ExpressVPN vs VyprVPN – огляд порівняння

ExpressVPN проти VyprVPN, обидва є дуже великими іменами в галузі VPN, причому обидва мають значну групу лояльних абонентів. Для всіх, хто не є новим VPN, вибір між ними може бути дещо складним, особливо якщо ви не дуже впевнені, що пропонується будь-якою службою, і, крім того, не так добре знайомі з технічними умовами, пов’язаними з цією простою технологією. Якщо це вам здається, ми допоможемо вам оглянути цей огляд, порівнявши, що очікувати від обох служб, і покажемо фактори, на які потрібно звернути увагу при розгляді послуги VPN..


ExpressVPN проти VyprVPN

ExpressVPN проти VyprVPN

Огляд порівняння ExpressVPN проти VyprVPN

Майте на увазі, що, незважаючи на те, що наші висновки можуть вказувати на те, що один конкретний постачальник є кращим з двох, ми знаємо, що кожен клієнт має свою особливу потребу, яку необхідно виконати. Тому вам не слід піддаватися жодному тиску, якщо ми зробимо висновок, що конкретний постачальник перевершує іншого, але останній найкраще підходить для ваших потреб. Знайдіть час і протестуйте обох постачальників, використовуючи інформацію в нашому огляді як свої загальні знання. Ви також можете ознайомитися з нашим оглядом ExpressVPN та оглядом VyprVPN для отримання додаткової інформації. Почнемо наше порівняння ExpressVPN проти VyprVPN.

Ціноутворення & Оплата

Ми почнемо з того фактора, який, на нашу думку, багато клієнтів враховують ще до того, як розглянути те, що може запропонувати кожна послуга; ціна пакета За один місяць передплати, ExpressVPN стягує $ 12,95, тоді як VyprVPN стягує $ 9,99 за ту ж тривалість. Тривалість 6 місяців та 1 рік стягується ExpressVPN у розмірі 59,94 дол. США та 99,84 дол. США, а також відповідно 59,94 та 80,04 дол. ВипрВПН. ExpressVPN, очевидно, є більш дорогим вибором, але лише для пакетів на один місяць та цілий рік. Їх 6-місячна вартість передплати однакова для обох пакетів, тому якщо ви випробували 30-денну гарантію повернення грошей, яку пропонували обидва, і вже зробили свій вибір, 6-місячний варіант не враховує фактор ціни..

Конфіденційність & Безпека

Один елемент, на який слід уважно дивитись, розглядаючи, наскільки приватною є ваша послуга VPN, повинен бути, чи зберігають вони історію перегляду чи ні.. ExpressVPN має штаб-квартиру на Британських Віргінських островах, де не застосовуються закони про збереження даних, але ВипрВПН, в силу, якщо він знаходиться в США, може бути змушений передати інформацію своїх клієнтів. Це означає, що, використовуючи правильну технологію, уряд міг би відстежувати історію перегляду конкретного користувача, більше не надаючи їх анонімним. Користувачі, які зареєструвалися до постачальника VPN виключно для високого рівня безпеки, можуть бути відключені цим, тому ExpressVPN має перевагу перед VyprVPN виключно тому, що вони гарантують своїм клієнтам повну конфіденційність, оскільки вони не реєструються та не записують жодної історії їх перегляду..

Швидкість

Хоча більшість людей залежать від тестів в Інтернеті, щоб оцінити, наскільки швидким є їх зв’язок, я продовжував шукати програмне забезпечення, яке дасть більше інформації про швидкість, з якою я маю справу. Виявляється, ExpressVPN був кращим вибором між двома зі 100-відсотковою швидкістю, порівняно з ВипрВПН гідні 80%. Незважаючи на те, що VyprVPN повністю володіє всіма своїми серверами, вони все ще не могли відповідати якості тих, хто знаходиться в мережі ExpressVPN. Сервери VyprVPN також стикаються зі значною втратою швидкості, і це дає ExpressVPN ще одну позначку над VyprVPN.

При роботі зі швидкістю сервера послідовність також є важливою справою, і ExpressVPN, здається, дуже добре зрозумів цей факт. Усі їхні серверні розташування пропонують стійку швидкість з’єднання з майже нульовим спадом. ВипрВПН також не має спадів, хоча сервіс не може порівнювати зі зниженим рівнем падіння швидкості, пропонованим ExpressVPN.

Серверна мережа

Чим більше кількість серверів VPN-сервісу, тим довший список гео-обмежувальних каналів та веб-сайтів, до яких можна отримати доступ через цю мережу. ExpressVPN зробила багато для того, щоб їхні сервери були добре розповсюджені серед країн світу, і це працювало, щоб залучити велику кількість клієнтів. З іншого боку, вражаючим є і той факт, що приватна компанія VyprVPN є власником усіх своїх серверів, оскільки вони мають повний контроль над тим, як керувати трафіком своїх клієнтів. Їх розташування у понад 50 країнах та їх підрахунок – також величезна перевага

Загалом, ExpressVPN має більшу мережу сервера, тобто ви можете отримувати доступ до вмісту з більшої кількості країн, ніж ви могли б у мережі VyprVPN..

Підтримка клієнтів

Важливо, щоб команда з обслуговування клієнтів будь-якого постачальника послуг була постійно доступною, щоб надати допомогу, коли це було потрібно, і забезпечити впорядкування всіх проблем її клієнта, коли вони виникають. На цьому фронті, і ExpressVPN, і VyprVPN багато зробили для того, щоб питання клієнтів були швидко впорядковані, а також, що команди складаються з добре навчених людей, готових розібратися з усім, що може на них кинутись. Обидва сервіси надавали своїм клієнтам послуги чату в реальному часі, і вони навіть відповідали на прямі електронні листи. Можна зробити висновок, що як ExpressVPN, так і VyprVPN нарівні, що стосується хорошого обслуговування клієнтів.

Сумісність пристрою

Все більше і більше VPN-сервісів наполегливо працюють над тим, щоб все їх програмне забезпечення працювало безперебійно на будь-яких пристроях, які хотіли б зашифрувати клієнти.. ExpressVPN і VyprVPN не є винятком, оскільки два постачальники забезпечили, що їхні програми працюють на ваших пристроях Windows, Android, iOS, PlayStation та Linux, гарантуючи, що у вас є захист в Інтернеті незалежно від пристрою, який ви бажаєте використовувати..

Якщо ви хочете, щоб усі ваші пристрої використовували підключення VPN, не встановлюючи кожен з них, то розумним способом зробити це було б спочатку встановити свій маршрутизатор з VPN, а потім розповсюдити підключення до Інтернету по всьому додому чи офісу через Wi-Fi. Таким чином усі ваші пристрої будуть захищені, і жоден з них не піддаватиме вам будь-яких загроз онлайн-безпеці.

Додаткові можливості

Сьогодні технології продовжують розвиватися з надзвичайно швидкими темпами, і, таким чином, VPN компанії покладають на себе зобов’язання запропонувати новітні та найважливіші інструменти та функції, якщо вони взагалі дбають про те, щоб залишатися першим вибором свого клієнта. ExpressVPN і ВипрВПН тут майже шия і шия, а VyprVPN відміняється однією особливістю, яку має ExpressVPN, і вони ні. Це був би вибір для збереження IP вашого улюбленого сервера. В іншому випадку обидва провайдери пропонують такі функції, як перемикач на знищення, зручний інтерфейс, режим невидимості та налаштування, сприятливі для торентів.

Висновок: ExpressVPN проти VyprVPN

Якщо ви зберігаєте рахунок, ExpressVPN виходить як кращий VPN з двох, але він не дуже перемагає VyprVPN з великим відривом. Якщо ви шукаєте зручний для кишені вибір, який не погіршує цінність, то VyprVPN повинен бути вашим вибором, але в цілому ExpressVPN підтримує високий рівень і рівень обслуговування, виправдовуючи свою досить дорогу ціну на передплату..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me