ExpressVPN VS Hola – Який VPN я повинен використовувати?

Коли ви перебуваєте на ринку VPN, ви стикаєтеся з безліччю варіантів. Усі вони представляють себе найкращими з найкращих, але скільки насправді відповідають стандартам? Це приводить нас до бою між ExpressVPN та Hola VPN Plus.


Тут дуже багато на карту: ваш конфіденційність, безпека та особиста інформація, що робить цей процес прийняття рішень ще більш серйозним. З цих причин ми тут, щоб допомогти вам розібратися.

ExpressVPN VS Hola - Який VPN я повинен використовувати

ExpressVPN VS Hola: Який VPN я повинен використовувати?

Цього разу ми будемо порівнювати ExpressVPN і Хола. Тепер мета цього порівняння – не запропонувати вам можливість побачити функції Хола. Це показати вам різниця між фактичною послугою VPN (ExpressVPN) та грошовою аферою (Hola). Я хочу розпочати цю статтю, заявивши, що Hola на 100% небезпечний і що він рекламує себе як VPN, але це більше проксі.

ExpressVPN VS Hola – Послуги та функції

Щоб правильно переглянути пакет функцій та пакет послуг, які можуть запропонувати ці провайдери, я провів порівняння ціноутворення, швидкість Інтернету, підтримка клієнтів, підтримка пристроїв та серверна мережа кожного ExpressVPN та Hola.

Ціноутворення

Почнемо з цінові плани як для ExpressVPN, так і для Hola.

Hola, з іншого боку, пропонує як безкоштовний сервіс, так і преміум-сервіс. У преміум-класу є 4 різних цінових плани:

 • Щомісяця:11,95 дол
 • Щорічно: 6,99 дол
 • Дворічні: 3,99 дол
 • Трирічна:2,99 дол

Оцінка: Що стосується ціноутворення, у Hola тут є кращі тарифні плани для всіх бюджетів. Ознайомтесь з їх дворічним планом. Це приблизно $ 4, що значно дешевше, ніж річний план ExpressVPN. Обидва ці провайдери пропонують своїм абонентам політика повернення грошей на 30 днів.]

Однак у ExpressVPN політика така 100% “без запитань”. В той час, як користувачі Hola повинні попередити, на якому пристрої вони спочатку встановлять Hola, тобто якщо ви скористаєтесь поверненням коштів. Користувачі iOS та Android мають вимагати повернення коштів відповідно від Apple і Google.

Вердикт: Хола має кращі цінові плани, але ExpressVPN має кращу політику повернення коштів.

Обслуговування клієнтів

ExpressVPN 

Якщо ви користувач ExpressVPN, у вас є доступ до живий портал чату на веб-сайті де завгодно. Жодна особиста інформація не потрібна для активації прямого чату. Команда підтримки клієнтів талановита і добре поінформований про всі послуги та пропозиції, які має ExpressVPN. Ви навряд чи задасте їм запитання, і вони не мають відповіді. Тепер, якщо агенту потрібно щось ще раз перевірити, він / вона сповістить про це і попросить вас набратися терпіння, поки вони не отримають для вас відповіді..

Хола 

Хола, з іншого боку, не пропонує функції живого обслуговування клієнтів. Вони, однак, пропонують обслуговування клієнтів по електронній пошті. Я кілька разів перевіряв функцію електронної пошти, щоб визначити середній показник відповідей. Я помітив, що на запитання, на які легко відповісти веб-сайт, можна було б відповісти досить часто (4 години та 5 годин відповідно). Два рази, коли я задавав питання, пов’язані зі специфікою політики повернення грошей (не на веб-сайті), потрібно було відповісти близько дня.

ExpressVPN

 • функція чату в прямому ефірі
 • Цілодобова підтримка клієнтів

Хола

 • відсутній варіант чату (лише електронна пошта)
 • FAQ на веб-сайті

 Вердикт: ExpressVPN

Швидкість

Важко було оцінити різницю швидкості між ExpressVPN та Hola, але ось це іде.

ExpressVPN 

ExpressVPN, з іншого боку, виконує всі функції VPN. Це означає, що це сповільнить швидкість Інтернету. Наші експерти виявили, що ExpressVPN взагалі є послідовний на своїх серверах. В середньому, швидкість завантаження знизилася на 10%, незалежно від місця розташування сервера.

Хола

Справа в тому, що Хола є мережа P2P означає, що це не сповільнює ваш Інтернет. Це тому, що Hola насправді не перенаправляє ваш трафік. Це, як сказано, (розширення браузера) Hola Unblocker, неймовірно повільний, до того моменту, як частіше за все здавалося, що ми просто не підключені до Інтернету.

ExpressVPN

 • вражаючі швидкості завантаження та завантаження.

Хола 

 • швидкісні швидкості через відсутність шифрів

Вердикт: ExpressVPN

Підтримка пристроїв

ExpressVPN

Скористайтеся підпискою ExpressVPN, завантаживши програми та налаштувавши їх вручну на всіх своїх пристроях. Маючи лише одну підписку VPN, ви одночасно дістати для підключення п’яти пристроїв до ExpressVPN. Іншими словами, ви можете поділитися своєю єдиною підпискою (VPN-з’єднання) з п’ятьма іншими пристроями.

Хола 

З Hola ви можете використовувати свій єдиний рахунок на десять одночасних пристроїв як-от Android, ПК, Mac, ігрові приставки та навіть SmartTV. Таким чином ви використовуєте Hola до повного потенціалу, обмінюючись своїм обліковим записом з іншими.

ExpressVPNПідтримуються програми для наступних платформ:

 • Windows, Mac, Blackberry, Linux, Android, iOS, виберіть моделі маршрутизаторів
 • Розширення для: Chrome, Safari, Firefox
 • ви отримуєте до 3 одночасних з’єднань одночасно.

Хола пропонує підтримувані програми для:

 • Windows, Mac, Linux, Android, iOS, виберіть моделі маршрутизатора.
 • Hola Unblocker: Chrome, Firefox, Edge, Safari
 • Hola, як мережа P2P, пропонує необмежену кількість підключень пристроїв.

Вердикт: Хола

Сервери

ExpressVPN

ExpressVPN – це преміальний постачальник, який пропонує: широкий вибір серверів по всьому світу, високо безпечна настройка мережі. Компанія, яка зараз є власником, має близько 160 VPN-серверів розтягування 94 країни, з над 3 000 VPN-серверів. Сервери захищають дані користувачів та шифрують їх, перш ніж потрапляти в інші мережі.

Хола 

Постачальники VPN послуг зазвичай платять за обслуговування серверів, на яких вони передають дані користувачів з метою безпеки. Однак Хола не має або не має жодного сервера і оскільки це безкоштовна послуга, ви стаєте сервером після підписки. Ті, хто хоче скористатися послугою і не хоче, щоб інші підключалися до їх мережі, повинні заплатити за преміальний план. Зменшується сутність того, що Хола є вільною.

ExpressVPN

 • 2000 серверів у 148 місцях розповсюджені в 90 країнах.
 • Ви можете знайти повний список серверів на веб-сайті, зрозумілий для всіх.

Хола

 • не володіє жодними серверами.
 • Hola використовує пристрої, які належать платним користувачам, як «сервери».

Вердикт: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hola – конфіденційність & Безпека

Основним аспектом VPN є те, як компанія поводиться з конфіденційністю та безпекою користувачів. Вважаючи, що VPN – це насамперед інструменти кібербезпеки, для VPN важливіше пропонувати справжню конфіденційність та безпеку, ніж мати безліч функцій. Хоча ExpressVPN абсолютно безпечний у використанні, ми не можемо сказати те саме про Hola. Зазвичай ми дивимося на VPN шифрування, протоколи та політика ведення журналів щоб оцінити, наскільки це безпечно та приватно. Порівнюючи цих двох постачальників, ми виявили ось що:

ExpressVPN

Пропозиції ExpressVPN сильні протоколи шифрування, відмінні функції безпеки, і відсутність витоків. Це означає, що цей провайдер не піде на компроміс із безпекою даних. Компанія використовує найвищий рівень шифрування, що вважається непорушним. ExpressVPN має a вбити перемикач, яку вони називають мережевим блокуванням. Ця функція допомагає захистити ваші дані, захищаючи ваш трафік, якщо VPN-з’єднання коли-небудь перестане.

Хола 

Хола – це VPN, що не має шифрування або перемикача “kill”. Це означає, що він не захищений зберігає обширні журнали користувачів. Хоча він стверджує, що його однорангові з’єднання надійні, вони не є. Власне кажучи, немає нічого анонімного чи безпечного щодо Хола. Він називає себе VPN, коли він фактично є проксі.

ExpressVPN:

 •  OpenVPN з TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • AED-256-CBC, схема симетричної шифрування каналу даних, 256-бітове шифрування AES, форвардне шифрування
 • Попередньо випробувана сувора політика нульових журналів

Хола:

 • Протоколів VPN немає.
 • Без шифрування.
 • Знайдено для реєстрації та продажу даних користувачів.

Оцінка: Хоча Hola абсолютно нічого не робить для захисту конфіденційності та безпеки користувача, ExpressVPN зарекомендував себе глобальній спільноті в цілому як справжній VPN з нульовим журналом.

Вердикт: ExpressVPN

Чому Хола небезпечна?

Не тільки Хола ведіть журнали вашої онлайн-діяльності і зберігати вашу особисту інформацію, але це також дозволяє третім сторонам (платним користувачам) отримати доступ до вашого інтернет-з’єднання. Говорячи про реєстрацію інформації, ми говоримо не лише про мінімальну кількість. Цей VPN записує масивні дані, що стосуються його користувачів. Ви можете прочитати про це все в їхніх політика конфіденційності. Крім того, важливо нагадати, що Hola – це одноранговий VPN.

Це означає, що замість управління платними серверами по всьому світу Hola тунелює свої сигнали через підключення користувачів. Іншими словами, він використовує пропускну здатність користувачів. Насправді ви підключаєтесь до мережі інших користувачів, і вони підключаються до вашого. Коротко кажучи, це ан небезпечна VPN з дуже низьким рівнем шифрування. Підписавшись на це VPN, ви піддаєтеся загрозам і відмовитесь від конфіденційності в процесі.

ExpressVPN VS Hola – остаточний вердикт

Поглянувши на тести, які провели наші експерти, зрозуміло, що ExpressVPN вже далеко кращий постачальник послуг, ніж Hola. Ціна вбік, ExpressVPN – це перш за все VPN. Хола, з іншого боку, це не так. Я не можу підкреслити, наскільки небезпечний Хола.

ExpressVPN

ExpressVPN – це переможець, і я дуже рекомендую це.

Хола

Hola – небезпечний постачальник, якого я раджу уникати будь-якою ціною.

Ні я, ні інші тут в Гуру VPN нікому не рекомендую користуватися цією послугою. Ви не згодні? Якщо ви вважаєте, що ExpressVPN є явним переможцем, повідомте про це у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me