ExpressVPN vs приватний доступ до Інтернету

Вибираючи постачальника послуг VPN, варто враховувати ряд факторів: безпека, конфіденційність, програмне забезпечення / функції та швидкість. Два чудові варіанти, які містять ці основні особливості ExpressVPN та приватний доступ до Інтернету. Це два популярних постачальника послуг VPN, особливо серед користувачів BitTorrent. Вони служать хорошими постачальниками для приховування вашої торентної IP-адреси та шифрування завантажень торрента. Хоча безпека PIA є чудовою, програмне забезпечення ExpressVPN має бути вигідним, кожен постачальник має свої особливості та якості, які відрізняють її від інших. У цій статті ми надаємо вам детальне порівняння PIA та Express VPN. Це допоможе вам вирішити питання про те, до якого постачальника послуг слід підписатися.


ExpressVPN проти PIA

ExpressVPN проти PIA

Таблиця порівняння – ExpressVPN проти PIA

Ось короткий підсумок того, як ці два постачальники VPN складаються один проти одного.

ЕкспресVPNPIA
Штаб-квартираБританські Віргінські островиСполучені Штати
Одночасне з’єднання35
Період повернення коштів30 днів7 днів
Політика ведення журналівБез журналівБез журналів
Спліт тунельТакНі
Кількість серверів2000 рік3100
Розташування сервера94 країни28 країн
Втрата швидкості7%12%
Ціна$ 6,67 / місяць$ 3,33 / місяць
Веб-сайт

ExpressVPN vs PIA – Особливості

Хоча обидва провайдера пропонують чудові способи захисту вашої онлайн-діяльності та доступу до вмісту з обмеженим доступом, один постачальник повинен надходити поверх іншого. Зважаючи на це, давайте подивимось, чим ці два постачальники відрізняються у наступних категоріях.

Ціна

Що стосується вартості, передплата на PIA значно дешевша. Однак сама ціна не все виявляє. Хоча за підписку на ExpressVPN вам доведеться заплатити більше, ніж двічі, ви також отримаєте безліч додаткових функцій та VPN-адрес за те, за що платите. Отже, з точки зору співвідношення ціни та якості, ExpressVPN тут виходить на перше місце.

Політика повернення коштів

Якщо ви вирішите зареєструватися за допомогою ExpressVPN, ви зможете отримати повне повернення коштів протягом 30 днів з дня початкової підписки. NordVPN, а також BulletVPN пропонують аналогічні правила повернення коштів. З іншого боку, PrivateInternetAccess пропонує лише 7-денну гарантію повернення грошей. Це схоже на політику повернення IPVanish. Якщо ви закінчите підписуватись у PIA, вам доведеться швидко вирішити, чи відповідає цей постачальник послуг VPN всім вашим потребам конфіденційності.

Безпека

Обидва провайдери використовують OpenVPN або L2TP / IPSEC шифрування з 256-бітними сеансовими ключами. Вони використовують ту саму політику шифрування, яку використовують американські військові та уряд для зв’язку з високою безпекою. Однак PIA отримує перевагу за налаштування налаштувань шифрування (ви навіть можете взагалі відключити шифрування для використання VPN з низькою безпекою, наприклад геодеблокування сайтів потокового відео). PIA також використовує 4096-бітове шифрування рукостискання, що набагато сильніше, ніж 2048-бітове шифрування, яке використовується більшістю VPN.

Конфіденційність

ExpressVPN знаходиться на Британських Віргінських островах (BVI), де немає законів про збереження даних. Постачальник не зберігає жодного журналу користувачів. Приватний доступ до Інтернету, з іншого боку, розташований у Сполучених Штатах, що не дуже зручно для користувачів. Однак компанія стверджує, що не веде журнали будь-якого типу стосовно онлайн-діяльності своїх користувачів.

Програмне забезпечення

Особливістю PIA є налаштовані параметри шифрування, вбудовані в її програмне забезпечення, та потрійний захист від витоку IP. Однак ExpressVPN має стільки унікальних функцій, які роблять використання їх програмного забезпечення приємним досвідом. За допомогою ExpressVPN ви отримуєте доступ до всіх 5 їх протоколів VPN (тоді як програмне забезпечення PIA дозволяє лише OpenVPN TCP або UDP). Вибір сервера PIA – не все так добре. Якщо вони продовжують додавати серверні місця, їм незабаром знадобиться новий інтерфейс вибору сервера.

Швидкість

Хоча різниці не було, ExpressVPN перевіряв себе швидше, ніж PIA. Щодо того, хороше шифрування поставляється з ціною, а ExpressVPN трохи більше відповідає швидкостям у всій смузі. Крім того, якщо швидкість завантаження важлива для вас, ExpressVPN повинен слугувати вам добре.

Сервери

У PIA більше серверів, тоді як у ExpressVPN більше серверів. ExpressVPN надає понад 1500 серверів, розповсюджених у 94 країнах світу. Відмінне глобальне охоплення сервера провайдера означає, що у вас буде багато можливостей щодо доступу до заблокованого вмісту. Однак приватний доступ до Інтернету пропонує 3272 сервери лише у 25 країнах. У той час як PIA має сервери у великих країнах світу, наприклад, США, Великобританія, Франція та інші, у вас може бути не так багато доступу до заблокованого контенту, як у ExpressVPN.

Обслуговування клієнтів

ExpressVPN має кращу послугу з клієнтами, оскільки пропонує форму подання квитків про проблеми, текстовий чат у прямому ефірі, підтримку електронної пошти та просту в пошуку бібліотеку підтримки. Опції підтримки приватного доступу до Інтернету включають он-лайн форму подання квитків про проблеми та базу знань, в якій немає чату підтримки.

ExpressVPN vs PIA – Вирок

Обидва ці постачальники послуг пропонують анонімність та безпеку. Незважаючи на атрибути та особливості PIA, ExpressVPN залишається нашим вибором номер один. Місцезнаходження, швидкість та розповсюдження сервера компанії вважають цього постачальника найкращим на наш погляд. Що ти думаєш? На якого постачальника послуг ви підписалися? Повідомте нас у розділі коментарів нижче. Не забудьте перевірити наше Огляд ExpressVPN і PIA огляд для більш глибокого розуміння.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me