову і виріжте цю людину зі свого життя.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map