ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – Огляд порівняння

Для багатьох людей вибір VPN – дуже складне рішення. У цій статті я переглядаю ExpressVPN проти NordVPN проти VyprVPN. Правильно, панове, це 3 для 1! Раніше ми вже порівнювали ExpressVPN з NordVPN та ExpressVPN з VyprVPN, але ми думали, що буде цікаво подивитися, як усі 3 провайдери порівнюють один одного. Я буду грунтувати порівняння на ціні, конфіденційності & безпека, швидкість, серверна мережа, підтримка клієнтів, сумісність пристроїв та доступ до американських Netflix та додаткові функції кожного VPN. Отже, якщо ви шукаєте VPN і застрягли між цими трьома варіантами, це огляд для вас.


ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN - Огляд порівняння

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – Огляд порівняння

ExpressVPN VS NordVPN VS VyperVPN – Огляд

Коли ви продаєте нового постачальника VPN, важливо знати, що вам пропонується від кожної VPN, і як вони порівнюються з іншими службами там. Що стало очевидним під час написання цього огляду, це те, що жодна VPN не є досконалою, завжди є щось, що хтось інший робить краще. При цьому, ви можете легко розрізнити “хороших” постачальників та “поганих”. Якщо говорити про ExpressVPN проти NordVPN проти VyprVPN, ви можете чітко сказати, що всі їх варіанти пропонують надійні надійні послуги для своїх користувачів. Якщо ви шукаєте поглиблений аналіз кожного з цих VPN, сміливо читайте наші індивідуальні огляди:

  • Огляд ExpressVPN
  • NordVPN огляд
  • Огляд випрВПН

Якщо ви застрягли між цими трьома провайдерами і шукаєте спосіб вирішити свою думку, пам’ятайте, що хороший VPN повинен вміти робити те, що ви хочете. Незважаючи на те, що в цьому порівнянні буде показано одне VPN, що очолює список, вам слід витратити час на тестування постачальників послуг (усі вони мають 30-денну політику повернення коштів!), Перш ніж приймати власне рішення.

Ціноутворення

Перший фактор, на який люди зазвичай звертаються, шукаючи VPN, на який підписатися, – це ціна. Усі три VPN пропонують 3 плани, при цьому ціна зменшується, ніж довше плану. ExpressVPN – найдорожчий з трьох, починаючи з 12,95 дол. США за місячний план, 59,94 дол. США за 6-місячний план та 99,84 дол. США за річний план. NordVPN коштує ці ж три плани на рівні 11,95 долара, 54,00 доларів та 83,88 доларів відповідно. Що стосується VyprVPN, то ставки становлять 9,99 дол., 59,94 дол. Та 80,04 дол.

Що стосується ціноутворення, то ExpressVPN є найдорожчим із цієї групи, хоча вона має таку ж 6-місячну плату з VyprVPN. Загалом, VyprVPN – це дешевший варіант, якщо ви шукаєте щомісячну або щорічну підписку.

Конфіденційність & Безпека

Конфіденційність та безпека – це дві основні проблеми, що стосуються VPN. ExpressVPN та NordVPN базуються на Британських Віргінських островах та Панамі відповідно, а VyprVPN – у США. Це означає, що з цих трьох, VyprVPN може бути змушений передавати інформацію свого клієнта через закони США про збереження даних.

Щодо протоколів шифрування та VPN:

  • ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування AES та протоколи OpenVPN, PPTP, SSTP, IPsec та L2TP.
  • NordVPN використовує 256-бітове шифрування AES та протоколи OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 / IPsec та L2TP.
  • VyprVPN використовує 128-бітні та 256-розрядні шифрування AES та використовує їх протокол Chameleon, який вважається першим протоколом, який пробив непробивний брандмауер Китаю. Він використовує OpenVPN та 256-бітове шифрування.

VyprVPN також є єдиним VPN з 3-х, який зберігає журнали своїх користувачів до 30 днів. За словами постачальника, журнали стосуються виставлення рахунків, оцінки послуги та усунення несправностей. ExpressVPN та NordVPN мають сувору політику нульового журналу, що може бути більш привабливим для користувача.

Швидкість

Наш експерт VPN провів випробування швидкості на всіх трьох провайдерах. Він повідомив, пояснивши, як усі 3 VPN вважаються VPN з високою швидкістю Інтернету, але NordVPN увійшов як переможець із меншим зниженням швидкості по всій платі. За NordVPN уважно слідкують ExpressVPN та VyprVPN відповідно.

Серверна мережа

Чим більше серверів пропонує VPN, тим простіше розблокувати більше географічних веб-сайтів. VyprVPN займає останнє місце з кількістю серверів, із 700+ серверами, знайденими у понад 60 країнах. ExpressVPN має 2000+ серверів у понад 94 країнах, а NordVPN пропонує 4800+ серверів, знайдених у 62 країнах.

Однак, на відміну від двох інших, VyprVPN володіє та керує власними серверами повністю. За всіма підрахунками, всі 3 VPN мають похвальну кількість серверів, розповсюджених у великій кількості країн. Це означає, що всі 3 VPN пропонують хороший вибір серверів для розблокування високого потенціалу гео-обмежень. ExpressVPN може мати перевагу перед двома іншими постачальниками, враховуючи, що його база серверів поширюється на більшу кількість країн.

Сумісність пристрою

Не слід надто дивно стверджувати, що всі 3 сервіси пропонують додатки VPN, які підтримують усі популярні платформи пристроїв: Mac, iOS, Android, Windows, Linus. NordVPN – єдиний VPN з 3-х, що пропонує додаток, орієнтований на користувачів blackberry. Усі 3 послуги також можна налаштувати на різноманітні пристрої, включаючи PlayStation та Xbox.

Я пропоную, незалежно від того, якого постачальника послуг ви закінчите, налаштувати VPN на свій маршрутизатор. Це гарантує захист усіх пристроїв, підключених до вашого Інтернету. Мінус цього полягає в тому, що навіть за допомогою більшості посібників, знайдених в Інтернеті, можливо, вам доведеться трохи погодитися з технологічними установками, щоб зробити це.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – дуже важлива функція, яку потрібно шукати в VPN. Ви хочете, щоб команда підтримки, яка обізнана з продуктом та проблемами, з якими він може зіткнутися. Ви також хочете поговорити з доброзичливим агентом, який здатний пояснити, що потрібно робити спокійно. Команди підтримки, спеціально для VPN, також повинні бути доступними для бази користувачів у режимі 24/7.

Чудова річ у всіх трьох постачальників послуг – це те, що всі вони пропонують цілодобовий варіант прямого чату із знаючими та доброзичливими агентами.

Доступ до американських Netflix

Дозвольте пояснити, чому здатність VPN розблокувати Netflix USA – важливий момент порівняння. Кілька років тому майже всі постачальники VPN змогли розблокувати американський Netflix. Після цього Netflix почав орієнтуватися на спільні IP-адреси VPN, повільно блокуючи майже всіх VPN-провайдерів.

Заборону VPN Netflix сприйняли серйозно, що деякі провайдери перестали намагатися запропонувати цю функцію в межах своєї послуги. Ось чому натрапляння на VPN, який може розблокувати американський Netflix, є рідкістю і приводом для святкування.

ExpressVPN, NordVPN і VyprVPN таким чином розблокують US Netflix. Ось ця проблема, але ExpressVPN та NordVPN набагато послідовніші у своїй здатності розблокувати американський список вмісту поточного гіганта. VyprVPN розблокує Netflix час від часу, але частіше за все ви стикаєтесь із повідомленням “Ви, здається, використовуєте розблокуючу або проксі”.

Додаткові можливості

Нарешті, розглянемо додаткові функції, які пропонують ExpressVPN, NordVPN та VyprVPN. Усі 3 постачальники послуг пропонують стандартні функції, яких можна було б очікувати від VPN. Деякі з цих «додаткових функцій», схоже, є у більш ніж одного з VPN-провайдерів, але те, що виділяється з кожним, це:

  • ExpressVPN дозволяє зберегти IP вашого улюбленого сервера.
  • NordVPN пропонує 2048-бітове шифрування SSL.
  • ВипрВПН має протокол Хамелеона, який був протоколом, який зумів пробити Великий Брандмауер Китаю.

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – Вирок

Порівнюючи ExpressVPN з NordVPN і VyprVPN, ви можете бачити, що ExpressVPN приземляється на перше місце. Незважаючи на те, що цей постачальник коштує трохи дорожче, ніж інші два, він все одно потрапляє на цвях по голові у кожному відділенні. Не дивно, що ExpressVPN вважається найкращим постачальником на ринку сьогодні.

NordVPN заходить ближче до секунди, пропонуючи чудові функції, які іноді перекривають ExpressVPN (наприклад, швидкість). Причина, чому NordVPN виходить другим, полягає в тому, що ExpressVPN постійно надає якісну послугу, якою вона відома. Нарешті, VyprVPN пов’язує список на останньому місці, тим більше, що це єдиний VPN з 3, який зберігає журнали користувачів.

Незважаючи на це порівняння, ExpressVPN, NordVPN і VyprVPN – всі постачальники послуг VPN, які варто перевірити. Усі вони мають 30-денну політику повернення коштів, тому я пропоную дати кожному постачальнику крутитись, перш ніж приймати рішення. Як завжди, будь ласка, повідомте мені, що ви думаєте в розділі коментарів. Я також дуже хотів би знати, яким був ваш досвід VPN до цих пір.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me