Порівняння NordVPN проти IPVanish – який VPN кращий?

NordVPN проти IPVanish: до якого постачальника послуг VPN ви повинні зареєструватися протягом 2018 року? IPVanish та NordVPN – це сервіси VPN, які, як відомо, надають зоряне обслуговування клієнтів абонентам, які покладаються на них для власного захисту VPN, і лише цей факт робить вибір одного з двох дуже складним. Якщо ви придивитесь уважніше, то виявите, що існують деякі конкретні відмінності, які можуть допомогти вам вирішити, на яку з двох послуг ви будете покладатися. Ми спробуємо вивести ці відмінності на перший план у цьому порівнянні IPVanish та NordVPN. Сподіваємось, до того моменту, коли ви пройдете його, ви дізнаєтесь, яка послуга найкраще підходить для вас.


Порівняння NordVPN проти IPVanish

Порівняння NordVPN проти IPVanish

NordVPN vs IPVanish: Ціноутворення

Перш ніж ми розберемося з особливостями, які надають обидві послуги, ми вважаємо, що краще, якщо ми почнемо з того, скільки коштуватиме вам підписатися на будь-якого постачальника. Ціновий діапазон, запропонований двома послугами, досить схожий, хоча IPVanish виходить трохи дешевшим, ніж NordVPN. NordVPN стягує за послугу $ 11,95 на місяць, тоді як IPVanish просить лише 10 доларів. У NordVPN є шестимісячний план, який коштує $ 7,00, тоді як IPVanish стягує $ 8,99 за тримісячний план. Обидва сервіси мають щорічний пакет, який коштує $ 5,75 і $ 6,49 для NordVPN та IPVanish відповідно.

Очікується, що нові користувачі VPN, які не надто впевнені в жодному з двох провайдерів, можуть захотіти протестувати їх, і тому вони обидва пропонують гарантії повернення грошей та безкоштовні пробні періоди для своїх відповідних користувачів. NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тоді як IPVanish дозволяє лише на коротший термін, з їх 7-денною гарантією повернення грошей. Ви зможете насолоджуватися безкоштовною пробною версією, лише якщо ви користувач iOS для IPVanish, але якщо ні, ви можете звернутися до безкоштовної пробної версії VPN NordVPN, відкритої для всіх користувачів.

Загалом, якщо ви дуже стурбовані ціною, то ми радимо вам поїхати з NordVPN, але тільки якщо ви плануєте її дотримуватися на тривалий час. Його план на 3,29 доларів на місяць на два роки дозволяє заощадити багато грошей і все ж користуватися послугами надійного постачальника VPN.

NordVPN vs IPVanish: Особливості

Тип функцій, які слід очікувати від VPN-сервісу, сповістить про рішення більшості людей, оскільки вони є головним фактором, який визначатиме рівень обслуговування, який очікувати. Ось що ми змогли визначити:

  • Програмне забезпечення: IPVanish і NordVPN в обох є добре розроблені додатки, які легко переходити через них, але трапляються випадки, коли, як кажуть, у IPVanish є ряд проблем, особливо з його додатком для Mac OS.
  • Перемикання сервера: Обидва сервіси повинні дозволяти вам переходити між серверами, що дозволяє вам залишатися з улюбленою службою.
  • VPN протоколи: І для NordVPN, і для IPVanish ви отримаєте насолоду від шифрування за допомогою таких протоколів, як OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, хоча NordVPN має невелику перевагу, пропонуючи як IKEv2 / IPSec, так і SSTP.
  • Підтримка потокової передачі: Стрімейнери будуть раді дізнатися, що NordVPN розблокує різноманітність, якщо потокові канали, включаючи BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu та Netflix. IPVanish, з іншого боку, також розблокує значну більшість інтернет-каналів, але вони не розблокують американський Netflix.
  • Додані функції: IPVanish пропонує своїм користувачам функцію, яку вони реально не можуть отримати більше ніде, включивши безкоштовний брандмауер NAT для своїх користувачів і можливість блокувати локальний трафік, коли ви в Інтернеті. NordVPN також продемонстрував багато уваги щодо свого сервісу, налаштувавши його на автоматичне оновлення свого програмного забезпечення в поєднанні з подвійним шифруванням та додатковий інструмент CyberSec, який захищає від зловмисного програмного забезпечення.

Продуктивність

Що стосується сумісності з іншими пристроями, і NordVPN, і IPVanish успішно випускають версії свого програмного забезпечення, які добре працюють з усіма популярними платформами на ринку. Ці операційні системи включають iOS, Mac, Android, Windows, Linux та велику кількість смарт-телевізорів.

Обидва провайдери також мають великі серверні мережі, у яких NordVPN має трохи більшу мережу з 1100 серверів у 61 країні порівняно з IPvanish, який має близько 850 серверів. Такі великі серверні мережі дозволяють здійснювати необмежену пропускну здатність і перемикання сервера, забезпечуючи при цьому величезну підтримку потокового та декількох з’єднань. IPVanish дозволяє до 10 підключень, тоді як NordVPN дозволяє 6.

Ті, хто знає кілька речей про послуги VPN, повинні залишатися в курсі того, що послуги VPN будуть “харчуватися” частиною вашої швидкості в Інтернеті, але це зменшення значно залежить від того, з ким ви вирішите працювати. У цьому випадку, схоже, IPVanish зазнав найменшої втрати швидкості порівняно з NordVPN, але більшість наших результатів тестування були більш-менш непослідовними..

Обслуговування клієнтів

Ви завжди зможете зв’язатися з представником служби обслуговування клієнтів через службу чату NordVPN, і на ваш електронний лист також надійде відповідь про те, що вони будуть надані ефективно за допомогою електронної пошти. Для IPVanish вам доведеться покладатися лише на підтримку електронної пошти, оскільки у них немає налаштування служби чату в реальному часі.

Ціноутворення & Безпека

Рівні безпеки, пропоновані як NordVPN, так і IPVanish, є просто першокласними, і обидва провайдери пропонують 256-бітне шифрування AES, комутатори в Інтернеті, засоби захисту від витоку DNS та нульову політику реєстрації. Ви також зможете анонімно торрентувати обох підписників, хоча IPVanish може поставити під загрозу особистість своїх користувачів за посередництво в США, де застосовуються суворі правила щодо даних. Ми дійшли висновку, що NordVPN має кращу перевагу просто через цей факт, оскільки вони розташовані в Панамі, де таких правил не застосовується.

NordVPN vs IPVanish: Висновок

Результати, які ми зробили, продемонстрували це і те, і інше IPVanish і NordVPN прагнуть запропонувати високий рівень якості послуг, тому вони справді працюють дуже добре. Однак ми можемо зробити висновок, що NordVPN в кінцевому підсумку сприймає приз як кращий вибір, хоча і з дуже тонкою маржею. У них більше серверів по всьому світу, і їхня послуга чату в реальному часі означає, що ви можете поговорити зі своєю командою з обслуговування клієнтів у режимі реального часу та якомога швидше сортувати вашу проблему. Однак якщо ви шукаєте постачальника послуг VPN, який би особливо користувався Kodi, рекомендуємо IPVanish.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me